İlgili Kategoriler
Marka
Cep Telefonu Modeli
Renk
Model
Uyumlu Marka
Fiyat
Materyal
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Samsung Telefon Kılıfı

" araması için 544 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Samsung Telefon Kılıfı Modelleri Trendyol'da!

Markaya ait olan tüm serileriyle popüler bir tercih olarak yükselmeye devam ederken, Samsung telefon kabı modelleri de ürün kataloğunda zengin çeşitlilik gösterir. Hangi telefonu tercih ediyor olursanız olun, koruyucu kullanmak telefonunuzun sağlığı ve uzun süreli kullanımı için zorunlu sayılabilecek bir gerekliliktir. Çeşitli modeller için koruyucu seçenekleri mevcut olup, Samsung ace kılıf sunduğu pek çok seçeneğin yanı sıra, slayt sürgülü kamera koruyuculu alternatifiyle öne çıkar. Sulu, ipli telefon kılıfı Samsung, diğer pek çok model gibi köşe korumalı sert silikon materyalinde bulunur. Farklı renk ve materyallerde, mat ya da parlak olarak bulunan ve farklı amaçlara yönelik etkinlik gösteren koruyucuların her çeşidi aşağı yukarı her modeli için bulunabileceği gibi, orijinal Samsung kılıf, serinin renk çeşitliliği sebebiyle telefonun orijinal görüntüsünü gizlememesi adına şeffaf süper silikon alternatifiyle ilgi görür. Markaya ait olan ipli, yüzüklü, isimli, ışıklı, kapaklı telefon koruyucusu en popüler seçenekler olarak göze çarparken, sevdiğiniz popüler grupların ve dizilerin logo ve sembollerini ya da sanatçı ve karakterlerin çizim ve fotoğraflarını taşıyan koruyucular da ürünler arasında inceleyebileceğiniz alternatiflerdendir. İpli koruyucular taşıma kolaylığı sağlamaları sebebiyle okulda ve işyerinde kolay şekilde kullanılır. Yüzüklü Samsung kılıf ise, yolda yürürken dahi elde taşınan telefonların, elden kayıp düşme ihtimalini neredeyse sıfıra indirmesiyle tercih görür. Ürün seçimi yaparak pratik şekilde Samsung telefon kabı satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Samsung Telefon Kılıfı

Kaliteli ve Dayanıklı Samsung Telefon Kılıfı

Tüm markaya ait olan serileri için yaygın üretimi yapılan koruyucuların müşteriler tarafından epey tercih edilen modelleri arasında markaya ait olan A70 telefon koruyucusu, yüzüklü şeffaf seçeneğiyle dikkat çekerken markaya ait olan A71 cihaz koruyucusu da aynı şekilde tutuş kolaylığı sağlayan çeşitleriyle tercih görür. Note serisinden vazgeçemenlerdenseniz, markaya ait olan Note 8 telefon koruyucusu anti şok özellikli sert silikondan materyaliyle ihtiyacınız olan korumayı sağlar. Markaya ait olan Note 4 cihaz koruyucusu seçenekleri arasında en trend olanları dilediğiniz renk ve çeşitte seçebilir, yüzüklü çeşitlerin pırlanta görünümlü olanlarıyla tarzınıza destekleyici bir aksesuar ekleyebilirsiniz. Özellikle müzikseverler arasındaki popülaritesi sebebiyle ünlü grup BTS telefon kılıfı Samsung için de üretilmiş olmakla beraber, son dönemde gençlerin en belirleyici trend unsurlarından biridir. Markaya ait olan Note 2, 9, 10 cihaz koruyucusu en yoğun kullanımda olan modeller olmaları sebebiyle hem tarzınızı yansıtmaları, hem de telefonunuzu korumaları yönünden ilgi gören pek çok seçenekle ürün kataloğunda beğeninize sunulur. Sevdiğiniz dizi, film ve müzik gruplarına ait koruyucuların en dikkat çekenleri arasında, Blackpink telefon kılıfı Samsung müşteriler arasında yoğun rağbet gören çeşitlerdir. Her dönemin trendi olan Note serisi, Samsung Galaxy telefon kılıfı yönünden zengin seçenekleri bulunan bir seridir. Cüzdanlı telefon kılıfı Samsung parlak sert deri olarak, ya da suni deriden kopçalı ve kartlıklı seçeneğiyle cüzdan işlevi de görebilen bir model olarak ilgi çeker. Markaya ait olan M31 cihaz koruyucusu, M serisi için en çok tasarımın üretildiği versiyonlardan birisi olmakla beraber, Samsung kapları da klasik mat renkli yumuşak silikondan, sert PVC deriye kadar pek çok materyal çeşidi ve renkte, tarzınızı yansıtmak için Trendyol ürün yelpazesinde sizleri bekler. Markaya ait olan A30 cihaz koruyucusu ayakta durabilen standlı seçeneğiyle kullanım kolaylığı sağlarken Markaya ait olan J5 cihaz koruyucusu, diğer modellerde de bulunabilecek eğlenceli, rengarenk, simli, hayvan kulaklı seçenekleriyle ürün kataloğuna damgasını vurur. Simli telefon kılıfı Samsung tarafından tasarlanan şık modellerden biridir. Tercihiniz hangi cihazdan yana olursa olsun, zevkinize ve tarzınıza göre Samsung telefon kılıfı modelleri, ulaşılabilir fiyat ve ödeme seçenekleriyle beğeninize sunulur. Bu noktada seçim yaparak Samsung telefon kılıfı satın alabilirsiniz.

