placeholder
"

Samsung Telefon Kılıfı

" araması için 92296 sonuç listeleniyor

Renkli Tasarımları ile Samsung Telefon Kılıfı

Samsung tüm serileriyle popüler bir tercih olarak yükselmeye devam ederken, Samsung telefon kılıfı modelleri de ürün kataloğunda zengin çeşitlilik gösterir. Hangi Samsung telefonu tercih ediyor olursanız olun, kılıfla kullanmak telefonunuzun sağlığı ve uzun süreli kullanımı için zorunlu sayılabilecek bir gerekliliktir. Çeşitli modeller için kılıf seçenekleri mevcut olup, Samsung A51 telefon kılıfı sunduğu pek çok seçeneğin yanı sıra, slayt sürgülü kamera koruyuculu alternatifiyle öne çıkar. Samsung A31 telefon kılıfı, diğer pek çok model gibi köşe korumalı sert silikon materyalinde bulunur. Farklı renk ve materyallerde, mat ya da parlak olarak bulunan ve farklı amaçlara yönelik etkinlik gösteren kılıfların her çeşidi aşağı yukarı her Samsung modeli için bulunabileceği gibi, Samsung A10 telefon kılıfı, serinin renk çeşitliliği sebebiyle telefonun orijinal görüntüsünü gizlememesi adına şeffaf süper silikon alternatifiyle ilgi görür. Samsung ipli, yüzüklü, isimli, ışıklı, kapaklı telefon kılıfı en popüler seçenekler olarak göze çarparken, sevdiğiniz popüler grupların ve dizilerin logo ve sembollerini ya da sanatçı ve karakterlerin çizim ve fotoğraflarını taşıyan kılıflar da ürünler arasında inceleyebileceğiniz alternatiflerdendir. İpli kılıflar taşıma kolaylığı sağlamaları sebebiyle okulda ve iş yerinde kolay kullanılır. Yüzüklü telefon kılıfı ise, yolda yürürken dahi elde taşınan telefonların, elden kayıp düşme ihtimalini neredeyse sıfıra indirmesiyle tercih görür. Lila telefon kılıfı Samsung kılıf ve kapları arasında en çok tercih edilen renklerden biri olmakla beraber, diğer pek çok renk seçeneği Trendyol’un fırsatlar dolu dünyasında sizleri bekler.

Tarzın Yeni Yansıması Samsung Telefon Kılıfı

Tarzın Yeni Yansıması Samsung Telefon Kılıfı

Tüm Samsung serileri için yaygın üretimi yapılan kılıfların kullanıcı tarafından epey tercih edilen modelleri arasında Samsung A70 telefon kılıfı, yüzüklü şeffaf seçeneğiyle dikkat çekerken Samsung A71 telefon kılıfı da aynı şekilde tutuş kolaylığı sağlayan çeşitleriyle tercih görür. Note serisinden vazgeçemenlerdenseniz, Samsung Note 8 telefon kılıfı anti şok özellikli sert silikondan materyaliyle ihtiyacınız olan korumayı sağlar. Samsung Note 4 telefon kılıfı seçenekleri arasında en trend olanları dilediğiniz renk ve çeşitte seçebilir, yüzüklü çeşitlerin pırlanta görünümlü olanlarıyla tarzınıza destekleyici bir aksesuar ekleyebilirsiniz. Özellikle müzikseverler arasındaki popülaritesi sebebiyle ünlü grup BTS telefon kılıfı Samsung için de üretilmiş olmakla beraber, son dönemde gençlerin en belirleyici trend unsurlarından biridir. Samsung Note 2, 9, 10 telefon kılıfı en yoğun kullanımda olan modeller olmaları sebebiyle hem tarzınızı yansıtmaları, hem de telefonunuzu korumaları yönünden ilgi gören pek çok seçenekle ürün kataloğunda beğeninize sunulur. Sevdiğiniz dizi, film ve müzik gruplarına ait kılıfların en dikkat çekenleri arasında, Blackpink, Unicorn, Riverdale telefon kılıfı Samsung kullanıcıları arasında yoğun rağbet gören çeşitlerdir. Her dönemin trendi olan Note serisi, Samsung Galaxy telefon kılıfı yönünden zengin seçenekleri bulunan bir seridir. Samsung Note 10 lite telefon kılıfı parlak sert deri olarak, ya da suni deriden kopçalı ve kartlıklı seçeneğiyle cüzdan işlevi de görebilen bir model olarak ilgi çeker. Samsung M31 telefon kılıfı, M serisi için en çok tasarımın üretildiği versiyonlardan birisi olmakla beraber, Samsung M21 telefon kılıfı da klasik mat renkli yumuşak silikondan, sert PVC deriye kadar pek çok materyal çeşidi ve renkte, tarzınızı yansıtmak için Trendyol ürün yelpazesinde sizleri bekler. Samsung A30 telefon kılıfı ayakta durabilen standlı seçeneğiyle kullanım kolaylığı sağlarken Samsung J5 telefon kılıfı, diğer modellerde de bulunabilecek eğlenceli, rengarenk, simli, hayvan kulaklı seçenekleriyle ürün kataloğuna damgasını vurur. Tercihiniz hangi telefondan yana olursa olsun, zevkinize ve tarzınıza göre Samsung telefon kılıfı modelleri, ulaşılabilir fiyat ve ödeme seçenekleriyle beğeninize sunulur.

