placeholder
"

Samsung Klima

" araması için 97 sonuç listeleniyor

Ergonomik Samsung Klimalar Trendyol'da!

İnsan sağlığı için önemli olan noktalardan biri de yaşam alanının ideal sıcaklık seviyesine sahip olmasıdır. Yüksek ya da düşük sıcaklığın görüldüğü yerlerde insan bedeninin fonksiyonlarında değişim söz konusu olacağından siz de ileri teknolojinin nimetlerinden biri olan seçeneklerini tercih edebilir ve evlerinizde ideal sıcaklık seviyesinin daimi hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile daha fonksiyonel bir hal alan Samsung portatif klima seçenekleri sayesinde kendi bütçenize uygun seçeneği de bulmakta zorlanmayacaksınız. Temel çalışma prensibinde, bulunduğu ortamı ideal ısı seviyesine indirmek olan Samsung 18000 BTU klima uzun yıllara dayanan yüksek kalitesi ile dünyanın her noktasındaki pek çok müşterinin ilk tercihi olmayı başaran Samsung güvencesi ile birleşir. Bilimsel bir gerçek olan sıcak havanın insan üzerindeki olumsuz etkisini ortadan kaldırmak ve fiziksel anlamda kendinizi daha dinç hissetmek adına siz de markanın tasarlamış olduğu seçenekleri arasından kendi bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik seçeneği tercih edebilir ve özellikle yaz aylarında daha verimli bir şekilde geçirme şansı elde edebilirsiniz. Ortamdaki havanın sirkülasyon sayesinde daha ideal bir sıcaklık seviyesine ulaşmasını da sağladığından uyku düzeninizi de direkt olarak etkiler. Bu durum uykunuzun kalitesini direkt olarak yükseltmekle birlikte gün içinde daha zinde hissetmenize de olanak sağlar. Siz de Samsung 12’lik klima gibi seçenekleri değerlendirmeye alarak yüksek konfora ve kaliteye sahip olabilir ve markanın sunduğu avantajlardan yararlanarak kullanım sürecinizi daha avantajlı bir hale getirebilirsiniz. Yüksek Watt değerine sahip olan Samsung yeni klima 12000 modeli sayesinde ısıtma ya da soğutma işlemlerini oldukça kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilecek ve konforlu bir yaşam alanına sahip olabileceksiniz. Kış ve yaz ayları için mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlayan seçenekleri ile her mevsimin keyfini çıkartmak artık daha kolay bir hal alır. Modern dünyanın en hızlı gelişen devi olan teknoloji sayesinde gerek havayı temizleyen gerekse ideal sıcaklık seviyesi sunan pek çok seçeneğine sahip olmak mümkündür. Trendyol üzerinden tüm Samsung klima çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Samsung Klima Seçenekleri ile Konforlu Kullanım Olanağı

Samsung Klima Seçenekleri ile Konforlu Kullanım Olanağı

Bireylerin kapalı alanlarda daha verimli bir şekilde yaşaması için içerideki havayı soğutan ya da isteğe bağlı olarak ısıtıp toz partiküllerini hapseden bir teknolojidir. Birden fazla seçeneği olan Samsung rüzgarsız klima çeşitleri ile evlerinizde ve işyerlerinizde daha konforlu bir şekilde yaşayabilir ve en sıcak havalarda bile oda sıcaklığını ideal bir seviyeye getirebilirsiniz. Kendi içinde farklı seçenekleri olan en çok tercih edilen modellerden biri duvara asılan split seçeneğidir. Pek çok evde görülen alışılmış bir model olmakla birlikte markanın sunduğu tasarım olanakları ile hem kullanışlı hem de yüksek performanslı bir hal alır. Split olarak bilinen seçenekler duvar tipi olarak da adlandırılır. Duvar tipi seçenekleri bulundukları ortamın sıcaklığı yükseltmek ve azaltmak noktasında herkesin tercih ettiği klasik bir model olarak değerlendirilebilir. Bu modellere eklenen çeşitli teknik özellikler kullanımı daha fonksiyonel bir hale getirir. Havayı daha temiz bir hale getiren ve hava sirkülasyonunu daha hijyenik koşullar altında yapan Samsung taşınabilir, buharlı, 8 kutuplu, fansız, esmeyen klima alerjisi olan müşteriler için daha elverişli olurken aynı zamanda bu teknik özellikler sayesinde daha pratik çözümler de sunmayı ihmal etmez. Duvar tipi split seçeneklerinde sunulan yüksek performansa ek olarak müşterilerin beğenisini kazanan bir diğer etken ise ürünlerin düşük ses seviyesine sahip olmasıdır. Elektronik ürünlerde bulunan motor çalışma esnasında ses oluşumuna neden olabilir. Bu durum kullanım konforunu düşürebildiğinden siz de ses seviyesi açısından size hitap eden modelleri tercih ederek konforlu bir kullanım süreci geçirebilirsiniz. Düşük ses seviyesi ile oda sıcaklığını ayarlayan Samsung 12000 BTU klima gibi seçenekler özellikle çocuklu aileler için vazgeçilmez bir alternatif olarak değerlendirilmeye devam eder. Çocukların hassas uykusunu bölmeyecek ses seviyesine sahip Samsung üflemeyen klima hem ebeveynlerin hem de çocukların konforunu düşünür. Bu sayede memnuniyet kazanan marka dünyanın birden fazla noktasında tercih edelir.

