Samsung Fırın

Mutfağınızın Can Dostu Samsung Fırın

Fırın evimizin demirbaş mutfak ürünlerinden biridir. Her türlü besinin pişirilmesi, haşlanması, kurutulması, eritilmesi gibi işleri kısa sürede ve yüksek ısıda gerçekleştirir. Fırında sağlıklı yiyecekler pişirilebileceği gibi, hamur işi tatlı gibi birçok lezzeti hazırlayabilirsiniz. Fırın her tarafı dışarı alana kapalı tasarlandığı için dış mekânının ısısını iletmez. Böylelikle dışarının ısısından etkilenmeden tamamen kendi içerisinin ısısıyla pişirilir. Alt ve üstten aynı anda ısıyı aldığı için her taraftan aynı ısıyı alır. Son yılların gözde markalarından biri olan Samsung fırın modellerini piyasaya sürerek kullanıcıyı kalitesi ve kullanışıyla büyülemeye devam ediyor. Fırınların birçok modeli vardır. Evlerde ev tipi mini, midi ya da ankastre fırını kullanılır. Samsung mini fırın ile soğumuş yemeklerinizi hızlı bir şekilde ısıtabilir, buzlu besinlerin kısa sürede çözünmesini sağlayabilirsiniz. Kolay hazırlanabilen besinler hazırlayabilirsiniz. Samsung midi fırın ile nefis hamur işleri hazırlayabilir, kolaylıkla akşam yemeklerini pişirebilirsiniz. Küçük olması sebebiyle, küçük mutfaklarda tercih sebebi olan midi fırın performansı ile büyük modellere taş çıkarıyor. Son gelişmiş teknoloji olan Samsung fırınlar her kullanıcıya hitap eden model, özellik ve renkte üretiliyor. Tüketicinin en çok tercih ettiği modellerden biri olan Samsung ankastre fırın modelleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ürettiği birçok model ve özellik sayesinde tüm tüketicinin beklentisini karşılayacak geniş yelpaze ürün seçeneği mevcuttur. Ankastre fırın, günümüzde birçok özelliği ile tüm tüketici tarafından fazlasıyla kullanılıyor. Özellikle kısa sürede pişirim sağlaması dolayısıyla mutfakta zaman tasarrufu ve pratiklik sağlayarak, kişilerin sevdiklerine ve kendilerine daha fazla zaman ayırmasını sağlar. Ayrıca yiyecekleri kurutmadan yavaş yavaş pişirmesi sebebiyle daha lezzetli enfes yemekler hazırlayabilirsiniz. Ankastre fırınlar, davlumbaz ve set üstü ocakları ile ankastre seti olarak kullanılarak dekorasyon anlamında ve kalite anlamında kullanıcıyı memnun ederler. Efor harcamadan, dekorasyondan ödün vermeden, kaliteli bir ankastre fırın ile başarılı yiyecekler hazırlayarak ailesini, kendini ve misafirlerini eşsiz sofranızla buluşturabilirsiniz.

Samsung Fırın Modelleri Hakkında Merak Edilenler

Samsung son yıllarda Türkiye pazarında oldukça seçenek de bulunuyor. Ürettiği fırınlar model ve kalitesi sayesinde birçok kullanıcı tarafından oldukça tercih ediliyor. Özellikle Trendyol’da uygun fiyatlara ve koşullarda almak mümkündür. Samsung fırın yorumları kullanıcıların oldukça beğendiği yönündedir. Özellikle renk seçeneği sayesinde dekoratif bir görünüm de sağlanıyor. Estetik ve performans açısından beklentiyi veren birçok model mevcuttur. Samsung ankastre mikrodalga modelleri arasında en çok öne çıkan modellerden biridir. Hızlı bir şekilde sebzeleri haşlayan, pirinçleri lapa hale getirebilen, meyve kompostosu yapabilir. Maksimum çalışma saati 99 dakika inen, 30 saniye gibi kısa bir sürede tüm yiyeceklerinizi ısıtır. Pişirme sonrası kişiye haber veren ses sinyali ile diğer işlerinizi yapabilir, ebeveyn harici kullanılamayışı ile evin güvenliğinden emin olabilirsiniz. Samsung mikrodalga ise adeta tasarım harikası bir modeldir. Özellikle aynalı görüntüsü mutfağa hoş bir görünüm katarak evin ambiyansını etkiler. Izgara yapma özelliği bulunması ve dijital olması sebebiyle de tercih sebebidir. Samsung midi fırın fiyatları kalite ve performansa göre oldukça uygun fiyatlarda satışı yapılıyor. Samsung ankastre serisinin en öne çıkan modellerinden biri ise, Samsung Airvection serisidir. Özellikle güç dalgalanmalarına ve yüksek voltaja karşı etkin korunma özelliği sayesinde cihazınızı elektrikte olası gerçekleşebilecek durumlara karşı korur. Enerji verimliliği yüksek olmaması sebebiyle enerji tasarrufu sağlar. Çift fanlı olma özelliği sayesinde yemekleri pişirme süresini oldukça kısa tutan bir modeldir. Diğer bir model ise yine iki fan sistemi ile çalışan 70 litre iç hacim kapasitesine sahip oluşu ile dikkat çeken serilerden bir tanesidir. Samsung ankastre fırın kullanımı açısından en kolay ve kullanışlı modellerdendir. Öne çıkan elektro turbo özelliği sayesinde besinleri daha hızlı ve kurutmadan pişirmeyi sağlar. Dokunmatik ekran, dijital saat, teleskopik raf öne çıkan özelliklerinden biridir. Tasarımının beyaz oluşu ile mutfakta beyazın asilliğine inananların zevkine göre tasarlanmıştır. Geniş renk seçeneği bulunan Samsung markasının tasarımları da oldukça şık yapılmıştır. Gri, siyah, krem ve beyaz tonlarından yapılmış modeller kullanıcıların beğenisi ve zevkine sunuluyor.

