İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Renk
Kasa Çapı
Sesli Görüşme
Kordon Renk
GPS
Kasa Renk
Garanti Tipi
Batarya Kapasitesi Aralığı
Nabız Sensörü
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Samsung Akıllı Saat

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Estetik ve Üstün Performans Sunan Samsung Akıllı Saat Modelleri Trendyol'da!

Gelişen teknoloji ile birlikte kullandığımız ürünler de teknolojik bir yapıya bürünüyor. Veri erişiminin son derece önemli olduğu bu günlerde, özellikle giyilebilir teknoloji konusunda benzersiz ürünler ortaya çıkıyor. Dünyanın önemli teknoloji devleri arasında yer alan Samsung tarafından hazırlanmış olan Samsung akıllı saat seçenekleri, giyilebilir teknoloji konusunda kaliteli ürün seçenekleri ortaya koyuyor. Samsung akıllı saat çeşitleri, güncel teknolojiyi üzerinde taşımak isteyenler için şık ve dayanıklı alternatifler içeriyor.

Günlük zaman takibinin yanı sıra düzenli olarak sağlık verilerinizi de kontrol edebileceğiniz Samsung akıllı bileklik saatler, modern dizayn ve inovatif özellikleri başarılı bir şekilde harmanlıyor. Birçok farklı teknik özellikle ile donatılmış olan Samsung akıllı saat fiyatları, her kesime ve bütçeye hitap eden seçenekler ile kolay ulaşılabilir bir yapıda bulunuyor.

Üstün performanslı olarak hazırlanmış olan Samsung akıllı saat modelleri, farklı renk ve detaylar ile çeşitlilik gösteriyor. Kadın ve erkek Samsung akıllı saatlerde teknolojik özellikler kadar tasarım detayları da ön planda tutuluyor. Bu sayede her giyim tarzına uygun bir Samsung android akıllı saat bulmak mümkün oluyor.

Akıllı bildirimler, gelen arama, gelen SMS, müzik çalar, takvim ve çok daha fazlasına gelişmiş Samsung kol saati özellikleri sayesinde ulaşabiliyor. Aynı zamanda tüm Samsung Smart watch modelleri, Samsung akıllı telefonlarla senkronize olarak kullanılabiliyor. Samsung dijital saatler, birçok bilgiye anında ulaşmanızı sağlamanın yanı sıra kendinizle ilgili pek çok farklı veriyi sürekli olarak takip etmenize de olanak tanıyor.

Şık ve Estetik Samsung Akıllı Saat Modelleri Hangileridir?

Şık ve Estetik Samsung Akıllı Saat Modelleri Hangileridir?

Samsung akıllı telefon modellerinin tamamlayıcısı olarak hazırlanmış olan Samsung Gear akıllı saat seçenekleri, telefon ile tam senkronize bir halde çalışırken aynı zamanda da pratik bir deneyimi beraberinde getiriyor. Güçlü teknik özellikleri sayesinde birçok işlemi saatinizden yapabilmenize imkân tanıyan ürünler, şık ve estetik tasarımları sayesinde de kombinlerin tamamlayıcısı olabiliyor. Hem spor hem de klasik detaylar ile tasarlanmış olan ürünler, kordon ve kadran yapıları ile karizmatik bir kullanım sağlıyor. Estetik yapılarını güçlü malzeme kalitesi ile destekleyen Samsung yeni akıllı saat seçenekleri, kıyafetleriniz ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Özenle hazırlanmış olan Samsung akıllı saat siyah, beyaz, pembe ve kare gibi modelleri, her zevke ve tarza hitap ediyor. Samsung akıllı saat rose gold modern teknik özellikleri klasik bir görünümle harmanlayarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Samsung Galaksi akıllı saat, tarzınızı desteklemenin yanı sıra teknolojiyi yanınızda taşımanıza ve dilediğiniz işlemi kolayca yapabilmenize ortam hazırlıyor. Teknoloji meraklılarının ilgisini çeken ürünler, birden fazla işlemi aynı anda yapabilmenize de olanak tanıyor. Samsung akıllı saat 46 mm büyüklüğe kadar farklı kadran ebatları sunuyor.

