placeholder
"

Atasay Altın Bileklik

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Atasay Altın Bileklik Modelleri ile Zarif Tasarımlar

Her daim bakımlı ve şık gözükmek isteyenler, görünümlerini takılarla tamamlamayı tercih eder. Altın takılar, birçok kadının hayatında oldukça önemli bir yer tutar. Gösteriş ve şıklığın izinde olmak isteyenler, altın bileklikler, yüzükler ve kolyeler ile kendilerini şımartır. Takı dünyası, oldukça fazla çeşitliliğin bulunduğu bir alandır. Herkes, kendi tarzını yansıtacağı bir ürünü bu çeşitliliğin arasında mutlaka bulur. Kullanıcılar aynı zamanda, en moda ve en trend ürünleri üzerinde taşımak ister. Bu isteğin farkında olan Atasay markası, her zaman en trend ürünleri, takıseverler ile buluşturur. Tasarım hayatına 1937 yılında başlayan Atasay, her geçen yıl tecrübe ve birikimini artırarak altın takı dünyasının devlerinden biri olmuştur. Üretime başladığı günden bu yana yüzlerce ödül ve kalite belgesi de bunu ispatlar niteliktedir. Atasay, Türkiye’deki onlarca fabrika ve mağazasının yanında, yurt dışı ofisleri ile de dünyaya açılmayı ve kendini sevdirmeyi başarmış bir markadır. Öyle ki 1985 yılında ABD’ye ilk altın ihracatını gerçekleştirerek, erken yıllarda dünyaya açılır. Zaman zaman dünyaca ünlü tasarımcılarla hazırladığı koleksiyonlar ile adından sıkça söz ettirir. Atasay altın bileklik, yüzük ve kolyelerde oldukça iddialıdır. Beyaz ya da sarı altın takılar, pırlantalar, elmaslar, değerli saatler, kolye ve küpeler ile takı denilince aklınıza gelebilecek hemen hemen her parça markanın ürün gamı arasında bulunur.

Atasay Altın Bileklik Çeşitleri

Takı alanında üretim yapan Atasay; kadın, erkek ve çocuklar için birbirinden şık ve değerli parçaları kullanıcılar ile buluşturur. Kadın takıları oldukça fazla çeşitliliğin olduğu bir alandır. Elmas taşlı yüzükler, pırlantalar, rose ya da beyaz altın bileklikler, sarı altın bileklikler, binlerce çeşit kolye ile takı dünyasında sonsuz seçeneği bulabilirsiniz. Gösteriş ve şıklığın peşinde olan kadınlar için geniş bir üretim yelpazesinde onlarca çeşit bileklik, birbirinden farklı alternatiflerle sunulur. Bir asıra yakın süredir takı dünyasında olan Atasay, her geçen gün takı koleksiyonuna yeni parçalar ekleyerek, takı dünyasının trendini belirler. Atasay altın bileklik modelleri de yine en fazla çeşidin olduğu bir alandır. Sade, taşlı ve tasarım bilekliklerin yanında; şahmeran bileklik, inci bileklik, charm bileklik ve suyolu bileklikler de markanın ürün gamı arasında yerini alır. Nazar boncuklu ya da şans ikonlu bileklikler en fazla tercih edilen modellerin başında gelir. Son zamanlarda en çok talep gören modellerden birisi de Atasay çeyrek bilekliktir. Bu bileklik hem bir yatırım aracı hem de şık bir takı olarak görülebilir. Yatırım açısından daha değerli bir parça düşünülüyor ise Atasay reşat altın bileklik modeli tam bu isteğe uygun olarak tasarlanmıştır. Altın şahmeran bileklik Atasay’ın en iddialı olduğu ürünlerden biridir. Dikkati ellerine çekmek isteyen kadınlar; göz, kalp ya da melek figürlü şahmeranlar arasından tercihlerini yapabilirler. Atasay, üretimleri sırasında çocuklarınızı da unutmaz. Çeyrek altın bileklik ipli Atasay ürünlerinden bazılarıdır. Hello Kitty’li modellerin yanında, nazar boncuklu çocuk bileklik modelleri de oldukça ilgi görür. Sevdiklerinizin bebeklerine hediye olarak alabileceğiniz ve üzerine bebeğin ismini yazdırabileceğiniz altın bebek bileklik Atasay ürünleri arasında en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Ayrıca, hem erkek hem de kız çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz tüm 14 ayar bileklikleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Bunun yanında, birbirinden anlamlı charmların yer aldığı, altın charm modelleri de Atasay bileklikleri arasındadır. Siz de kendinize uygun charmları seçerek kişisel mottonuzu yaratabilirsiniz.

