placeholder
"

Doğal Taş Bileklik

" araması için 68481 sonuç listeleniyor

En Güzel Doğal Taş Bileklikler Trendyol’da!

Her biri birbirinden farklı özelliklere sahip doğal taş bilekliklerin hem şık bir görüntüsü hem de insan vücuduna olumlu birçok etkisi vardır. Kullanılan doğal taşların renkleri ve dizaynı göz kamaştırır. Her bilekliğin rengi farklı olduğu gibi doğal taş bileklik faydaları da farklıdır. Bazen bu takılar birkaç doğal taşın karışımıyla oluşturularak karışık doğal taş bileklik olarak da karşımıza çıkabilir. Şifalarına göre uyum, rahatlama, stres, şans gibi etkileri bulunan taşlar cinsiyet ayrımı gözetmeksizin herkes için faydalıdır. Bu noktada önemli olan problemi saptayarak onun şifasını veren doğru doğal taşı bulabilmektir. Doğal taş bileklik özellikleri kullanılan taşa ya da taşlara göre değişir. Hepsinin farklı şeylere şifa verdiği düşünülür. Kendinize uygun olan bilekliği bulup kolaylıkla takabilirsiniz. Böylece hem şık bir aksesuara sahip olurken hem de şifalı etkileri hissedebilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel doğal taş bileklik de tercih edebilirsiniz.

Göz Kamaştıran Doğal Taş Bileklikler

Göz Kamaştıran Doğal Taş Bileklikler

Doğal taşlı bileklik modelleri, insanlara sağladığı şifaların yanında şıklıklarıyla da adlarından söz ettirirler. Hem model olarak hem de renk olarak insanları kendilerine çekmeyi başarırlar. Siz de bir bileklikten hem şifa hem de şıklık bekliyorsanız size uygun olan bileklik doğal taştır. Görsel olarak güzel olmasının yanında işlevsel olarak da sahip olmak isteyeceğiniz doğal taş bileklik fiyatları oldukça uygundur. Doğal taş bileklik modelleri oldukça fazladır. Taşın içeriğine göre doğal taş çakra, altın, gümüş bileklik olarak ayrılır. Her zevke ve bütçeye hitap eden birbirinden farklı renkleri ve modelleri mevcuttur. Bileğinizden hiç eksik etmek istemeyeceğiniz kadar şık bir bilekliğe sahip olmak bu bileklikler sayesinde mümkündür. Doğal taş bilekliklerin bedeni ve ruhu olumlu yönde etkilediğine dair birçok iddia vardır. Ayrıca; Trendyol üzerinden doğal taş bileklik fiyatları, yeşil, siyah, beyaz, mavi, ametist doğal taş bileklik, mor, gri, zümrüt, kırmızı, kahverengi, turkuaz doğal taş bileklik, doğal taş boncuk bileklik, doğal taş bileklik kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz.

Herkes İçin Doğal Taş Bilekler

Herkes İçin Doğal Taş Bilekler

Farklı renk ve modelleriyle her zevke hitap etmeyi başaran ürünler hem kadınlar hem erkekler için üretilirken doğal taş bebek bileklikleri de vardır. Geniş renk skalası ve herkesin kullanabileceği modeller sayesinde doğal taş çift bileklikleri de mevcuttur. Erkeklerin ağırlıklı olarak ipli doğal taş bileklik kullanmayı tercih ettiği görülür. Doğal taş bileklik erkek modelleri de kadın bileklik modelleri gibi oldukça fazladır. Seçim yapmak için çok fazla seçeneğiniz olduğundan bileklik seçmek zor görünebilir fakat önemli olan sizin bu üründen nasıl bir şifa beklediğinizdir. Aynı durum doğal taş bileklik kadın ürünleri için de geçerlidir. Taşınızı seçerken burç uyumunu, rengin size verdiği enerjiyi ve geliştirmek istediğiniz çakranızı göz önünde bulundurursanız seçim yapmanız çok daha kolay olacaktır. Çok fazla ürün olduğundan tercih ettiğiniz ürünün gerçek doğal taş bileklik olduğundan emin olmalısınız.

Rengarenk Doğal Taş Bileklikler

Rengarenk Doğal Taş Bileklikler

Renkli doğal taş bilekliklerin neredeyse her rengi vardır. Taşlarının sağladığı olumlu enerjinin yanında renkler de enerjileriyle katkıda bulunur. Doğal taş bileklik kullananlar tarafından önerilen bu bileklikler doğal taş boncuk, makrome doğal taş bileklik gibi farklı versiyonlara sahiptir. Hem şık hem de farklı görünen ürünler sayesinde alışılmıştan farklı bir takıya sahip olabilirsiniz. Yeşil, siyah, beyaz, mavi, ametist doğal bileklikler hem harika bir görüntüye hem de birbirinden değerli farklı etkilere sahiptir. Renk sayısı gerçekten çok fazla olan bilekliklerin mor, gri, zümrüt, kırmızı, kahverengi,turkuaz doğal taş bileklik türleri de mevcuttur. Doğal taş seçerken rengin sizde bıraktığı etkinin ve burcunuzun önemini unutmamalısınız. Trendyol sayesinde birbirinden güzel renge ve etkiye sahip doğal taş bilekliklerin hepsini inceleyebilir, dilerseniz size uygun ürünlerle alışverişinizi yapabilirsiniz.