İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Haritalandırma
Garanti Süresi
Hazne Kapasitesi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Samsung Robot Süpürge Modelleri ile Yorulmadan Temizlik

Hemen her evin düzenli aralıklarla temizliğe ihtiyacı olmaktadır. Özellikle toz ve kir sorunları hemen her evin ana derdi sayılır. Bu nedenle hemen herkes düzenli olarak evini temizlemek ya da temizlettirmektedir. Ancak temizlemek her an her hafta ya da her ay mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu işte de çoğu kişi bir yardımcıya ihtiyaç duyar. Özellikle tozlar için birbirinden farklı pek çok farklı özelliğe sahip olan çok şık süpürgeler çıkmış hatta bu süpürgeler içinde kablosuz olanı, dik durabilen dahi bulunur. Ancak yine temizlik yapmak için ne kadar harika özelliklere sahip olsalar dahi bu ürünlere de bir insan gücü gerekir. Süpürge işleminin yerine gelebilmesi için bir kuvvet gereklidir. Samsung navibot robot süpürge hemen her temizlik severin aklında her zaman olan fikirlerin başında da bu konu gelir. Bunun en büyük nedeni süpürgenin her gün yapılması gerekliliğidir. Özellikle bebekli evlerde yerde kırıntılar olmamalı ya da evcil hayvanların evde yaşadığı alanlarda da kıl ve tüylerinin dökülmesi rahatsız etmektedir. Bu konudan dolayı hemen her gün süpürge açmaktadırlar. Ancak ya bir alet olsa da kendi kendine tüm evi gezerek süpürse belki bundan bir kaç yıl önceye kadar hayaldi ancak artık gerçek. Teknolojinin öncü isimlerinden Samsung bir yeniliğe daha imza atmakta ve robot süpürgeleri ile hemen her kesimden kişinin hayatına dokunmaktadır Robot süpürgeleri ile hem temizlik hem de teknolojiyi bir arada sunan Samsung yalnızca elektronik aletlerde değil aynı zaman da küçük ev aletleri ile de sizlerle beraber. Samsung akıllı robot süpürgeler hayatımızı kolaylaştırır. Samsung VR5000RM ince tasarımlı robot süpürgelere ulaşabilirsiniz. Samsung robot süpürge kurulumu oldukça kolaydır.

Samsung Robot Süpürge Özellikleri

Samsung Robot Süpürge Özellikleri

Samsung yalnızca teknolojik cihazlarda değil aynı zaman da küçük ev aletlerinde de asından sıklıkla söz ettiriyor. Artık hemen her temizlik severin hayallerini süsleyen robot süpürgeleri ile de piyasa da yerini almaktadır. Ancak hemen her kesimden kişinin ürünü tercih etmeden önce merak ettiği ana husus elbette robot süpürgenin özellikleridir. Bu robot süpürgelerin her biri birbirinden farklı özelliklere sahip olsa da bahsetmek gerekirse VR500RM modelinden bahsedilebilir. En sık tercih edilen model olan VR500RM ekstra ince ve ekstra güçlü temizlik konusunda oldukça iddialıdır. Aynı zaman da hemen her robot süpürge den farklı olarak Samsung VR500RM robot süpürge oldukça kullanışlıdır. Çünkü sadece süpürge yapmakla kalmaz aynı zaman da paspas da yapar. İki farklı rengi bulunan bu ürün abanoz siyahı ve doğal gri renkleri ile hemen her kesimden ve tarzdan kişinin ilgisini ve beğenisini kazanıyor. Aynı zaman da bu modeli diğerlerinden ayıran en temel özelliği 150 dakika boyunca temizleme vaat etmesidir. Hemen her robot süpürge işi bitince şarj ünitesine döner ancak bu model de dilerseniz 150 saat şarj etmeksizin temizliğinizi yapabilirsiniz. Böylelikle en geniş alanları dahi yarıda kalmaksızın rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca ince tasarıma sahip olması da oldukça önemlidir. Özellikle ulaşması en zor olan koltukların altına dahi girebilen bu robot süpürgeler, güçlü emiş gücü ile en ince tozu ve kiri emer. 85mm yüksekliğinde olması sayesinde alçak olan koltuk ve yatakların altına dahi girebilir. Böylelikle evin hemen her alanında maksimum temizlik sağlar. Ayrıca belki de en sevilen özelliği olan kolay uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden robot süpürgenizi takip edebilir ve ona komutlarda verebilirsiniz. Samsung powerbot-e akıllı robot süpürge sizlere dinlenme fırsatı verir.