Atasay Altın Bileklik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her üründe olduğu gibi altın bileklik alırken de dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunur. Size yakışan ürünü biliyor olmanız bunların başında gelir. Herkesin kendine özgü bir zevk anlayışının olduğunu bilerek hareket eden marka, buna uygun tasarım ve üretim yapar. Buna bağlı olarak da geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Altın gibi değerli bir madenin işlendiği, altın bileklik alanında bu kadar çeşitliliği sağlamak oldukça zor bir iştir. Atasay, dünyaca ünlü tasarımcıları ile kullanıcılarına farklı tasarımlar sunar. Beyaz ya da sarı altın tercihinize göre birbirinden farklı künye modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Beyaz altın severler, Atasay beyaz altın bileklik modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir. Bazı kullanıcılar, altın değerli bir maden olduğu için ürünü yatırım aracı olarak görebilir. Ancak, takı olarak kullanılması amaçlanan ürünlerde fazla işçilik olduğu için, yatırım amaçlı kullanılması çok mantıklı olmayabilir. Bu şekilde bir ihtiyacı olan kullanıcılar için Atasay çeyrek altın bileklik, hem keyifle kullanabileceği hem de bir yatırım aracı olarak görebileceği bir üründür. Atasay su yolu altın bileklik, yılların eskitemediği, ikonikleşmiş bir bilekliktir. Zamansız bir parça olan suyolu bileklik ile kendinizi her zaman şık ve güzel hissedersiniz. Yine her devre hitap eden, klasik bir parça arıyorsanız Atasay nazar boncuklu altın bileklik tam size göredir. Atasay altın künye modellerinden bazılarının üzerine çocuklarınızın isimlerini yazdırmanız mümkündür. Erkek çocuklar için de kullanılabilecek bu ürünler bebeğinizin en değerli takılarından birisi olabilir. Maddi değerinin yanında manevi olarak da çocuklarınız için önemli bir hediye olacaktır. Hem çocuğunuz hem de kendiniz için takı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi de ürünlerin dayanıklılığıdır. Altın gibi kıymetli bir ürünün kolaylıkla koparak kaybolmasını istemezsiniz. Bu açıdan Atasay ürünleri oldukça dayanıklıdır.

Atasay Altın Bileklikler Trendyol’a Özel Fiyatlarla

Atasay altın bileklik fiyatları birçok farklı değişkene bağlı olarak farklılaşır. Altının beyaz ya da sarı olması, bileklikte uygulanan işçilik, bilekliğin ağırlığı gibi etkenler fiyatı etkiler. Marka, her zaman yüksek kalite, sağlamlık ve zarafeti uygun fiyatlarla kullanıcı ile buluşturmayı hedefler. Atasay, bakımlı ve şık olmanın lüksünü size ekonomik fiyatlar ile sağlar. Ürünler arasında hediyelik parçalar da bulunur. Hediye götürmek istediğiniz kişinin zevkine uygun bir model seçerek, ona en anlamlı hediyelerden birini verebilirsiniz. Eğer bir bebeğe hediye alınıyorsa, üzerine isim yazdırılabilen künyeler seçilebilir. Bu ürünler hem unutulmaz bir hediye olacak, hem de sizin bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır. Atasay altın künye fiyatları, üründe kullanılan malzeme miktarı, ikonlar, ipli veya ipsiz olması gibi değişkenlere bağlı olarak farklılaşır. Bütçenize göre daha uygun bir ürün arıyor iseniz ipli altın bileklik Atasay’ın en şık ve en uygun fiyatlı ürünleri arasındadır. Renk renk iplerden hazırlanmış çocuk bilekliklerini inceleyerek, çocuğunuza en çok yakışacak olan modeli seçebilirsiniz. Nazar boncuklu altın bileklik Atasay’ın klasikleşmiş ürünleri arasındadır. Trendyol’da nazar boncuklu modellere en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumları da ürün tercihi yaparken oldukça etkilidir. Ürünlere ilişkin yorumları okumak karar vermenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, bütçeniz adına, fiyata göre sıralama seçeneklerini kullanmak da seçim yapma sürecini kolaylaştırır. Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol, Atasay markasının birbirinden şık ve trend takılarını, en uygun fiyatlarla kullanıcıları ile buluşturur. Trendyol’da yer alan onlarca çeşit bilekliğin arasından zevkinize ve bütçenize uygun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra ise geriye, Trendyol aracılığı ile güvenle alacağınız takıların keyfini sürmek kalır.