Her Seri İçin Samsung Telefon Kılıfı Çeşitleri

Her Seri İçin Samsung Telefon Kılıfı Çeşitleri

Markaya ait olan M20 cihaz koruyucusu klasik mat suni deri seçenekleriyle ürün yelpazesinde yerini alırken, aynı seriden Samsung telefon kılıfı, hem klasik tarza hitap eden, hem de çizgi film kahramanlarıyla bezenmiş eğlenceli modelleriyle çeşitler arasında öne çıkmayı başarır. J serisi müşteriler için renkli marble desenleriyle göz kamaştıran Markaya ait olan J8 cihaz kılıfı, aynı desen ve materyalde Markaya ait olan A01 cihaz kılıfı çeşitleri arasında da bulunur. Yaygın bir model olması Markaya ait olan Note 5 cihaz kılıfı çeşitlerini sayıca arttırırken, diğer pek çok model gibi sert ya da esnek silikondan türlü renk seçenekleriyle görsel beğeniniz için tasarlanmıştır. J serisinden yana tercih yapanlardansanız Markaya ait olan J3 cihaz koruyucusu yüzüklü ve mıknatıslı seçenekleriyle, tıpkı Markaya ait olan J4 cihaz koruyucusu için olduğu gibi pek çok renkte üretilerek ürün kataloğunda beğeninize sunulur. Samsung telefon kabı aynı ürün çeşitliliğine sahip olup, S serisinin de geri kalır yanı yoktur. Kılıf Samsung markası tarafından ortaya konulan darbe korumalı seçenekleri ile S8 müşterileri arasında rağbet görürken, aynı kullanım avantajı Markaya ait olan S5 cihaz koruyucusu ile bu modelin sevenlerine de sağlanır. Telefon sağlamlığı, cihazların her an elde taşındığı ve düşme tehlikesi altında olduğu son dönemlerde herkesin en çok kafa yorduğu konulardan biridir. Samsung powerbank kılıf gibi, bunlar ve bunlar dışında kalan pek çok model için kılıflarla bu kaygıya çözüm sağlayabilir, içiniz rahat şekilde cihazınızı elinizde taşıyabilirsiniz. C serisi için koruyucuların sanatsal tasarımları öne çıkarken, telefon kabı Samsung çift katmanlı ultra korumasıyla tercih edebileceğiniz güvenli modellerdendir. Markaya ait olan C7 cihaz koruyucusu aynı seçenek yelpazesine sahip olmakla beraber, her iki modelin renk seçenekleri Trendyol’da mevcuttur. Samsung telefon kılıfı kampanyalarından yararlanarak bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Tarzınızın Temsili Samsung Telefon Kılıfı

Tarzınızın Temsili Samsung Telefon Kılıfı

Hem kişisel tarzınızın tamamlayıcısı olarak kullanıp zevkinizi yansıtabileceğiniz hem de cihazınızı güvende tutmak için kullanabileceğiniz Samsung telefon kılıfları kapaklı olarak Trendyol’un her bütçeye uygun avantajlı ödeme seçenekleriyle sizi bekler. Samsung telefon kabı fiyatları model ve materyale göre değişiklik gösterebileceği gibi, her model için ulaşılabilir ve zevkinize uygun seçenekleri ürünler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Samsung telefon kapakları aradığınız mat ya da parlak özellikleriyle pek çok alternatifiyle Samsung A50 cihaz kılıfı olarak da karşınıza çıkarak, farklı seçenekleri çeşitli seriler için sizlere sunar. Samsung Galaxy kılıf, J serisinin renkli ve eğlenceli çeşitliliğini yansıtırken, aynı zamanda gösterişsiz fakat şık seçenekleriyle de zevkinize hitap eder. Samsung A12 cihaz kılıfı, esnek silikon çeşidi ve popüler A serisinin tüm kullanım özelliklerini daha da destekleyip öne çıkaran yapısı ile büyük beğeni görür. Samsung koruyucu kılıf bu serinin pratik beklentilerini tümüyle karşılarken, kadife iç yüzeye ve yumuşak dış dokuya sahip seçenekleriyle hem görsellik hem de tutuş kolaylığı sunar. Müşteri dostu olmasıyla öne çıkan pop it telefon kılıfı Samsung modelleri ve daha pek çok model için uyumlu, renk ve materyal alternatifleriyle göz dolduran, isimli versiyonlar sayesinde kişiselleştirilebilen ve her zevke hitap eden seçenekleriyle Trendyol ürün yelpazesinde sizi bekler. Sevdiğiniz dizi karakterlerinin ve müzik gruplarının çizim ve fotoğraflarıyla süslenmiş Samsung telefon kılıfı modellerini, iple ya da yüzükle taşıma kolaylığı sağlayan kılıf çeşitlerini, Samsung telefon kılıfı fiyatları ile Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasında bulabilir, tarzınıza tarz katarken telefonunuzu güvende tutabilirsiniz. Lila cihaz kılıfı, bu modeller arasında en çok tercih edilen renklerden biri olmakla beraber, diğer pek çok renk seçeneği Trendyol’un fırsatlar dolu dünyasında sizleri bekler. Samsung telefon kılıfı indiriminden yararlanarak ürünü temin edebilirsiniz.