Kaliteli Samsung Klima Kampanyaları

Kaliteli Samsung Klima Kampanyaları

Genel olarak herkesin beğenisi kazanan ses seviyesi düşük modeller sayesinde siz de evinizin sıcaklık ayarını kısa sürede ve Samsung üflemesiz, sessiz klima bir şekilde yapabilir aynı zamanda markanın sunduğu tasarım olanağı sayesinde daha şık görünüme sahip modellere erişebilirsiniz. Samsung üçgen klima seçeneklerinde tasarım olanaklarından yararlanmak evinizin görünümünü de değiştirir. Eski tip tasarımlar yerine markanın tasarladığı daha modern seçeneklere öncelik tanıyabilir ve ev dekorasyonunuzun bütünlüğüne uygun seçenekleri temin edebilirsiniz. Her zevke uygun olarak tasarlanan modeller genel olarak klasik görünümü ve alışılmış formları sizlerle buluşturur. Gerek duvar tipi seçenekleri gerekse Samsung salon tipi, kaset tipi, ev tipi, duvar tipi, tavan tipi klima seçenekleri ile dayanıklılık ve kaliteyi bir araya getiren marka sayesinde siz de hem tasarruf edebilecek hem de en sıcak havalarda dahi yüksek performansın keyfini çıkarabileceksiniz. Yenilikçi teknik özellikleri ile kullanım sürecini daha konforlu bir hale getiren Samsung klima modelleri aradığınız seçeneğe kısa süre içerisinde erişmenizi daha kolay bir hale getirir. Özellikle yaz aylarınızı daha keyifli bir şekilde geçirmek adına uzun yıllardır üretiminde en çok tercih edilen Samsung’u tercih edebilir ve dayanıklılığı sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Samsung klima tavsiyelerini inceleyerek de modeller arasında kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

İleri Teknolojiye Sahip Samsung Multi Klima

İleri Teknolojiye Sahip Samsung Multi Klima

Sıcaklık ne olursa olsun ortamdaki havayı en ideal seviyeye getirmeyi başaran Samsung multi klima seçenekleri birden fazla özelliğe sahip alternatifleri ile herkesin zevkine hitap etmeyi başarır. Samsung VRF, mobil, multi sistem, merkezi klima seçeneklerinde olduğu gibi üretilen birden fazla seçenekte temiz hava sirkülasyonu sağlayan modeller ile çocuklarınızın sağlığını koruma altına alabileceksiniz. Aynı zamanda yetişkinler için de oldukça elverişli olan bu durum sayesinde hasta olma ihtimaliniz sıfıra iner. Havadaki bakterilerin sebep olabileceği hastalıklardan korunmak adına yüksek performansı ve kalitesi ile size temiz hava imkanı tanıyan modelleri tercih edebilirsiniz. Markanın ürünlerinde sunduğu bu özellik hem kullanımı hem de süreci daha verimli kılmayı başarır. Farklı Watt değerlerine sahip olan alternatif seçenekler aynı zamanda farklı teknik özellikleri ile birlikte daha fonksiyonel bir hal alır. Watt değerlerinin farklı olması aradığınız kritere uygun seçeneği temin etmeniz noktasında da size avantaj sağlar. Daha güçlü Samsung split klima seçeneklerini tercih etmek istediğinizde yüksek Watt değerine sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Yüksek motor gücü ile birlikte mükemmel performans sunan bu seçenekleri aradığınız kaliteyi sizlerle buluşturur. 50 derecelik sıcaktan -20 dereceye kadar her hava koşulunda yüksek performans sunan multi seçenekleri ideal ses seviyeleri sayesinde de çalışma esnasında daha konforlu olmanızı sağlar. Sunduğu yüksek performans ve profesyonel deneyime ek olarak ideal ses seviyesi imkanı ile de daha verimli kullanım süreci geçirmenizi sağlayan multi seçenekleri çift döner kompresör olanağı sayesinde daha az titreşimle çalışır. Bu durum kullanım süreci boyunca daha az ses ve gürültü olanağı sunacağından siz de çift kompresörlü seçenekleri tercih edebilir hem kısa sürede odanızın sıcaklık seviyesini istediğiniz seviyeye getirip hem de daha sessiz ve titreşimsiz çalışan seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Tekli kompresör seçeneklerine nazaran %70 daha az sessiz çalışma performansına sahip olan çift kompresörlü modeller titreşimin de %80 daha az olmasına olanak sağlar. Bu durum Samsung klima sistemleri performans açısından mükemmel bir konfor sağladığından siz de evlerinizde profesyonel bir deneyim yaşamak için multi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yalnız evleriniz için değil aynı zamanda işyerleriniz için de tercih edebileceğiniz multi seçenekleri ile geniş alanlarda etkili sonuçlara sahip olabilir ve her mevsimin tadını çıkarabilirsiniz. En uç sıcaklıklarda bile verim sağlayan Samsung klima kampanyaları ile de her bütçeye uygun seçeneğin müşterilere ulaşmasına olanak tanır. Ayrıca Samsung klima yedek parçaları da bu indirim ve kampanyaları kapsar. Bozulmalara karşı yedek parçaları da alabilirsiniz.