Paslanmaz çelik ve alüminyum gibi malzemelerden hazırlanmış olan kasaları ile uzun süreli kullanım sağlayan akıllı saat seçenekleri, deri ve plastik malzemelerden üretilmiş kordonları ile keyifli bir kullanım sağlıyor. Esnek kordonları sayesinde kolunuzu sıkmayan ve terleme yapmayan ürünler, teknik özelliklerin yanında rahatlığı da beraberinde getiriyor. Pembe, siyah, mavi, gümüş ya da kahverengi gibi renk detayları ile hazırlanmış olan saatler, farklı tarzlara uyum sağlama noktasında benzersiz bir iş çıkarıyor.

Analog ya da dijital olarak hazırlanmış olan kadranları, saatin şık halini sergiliyor. Özel olarak hazırlanmış olan ürünler kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için farklı modeller barındırıyor. Bluetooth bağlantılı Samsung watch 4 gelişmiş seviyede sağlık takibi, müzik ve bildirim özellikleriyle akıllı saat deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Eğlenceli görseller ile hazırlanmış olan çocuk saatleri keyifli bir kullanım sunarken kadın ve erkek kullanıcılar için hazırlanmış modeller estetik ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Samsung akıllı çocuk saatleri fiyatları açısından da ulaşılabilir bir seviyede yer alıyor.

Gelişmiş Performans Sunan Samsung Akıllı Saat Özellikleri Nasıldır?

Gelişmiş Performans Sunan Samsung Akıllı Saat Özellikleri Nasıldır?

Üstün performans için geliştirilmiş olan teknik özellikler ile hazırlanmış olan Samsung akıllı saat modelleri, benzersiz bir saat kullanımını beraberinde getiriyor. Hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken ürünler, pratik ve basit kullanımı ile herkesin rahatlıkla deneyimleyebileceği bir saat seçeneği olarak dikkat çekiyor. Zenginleştirilmiş antrenman modları sayesinde yaptığınız tüm işlemleri kayıt altına alan Samsung spor saat, kullanıcılarının hareketlerini gün boyu ölçebilmelerine yardım ediyor. Değiştirilebilir ekran yüzleri sayesinde klasik ya da analog gibi detayları ile kullanılabilecek olan ürünler, kullanıcılarının vazgeçilmezi haline geliyor.

İnce çerçevesi sayesinde estetik ve şık bir deneyim sağlayan akıllı saat modelleri, klasik ya da sportif bir kullanımı mümkün kılıyor. Klasik kullanım modunda karizmatik bir kombinin tamamlayıcısı olan ürün, sportif kullanım modunda ise spor giyim tarzının destekleyicisi oluyor. Dayanıklı ve güçlü malzemeler ile hazırlanmış olan akıllı saatler, uzun süreli kullanımı da beraberinde getiriyor. Samsung akıllı saat özellikleri içerisinde göze çarpan ilk özelliği, kullanıcının stres durumunu ölçmesi olarak öne çıkıyor. Yorucu bir tempoda hareket edenlerin işine yarayan stres ölçer, stres seviyesi yükseldiğinde devreye girerek kullanıcısının uyarıyor.

Saat içerisinde yer alan nefes egzersizini uygulamayı öneren ürünler, stres seviyenizin düşmesine ve rahat bir ruh haline sahip olmanıza ortam hazırlıyor. Uyku takip özelliği ile de dikkat çeken ürünler, kullanıcılarının ne tür bir uykuya ihtiyacı olduğunu söyleyebiliyor. Derin ya da hafif uyku gibi durumları tespit edip analiz eden akıllı saatler, uykularınızı düzenlemenize de yardımcı oluyor.

Tansiyon ölçen Samsung akıllı saat, tüm sağlık göstergelerinizi takip ediyor. Gün boyu farklı ölçümler gerçekleştirebilen akıllı saat modelleri, gün sonunda kullanıcısına bir rapor hazırlayarak günün nasıl geçtiğini ve nelere ihtiyacı olduğunu söyleyebiliyor. Bu sayede günlük rutininizi belirlemenize ve yapmanız gereken egzersizleri not edebilmenize imkân tanıyor.

İvme ölçer, barometre, kronometre gibi ek özellikler ile hazırlanmış olan ürünler, benzersiz bir rahatlığı beraberinde getiriyor. Yüksek güvenlik önlemleri ile hazırlanmış olan akıllı saat modelleri, suya ve toza karşı dirençli bir deneyim sağlıyor. 100 metreye kadar su altında çalışabilen modeller, su sporları ile ilgilenenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Suya dayanıklı ürünler, işlerinizi su altında bile yönetebilmenize ve farklı ölçümler ile vücudunuzu test edebilmenize ortam hazırlıyor. Gyro ve HRM ölçümleri ile de dikkat çeken ürünler, kişisel ajandanız haline gelebiliyor. Android tabanlı olarak hazırlanmış olan Samsung Galaxy akıllı saat modelleri, cep telefonlarınız ile uyum içerisinde bir çalışma sergiliyor.