Samsung Robot Süpürge Çeşitleri

Samsung Robot Süpürge Çeşitleri

Hemen herkesi şaşırtacak bir özellik olarak Samsung robot süpürge boşaltılması oldukça kolay bir hazneye sahiptir. Kolay boşaltılan haznesi ile toz dökülmeden ya da ellerinize herhangi bir toz kir bulaşmadan tek bir dokunuş ile içinde bulunan kirleri dışarıya atabilirsiniz. Ardından geri yerine takabilir ve suyla hızlı bir şekilde duruluyarak temizleme işlemini de yerine getirebilirsiniz. Bunun haricinde akıllı robot süpürgenin hiçbir temizliğe ihtiyacı yoktur. Aynı zaman da akıllı algılama sistemi ile Samsung robot süpürgeler evin en güvenli şekilde temizlenmesini sağlarlar. Akıllı algılama sistemi ile hareketini kendi kontrol eden bir sensör olan Gyro sensörü ile köşeleri dahi kolaylıkla temizlerken aynı zaman da kendini koltukların ayağı vb alanlara çarpmaktan da kaçınır. Böylelikle hem robotunuz hem de eşyalarınız zarar görmeden devam edebilir. Aynı zaman da son dönemin en iyi özelliklerinden biri olan bir özelliği de merdivenden aşağı düşmesini engelleyen geniş algı sistemidir. Aynı zaman da bir çok temizlik modu sayesinde hemen her duruma uygun temizlik sağlar. 4 farklı modu ile hemen her evin en temel ihtiyaçlarını karşılar. Bu 4 mod; zigzag modu, otomatik mod, kenar modu, nokta modudur. Bu programlar ile temizlik en kolay yolu ile yapılmış olur. Dilerseniz dilediğiniz modu akıllı telefonunuz ile seçebilir ve robot sizin istediğiniz saate sizin dilediğiniz oda da dilediğiniz mod ile temizlik yapabilir. Artık temizlik hem kolay hem pratik hem de siz evde yokken dahi evinizin en temiz haliyle olacaktır. Samsung VR-5000 robot süpürge modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Robot Süpürge Yorumları

Samsung Robot Süpürge Yorumları

Samsung robot süpürgeler hemen her temizlik severin hayali düzeydedir. Bunun en büyük nedeni robot süpürgenin kendi kendine temizlik yapması ve 4 farklı temizlik modunu içermesidir. Bu nedenle hem oldukça hızlı temizlik sağlarken hem de kolay ve pratik bir yaşamın da kapılarını sizler için aralıyor. Bu robot süpürgeler hem oldukça kolay temizlik yaparken sizin bir de robot süpürgeyi temizleme gibi bir derdiniz olmasına da gerek yoktur. Bunun en büyük nedeni robot süpürgenin herhangi özel bir temizliğe gerek olmaksızın rahatlıkla temizleme işlemini yapabilmesidir. Bu nedenle hem kolay hem pratik temizliği sağlayacağınız robot süpürgeler 2 modlu ve tek modlu olarak değişir. İki modlu olanlar hem süpürge hem paspas yaparken tek modlu olanlar yalnızca süpürme işlemini yerine getirir. Bu modların hangisi size uygun ise onu seçmek de tamamen size kalmış olacaktır. Bu nedenle yorumları incelemek oldukça önemli bir hale gelmektedir. Yorumlarda ise hemen her kullanıcı oldukça beğenilmektedir. Bunun en büyük nedeni, özellikle teknoloji ile temizliğin bir alan da buluşmuş olmasıdır. Bu sayede oldukça pratik ve hızlı temizliğe kavuşan kullanıcıların her biri oldukça memnun iken aynı zaman da oldukça ince yapıları ile koltuk ve yatak altlarına girmesini de oldukça sevmektedirler. Bu özelliği ile oldukça temiz bir ev veya ofis sunan Samsung robot süpürgeler hemen her kullanıcının beğenisini aynı zaman da 4 farklı temizlik modu sunması ile de sağlıyor. Samsung robot süpürge kampanyasıyla avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Samsung powerbot r7070 akıllı robot süpürge modellerine ulaşabilirsiniz. Samsung robot süpürge kullanıcı yorumlarına ulaşaral seçimlerinizi yapabilirsiniz.