placeholder
"

Sophie

" araması için 26 sonuç listeleniyor
Sophie La Girafe Activite Spirali
KARGO BEDAVA
SophieLa Girafe Activite Spirali
470 TL
Sepete Git
Sophie Gece Seti Pembe /
KARGO BEDAVA
SophieGece Seti Pembe /
335 TL
Sepete Git
Sophie Sophıe Kemirgen Yemi
SophieSophıe Kemirgen Yemi
30 TL
Sepete Git
Sophie Sophıe Kanarya Yemi
SophieSophıe Kanarya Yemi
30 TL
Sepete Git

Güvenli ve Kullanışlı Sophie Ürünleri Sizleri Bekliyor

Bebeğinizin her döneminde ihtiyaç duyacağı eşyaları, kaliteli ve güvenilir ürünler arasından seçmek istiyorsanız, Sophie tarafından hazırlanan ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. Zürafa temasıyla sayısız malzeme tasarlayan ve bebeklerinizin gelişim sürecinde ihtiyaç duyacağınız öğeleri karşılayan Sophie, aradığınız her yaş aralığı için özel tasarım ürünlerle sizlerle buluşuyor. Sophie bebek kategorisindeki birçok ürün içerisinde seçim yaparken, bebeğinizin haftalarını dikkate alabilir ve hafta hafta ihtiyaç duyacağı materyalleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden elde edilen Sophie bebek eşyaları, 0-3 aylık dönemden itibaren ihtiyaç duyulan tüm alanlarda yardımcınız olacaktır. Kız ve erkek bebekleriniz için özel tasarımlar hazırlarken, ortak bir temayı da tüm ürünlerinde kullanan Sophie, sadeliği ve doğallığı ürünlerine yansıtmaktadır. 0-3 aylık dönemde bebelerinizin ihtiyaç duyacağı emzik, biberon gibi temel malzemelerin yanında, konak tarağı, ateş ölçer, termometre, tarak ve tırnak makası gibi temel ürünleri de Sophie tasarımları arasından tercih edebilirsiniz.

Doğal İçerikli Sophie Bebek Ürünleri

Doğal İçerikli Sophie Bebek Ürünleri

0-3 ay, 3-6 ay ve 9-12 ay gibi gelişim süreçlerinde bebeklerinizin ihtiyaç duyduğu materyaller, gelişim sürelerine göre Sophie tarafından tasarlanmıştır. Bakteriye karşı maksimum koruma sağlayan ve doğal maddelerden elde edilen Sophie bebek ürünleri, bebeğinizin sağlığını tehlikeye atacak her türlü madde ve boyadan uzak tutulmuştur. Doğal boyalar kullanılarak renklendirilen Sophie bebek ürünleri, soft renkleriyle sadeliği ve temizliği ön plana çıkarmaktadır. Bebek bakımında kullanılabilecek her türlü malzemeyi en ideal şartlarda hazırlayan Sophie, bebeklerinizin bilişsel ve zihinsel gelişimi için özel içerikli oyuncaklar tasarlamaktadır. Diş kaşıyıcıdan, çıngırağa kadar birçok materyali sizler için hazırlayan Sophie, zürafa temasıyla bebeklerinizin dikkatini çekecek tasarımlar hazırlamaktadır. Kendi bebeğiniz ve yakınlarınızın bebekleri için kaliteli hediyeler arıyorsanız, sizler için hazırlanan Sophie özel hediye setleri arasında tercih yapabilirsiniz. Yeni doğan döneminden itibaren kullanılan beşik oyuncakları ve ışıklandırmalar, bebeklerinizin hayal dünyasını geliştirerek uykuya dalmasını kolaylaştırmaktadır. Sophie zürafa temalı kız ve erkek bebek oyuncaklarıyla, bebeklerinizin zihinsel gelişiminde etkili olan oyunlar kurabilirsiniz. Bebeğinizin dokunma ve görme becerilerinin gelişmesine yardımcı olan zürafa temalı Sophie oyuncakları, ilk 3 aydan itibaren güvenle kullanılabilir. Birbirinden kullanışlı ve işlevsel Sophie ürünleri arasında seçim yaparak beğendiğiniz ürünleri kolayca sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bebeklerin Zihin Gelişimini Destekleyen Sophie Çıngıraklar

