İlgili Kategoriler
Fiyat
Haritalandırma
Aşılabilir Engel Seviyesi
Çalışma Modu Sayısı
Garanti Tipi
Güç (Watt)
Ses Seviyesi
Özellik
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Anker Robot Süpürge Modelleri ile Yorulmadan Temizlik

Ev temizliğini kolaylaştıran robot süpürge modelleri iş yükünü hafifleterek müşterileri memnun eder. Anker robot süpürge ürünleri sayesinde ev içerisinde yer alan odaları kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz. Evinizin odalarını tanımlayarak sistemine kaydeden cihaz sayesinde otomatik bir temizlik yapabilirsiniz. Tek bir tuşla evinizin her odasını temiz hale getiren bu cihaz, hayatınızı kolaylaştıran birçok farklı donanıma sahiptir. Anker tarafından üretilen cihaz modellerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Lazer navigasyon özelliğine sahip olan Anker Eufy robot süpürge modelleri evinizde bulunan eşyaların konumunu belirleyerek size özel bir harita oluşturur. Harita sayesinde bu cihaz modelleri evinizin her tarafını planlı bir şekilde temizler. Ulaşılması zor olan bölgelerde biriken bütün toz ve kirleri rahatlıkla temizleyen bu ürün modelleri sayesinde kolay bir şekilde evinizdeki bütün odaları temizleyebilirsiniz. Robot süpürge Anker kalitesiyle karşınıza çıkan bu cihaz seçeneklerinin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Emiş gücü oldukça yüksek olan bu cihaz modelleri toz parçalarını haznesine hapseder. Temizlik aşamalarını kolay hale getirmek için özel olarak tasarlanan ürünler, zaman tasarrufu sağlar. Süpürge donanımlarına ek olarak paspas özelliği bulunur. Zeminde biriken sıvıları içine çekebilen ürün modelleri sayesinde kendinizi yormadan ev temizliği yapabilirsiniz. Marka tarafından üretilen bu cihaz çeşitleri 3000 Pa çekim gücüne sahiptir. Mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilen cihaz çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Donanımlara Sahip Anker Robot Süpürge Modelleri

Kaliteli Donanımlara Sahip Anker Robot Süpürge Modelleri

Ev taraması için özel olarak geliştirilen LIDAR teknolojisini kullanan cihaz modelleri, şık görünüme sahiptir. Ev içerisinde gezinerek temizlenmesi gereken yerleri belirler ve gerçek zamanlı bir harita oluşturur. Kısa sürede şarj olabilen bu cihaz çeşitleri enerji yönünden fazlasıyla tasarruf etmenizi sağlar. Anker robot süpürge batarya yapısı oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Yüksek emiş gücüne sahip olan modeller evinizin her köşesini hızlı bir şekilde temizler. Paspas özelliğine sahip olan cihaz yere dökülen sıvıları kolaylıkla içine çeker. Anker süpürge robot tek seferlik şarj ile mobil uygulama üzerinden oluşturulan planlama üzerinden evinizi istediğiniz zaman otomatik olarak temizleyebilirsiniz. Boşluk algılama teknolojisine sahip olan ürün seçenekleri yüksek bir konumdan düşme ihtimalinin önüne geçer. Mobil uygulama üzerinden çalıştırılabilen cihazlar, temizleme işlemi bittiği zaman uygulama üzerinden detaylı bir rapor sunar. İçerisinde toz torbası bulunmayan ürün modelinin içini açıp temizlemenize gerek olmaz. Akıllı takip donanımlarına sahip olan cihazlar, pratik kullanım özellikleri ile dikkat çeker. Pil seviyesi düşen cihaz otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner. Ürünün pili %80 şarja ulaştığında tekrar kullanabilirsiniz. Cihazınızın şarj ömrünü koruması için mobil uygulama üzerinden şarj limitini %80’e sabitleyebilirsiniz. Ürün modelleri uygulama üzerinden belirlenen planlamaya göre düzenli olarak evi temizleyebilir. Anker robot süpürge modelleri tek seferde evinizin tamamını hızlı bir şekilde temizler. Cihazın 200 mililitrelik elektronik su deposuna sahiptir. Farklı zemin türlerini temizlerken üç farklı su akış seviyesi arasında geçiş yapmanıza olanak sağlar. Paspas olarak kullanılabilen bu cihazın su akış seviyesini mobil uygulama aracılığıyla rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Anker robot süpürge kullananlar evlerinde üç farklı harita oluşturabilir. Ayrıca, yere bırakılan cihaz, bulunduğu zemini otomatik olarak algılar. Cihaz harita oda düzenlerini belirleyerek girilmemesi gereken bölgeleri belleğine kaydeder. Kendini şarj edebilen bu cihaz modelleri yüksek emiş gücüne ve uzun ömürlü bataryaya sahiptir. Evcil hayvan besleyen müşteriler zeminde ve halılarda biriken tüylerin temizlenmesi için Trendyol üzerinden Anker robot süpürge satın alabilir. Çeşitli donanımsal özelliklere sahip olan seçenekleri Trendyol sayesinde inceleyebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Anker Robot Süpürge Çeşitleri