Senkronizasyon konusunda benzersiz bir deneyim sağlayan ürünler, saatiniz ile tüm işlemleri rahatlıkla yapabilmenize ortam hazırlıyor. Samsung sim kartlı akıllı saat modelleri, bir saatten daha fazlasını sunuyor. Arama yapabilmenize ve cevaplayabilmenize imkân hazırlayan saatler, telefon görüşmelerini telefonunuza dokunmadan yapabilmenize imkân tanıyor. SMS ve e-mail gibi uygulamalara da erişim sağlayabilen ürünler, size gelen mesajları görüntülemenize ve gerektiğinde cevaplayabilmenize yardım ediyor.

Tizen işletim sistemi ile hazırlanmış olan Samsung akıllı saat Gear modelleri, üstün performanslı bir deneyim sağlıyor. Çift çekirdekli hazırlanmış olan akıllı saatler, hızlı ve akıcı bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Exynos işlemciler ile donatılmış olan Samsung akıllı saat modelleri, üstün RAM ve ROM özellikleri ile de benzersiz bir performans sergiliyor. Geniş depolama alanı ile ihtiyaç duyduğunuz dosyaları depolamanıza yardım eden ürünler, hızlı RAM özellikleri ile de birden fazla işlemi aynı anda yapabilmenize ve uygulama geçişlerini sorunsuz bir şekilde deneyimleyebilmenize yardım ediyor.

Teknolojiyi Her Zaman Yanınızda Taşıyın

Teknolojiyi Her Zaman Yanınızda Taşıyın

Oldukça hafif olarak hazırlanmış olan ürünler, mobilite konusunda kaliteli bir iş ortaya koyuyor. Rahat ve pratik yapıları ile dikkat çeken akıllı saatler, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün niteliği taşıyor. Terleme yapmayan kordonları sayesinde saati çıkarmadan kullanabilmenize imkân hazırlayan ürünler, kolunuzda iz bırakmayan yapıları ile kaliteli bir deneyime ortam hazırlıyor. Daire ya da kare olarak hazırlanmış olan saatler, ekran çözünürlüğü ve renk parlaklığı konusunda da benzersiz bir iş ortaya koyuyor.

1,3 ya da 1,5 inç gibi geniş ekran özellikleri ile hazırlanmış akıllı saatler, 360 x 360 piksel çözünürlüğünde bir görüntü kalitesi sunuyor. 16 milyon renk çeşitliliği sunan ekranlara sahip olan Samsung akıllı saat modelleri, tüm renkleri en ince ayrıntılarına kadar görebilmenizi sağlıyor. 391 PPI ya da 400 PPI gibi piksel yoğunluğu sayesinde ekranı her açıdan aynı kalitede görebilmenizi sağlayan ürünler, kontrast ve ışık konusunda da kaliteli bir deneyim ortaya koyuyor. Güçlü ekran ışığı sayesinde yüksek ışıklı ortamlarda dahi sorunsuz bir görüş deneyimi sağlayan akıllı saatler, yapmak istediğiniz işlemleri kolayca yapabilmenizi sağlıyor.

Gorilla Glass ekran koruyucu özelliği ile hazırlanmış olan ürünler, çizilmeye ve basınca karşı dirençli bir kullanım sağlıyor. Bu sayede kolay yıpranmayan ve kırılmayan akıllı saatler, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir teknolojik ürün niteliği taşıyor. 472 mAh değerine kadar pil gücüne sahip olan ürünler, gücünü lityum iyon bataryalardan alıyor. Ortalama kullanımda yaklaşık 7 gün boyunca rahat bir kullanım sağlayan Samsung akıllı saatler, kablosuz şarj özelliği ile pratik bir şekilde yeniden tam doluluğa ulaşabiliyor.

WPC Endüktif teknolojisi ile hazırlanmış olan akıllı saatler, batarya ve güç konusunda kaliteli bir deneyim sağlıyor. Bluetooth 4.2 kablosuz bağlantı özelliği ile diğer çevre birimlerine bağlanabilen ürünler, dosya gönderme ve alma konusunda rahat bir kullanım sağlıyor. 802.11 b/g/h 2.4 GHz WiFi ile güçlendirilmiş olan Samsung akıllı saat seçenekleri, kesintisiz bir online deneyim yaşamanızı da sağlıyor. İnternette gezinebilmenize, sosyal ağları kontrol edebilmenize ve maillerinizi okuyabilmenize yardımcı olan ürünler, online kitap okumanıza da ortam hazırlıyor.