Bebeklerin Zihin Gelişimini Destekleyen Sophie Çıngıraklar

Bebeklerinizin yeni doğan öneminden itibaren, bilişsel ve zihinsel gelişimini destekleyen materyaller kullanmanız gerekmektedir. Bebeklerinizin farklı dönemlerine göre özel olarak hazırlanan oyuncak ve dönenceler, bebeklerin dikkatini çekmekte ve takip kabiliyetini artırmaktadır. Farklı renkleri ayırt etme ve cisimleri takip etme yeteneğinin gelişimi için kullanacağınız Sophie çıngırak modelleri, bebeklerinizin sese karşı tepkisini de geliştirecektir. Bilişsel ve zihinsel gelişim için etkili olan çıngıraklarla, bebeklerinizin cisimleri kavrama yeteneğini geliştirebilirsiniz. Sophie Marakas çıngırak tasarımı, bebeğinizin işitme, dokunma ve görme becerilerini geliştirmek için özel olarak hazırlanmıştır. İki ayrı uca sahip olan Marakas çıngırak, bir ucunda zürafa figürü bulunan şeffaf bir materyale sahipken, diğer ucunda kumaştan yapılan ve dokunulduğunda kâğıt hışırtısı gibi sesler çıkaran yumuşak dokulu bölümüyle ikili kullanım sunmaktadır. Uzunlamasına tasarlanan marakas çıngırağın orta kısmı, şeffaf bir tüp şeklindedir. Bebeklerin kolayca kavraması için hazırlanan tutma aparatında, her harekette yer değiştiren renkli toplar kullanılmıştır. Kulağa hoş gelen bir ses çıkaran minik toplar, bebeğinizin dikkatini çekecektir. Marakas çıngırağın yumuşak kısmında kullanılan renkli kurdeleler, bebeklerin dikkatini çekerek dokunma ve tutma duyularını geliştirecektir. 0-3 aylık dönemden itibaren kullanmaya başlayacağınız Soothie emzik seçenekleri, yeni doğan döneminden başlayarak bebeklerinizin emme refleksinin gelişmesine ve uykuya daha kolay dalmalarına yardımcı olmaktadır. Damaklı yalancı emzik tasarımları, bebeklerinizin diş çıkarma öncesi ve diş çıkarma sonrasındaki dönemleri için etkili kullanım imkânı sunmaktadır. Damaklı tasarımları sayesinde, bebekleriniz anne memesi hissini yaşayacak ve daha huzurlu şekilde uyuyacaktır. Bebeklerin ek gıdaya geçiş dönemlerinde kullanılan suluk ve mama kaşıklarının yanında, alıştırma bardağı ve özel bebek tabaklarını da Sophie modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Bebeklerinizin kaşıkla yemeye alışması için özel silikon malzemeden elde dilen kaşıklar, özel boyutlarda hazırlanmıştır. Bebeklerin su içmeye alışması ve emme yerine yutma refleksini geliştirmesi için Sophie alıştırma bardağı ürünlerini rahatlıkla kullanabilir ve bebeklerinizi su içmeye alıştırabilirsiniz. Bebelerin kendi başlarına su içmeleri için hazırlanan Sophie suluk ürünleriyle, ek gıdaya geçiş sürecini daha kolay şekilde atlatabilirsiniz. Ek gıda dönemi için gerekli olan tüm materyaller, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olarak hazırlanan cam ve silikon malzemelerden elde edilmiştir.

Diş Çıkarma Döneminde Sophie Diş Kaşıyıcılar

Diş Çıkarma Döneminde Sophie Diş Kaşıyıcılar

Bebeklerinizin 3 ay sonrasında yaşadığı diş eti gelişimi ve diş çıkarma hazırlık sürecinden itibaren, diş köklerine oluşan arı ve kaşıntıları giderecek özel ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Sophie diş kaşıyıcı modelleri, bebeklerin diş etlerindeki kabarıklıkları ve ağrıları gidermek için özel yumuşak silikondan elde edilmiştir. Farklı desen ve renklerle bebeklerin dikkatini çekecek birçok modeli bulunan diş kaşıyıcılar, Sophie teması olan zürafa desenleriyle zenginleştirilmiştir. Sophie dişlik modelleri bebeklerin diş etlerine zarar vermemesi adına yumuşak malzemelerden üretilerek dişlerdeki kaşıntıların azalması sağlanmıştır. İçi su dolu silikon tasarımları, Sophie diş kaşıyıcıların bebeklerin ağzındaki sıcaklığı gidermesine ve bebeklerin ellerini ağzına sokma isteğinin azalmasına yardımcı olmaktadır. Jel ya da su dolgulu dişlikler, buzdolabının soğutma bölümünde rahatlıkla soğutularak, bebeklerin diş etlerindeki ateşin giderilmesini sağlamaktadır. Jel ve su dolgulu tasarımların yanında, bebeklerin dikkatini çekmek için çıngıraklı olarak hazırlanan Sophie zürafa diş kaşıyıcı modelleri, bebeklerin kavraması için özel tutacaklara sahiptir. Hem diş kaşıyıcı hem de çıngırak olarak kullanılan çift etkili dişlikler, zürafa temasıyla bebeklerin dikkatini çekecek hale getirilmiştir. Diş çıkarma döneminin başlangıcında oluşan kaşıntılar ve diş çıkarma sonrası bebeklerde görülen çiğneme isteği Sophie diş kaşıyıcılarla kontrol altına alınmaktadır. Diş kaşıyıcı modelleri arasından seçtiğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Sophie diş kaşıyıcı yorum bölümündeki ürün değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Diş kaşıyıcıları daha önceden temin eden ve kullanan kişilerin yaptıkları puanlama ve yorumlar, yorum bölümünde detaylı şekilde belirtilmektedir. Ürünler hakkında merak ettiğiniz genel bilgiler, ürün açıklama bölümünde ele alınırken, merak ettiğiniz farklı sorular için mağazaya doğrudan mesaj atabilir ya da daha önceden sorulan soruları inceleyebilirsiniz. Satıcıyla doğrudan temasa geçtikten sonra, tüm sorularınız şeffaf şekilde cevaplanacaktır. Sophie bebek malzemeleri arasında daha kolay seçim yapmak ve Sophie zürafa fiyat aralığını belirlemek için filtre bölümünü kullanabilirsiniz. Sophie ürünleri arasında aradığınız ürünleri filtre üzerinden seçtikten sonra, fiyat aralığı için bir sınırlama getirebilir ve bütçenize uygun olan ürünleri sıralayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri daha sonra tekrardan incelemek ve takip etmek için ürün üzerinde yer alan kalp işaretine tıklayabilir ve ürünleri favoriniz olarak belirleyebilirsiniz. Trendyol’da ihtiyacınız olan Sophie bebek ürünlerini belirledikten sonra seçtiklerinizi anında sepetinize ekleyerek siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.