Marka
Fiyat
Renk
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Dokunmatik Kontrol
Mikrofon
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Çift Telefon Desteği
Ürün Puanı
"

Samsung Bluetooth Kulaklık

" araması için 24 sonuç listeleniyor

Her An İhtiyaçlarınıza Yanıt Verecek Samsung Bluetooth Kulaklıklar Trendyol'da!

Günlük hayatta her an müzik dinlemek ya da telefon görüşmeleri için bazı akseauarlar kullanılabilir. Çok çeşitli fonksiyonlara sahip ürünler küçük boyutları sayesinde pantolon cebi veya çanta gibi dar yerlerde rahat bir şekilde taşınabilir. Temel olarak Bluetooth teknolojisini kullanan ve kablolu türü ile ikiye ayrılırlar. Kablolu türler takılacağı cihaza bağlantı girişlerinden kablo yoluyla aktarım yapar. Bluetooth teknolojisine sahip farklı çeşitler ise uzak mesafelerden arada herhangi bir bağlantı kablosu olmadan sesi iletebilir. Farklı özelliklere sahip bu cihazlar güçlü çekim alanları ve bağlantı hızları ile öne çıkarlar. Boyuna asılabilir türlere sahip olan bu cihazlar her kullanım amacına yönelik hizmet eder. Aynı zamanda üzerinde mikrofon bulunan ürünler telefon görüşmeleri yapabilmenizi sağlar. Samsung kablosuz Bluetooth kulaklık modelleri güncel Bluetooth sürümüne sahiptir. Bu sayede film yada video izlediğiniz cihazlarda ses gecikmeleri ve görüşmelerinizde bağlantı kopmaları yaşamazsınız. Samsung Galaxy kablosuz kulaklık çeşitlerini her ihtiyacınıza yönelik kullanabilirsiniz. Spor salonlarında su ve ter geçirmez türleri, açık havada koşu yaparken boyuna asılabilen modelleri veya seyahatlerinizde konforlu türleri tercih edebilirsiniz. Teknoloji alanında uzman olan marka, müzik dinleme zevkinizi üst düzeye çıkarır. Bluetooth kulaklık Samsung markasının önemli bir kategorisidir. Müzik konusunda başarılı olan bu cihazlar sesi dengeli bir şekilde verir. Aynı zamanda dış ortamdan gelen çeşitli rahatsız edici gürültüleri azaltır, bu durum dinlediğiniz müziği net bir şekilde duymanızı sağlar. Tam şekilde oturan bu modellerin tasarımı oldukça başarılıdır. Farklı renklere, şekillere sahip olan Samsung Bluetooth kulaklık çeşitlerini zevkinize ve tarzınıza yönelik olarak inceleyip seçebilirsiniz. Seyahatlerinizde uzun süre boyunca kesintisiz müzik dinlemek için modelin şarj kapasitesi yüksek olmalıdır. Samsung Bluetooth kulaklık modelleri yüksek pil ömrüne yani kapasitesine sahiptir. Uzun kullanım sürelerine göre geliştirilen bu ürünler sizi yarı yolda bırakmazlar. Samsung Bluetooth kulaklık yeni, güncel teknolojik özelliklere sahiptir. Bunlardan birkaçı gürültü önleme, suya dayanıklılık, dokunmatik tuşlar ve yüksek çekim frekansıdır. Dilerseniz modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilir sonrasında avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Pil Ömrü ile Samsung Kulaklık Kablosuz Çeşitleri