Samsung Klima Kumandası ile Kolay Sıcaklık Ayarı

Samsung Klima Kumandası ile Kolay Sıcaklık Ayarı

Samsung siyah, gri klima ayarını yapabilmeniz için tasarlanan kumanda seçenekleri de kullanımı kolaylaştırmayı hedefler. Geniş algı alanına sahip olan kumanda seçenekleri pek çok elektronik aletin daha konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlar. Sunduğu bu kullanım avantajı sayesinde her ürünün vazgeçilmez bir parçası olan kumanda seçenekleri ile siz de olduğunuz yerden değişim yapabilecek ya da ürünlerinizi kapatabileceksiniz. Her modelin temel prensibine uygun olarak üretilen kumanda seçenekleri dilediğiniz ayarı daha kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Açma kapama görevi gören kumanda seçenekleri bunun yanı sıra özelliklerine göre değiştirebileceğiniz modlara da sahip. Farklı mod seçeneklerini tercih ederek odanızdaki havayı ister sıcak hale getirebilir isterseniz daha soğuk bir hava sıcaklığına sahip olabilirsiniz. Samsung yapay zeka klima dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım olanağı sunan kumanda seçeneklerinde sıcaklık ayarını da yapabilme olanağına sahipsiniz. Artı ve eksi tuşlarından yardım alarak ortamdaki hava sıcaklığını düşürebilir ya da yükseltebilirsiniz. Sade tasarıma sahip olan kumanda seçenekleri ile işlemlerinizi oldukça kısa süre içerisinde gerçekleştirebilecek ve dilediğiniz ısı ayarını kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Genellikle birer derecelik yükseliş ya da azalış olanağı sunan sıcaklık ayarı sayesinde dilediğiniz sıcaklığa kısa süre içerisinde erişebileceksiniz. Tuşlu yapısı ile ergonomik bir tasarım sunan kumanda seçenekleri her müşteriye hitap eden basit tasarımı sayesinde işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Buna ek olarak bazı Samsung yuvarlak klima kullanılmak üzere tasarlanan kumanda seçeneklerinde dikey hava akımı ve yatay hava akımı seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Dikey hava akımı kanatların aşağı, yukarı ve otomatik bir şekilde hareket etmesini sağlar. Yatay hava akımı düğmesi ise kanatlarının sağ, sol ve otomatik bir şekilde hareket etmesine olanak sunar. Arzu ettiğiniz seçeneği değerlendirerek daha verimli bir şekilde kullanabilir ve kumanda yardımı ile zahmetsiz bir şekilde evinizin ya da iş yerinizin ideal sıcaklık seviyesine kısa süre içerisinde ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün ayarları arasında yer alan fan ayarlarını da kumandanız vasıtasıyla yapabilirsiniz. Samsung 7000 BTU, 9000 BTU klimada bulunan gösterge tuşları sayesinde fan hızınızı değiştirebilir ve sıcaklık ayarlarınızı kendinize özgü hale getirebilirsiniz. Fan ayarının yanı sıra zamanlayıcı düğmesi gibi alternatiflere sahip olan kumana seçenekleri de tercih edeceğiniz tasarıma göre değişim gösterir. Genel bazda pek çok seçeneğinde yer alan temel değişim tuşları ile siz de ayarlarınızı zahmetsiz bir şekilde kumanda yardımıyla yapabileceksiniz. Siz de Samsung klima Türkiye modellerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. Samsung klima indirimlerinden yararlanarak bütçenize uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Olanağı Sağlayan Samsung Klima Özellikleri