Her Seri İçin Her Çeşit Model

Her Seri İçin Her Çeşit Model

Samsung M20 telefon kılıfı klasik mat suni deri seçenekleriyle ürün yelpazesinde yerini alırken, aynı seriden Samsung M11 telefon kılıfı, hem klasik tarza hitap eden, hem de çizgi film kahramanlarıyla bezenmiş eğlenceli modelleriyle çeşitler arasında öne çıkmayı başarır. J serisi kullanıcıları için renkli marble desenleriyle göz kamaştıran Samsung J8 telefon kılıfı, aynı desen ve materyalde Samsung A01 telefon kılıfı çeşitleri arasında da bulunur. Yaygın bir model olması Samsung Note 5 telefon kılıfı çeşitlerini sayıca arttırırken, diğer pek çok model gibi sert ya da esnek silikondan türlü renk seçenekleriyle görsel beğeniniz için tasarlanmıştır. J serisinden yana tercih yapanlardansanız Samsung J3 telefon kılıfı yüzüklü ve mıknatıslı seçenekleriyle, tıpkı Samsung J4 telefon kılıfı için olduğu gibi pek çok renkte üretilerek ürün kataloğunda beğeninize sunulur. Samsung J6 telefon kılıfı aynı ürün çeşitliliğine sahip olup, S serisinin de geri kalır yanı yoktur. Samsung S8 telefon kılıfı, darbe korumalı seçenekleri ile S8 kullanıcıları arasında rağbet görürken, aynı kullanım avantajı Samsung S5 telefon kılıfı ile bu modelin sevenlerine de sağlanır. Telefon sağlamlığı, telefonların her an elde taşındığı ve düşme tehlikesi altında olduğu son dönemlerde herkesin en çok kafa yorduğu konulardan biridir. Samsung S9, E7, A40, Grand 2, bt21 telefon kılıfı gibi, bunlar ve bunlar dışında kalan pek çok model için kılıflarla bu kaygıya çözüm sağlayabilir, içiniz rahat şekilde telefonunuzu elinizde taşıyabilirsiniz. C serisi için kılıfların sanatsal tasarımları öne çıkarken, Samsung C5 telefon kılıfı çift katmanlı ultra korumasıyla tercih edebileceğiniz güvenli modellerdendir. Samsung C7 telefon kılıfı aynı seçenek yelpazesine sahip olmakla beraber, her iki modelin renk seçenekleri Trendyol’da mevcuttur.

Aradığınız Tarzın Temsili Trendyol’da

Aradığınız Tarzın Temsili Trendyol’da

Hem kişisel tarzınızın tamamlayıcısı olarak kullanıp zevkinizi yansıtabileceğiniz, hem de telefonunuzu güvende tutmak için kullanabileceğiniz Samsung telefon kılıfı modelleri Trendyol’un her bütçeye uygun avantajlı ödeme seçenekleriyle sizi bekler. Samsung Telefon kılıfları fiyatları model ve materyale göre değişiklik gösterebileceği gibi, her model için ulaşılabilir ve zevkinize uygun seçenekleri ürünler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Samsung J7 telefon kılıfı aradığınız mat ya da parlak özellikleriyle pek çok alternatifiyle Samsung A50 telefon kılıfı olarak da karşınıza çıkarak, farklı seçenekleri çeşitli seriler için sizlere sunar. Samsung J2 telefon kılıfı, J serisinin renkli ve eğlenceli çeşitliliğini yansıtırken, aynı zamanda gösterişsiz fakat şık seçenekleriyle de zevkinize hitap eder. Samsung A12 telefon kılıfı, esnek silikon çeşidi ve popüler A serisinin tüm kullanım özelliklerini daha da destekleyip öne çıkaran yapısı ile büyük beğeni görür. Samsung M51 telefon kılıfı bu serinin pratik beklentilerini tümüyle karşılarken, kadife iç yüzeye ve yumuşak dış dokuya sahip seçenekleriyle hem görsellik hem de tutuş kolaylığı sunar. Kullanıcı dostu olmasıyla öne çıkan Samsung S7, S20, Note3, E5 telefon kılıfı modelleri ve daha pek çok model için uyumlu, renk ve materyal alternatifleriyle göz dolduran, isimli versiyonlar sayesinde kişiselleştirilebilen ve her zevke hitap eden seçenekleriyle Trendyol ürün yelpazesinde sizi bekler. Sevdiğiniz dizi karakterlerinin ve müzik gruplarının çizim ve fotoğraflarıyla süslenmiş Samsung telefon kılıfı modellerini, iple ya da yüzükle taşıma kolaylığı sağlayan kılıf çeşitlerini, Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasında bulabilir, tarzınıza tarz katarken telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.