Dayanıklı Pil Ömrü ile Samsung Kulaklık Kablosuz Çeşitleri

Kablosuz teknolojik aletler genel olarak şarj edilebilir piller ile çalışır. Bu aletlerin içerisinde bulunan bataryaların kapasitesinin yüksek olması ürünün daha uzun süreler kullanılmasını sağlar. Samsung kulaklık kablosuz çeşitleri uzun kullanım süreleri için çok iyi bir seçimdir. Uzun yolculuklarda bitmeyen pilleri ile ideal bir seçimdir. Farklı türde Samsung orijinal Bluetooth kulaklıklar mevcuttur. Markanın bu geniş ürün yelpazesi sayesinde siz de tam olarak ihtiyaç duyduğunuz modeli bulabilirsiniz. Farklı modeller arasından öne çıkan Samsung Galaxy Buds ses kalitesi konusunda beklediğiniz bütün özellikleri barındıran bir üründür. Aynı zamanda yenilikçi ve estetik tasarımı ile tarzınıza uygun bir aksesuardır. Bu modelin sahip olduğu IPX2 sertifikası tere karşı yüksek bir koruma sağlar. 58 mAH batarya ile birlikte size ulaşan bu ürün 5-6 saat arasında kullanım ömrü sunuyor. Ürünlerin taşıma, şarj etme çantası 252 mAH bataryaya sahiptir ayrıca bu çanta 15 dakikalık hızlı şarj özelliğini içerisinde barındırıyor. Yeni nesil teknolojiye sahip bu ürün Bluetooth 5.0 ile size kesintisiz bir deneyim sunar. Android yada iOS özellikli tüm telefonlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. Ayrıca ürün 5.6 gramlık ağırlığı ile size konforlu ve rahat bir deneyim yaşatır. Samsung TWS kulaklık içerisinde bir çok özellik barındırır. Bu özelliklerden bazıları ivme ölçer, dokunmatik ve Hall sensörüdür. Aynı zamanda ürün üzerinde farklı kontrol noktaları yer alır. Örnek olarak sol üniteye basarak sesi azaltabilir, sağ üniteye basarak sesi artırabilirsiniz. Sıradaki şarkıya geçme, telefon çağrılarını yanıtlama ve cihazı kapatma gibi işlevleri de yine bu ürün üzerinde bulunan ünitelerden rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Samsung Bluetooth kulaklık modelleri içerisinde öne çıkan bir başka ürün ise boyun askılı modeldir. Oldukça şık bir tasarıma sahip bu modelin en büyük özelliği boyuna asılabilir bir cihaz olmasıdır. Bu sayede ürünü pratik bir şekilde düşürme korkusu olmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. İki ucunda mıknatıs bulunan bu model kullanmadığınız zamanda boynunuzda birleşerek toplu ve güzel bir hale bürünür. Koşu veya hareketli sporlar ile ilgilenirken kaliteli bir şekilde müzik dinleme zevkine ulaşmak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Güncel teknoloji ile iç donanımının oluşturulması, özgün ayrıca sizin ihtiyaçlarınıza göre olan tasarımı sayesinde ürünlerin birçok fonksiyonu bulunur. Birbirinden farklı özellikleri bir arada bulunduran bu cihazları deneyimleyen kişiler genel olarak çok beğenirler. Uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz bu modeller ile müzik konusunda oldukça tatmin olursunuz. Dinlediğiniz müziğin bütün ayrıntıları ile kaliteli şekilde bu ürün sayesinde rahat bir şekilde duyabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız telefon görüşmelerini hiç kesintiye uğramadan rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Merak ettiğiniz Samsung Bluetooth kulaklık özelliklerini ek olarak puanlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yenilikçi Teknolojisi ile Samsung Kablolu Bluetooth Kulaklık

