İlgili Kategoriler
Ram (Sistem Belleği)
İşletim Sistemi
İşlemci Tipi
SSD Kapasitesi
Fiyat
HDMI
İşlemci Modeli
Hard Disk Kapasitesi
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Optik Sürücü Tipi
Ekran Kartı Bellek Tipi
"

ACER Masaüstü Bilgisayar

" araması için 133 sonuç listeleniyor

ACER Masaüstü Bilgisayar Modelleri ile Oyunlarda Liderlik

Dünyanın önde gelen bilgisayar ve teknoloji üreticileri arasında yer alan Acer, monitörden bilgisayara, sunucudan giyilebilir teknolojiye kadar hayata geçirdiği farklı ürün grupları ile tanınır. Kendi adını taşıyan yeni nesil teknolojiler üreterek kullanıcılara daha fazla konfor sağlamayı amaçlayan başarılı marka, özellikle masaüstü bilgisayar modelleri ile yoğun ilgi görür. Genel olarak en son teknolojiyi uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunan ACER, günlük kullanımdan oyun bilgisayarlarına, ofis bilgisayarından ileri seviye kullanıcılara hitap eden ekstra gelişmiş sistemlere kadar pek çok alternatif üretir. PC olarak da isimlendirilen hazır masaüstü bilgisayar modelleri ile kullanıcılara bilgisayar toplama zahmetine girmeden de yüksek performans gösteren bir bilgisayara sahip olunabileceğini ispatlayan ACER, farklı beklenti ve ihtiyaçlara yönelik birçok alternatif sunar. All in One tipi bilgisayarlar ile kasalı bilgisayarların yer aldığı masaüstü bilgisayar kategorisindeki başarılı ürünleri ile beğeni toplayan ACER, pratik, kullanışlı, hızlı, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı ürünleri ile sektörün öncü markaları arasında yer alır. Genel olarak her seviye kullanıcı için uygun bilgisayarlar üreten başarılı marka, bu bilgisayarları üstün görüntüleme özelliklerine sahip olan monitör modelleri ile birlikte sunar. Masaüstü bilgisayarın özellikleri ne olursa olsun sistemin verimliliğini artıracak özelliklere sahip olan ACER monitör modelleri, günlük kullanıcıdan ileri seviye kullanıcıya kadar herkese yüksek görüntü kalitesi vadeder. Genel olarak pek çok farklı seçenek sunan ACER masaüstü bilgisayarlar, herkese uygun sistem seçenekleri ve uygun fiyatları ile ulaşılabilir teknoloji vadeder.

Acer Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

Acer Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

"All in one" olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Acer masaüstü PC modelleri, kasa içermemekte olup, sadece ACER marka monitör, klavye ve mouse olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Normalde bilgisayar kasası içinde bulunması gereken ekran kartı, işlemci, anakart ve diğer donanımlar, bu bilgisayarda monitör içinde yer alır. Dolayısıyla yerden tasarruf etmek isteyen ve çok fazla kablo dağınıklığı yaşamak istemeyen kullanıcılara hitap eder. Bazı modellerde ekranların dokunmatik olduğu ACER All in One bilgisayarlar, yüksek kapasiteleri ve orta-ileri sistemleri ile pek çok kullanıcı için yeterlidir. Günlük kullanımdan ofis çalışmalarına kadar pek çok işin gerçekleştirilebileceği söz konusu bilgisayar modelinde ayrıca son 10 yılda çıkmış oyunlar oynanabilir, içerik üretimi ve video düzenleme gibi işler gerçekleştirilebilir. Intel Core işlemciler, ortalama 8 GB RAM, ortalama 256 GB SSD ve 21.5 inç ekran gibi özelliklere sahip olan söz konusu bilgisayar modelleri, ev kullanıcıları ve öğrenciler tarafından tercih edilir. Kasalı bilgisayar modelleri de üreten ACER, bu bilgisayarları da monitörlü ve monitörsüz olarak kullanıcılara sunar. Monitörlü modellerde ACER monitör modelleri yer alırken ekran boyutu ve ekran modeli bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterebilir. Örneğin, ileri seviye bir oyuncu bilgisayarında çok daha büyük ve yüksek görüntüleme özelliklerine sahip olan monitörler tercih edilirken, günlük kullanıcıya hitap eden bilgisayarlarda ortalama boyutta monitörler yer alır. Ancak bazı durumlarda kullanıcı kendi belirlediği monitörü sisteme dahil edebilmektedir. Öte yandan, monitörsüz olarak kullanıcıların beğenisine sunulan ACER masaüstü bilgisayarlar da kasa özellikleri ile öne çıkar. Kullanıcıya dilediği monitörü ve diğer aksesuarları seçme ayrıcalığı sunan bu bilgisayarlar, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan ileri seviye kullanıcılara kadar farklı seviye sistemlere sahip olarak tasarlanır. Dolayısıyla herkese uygun alternatifler içerir. Acer masaüstü bilgisayar fiyatları ise bilgisayarın türüne, sistem özelliklerine ve monitör modeline göre farklılık gösterir. All in One olarak adlandırılan kasasız bilgisayar modelleri ile kasalı modeller arasında belirgin bir fiyat farkı söz konusuyken, başlangıç seviye kullanıcıya hitap eden masaüstü bilgisayarlar ile oyun bilgisayarları da farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunulur.