Gelişmiş Modları ile Akıllı Saatin Gücünü Keşfedin

Gelişmiş Modları ile Akıllı Saatin Gücünü Keşfedin

Her zaman açık modu sayesinde saatinizi her daim görebilmenize yardımcı olan akıllı saatler, aynı zamanda kapatılabilen ekranları ile de güç tasarrufu konusunda kaliteli bir işe imza atıyor. Kadranı döndürerek ya da bir tuşa basarak aktif olanı ekranı, dilerseniz her zaman açık moduna alarak gece, gündüz saatinizi görebilmenizi sağlayabilirsiniz. sAMOLED olarak hazırlanmış olan ekranı, ışığı kırarak benzersiz bir görüntü özelliği tanıyor. Yüksek ışıklı ortamlarda dahi sorunsuz bir şekilde görebileceğiniz ekranı, zamanı kontrol edebilmenize ve işlerinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilmenize yardım ediyor.

Galaxy Watch LTE teknoloji ile hazırlanmış olan akıllı saatler, müziği yanınızda taşımanıza yardımcı oluyor. Online müzik çalma özelliği sayesinde dilediğiniz playlisti oluşturmanıza imkân tanıyan ürünler, kablosuz kulaklarınız ile uyum içerisinde çalışıyor. Telefonunu yanınızda taşımanıza gerek kalmadan müzik dinlemenizi sağlayan akıllı saatler, özellikle spor yapanların dikkatini çekiyor. 36’dan fazla aktiviteyi ölçebilmeniz için hazırlanmış olan Samsung akıllı saat Gear modelleri, kişisel fitness eğitmeniniz gibi çalışabiliyor. Egzersiz yaparken nabzınızı ölçebilen ürünler, zamanlama ve planlama konusunda da yardımcınız oluyor.

Koşu, yüzme, yürüyüş ve daha birçok farklı modu sayesinde farklı ölçümler yapabilen ürünler, kaliteli ve keyifli bir kullanım sağlıyor. Samsung Health uygulaması ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışan akıllı saatler; stres, nabız, nefes ve kalp ritmi gibi ölçümleri rahatlıkla yapabiliyor. Son derece gerçekçi sonuçlar sayesinde sağlık durumunuzu kontrol edebilmenize imkân tanıyan ürünler, yapay zekâ tabanı ile size uygun egzersizleri de öneriyor. Uyandığınızı fark ederek günlük hava durumu, günün programı ve hatırlatmaları gibi olayları gösteren akıllı saatler, gün sonunda da neler yaptığınızı ve nasıl bir gün geçirdiğinizi gösteren bir brifing sunuyor.

Bu sayede zaman planlamasını kusursuz bir şekilde yapmanıza yardımcı olan ürünler, tüm işlerinizi kontrol altına almanıza yardım ediyor. GPS özelliği ile hazırlanmış olan akıllı saatler, rotanızı belirlemenize ve gideceğiniz yeri kolayca bulabilmenize de yardımcı oluyor. Navigasyon özelliği sayesinde dilediğiniz konumu girerek harita üzerinde görebileceğiniz ürün, sesli uyarı sistemi ile de sizi yönlendiriyor. Bu sayede gideceğiniz yere kolayca varabilmenize ve zaman kaybetmeden işlerinizi yapabilmenize yardım ediyor.

Samsung Pay uygulamasını destekleyen akıllı saat modelleri, cüzdanınızı evde bıraksanız bile kesintisiz bir şekilde alışveriş yapabilmenize yardımcı oluyor. Güçlü ve gelişmiş teknik özellikler ile hazırlanmış olan Samsung Galaxy akıllı saat modelleri, IoT cihazlar ile bağlantı kurabilmenize yardımcı oluyor. Akıllı süpürge, TV, klima veya fırın gibi birçok ürüne bağlanabilmenizi sağlayan ürünler, eve varmadan evinizi dilediğiniz gibi yönetebilmenize yardımcı oluyor. Akıllı robot süpürgeleri dilediğiniz saate ayarlayarak temizlik yapabilmenize ortam hazırlayan akıllı saatler, klima ve fırın gibi cihazları da ayarlayabilmenizi sağlıyor.