Yenilikçi Teknolojisi ile Samsung Kablolu Bluetooth Kulaklık

Normal kullanımda pil ile çalışan ve kullanım süresine bağlı bir ömrü olan Bluetooth aygıtlarının ek bir özelliği kablolu olmasıdır. Samsung kablolu Bluetooth kulaklık modelleri pili bitse dahi kullanılabilir. Cihazlarda bulunan kablo girişini telefonunuza ya da bilgisayarınıza bağlayıp ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu durumun sağladığı devamlı kullanım ile her an istediğiniz gibi müzik zevkini tadabilirsiniz. Modellerin sahip olduğu uzun kablo rahat bir deneyim sunar. Aynı zamanda bu kablolar kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilir. Bu sayede kablolar üzerinde meydana gelen kopma ya da yırtılma gibi olumsuz durumlar başınıza gelmez. Samsung kulak içi Bluetooth kulaklık modellerinin de içerisinde kablo destekli olanları mevcuttur. Sizin kullanım ihtiyacınıza ve zevkinize göre olan Samsung marka Bluetooth kulaklık modelini bulabilirsiniz. Seçeceğiniz cihaz modellerinin hepsi iyi kalitede ses üretme özelliğine sahiptir. Cızırtı gibi dinleme zevkinizi bozan sorunlar bu modellerde yer almaz. Ayrıca düşük ses frekansına sahip bas sesler net bir şekilde işitilebilir. Bu sayede keyifli bir şekilde ürünleri kullanabilirsiniz. Samsung Bluetooth kulaklık Buds modelleri markanın ürettiği yeni ve popüler ürünlerdir. Bu modellerin göze çarpan ilk özelliği tasarımıdır. Modern bir tarza sahip olan bu ürünler sizin de giyim tarzınızla tam uyumludur. Modeller işlevsel özelliklere sahiptir. Bu etkileyici özellikler sayesinde ürünü kaybederseniz yenisini almanıza gerek yoktur. Çok basit bir şekilde kaybettiğiniz ya da bulamadığınız modeli bulabilirsiniz. Samsung telefon Bluetooth kulaklık modaya uygun farklı tarzlara hitap eder. Samsung Bluetooth kulaklık pembe rengi müşteriler tarafından çok fazla tercih edilen bir seçenektir. Ayrıca farklı renk seçeneklerine sahip çeşitler de mevcuttur. Seçeceğiniz ürünler stereo ses çıkış özelliklidir. Stereo teknolojisi çıkan sesi uygun ve hoş gelecek şekilde size iletir. İki farklı kanaldan aktarılan senkronize sesler sayesinde dinlediklerinizden maksimum verimi elde edersiniz. Bu teknolojinin bir faydası da ürünler ile film ya da video izlerken etkili ve gerçekçi deneyim sunmasıdır. Samsung Bluetooth kulaklık yorumlarını Trendyol üzerinden okuyabilir ve seçeceğiniz ürüne kolay ve pratik bir şekilde karar verebilirsiniz.

Beğenilen Samsung Modellerinin Özellikleri

Beğenilen Samsung Modellerinin Özellikleri

Kablosuz kulaklık Samsung markasının yeni ve yenilikçi teknolojiler ile tasarladığı aksesuarlardır. Oldukça iyi geri dönüşler alan bu cihazlar alanında çok başarılıdır. Tasarım, fonksiyon, dayanıklılık ve müşteri dostu özellikleri bu modelleri öne çıkarır. Boyut olarak çok farklı seçenekler vardır. İsterseniz kompakt modelleri seçerek daha az yer kaplayan bir ürüne sahip olabilir ya da boyuna takılabilen modelleri tercih ederek modeli göz önüne çıkarabilirsiniz. Samsung Bluetooth kulaklık şarj aleti standartların üzerinde bir performans ile size kullanım rahatlığı sağlar. Hızlı şarj teknolojisine sahip bu cihaz modelin pilini çok hızlı bir şekilde tam dolum seviyesine ulaştırır. Bu sayede müzik keyfinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Samsung Bluetooth kablolu kulaklık çeşitlerinde şarj desteğinin yanı sıra kablo üzerinden güç alma özelliği de mevcuttur. Bu özellik cihazınızı kablolu hale getirir ancak kesintisiz bir şekilde ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Kablolu cihazların artılarından birisi gecikme durumunun asla yaşanmamasıdır. Bu ürünler ile herhangi bir video izlediğinizde görüntü ve ses tamamen senkronize bir şekilde size ulaşır. Samsung Bluetooth kulaklık beyaz ve bir çok farklı renk seçeneğini size sunar. Dilediğiniz rengi seçip tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde bulunan renkler çok kaliteli ve dayanıklıdır. Bu aksesuarlar dış ortamda kullanıma uygun olması açısından güneş ışığına maruz kaldığında renkleri solmaya karşı dirençlidir. Cihazların oturan kısımları özel tasarımları sayesinde çok konforlu ve rahattır. Kullanım esnasında rahatsızlık vermez ve uzun kullanım sürelerinde oluşan ağrıları engeller. Galaxy kablosuz kulaklık sunduğu konforun yanında oldukça dayanıklıdır. Tam oturan yapısı tasarımı düşmelere karşı güvende tutar. Siz de bu çeşitler arasından kendinize en uygununu tercih ederek güvenli ve rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bluetooth BTS Özel Serisi

