Çiğ Fındık

116+ Ürün
Bu Sabun ve Doğal Yeni Mahsül Giresun Fındık Çiğ 500 Gr Vakumlu
Hızlı Teslimat

Bu Sabun ve Doğal Yeni Mahsül Giresun Fındık Çiğ 500 Gr Vakumlu

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
5 Al 4 Öde
Kargo Bedava
999 TL
(1.998 TL/kg)
Yeni Harmancı Okul Beslenme Paketi Maxi 5'li Sağlıklı Atıştırmalık 2,5 Kg (50...
Hızlı Teslimat

Yeni Harmancı Okul Beslenme Paketi Maxi 5'li Sağlıklı Atıştırmalık 2,5 Kg (500 Gr Çiğ Badem İçi, 500 Gr Çekirdeksiz Kuru Üzüm, 500 Gr Ceviz İçi, 500 Gr Kavrulmuş Fındık, 500 Gr Kaju Çiğ)

Kargo Bedava
2.595 TL
(1.038 TL/kg)
BATMAZLAR KURUYEMİŞ Premium Çiğ Kuruyemiş Karışımı 250 g – %25 Çiğ Badem, %25...
Bugün Kargoda

BATMAZLAR KURUYEMİŞ Premium Çiğ Kuruyemiş Karışımı 250 g – %25 Çiğ Badem, %25 Çiğ Fındık, %25 Çiğ Kaju, %25 Çiğ Kabak Çekirdeği İçi – Katkısız Ara Öğün

Kargo Bedava
395 TL
(1.580 TL/kg)
Nizip Online Kuruyemiş Çiğ Fındık İçi - 500 gr
Bugün Kargoda

Nizip Online Kuruyemiş Çiğ Fındık İçi - 500 gr

Sepet ikonuSepette %45 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %45 İndirim
Sepette514,90 TL936,18 TL
ÜRETEN ANNELER ÇİĞ FINDIK 200 GR - ÇİĞ BADEM 200 GR (AFLATOKSİN - AĞIR METAL ...

ÜRETEN ANNELER ÇİĞ FINDIK 200 GR - ÇİĞ BADEM 200 GR (AFLATOKSİN - AĞIR METAL ANALİZLİ)

3.8
(5)
Kargo Bedava
880 TL
(4.400 TL/kg)
Fiery Night Yeni Mahsul Giresun Tombul Yağlı Cinsi Birinci Kalite Vakumlu Çiğ...
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

Fiery NightResmi satıcı rozeti Yeni Mahsul Giresun Tombul Yağlı Cinsi Birinci Kalite Vakumlu Çiğ Fındık İçi 1 kg

Sepet ikonuSepette %21 İndirim
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %21 İndirim
Sepette1.460,71 TL1.849 TL
Trendyol Plus ile1.387,67 TL
Anatolia Nuts Çiğ Giresun Fındığı Premium 500 gr
Hızlı Teslimat

Anatolia Nuts Çiğ Giresun Fındığı Premium 500 gr

Kargo Bedava
680 TL
(1.360 TL/kg)
Trendyol Plus ile646 TL
Nutrieco 1. Sınıf Naturel Çiğ İç Fındık 13-15 mm İri Boy Yeni Hasat 1000gr
Bugün Kargoda

Nutrieco 1. Sınıf Naturel Çiğ İç Fındık 13-15 mm İri Boy Yeni Hasat 1000gr

4.3
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
958 TL
(958 TL/kg)
Paşa Çiğ Fındık İçi 250 gr X 3 Adet (750 gr)
Başarılı Satıcı

PaşaResmi satıcı rozeti Çiğ Fındık İçi 250 gr X 3 Adet (750 gr)

3.9
(72)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette1.223,10 TL1.359 TL
Trendyol Plus ile1.198,64 TL
TR 28 TİREBOLU Çiğ Fındık (1000 gr)
Bugün Kargoda

TR 28 TİREBOLU Çiğ Fındık (1000 gr)

4.4
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
80 TL Kupon
2 Adede %20
Kargo Bedava
1.198,40 TL
(1.198,40 TL/kg)
NUTBITE Çiğ Fındık İçi 1kg - Taptaze Yeni Mahsül - Sağlıklı Doğal Atıştırmalık