Acer Masaüstü Oyun Bilgisayarı

Acer Masaüstü Oyun Bilgisayarı

Oyun bilgisayarlarında da başarılı modeller üreten ACER, başlangıç seviyesi amatör oyunculardan, aralarında e-sporcuların da yer aldığı profesyonel oyunculara kadar herkese hitap eden farklı sistem seçenekleri sunar. Başarılı markanın oyun bilgisayarları arasında yer alan ve yoğun ilgi gören Acer Nitro masaüstü bilgisayar modeli, orta-üstü seviye bir sistem olarak son 10 yılda piyasaya çıkan pek çok video oyununu sorunsuz çalıştırmayı vadeder. Sahip olduğu 1TB HDD ve 256 GB SSD'den meydana gelen geniş depolama alanı ile öne çıkan bilgisayar, çok sayıda oyunun yüklenebileceği, hatta geniş depolama alanı gerektiren online açık dünya oyunlarının dahi sorunsuzca oynanabileceği kapasitesi ile avantaj sağlar. Intel Core i5 işlemcisi ile 4.00 GHz'e kadar işlemci hız vadeden bilgisayar, dünyanın önde gelen grafik kartı üreticilerinden NVIDIA GeForce’un GTX 1050 2 GB GDDR5 grafik kartına sahiptir. ACER monitör ile birlikte kullanıldığında sistemi çok daha farklı bir seviyeye ulaştıracak olan bu ekran kartı, bilgisayardan hem görsel hem de genel performans olarak çok daha fazla verim alınmasını sağlar. Oyun bilgisayarı adı altında daha çok ileri seviye laptop modelleri ile tanınan ACER, masaüstü bilgisayarlar ile de oyun oynanabilecek farklı sistem seçenekleri sunar. Günün stresini atmak, online veya offline basit oyunları oynamak isteyen kullanıcılara çok fazla seçenek sunan başarılı marka, ileri seviye oyuncular için daha çok mobil bilgisayarlar üretir. Ancak tüm kasalı masaüstü bilgisayar modellerinde olduğu gibi kullanıcı, aldığı bilgisayarın işlemci, bellek, RAM, ekran kartı gibi donanımlarını değiştirerek bilgisayardan aldığı verimi de artırabilir. Pek çok oyuncu bilgisayarına kıyasla çok daha avantajlı bir seçenek olan sistem yükseltme, özellikle markanın kendi ürettiği donanımlar tercih edildiğinde oldukça bütçe dostu bir seçenek olarak öne çıkar.

Tüm Acer Masaüstü Bilgisayar Modelleri Trendyol'da

Tüm Acer Masaüstü Bilgisayar Modelleri Trendyol'da

Tayvan merkezli bir donanım ve teknoloji firması olan ACER, yeni nesil teknolojilerden faydalanarak geliştirdiği masaüstü bilgisayar modelleri ile kullanıcılardan tam not alır. Kasalı ve kasasız olmak üzere farklı seçenekleri sunan başarılı marka, özellikle hepsi bir arada olarak adlandırılan kasasız masaüstü bilgisayarları ile dikkat çeker. Oyunculardan ofis çalışanlarına, online derslere giren öğrencilerden günün stresini atmak için internette gezinen ev hanımlarına kadar herkes için uygun pek çok alternatif sunan ACER, performans, uzun kullanım ömrü ve fiyat açısından benzerlerinden ayrılır. Dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine yer verilen ACER masaüstü bilgisayar modelleri, farklı ihtiyaçlara yanıt veren sistem özellikleri ile fark yaratır. Başarılı markanın bilgisayarlarında sistem seviyesini belirleyen donanımlar aynı zamanda fiyat için de belirleyici niteliktedir. Ancak genel olarak ACER masaüstü bilgisayar modelleri, kendi segmentinin avantajlı ürünleri arasında yer alır. Göz dolduran tasarımları ve farklı kasa modelleri ile şık bilgisayarlar olarak da öne çıkan ACER masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar ihtiyacını giderirken bütçesini fazla zorlamak istemeyen kullanıcılara hitap ederek ulaşılabilir teknoloji vadeder. Kasalı masaüstü bilgisayar modellerinden dokunmatik ekranlara sahip kasasız bilgisayar modellerine kadar tüm ürünleri ile Trendyol’da yer alan ACER, herkese hitap eden zengin ürün alternatifleri ile dikkat çeker. Siz de yeni bir bilgisayara sahip olmak ve ACER kalitesi ile tanışmak istiyorsanız, Trendyol’da yer alan ürün sayfalarını inceleyebilir, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ACER masaüstü bilgisayar modeline, kullanıcı yorumlarını da okuyarak karar verdikten sonra, Trendyol’un sunduğu cazip fiyatlar ve güvenli ödeme seçenekleri ile hemen sipariş oluşturabilirsiniz.