"

Yapay Penis

" araması için 3213 sonuç listeleniyor

Yapay Penis ve Takma Penis Modelleri Trendyol'da!

Yapay penis çeşitleri gerçekçi dokuları ile dikkat çeker. İleri teknoloji ile üretilen yapay penis, kullanıcıya yüksek kaliteli bir deneyim yaşatmak için fizyolojik olarak en gerçekçi şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli yapay penis modellerinin üretimi sayesinde alıcının zevkine uygun birçok ürüne kolayca ulaşmak mümkündür. Esnek yapısı ile göz alıcı takma penis kırılma ve çatlama gibi sorunlara yol açmadığı için uzun bir kullanım ömrü vadeder. Sağlıklı yapısı ve vücut dostu gerçekçiliği ile tanınan bu ürünler tahrişi önler ve kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplar. Kauçuk ve silikon gibi cilt dostu ve daha az tahriş edici malzemelerden yapılan plastik penis, çeşitli modeller oluşturur. Sadece penisi içeren modellerin yanı sıra penis ve testisleri içeren modeller de bulunmaktadır. Bunun dışında kalça ve penis bölgelerini bir arada içeren daha geniş bir versiyonu da vardır. Yapay penis modelleri ayrıca ürünün boyutlarına da bağlıdır. Kalınlık ve uzunluk açısından birçok seçenek sunan yapay penis, daha sade ve daha düz modellerin yanı sıra belirgin damarlı modelleri de kapsayabilir. Ergonomik tasarımlı bir ürün olan yapay erkek organ, vücut dostu yapısıyla kullanıcıları memnun ediyor. Bu açıdan bazı yapay penis ürünleri gerçekçi dokuları ile dikkat çeker. İleri teknoloji ile üretilen bu ürün, kullanıcıya yüksek kaliteli bir deneyim yaşatmak için fizyolojik olarak en gerçekçi şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli özelliklere sahip suni penis modellerinin tasarımı sayesinde kişilerin zevkine uygun birçok ürün vardır.

Yapay Penis Çeşitleri

Yapay Penis Çeşitleri

Vibratör ile aynı işlevlere sahip ancak titreşim gibi işlevleri olmayan bir dildo modeline yapay penis denir. Mastürbasyon ve orgazma ulaşmayı kolaylaştırmayı amaçlayan bu özel ürün, elektronik veya dijital bir mekanizmaya sahip değildir ve manuel olarak kontrol edilebilir. İnsan derisine benzer bir dokuya sahip olan yapay penis ürünleri, gerçekçi bir deneyim arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Görünümden çok işlevselliğe önem verenler için farklı modeller mevcuttur. Silikon malzeme modelleri yumuşak dokuları ile oldukça beğenilmektedir. Vibratörler gibi kullanım öncesi ve sonrası hijyen ve temizliğe dikkat edilmesi gereken bu ürünler, kişisel tercihlere göre farklı ebat ve doku seçenekleri sunmaktadır. Titreşim seçeneği olan bir suni penis modeli birden fazla işlevi yerine getirebilir. Düşük fiyatıyla alıcıların ilgisini çeken yapay penis, sayısız varyasyon ve model sayesinde her bütçeye uygun seçenekler oluşturmanıza olanak sağlar. Takma penis fiyatlari bedene, parça sayısına ve set olarak satılıp satılmamasına göre değişiklik gösterebilir. Ürün modelinin titreşim özelliği gibi ileri teknoloji özellikleri de yapay penisin fiyatını etkileyebilir. Onlarca uygun fiyatlı yapay penis modelinin piyasaya çıkması ile farklı fonksiyonel özelliklere sahip olabilecek birçok yapay penis arasından tasarımınızda en işlevsel özelliklere sahip ürünü seçmek daha kolaydır. Farklı optik, malzeme yapısı ve boyutlarına sahip yapay penis modellerinin fiyatları üründen ürüne de değişiklik göstermektedir. Yapay penis ürünleri, cildin hassasiyetine ve kişisel tercihe bağlı olarak silikon, cam, metal ve plastik gibi özel malzemelerden üretilmekte olup, vibratör teknik özellikleri ile üst düzeyde konfor sağlamaktadır. Kafa hareketi ve vibratörün çok seviyeli titreşim yetenekleri de fiyatı etkileyebilir. Bazı modellerde klitoris ve vajinayı aynı anda uyaran çoklu titreşim özelliği bulunurken, uzaktan kumandalı model daha rahat kullanım sağlar.