Bluetooth BTS Özel Serisi

BTS grubu gençler arasında oldukça popüler bir Kore müzik grubudur. Grubun hayranları bu müzik grubu için tasarlanan ürünleri kullanmayı severler. Samsung Bluetooth kulaklık BTS özel modeli, BTS grubunun hayranları için çıkarılan bir seridir. Grup ile özdeşmiş mor renk bu ürünün tasarımında ağırlıklı olarak kullanılır. Aynı zamanda BTS grubuna ait logo yine ürün üzerinde yerini alır. Model Samsung BT kulaklıklar ile aynı standart kalitede üretilir. Aynı şekilde üstün bir teknolojiye sahiptir. Takılı olarak kullanılan bu ürün kablo gerektirmeyen bir kullanıma sahiptir. 10 metre çekim kapasitesi olan aksesuar, yüksek kalite Stereo ses ile size eşsiz bir deneyim sunar. Sevdiğiniz grubun renkleri ile logosunu taşıyan bu cihaz sayesinde modaya uyar ve iyi bir tarza sahip olursunuz. Ayrıca ürünün paketi içerisinde birçok ek sürpriz yine sizi bekler. Size ulaşan kutunun içeriği oldukça zengindir. Bu kutunun içerisinde birer adet sağ ve sol parçalar, taşıma ve şarj etme kutusu, ara kablolar ve BTS grubunun üyelerinin yer aldığı kart resimler vardır. Kutu içerisinden çıkan grup üyelerinin resimlerini yanınızda taşıyıp sevdiğiniz müzik grubuna destek verebilirsiniz. BTS grubu için tasarlanan Samsung uyumlu Bluetooth kulaklıkların diğerlerinden farklı bir özelliği ise kendi özel uygulamasına sahip olmasıdır. Bu mobil uygulamaya telefonunuzun NFC özelliğini aktif edip cihazın şarj kutusunu telefonunuza yaklaştırıp çok kolay bir şekilde edinebilirsiniz. Uygulama içerisinden sevdiğiniz BTS grubunun özel telefon ortam temasına erişip indirebilirsiniz. Cihazların pil gücü güçlü ve yüksek kapasitelidir. Tek şarj ile 22 saat boyunca pil gücü dayanır. Kullanım performansı olarak sizi yarı yolda bırakmaz. Sevdiğiniz müzik grubundan ilham alan tasarımı ile kaliteli sesin tadını çıkarabilirsiniz.