Enerji Tasarrufu Olanağı Sağlayan Samsung Klima Özellikleri

Ürettiği Samsung 24000 BTU klima seçeneği gibi pek çok seçeneği ile dünyanın her noktasında daha konforlu bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlayan marka geliştirdiği modellerde sunduğu avantajlar ile memnuniyet kazandırmaya devam eder. Gerek performansı gerekse dayanıklı yapısı sayesinde size uzun yıllar boyunca ideal bir sıcaklık seviyesi seçenekleri ile dilerseniz soğuk havalarda evinizin ya da iş yerinizin ısısını yükseltebilir dilerseniz sıcak havalarda daha serin ortamlara sahip olabilirsiniz. Sunduğu yüksek performansın ve sessiz çalışma olanağının yanı sıra enerji tüketimi konusunda da mükemmel bir verimlilik sunan Samsung uzay kasa klima gibi seçenekler ile siz de enerji tüketimini kontrol altına alabilirsiniz. Teknolojinin gelişimi ile elektronik cihazlardaki elektrik kullanımı da daha ideal seviyelere çekildi. Bu durum farklı elektrik kullanımı için belirlenen sınıf kavramını ortaya çıkardı. A, B, C ve D gibi enerji sınıfları enerji kullanım oranını temsil ederek daha verimli ürünlere erişmesini kolay hale getirdi. Samsung A+++ klima gibi enerji tüketimi konusunda mükemmel bir seviyeye sahip olan ve tasarruf imkanı tanıyan modeller ile siz de bütçenizi koruma altına alabileceksiniz. A sınıfı teknolojisi ile üretilen seçenekler yalnız çevreye duyarlılığı ile değil bütçenize sağladığı katkı ile de memnuniyet sağlamayı başarır. Samsung ayaklı, delikli, havasız, çift üniteli klima imanızın harcadığı enerji elektrik faturanıza direkt olarak yansıyacağından siz de daha az miktar ödeyerek daha yüksek verim elde etmek adına markanın tasarladığı A sınıfı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Elektrik kullanımında verim sunan modellere yönelmek hem sizin açınızdan hem de çevreniz açısından oldukça önemli olduğundan siz de markanın çevreye duyarlı modellerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Hem alım sürecinde hem de kullanım sürecinde tasarruf olanağı sunan Samsung klima yorumları ile de memnuniyet boyutunu bir kez daha gözler önüne serer. Yorum yapanlar tarafından da tavsiye edilen Samsung 18’lik klima modeli gibi birden fazla model enerji kullanımında sunduğu avantaj sayesinde çevre dostu olmayı en iyi şekilde başarır. Bu durum hem kendi bütçenizi hem de çevrenizi koruma altına aldığı gibi uzun süreli kullanım sağlaması sebebiyle de konforu iki katına çıkarır. Samsung 24’lük klima modellerini satın alarak geniş alanlarda kullanabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Samsung Klima Modelleri Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Samsung Klima Modelleri Fiyatları

Dayanıklı yapıları ve performans açısından sundukları fırsatları ile her evin vazgeçilmezi haline gelen Samsung inverter klima seçenekleri ile de yeni nesil teknolojinin avantajlarını sizlerle buluşturur. İnverter olarak satışa sunulan Samsung klima özellikleri klasik modellerine nazaran daha farklı bir çalışma prensibine sahiptir. Klasik ürün gibi belirli aralıklarla çalışıp durmak yerine sürekli ve kontrollü bir şekilde çalışarak odanızın sıcaklığını daha uzun süre ideal seviyede tutan bu ürünler de enerji tasarrufu açısından elverişli modeller olarak gösterilir. Sürekli aynı performansta çalışmasına rağmen enerji tüketimini en az seviyeye indiren bu seçenekleri ile bütçenizi de kontrol altına alabileceksiniz. İnverter kontrol sistemi elektrik devir frekansını düzenleyerek kapasitesini de daha elverişli bir hale getirir. Bu durum hem enerji tüketimi açısından hem de yüksek performans açısından oldukça avantajlı bir durum olduğundan siz de modeller arasından tercihi yaparken inverter seçeneklerini değerlendirebilir ve enerji kullanımının daha verimli bir hal almasına yardımcı olabilirsiniz. Samsung klima fiyatları tercih edeceğiniz modele göre değişim gösterir. İnverterlar için farklı fiyat aralığı sunan marka yine aynı şekilde klasik seçenekleri için de alternatif fiyat aralıklarını müşteriler ile buluşturur. Genel anlamda herkesin bütçesine uygun seçeneği bulması noktasında kolaylık sağlayan marka ile siz de kendi bütçenize denk bir seçeneğini temin edebilir ve her mevsim gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.