Yapay Penis Modellerinin Öne Çıkan Özellikleri

Yapay Penis Modellerinin Öne Çıkan Özellikleri

Yapay penis malzemelerden yapıldığı için cilt sıcaklığına yakın bir sıcaklıkta gerçekçi bir deneyim sunarak kullanıcılar tarafından oldukça değerlendirilir. Modern teknolojinin ileri olanaklarıyla tasarlanan hazır penis, birebir gerçekçi özellikleri ve estetik görünümü ile dikkat çeker. Tamamen tasarlanmış bir yapay penis olması, göç veya şekil kaybı gibi sorunlara neden olmaz. Yapay penis işlevlerinden biri olan titreşim işlevi, daha gerçekçi bir kullanıcı deneyimi gerçekleştirir. Takılabilir ve güvenli kadınlar için yapay penis, daha rahat kullanım vaat ederek alıcıları memnun eder. Pil yedeklemeyi destekleyen titreşim modeli, aynı pili uzun süre kullanmanıza olanak tanır. Gelişen tasarım ve üretim teknolojisi, yapay penisin gerçekçi dokusunu cilt ile daha uyumlu hale getirerek kullanımı çok sağlıklı hale getirir. Çeşitli uzunluklarda ve eğrilerde özel tasarımlar, tercihinize göre alternatifler oluşturmanıza olanak tanır. Yapay penis hijyeni yakalar, kirlerin yapışmasını önleyen dokusuyla etkileyicidir ve temizlenmesi kolaydır. Su ile temas eden bu ürünler suyun temizleme etkisi sayesinde çok kısa sürede yıkanarak temizlenebilir. Kauçuk ve silikon gibi özel malzemelerin çabuk kuruma özelliğinden dolayı yıkanan yapay penis kısa sürede kurur. Ayrıca yapay penis özellikleri sayesinde antibakteriyel yapısıyla kullanıcılara güven sağlar. Bu ürün modelleri gerçekçi görünümlü modeller ve ilgi çekici ve özel olarak tasarlanmış modeller olarak ikiye ayrılabilir. Modelin gerçekçi görünümü ve yumuşak dokusu, çeşitli titreşim ayarlarına da olanak tanır. Akıllı yapay ya da titreşimli penis modelleri, diğer model olarak sayılabilen titreşimsiz ürün gruplarına göre fiyat farkı oluşur. Akıllı cihazlarla kontrol edilebilen akıllı ürünler, uzaktan kumandalı olup farklı şehirlerde yaşayan çiftler tarafından da tercih edilmektedir.

Yapay Penis Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapay Penis Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cinsel hayatınızı zenginleştirmek için yapılan seks oyuncaklarında anal yapay penis önemli bir yer tutar. Birçok farklı kombinasyonla tasarlanan yapay penis modelleri, geniş bir çeşitlilik içerir. Tek taraflı penis ile heyecanlı anlar yaşarken çift taraflı penis modeli ile sevincinizi paylaşabilirsiniz. Markalar bu kapsamdan beden olarak geniş ürün skalasında kullanıcıların hizmetine sunulur. 13 cm'den 30 cm'ye kadar birçok ürün bulunur. Bunun yanı sıra 40 cm yapay penis de sıklıkla tercih edilen bir üründür. Kadınların isteklerine mükemmel şekilde uyarlanmış bir model, daha fazla keyif için daha büyük yapay penislerin gerekli olduğu klişesini değiştirir. Yapay penis modelleri boylarına göre sınıflandırılırken 21 cm yapay penis tipi ve 26 cm yapay penis türü tercih edilen bedenler arasında öne çıkar. Uzunluğun yanı sıra yapay penis kalınlığı da bir diğer seçim kriteridir. Daha ince olan yapay penis modelinin daha geniş uygulama yelpazesi sunması bir avantaj olarak görülmektedir. Bu modellerin her ikisi de unisex kullanımına izin verir ve vajinal veya anal kullanıma alternatif olarak tercih edilir. Kalın yapay penis tipi ise uygulamasının sınırlarına ulaşmak isteyen herkes için ideal bir model içermektedir. Yapay penis, çok yönlü özellikleri nedeniyle de öne çıkar. Titreşimli yapay penisler en bilinen türlerinden biridir ancak strapon yapay penis modeli de daha önceden birçok kişi tarafından oldukça ilgi görmüştür. Bataryaya kısa model, uzun model, şık model ve ince modele ek fonksiyon olarak eklenebilecek bir titreşim fonksiyonu eklenebilir ve elektrikli yapay penis seçeneği ürünü şarj etmek ile uğraşmak istemeyenleri memnun eder. Yapay penis modelinin dokusu birçok kadın için gerçekçi olmakla birlikte bazen daha sert modeller tercih edilmektedir. G noktası stimülasyon modeli, cinsel açıdan hassas kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Bu ürünlere ulaşmak için ise Trendyol.com adresi üzerinden yapay penis satın al seçeneğini kullanmanız yeterlidir. Bu sayede yapay penis fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.