Dikkatleri Çekici Samsung Kancalı Bluetooth Ürünler

Dikkatleri Çekici Samsung Kancalı Bluetooth Ürünler

Çeşit çeşit cihaz modellerinden göz önüne çıkanlardan birisi Samsung kancalı Bluetooth kulaklıklar özel yapısı ile tam oturur. Düşmelere karşı ekstra dirençlidir. Bu sayede yüksek hareket içeren spor aktivitelerini yaparken konsantrasyonunuz ve odağınız bozulmadan rahat bir şekilde modelleri kullanabilirsiniz. Ortalama 6 saatlik ses oynatma süresine sahip bu aksesuarlar hızlı şarj desteği ile devamlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Modeller tam şarj ile 40 saat bekleme süresine sahiptir. Bu yüksek kullanım değerleri size aksesuarı kullanırken maksimum konforu ve kolaylığı sağlar. Suya karşı dayanıklılığı sayesinde koşu gibi yüksek ter meydana gelen sporlarda ürün zarar görmez. Bir başka öne çıkan model ise Samsung TV Bluetooth kulaklıklardır. Televizyon deneyiminizi bir üst noktaya taşıyan bu cihazlar size eşsiz bir film izleme fırsatı sunar. Tasarımı ve iç yapısında ki yüksek teknoloji sayesinde sesleri gerçekten filmin içinde gibi işitebilirsiniz. Televizyonunuzdan film izlemeyi seviyorsanız ve zevkinizi yukarı seviyelere çıkarmak istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Samsung kulak üstü Bluetooth kulaklık çeşitleri profesyonel ses ve müzik kalitesini yakalamayı hedefleyenler için ideal ürünlerdir. Ürünlerde bulunan yumuşak ve geniş bantları ile tam olarak izole eder ve dış ortamdan gelen bütün gürültüleri engeller. Böylelikle sadece dinlediğiniz müziğe odaklanabilirsiniz. Bu ürünler büyük pilleri sayesinde size uzun süre kesintisiz bir şekilde Bluetooth ile müzik dinleme zevkini sunar. Aynı zamanda Samsung Bluetooth kulaklık kablolu modellerde bir seçenek olarak tercihinize sunulur. Sıfır gecikmeli ve pil süresi sorunu olmayan ürünleri kullanmak istiyorsanız kablolu çeşitleri seçebilirsiniz. Samsung Bluetooth kulaklık makaralı çeşitleri gömlek cebinizde taşıyabileceğiniz kompakt modellerdir. Ayrıca bu cihazları Samsung titreşimli Bluetooth kulaklık olarak aratıp bulabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Bluetooth Modeller

Avantajlı Fiyatlarla Bluetooth Modeller

Bluetooth kulaklık Samsung fiyatları modellerin sahip olduğu özellikler, renk seçenekleri ve fonksiyonları göz önüne alınarak belirlenir. Trendyol’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde arzu ettiğiniz fiyat, renk, tarz ve tasarım özelliklerine göre arama yapabilirsiniz. Samsung kulaklık Bluetooth destekli modeller arasında da bir çok farklı seçenek yer alır. Tam olarak aradığınız kriterlere sahip ürünleri rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Samsung kablosuz kulaklık çeşitleri çok aratılan ve sevilen cihazlar arasındadır. Bir çok özelliği bir araya getiren bu çeşitler ile güncel teknolojiyi yakalayabilirsiniz. Bluetooth teknolojisi kullanan cihazları tercih ederek telefon ile yaptığınız görüşmelere yenilik ayrıca konfor getirebilirsiniz. Uzaktan kullanılabilen bu ürünler aynı zamanda size gelen çağrıları telefon kullanmadan yanıtlamanıza da yardımcı olur. Bu sayede telefonunuz cebinizde yada masadayken bile rahat, net bir şekilde görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlere ek koruma sağlayan Samsung Bluetooth kulaklık kılıflarını da tercih edebilirsiniz. Bu kılıflar cihazlarınızı kullanmadığınız zamanlar onları güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz özel koruyucu olarak görev yapar. Samsung makaralı Bluetooth kulaklık çeşitleri kılıf gerektirmeyen özel bir yapıya sahiptir. Samsung tekli Bluetooth kulaklık modelleri ise kendi özel kılıfında geldiği için ek bir koruma gerektirmez. Bu tekli ürünleri istediğiniz tarafa takarak araba sürerken yada iş yerinizde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede hızlı görüşmeler yapmanız gerektiği zaman hiç vakit kaybetmezsiniz. Markanın modelleri her ihtiyacınızı karşılamak için özenle ayrıca detaylı bir şekilde tasarlanır. Bütün Samsung Bluetoothlu kulaklık modellerinin müşteri puanlarını inceleyip bu puanların yardımı ile karar verebilirsiniz. Doğru cihaz tercihi ile ihtiyaçlarınızı iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Bütçenize uygun Samsung Bluetooth kulaklık fiyat seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyip pratik ve keyifli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.