NUTBITE Çiğ Fındık İçi 1kg - Taptaze Yeni Mahsül - Sağlıklı Doğal Atıştırmalık

4.3
(3)
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette1.551,82 TL1.650 TL
Trendyol Plus ile1.520,78 TL
YILMAZ ÜLKÜ KURUYEMİŞ ÇİĞ Makademya & Macadamia Fındığı 1000 gr (1 KG) | Doğa...
Bugün Kargoda

YILMAZ ÜLKÜ KURUYEMİŞ ÇİĞ Makademya & Macadamia Fındığı 1000 gr (1 KG) | Doğal Taze Kuruyemiş Sağlıklı Atıştırmalık

1.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu950 TL'ye 150 TL İndirim
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Sepet ikonu950 TL'ye 150 TL İndirim
Sepette1.199 TL1.349 TL
Trendyol Plus ile1.139,05 TL
Gaziantep Petek Bakkaliye Baharat Doğal 1. Kalite Kabuksuz Çiğ Fındık İçi 250 GR
Hızlı Teslimat

Gaziantep Petek Bakkaliye Baharat Doğal 1. Kalite Kabuksuz Çiğ Fındık İçi 250 GR

Kargo Bedava
647,90 TL
(2.591,60 TL/kg)
FISTIKÇI ŞAHAP BEY Çiğ Fındık 1 Kg
Hızlı Teslimat

FISTIKÇI ŞAHAP BEY Çiğ Fındık 1 Kg

4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.050 TL
(1.050 TL/kg)
ÜRETEN ANNELER ÇİĞ FINDIK İÇİ 500 GR (AFLATOKSİN-AĞIR METAL ANALİZLİ )

ÜRETEN ANNELER ÇİĞ FINDIK İÇİ 500 GR (AFLATOKSİN-AĞIR METAL ANALİZLİ )

Kargo Bedava
990 TL
(1.980 TL/kg)
Kızılbayır Gıda Çiğ Fındık Vakumlu Paket 250g

Kızılbayır Gıda Çiğ Fındık Vakumlu Paket 250g

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
280 TL
(1.120 TL/kg)
FINDIKPARK Giresun Çiğ Fındık 500g Tombul Fındık

FINDIKPARK Giresun Çiğ Fındık 500g Tombul Fındık

3.0
(2)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
715 TL
(1.430 TL/kg)
Trendyol Plus ile643,50 TL
BULUTLAR KURUYEMİŞ Fındık Içi Çiğ (KG) 500 gr
Hızlı Teslimat

BULUTLAR KURUYEMİŞ Fındık Içi Çiğ (KG) 500 gr

Kargo Bedava
570 TL
(1.140 TL/kg)
BULUTLAR KURUYEMİŞ Fındık Içi Çiğ (KG) 250 gr
Hızlı Teslimat

BULUTLAR KURUYEMİŞ Fındık Içi Çiğ (KG) 250 gr

285 TL
(1.140 TL/kg)
YILMAZ ÜLKÜ KURUYEMİŞ ÇİĞ (500 GRAM) Makademya & Macadamia Fındığı | Doğal Ta...
Bugün Kargoda

YILMAZ ÜLKÜ KURUYEMİŞ ÇİĞ (500 GRAM) Makademya & Macadamia Fındığı | Doğal Taze Kuruyemiş Sağlıklı Atıştırmalık

Kargo Bedava
30 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
731,36 TL
(1.462,72 TL/kg)
Trendyol Plus ile694,79 TL
FINDIKPARK Kabuksuz Giresun Çiğ Fındık 1000 Gr.

FINDIKPARK Kabuksuz Giresun Çiğ Fındık 1000 Gr.

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.300 TL
(1.300 TL/kg)
Trendyol Plus ile1.170 TL
OnlineÇiftçi Çiğ İç Fındık 400Gr
Bugün Kargoda

OnlineÇiftçi Çiğ İç Fındık 400Gr

5.0
(4)

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

486,90 TL
517,90 TL
(1.217,25 TL/kg)
Trendyol Plus ile389,52 TL
Sıddık Kırmacı Çiğ Fındık 1 Kg
Hızlı Teslimat