Bu sayede siz daha eve varmadan fırınınızın pişirmek için hazır olurken klimanız da evinizi dilediğiniz sıcaklık değerine getirebiliyor. Spotify, Endomondo, C25K ve My Fitness Pal gibi popüler uygulamalar ile uyumlu bir şekilde çalışabilen akıllı saat modelleri, sevdiğiniz uygulamaları yanınızda taşımanıza yardım ediyor. Özel bir fitness koçu gibi hareket eden akıllı saatler, özellikle spor yapma deneyiminizi iyileştirerek daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlıyor.

Herkese Hitap Eden Akıllı Saat Çeşitleri Nasıldır?

Herkese Hitap Eden Akıllı Saat Çeşitleri Nasıldır?

Birbirinden farklı özellikler ile hazırlanmış olan Samsung akıllı saat kameralı, su geçirmez ve konuşma özellikli olan ürünler, benzersiz bir kullanımı beraberinde getiriyor. Kamera ile hazırlanmış olan akıllı saatler gerektiğinde fotoğraf ve görüntü alabilmenize yardımcı olurken geniş depolama alanı ile de bu görüntüleri saklayabilmenize yardımcı oluyor.

Su geçirmez özelliğe sahip olan ürünler su sporları ile ilgilenenlerin tercihleri arasında yer alırken güçlü ve etkili bir kullanımı da beraberinde getiriyor. İş konusunda yoğunluğa sahip olanlar konuşma özelliği bulunan saat seçeneklerini tercih ederken, sportif bir yaşama sahip olanlar da fitness özelliği bulunan saatlere yöneliyor. Samsung akıllı saat yorumları, tavsiyeleri dikkate alındığında piyasadaki dikkat çeken saat seçenekleri arasında yer alıyor.

Uygun seçenekler ile hazırlanmış olan Samsung akıllı saat fiyatları ve kampanyaları, herkesin kolayca ulaşabileceği seçenekleri ile benzersiz bir fırsat yaratıyor. Üstün performans özellikleri ve güçlü kullanımı ile dikkat çeken ürünler, gün içerisinde tüm işlemleri tek bir ekran üzerinden yürütebilmenize ve zamanınızı başarılı bir şekilde yönetebilmenize yardım ediyor. Gelişmiş teknik detayları sayesinde internete bağlanabilmenize imkân tanıyan ürünler, telefonunuzu evde unutsanız bile bir çok işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Gerektiğinde cüzdan olarak da kullanılabilen ürünler, giyilebilir teknoloji dünyasının yıldızları arasında yer alıyor.

Gelişmiş Akıllı Saatler Trendyol'da

Gelişmiş Akıllı Saatler Trendyol'da

Birbirinden farklı modeller ile hazırlanmış olan Samsung akıllı saat seçenekleri, Trendyol farkı ve kalitesi ile sizlere sunuluyor. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan ürünler, yüksek teknoloji ile tanışmanızı sağlarken aynı zamanda da kombinlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor. Şık ve estetik kordonlara sahip olan ürünler, değiştirilebilir ekranları ile benzersiz bir görünümü de beraberinde getiriyor. Konuşma özelliği bulunan ürünler sık konuşanlar için harika bir seçenek sunarken, müzik çalma özelliğine sahip olan akıllı saatler spor yaparken daha dinamik ve tempolu bir çalışma gerçekleştirebilmenize ortam hazırlıyor.

Yalnızca parmak hareketleriniz ile kullanabileceğiniz dokunmatik ekranlara sahip olan Galaxy Watch Active serisi, markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Birçok uygulamaya kolayca erişebilmenizi sağlayan ürünler, kapasitif dokunmatik ekranları ile fark yaratıyor. Sağlık ve fitness amaçlı olarak hazırlanmış olan ürünler, yaptığınız tüm aktiviteleri takip edebilmenize ve kontrol altında tutabilmenize yardımcı oluyor.

Mevcut uygulamalar dışında farklı uygulamaları da indirip kullanabileceğiniz saatler, akıllı telefon kadar detaylı ve kapsamlı bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Samsung akıllı saatinizi seçmeden önce kullanım amacınızı ve tarzınızı belirlemeniz önem taşıyor. Farklı seçenekler ile hazırlanmış ürünler her zevke ve tarza hitap ediyor. Galaxy watch Samsung Türkiye distribütörü garantisi altında satışa sunuluyor. Gelişmiş özelliklere sahip akıllı saat modellerini Trendyol’da inceleyebilir, avantajlı ve uygun fiyat seçenekleri ile kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.