"

Samsung

" araması için 11093 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Samsung

Samsung, Güney Kore'de başladığı teknoloji yolculuğuna tüm dünyaya yayılarak devam ediyor. Güney Koreli teknoloji markası, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından tüketici elektroniği konusunda tercih ediliyor. Teknolojinin öncü markası Samsung, her yıl gelişen yeni modelleri ile her yaştan tüketicinin ihtiyaçlarına hitap ediyor. Gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasına giren cep telefonları, tabletler, kişisel bilgisayarlar ve ev teknolojisinin olmazsa olmaz ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon gibi ürünler üreten Samsung dünyanın farklı ülkelerinde milyonlarca insan tarafından kullanılıyor.

Samsung Tarihi

Kurutulmuş balık gibi çeşitli gıda ürünlerinin Çin'e ihracatı amacıyla Güney Kore'de kurulan Samsung, Güney Kore'nin teknoloji alanında yaptığı atılımlara paralel olarak farklı alanlara yöneldi. 1960'lı yıllarda tekstil ve sigorta gibi alanlarda da faaliyet gösteren şirketin elektronik sektörüne girişi ise 1969'a dayanıyor. 1970 yılında ürettiği ilk siyah beyaz televizyonu piyasaya süren Samsung Electronics sonrasında gelişen teknolojilere ayak uydurarak ürün çeşitliliğini artırıyor. Renkli televizyonların yaygınlaşması ile üretimi genişleyen marka ürünlerin birçoğunu ihraç etmeye başlıyor. 1990'lı yıllarda kişisel bilgisayarların artması ile Samsung da bu alanda yatırımlar yapıyor. İnternete bağlanan ilk Samsung cep telefonu da bu yıllarda üretiliyor. 2000'li yılların başında HD televizyon ile hızlanan Samsung'un başarısı Samsung Galaxy cep telefonu modeli ile daha da artıyor.

Samsung Ürün Çeşitleri

Ev elektroniğinin öncü markası Samsung'un ürünleri, dünyanın her yerinde milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Samsung çamaşır makinesi gibi neredeyse her evde kullanılan ürünlerde geniş ürün gamı ile kullanıcılara birçok seçenek sunuyor. Yeni teknolojilerin de belirleyicisi konumunda olan marka A+++ çamaşır makineleri ile teknolojiyi daha iyi bir dünya için kullanıyor. Akıllı kapak teknolojisi, köpükle yıkama teknolojisi gibi gelişmeler ile daha güçlü temizlik imkanı sağlıyor. Farklı program seçenekleri bulunan Samsung bulaşık makinesi modelleri ise bulaşık yıkama deneyimini dönüştürüyor. Bulaşık makinenizin farklı boyutlardaki bulaşıkları rahatça yerleştirmenizi sağlayan tasarımları kullanım kolaylığı sağlıyor. Az miktardaki bulaşıkları yıkarken yarım yük ayarı gibi seçenekleri barındırarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. Tüm bu teknolojileri evinize taşıyan Samsung fiyatları sayesinde her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Samsung TV kampanya ve fırsatları da tıpkı bulaşık ve çamaşır makinelerinde olduğu gibi dönemsel olarak tüketicilerin karşısına çıkabiliyor.

Samsung Telefon Seçenekleri

Samsung akıllı telefon kullanıcıları her geçen yıl giderek artıyor. Samsung, telefon pazarında tıpkı diğer elektronik ürünlerde olduğu gibi sevilen markalar içerisinde bulunuyor. Samsung telefonlar her yıl milyonlarca insan tarafından kullanılıyor Özellikle Samsung Galaxy, akıllı telefon pazarının sık tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Samsung telefon fiyatları modele göre değişkenlik gösterirken akıllı telefona ihtiyaç duyan herkese uygun bir modeli bulunabiliyor. Samsung telefon modelleri akıllı telefon teknolojisinin en güncel yöntemlerini kullanarak her geçen yıl yenileniyor. Günün her anında kullanabileceğiniz Samsung tabletler ise şık tasarımları teknoloji ile birleştiriyor. Samsung tablet fiyatları da modellerin içerdiği teknoloji doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Samsung laptop da tabletler gibi farklı renk ve ekran seçenekleri ile üretiliyor.

Samsung Aksesuar Modelleri

Samsung kulaklık gibi günlük hayatta sık ihtiyaç duyulan aksesuarlar konusunda farklı modelleri tüketicilere sunuyor. Samsung Bluetooth kulaklık ve kablosuz kulaklık modellerini, telefon ve tabletlerinizi koruyan kılıfları, akıllı saatleri ve çok daha fazlasını ürün gamı içerisinde bulunduruyor. Ev ve ofislerde ihtiyaç duyulan lazer yazıcılar son teknoloji ile Samsung tarafından üretiliyor. Ayrıca yazıcıların ihtiyaç duyduğu toner gibi yazıcı sarf malzemeleri de Samsung'un ürettiği ürünler arasında yer alıyor. Siz de mobil cihazların kullanımının sürekli artması sonucu ihtiyaç duyulan taşınabilir şarj cihazlarına Samsung ile ulaşabilirsiniz.

Samsung Fiyatları

Samsung ürünlerinin fiyatları ürünlerin içerdiği teknolojiye göre değişkenlik gösteriyor. Yeni çıkan modellerin güncel teknolojiler ile donatılması fiyatları belirleyen etkenlerin başında geliyor. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya modellerinde ise enerji tasarrufu tipi, fiyatlara etki ediyor. A+++ gibi yüksek enerji tasarrufu yapan modellerin fiyatları diğerlerine göre daha fazla olsa da yaptığı tasarruf ile uzun vadede daha uygun bir alışveriş imkanı sağlıyor.