Kullanımı Kolay Anker Robot Süpürge Çeşitleri

Islak zeminleri temizleme özelliğine sahip olan bu cihaz modelleri sayesinde ofisinizi misafirler için uygun hale getirebilirsiniz. Bu marka tarafından üretilen cihaz modellerinin tasarımında bulunan kaliteli materyaller sayesinde uzun yıllar boyunca ürünleri kullanabilirsiniz. Anker robot süpürge yorum kısmında diğer müşteriler tarafından yapılan geri dönüş mesajlarını inceleyebilirsiniz. Kullanışlılık açısından son teknoloji işletim sistemine sahip olan bu cihaz modelleri Z şekline sahip temizlik rotaları oluşturarak halılarınızın derinliklerinde biriken tozları rahatlıkla içine çeker. Evini düzenli olarak süpürmeye vakit bulamayan müşteriler için akıllı cihazlar kolay uygulama imkanı sunar. Kısıtlı zamanını ev temizliğine ayıramayan müşterilere kullanım kolaylığı sunan cihaz modellerinin kullanımı son derece basittir. Anker robot süpürge yorumlar kısmına girilen değerlendirmeler sayesinde ilginizi çeken ürün modelini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Toz torbası içermeyen bu ürün çeşitleri hafif yapıya sahiptir. Bu marka tarafından tasarlanan akıllı paspas modelleri darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Lazer projeksiyon özelliğine sahip akıllı paspas cihazları detaylı bir şekilde ev haritalandırması yapar. Duvar veya eşyalara çarpmayı önleyen özel bir sensör sistemine sahiptir. Çok katlı apartmanlarda yaşayan müşteriler için uygun bir üründür. Boşluk belirleme sensörüne sahip olan cihazlar merdivenleri algılar. Ürünün donanımında bulunan pratik özellikleri nedeniyle Anker robot süpürge tavsiye edilir ve birçok müşteri tarafından memnuniyetle kullanılır. Paspaslama ve süpürmeyi aynı anda yapabilen ürünler vakumlama özelliğine sahiptir. Yüksek emiş gücüne sahip olan modeller restoran sahipleri tarafından sıklıkla kullanılır. Akıllı süpürge modelleri Siri ve Alexa gibi mobil sistemlerle uyumludur. Sesli komutlar ile otomatik olarak çalışabilen Anker üretimi robotik paspas modelleri sayesinde evinizi akıllı telefonunuzu kullanarak temizleyebilirsiniz. Trendyol’dan Anker robot süpürge online olarak ulaşabilir, ilginizi çeken akıllı cihaz modeline hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Anker Robot Süpürge Fiyatları

Bütçe Dostu Anker Robot Süpürge Fiyatları

Yüksek teknolojik donanımlara sahip olan cihaz modelleri sayesinde enerji konusunda tasarruf yapabilirsiniz. Anker robot süpürge fiyatları ürünün teknolojik donanımları, pil kapasitesi ve temizleme süresi gibi özelliklere göre belirlenir. Kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde birçok müşteri tarafından tam not alan Anker tasarımı akıllı cihaz çeşitleri arasından her bütçeye uygun modeller bulunur. Yüksek teknolojiye sahip akıllı süpürge modelleri uygun fiyat aralıkları sayesinde oldukça kullanışlıdır. Rulo ve yan fırçalarla donatılan akıllı süpürge robotu, her türlü zeminde biriken toz ve kiri haznesine hapseder. Yüksek emiş gücüne sahip olan modeller halı diplerinde biriken tozları içine çeker. Anker robot süpürge kampanya olanaklarından yararlanarak bütün kullanım ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılayan ürün modeline rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Güçlü kavrama özelliğine sahip fırça tasarımına sahip bu cihaz çeşitleri sayesinde orta uzunluktaki tüylü halı ve kilimlerin diplerinde biriken küçük parçaları rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 60 desibel ses seviyesine sahip akıllı süpürge cihaz modelleri çevrenizdekileri rahatsız etmez. Anker robot süpürge indirim kampanyalarından faydalanarak ilginizi çeken ürün modeline uygun fiyat aralıklarından sahip olabilirsiniz. Seçilen akıllı cihaz modelini karo, parke ve laminat zeminler üzerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Pratik özelliklere sahip akıllı süpürge cihazları sayesinde ev, ofis veya işletmelerinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu akıllı cihaz modellerinin tasarımında bulunan kuvvetli çekim gücü, yere dökülen saç ve toz parçacıklarını doğrudan içerisinde tutan geniş bir hazneye sahiptir. Dar alanlara ulaşabilen fırça başlığı ile donatılan bu ürün çeşitleri özellikle evcil hayvanı olan aileler için son derece kullanışlıdır. Şık tasarımlara sahip olan akıllı süpürge modellerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.