Sıddık KırmacıResmi satıcı rozeti Çiğ Fındık 1 Kg

3.0
(4)
Kargo Bedava
960 TL
(960 TL/kg)
Trendyol Plus ile940,80 TL
Çitçubuk Natürel (ÇİĞ) Fındık - Giresun Kalite - 500 gr
Bugün Kargoda

Çitçubuk Natürel (ÇİĞ) Fındık - Giresun Kalite - 500 gr

Kargo Bedava
649,99 TL
(1.299,98 TL/kg)
KANNECİ KURUYEMİS Çiğ Iç Fındık 1 Kg
Bugün Kargoda

KANNECİ KURUYEMİS Çiğ Iç Fındık 1 Kg

4.4
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Sepette1.125,90 TL1.135,90 TL
Trendyol Plus ile1.013,31 TL
Nutrieco 1. Sınıf Naturel Çiğ İç Fındık 13-15 mm İri Boy Yeni Hasat 100gr
Hızlı Teslimat

Nutrieco 1. Sınıf Naturel Çiğ İç Fındık 13-15 mm İri Boy Yeni Hasat 100gr

3.0
(2)
249 TL
(2.490 TL/kg)
KARADERE Fındık Giresun Natürel Çiğ Fındık 250gr

KARADERE Fındık Giresun Natürel Çiğ Fındık 250gr

Çok Al Az Öde
279 TL
(1.116 TL/kg)
dudu çerez Çiğ Fındık 250 gr – Kavrulmamış Doğal Fındık

dudu çerez Çiğ Fındık 250 gr – Kavrulmamış Doğal Fındık

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette324,57 TL349 TL
Espressolab Karışık Kuruyemiş 50g 2'li | Çiğ Fındık, Çiğ Kaju, Çiğ Badem & Ku...
Bugün Kargoda

EspressolabResmi satıcı rozeti Karışık Kuruyemiş 50g 2'li | Çiğ Fındık, Çiğ Kaju, Çiğ Badem & Kurutulmuş Turna

5.0
(2)
Kargo Bedava
400 TL
(8.000 TL/kg)
ZZDECOSTONE YENİ MAHSÜL ORGANİK ÇİĞ KABUKLU FINDIK 54 RANDIMAN

ZZDECOSTONE YENİ MAHSÜL ORGANİK ÇİĞ KABUKLU FINDIK 54 RANDIMAN

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette327,75 TL345 TL
Yeni Harmancı Premium Mix 500 Gr. (Goji Beryy, Çekirdeksiz Kuru Üzüm, Badem İ...
Bugün Kargoda

Yeni Harmancı Premium Mix 500 Gr. (Goji Beryy, Çekirdeksiz Kuru Üzüm, Badem İçi Çiğ, Fındık İçi Çiğ, Ceviz İçi, Kaju Fıstığı Çiğ)

Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette636,65 TL749 TL
Trendyol Plus ile604,82 TL
KARADERE Fındık Giresun Natürel Çiğ Fındık 1000gr

KARADERE Fındık Giresun Natürel Çiğ Fındık 1000gr

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
899 TL
(899 TL/kg)
ÜRETEN ANNELER 3’LÜ PAKET 200’ER GRAM (ÇİĞ FINDIK-ÇİĞ BADEM - KURU ÜZÜM )(AFL...

ÜRETEN ANNELER 3’LÜ PAKET 200’ER GRAM (ÇİĞ FINDIK-ÇİĞ BADEM - KURU ÜZÜM )(AFLATOKSİN-AĞIR METAL ANALİZLİ )

3.0
(3)
Kargo Bedava
900 TL
(1.500 TL/kg)
Fındez 500 Gr Çiğ Fındık

Fındez 500 Gr Çiğ Fındık

4.3
(3)
Kargo Bedava
600 TL
(1.200 TL/kg)
Tuğba Kuruyemiş Çiğ Iç Fındık 1 Kg
Hızlı Teslimat

Tuğba KuruyemişResmi satıcı rozeti Çiğ Iç Fındık 1 Kg

4.0
(4)
Kargo Bedava
1.720 TL
(1.720 TL/kg)
ZEN FISTIK Çiğ Fındık İçi – Doğal ve Kavrulmamış 500 Gr

ZEN FISTIK Çiğ Fındık İçi – Doğal ve Kavrulmamış 500 Gr

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
595,24 TL
(1.190,48 TL/kg)
Trendyol Plus ile565,48 TL

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?