Samsung Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung midi, mikrodalga ve ankastre fırın modelleri ile tüketicilerin kalite ve ürün ihtiyacını karşılıyor. Mini fırın Samsung, birçok renk ve özellikten oluşuyor. Yiyeceklerin gramı ve pişirme süresi ve ısısı rahatça ayarlanabilen çift kontrol sistemi, bulunan fırın modellerinden oluşuyor. Modellere göre farklılık gösteren güç kademesi, 4 ya da 6 kademe olarak karşımıza çıkıyor. LED göstergeli ve dijital saatli modellerle rahat dokunuşlarla cihazı çalıştırıp, saat kısmıyla ayarlanarak işlem bitimi otomatik kapanması sağlanabiliyor. Tasarımda öne çıkan aynalı ankastre mikrodalga fırınları ile mutfaklarınızda fark yaratabilirsiniz. Ankastre fırınlarda ise oldukça fazla özellik ve seçenek mevcuttur. Enerji verimliliği özelliği ve yüksek voltajdan kendini koruyan modeller, hem elektrik tüketimini minimuma düşürür hem de voltaj farklılıklarında cihazın yanmasını engeller. Paslanmaz çelikten üretilen dış tasarımları ile, her daim göz alıcı görünürler. Çift fan özelliği bulunan fırınlar, daha kolay sürede besinlerin pişmesini sağlar. Isıyı yayma özelliği bulunan modeller, fırının her yerine eşit ısı sağlayarak besinlerin her tarafının aynı oranda veya kekinizin her yerinin eşit derecede kabarmasını sağlarlar. Samsung kendini temizleyen fırın olarak bilenen modeller katalitik temizleme sayesinde, dökülen besinleri arkadaki katalitik astar emerek ortamdan uzaklaştırır. Birçok besini aynı anda pişirebilme özelliği sayesinde, zamandan oldukça tasarruf edebilirsiniz. Modele göre 60 ile 75 litre arasında değişen iç hacim sayesinde boyutları ve eni geniş tüm besinleri parçalamaya gerek kalmadan pişirebilirsiniz. Teleskopik raflar sayesinde kolayca raflardan tepsileri alabilirsiniz. Hızlı ön ısıtma özelliği ile beklemenize gerek kalmadan kısa dakikalar içerisinde fırınınız kullanıma hazır hale gelir. Geniş program seçeneği sayesinde her yiyeceği kendi süresi ve sıcaklığında pişirebilirsiniz. Bazı modellerde bulunan tarifi kaydetme özelliği ile bir daha ki sefere aynı yemeği pişireceğinizde aynı lezzeti yakalamanızı sağlar. Bazı modellerde çift kapak seçeneği mevcuttur. Bu özellikle birden fazla yiyecek pişirecek kullanıcılar için oldukça önemlidir. Bu sayede üst ya da alt kısmı açarak diğer kısmın ısıyla teması engellenebilir. Bazı modellerde bulunan kontrol edebilme özelliği ile uygulaması üzerinden fırınınız her yerde her şekilde kontrol edebilmeniz mümkün hale geliyor. Çocuk kilidi bulunan birçok model ile çocuğunuzun ve evinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Her modelde 2 tepsisi ve ızgara teli bulunur, bu ürünleri kullanarak nefis lezzetli yiyecekler yapabilirsiniz. Kapağın cam oluşu ile tüm yiyeceklerinizi pişerken görebilir, gerekli durumlarda müdahale edebilirsiniz. Tüm modellerde bulunan iç aydınlatma özelliği ile ışığı kullanmadığınız durumlarda bile yemeklerinizi kontrol edebilirsiniz. Samsung set üstünü fırın modelleri ve daha birçok Samsung modellerini sayfamızda uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.