Dilvin Geniş Paça Jeans

74+ Ürün
Dilvin 72039 %100 Pamuk Dökümlü Geniş Denim Pantolon-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72039 %100 Pamuk Dökümlü Geniş Denim Pantolon-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
4.1
(54)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.072,99 TL
Trendyol Plus ile1.051,53 TL
Dilvin 72288 %100 Pamuk Kemerli Wide Leg Jean-Gri
Hızlı Teslimat

Dilvin 72288 %100 Pamuk Kemerli Wide Leg Jean-Gri

Wide Leg
Geniş Paça
4.4
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
20 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.129,90 TL
1.149,90 TL
Dilvin 72323 Lyocell Karışımlı Wide Leg Jean-Taş
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72323 Lyocell Karışımlı Wide Leg Jean-Taş

Wide Leg
Geniş Paça
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.199,99 TL1.499,99 TL
Dilvin 72286 %100 Pamuk Dökümlü Wide Leg Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72286 %100 Pamuk Dökümlü Wide Leg Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
4.6
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Kargo Bedava
1.429,99 TL
Dilvin 72309 Dikiş Detaylı Flare Jean-Lacivert

DilvinResmi satıcı rozeti 72309 Dikiş Detaylı Flare Jean-Lacivert

Flare
Geniş Paça
3.9
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette1.189,99 TL1.399,99 TL
Dilvin 72298 Kemerli Geniş Paça Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72298 Kemerli Geniş Paça Jean-Mavi

Regular
Geniş Paça
4.3
(11)
Kargo Bedava
1.217,99 TL
Trendyol Plus ile1.193,63 TL
Dilvin 72288 %100 Pamuk Kemerli Wide Leg Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72288 %100 Pamuk Kemerli Wide Leg Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
4.2
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.147 TL
Trendyol Plus ile1.124,06 TL
Dilvin 71480 Dökümlü Kumaş Geniş Denim Pantolon-Beyaz
Hızlı Teslimat

Dilvin 71480 Dökümlü Kumaş Geniş Denim Pantolon-Beyaz

Wide Leg
Geniş Paça
4.6
(68)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

940 TL
959 TL
Dilvin 72323 Lyocell Karışımlı Wide Leg Jean-Kahve

DilvinResmi satıcı rozeti 72323 Lyocell Karışımlı Wide Leg Jean-Kahve

Wide Leg
Geniş Paça
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Sepette1.124,99 TL1.499,99 TL
Dilvin 72048 %100 Pamuk Kırıklı Kumaş Wideleg Denim Pantolon-Açık Mavi

DilvinResmi satıcı rozeti 72048 %100 Pamuk Kırıklı Kumaş Wideleg Denim Pantolon-Açık Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
4.0
(3)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.039,99 TL1.299,99 TL
Dilvin 72108 Kadife Wide Leg Pantolon-Siyah

DilvinResmi satıcı rozeti 72108 Kadife Wide Leg Pantolon-Siyah

Wide Leg
Geniş Paça
4.7
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.359,99 TL1.699,99 TL
Dilvin 72033 %100 Pamuk Geniş Kalıp Renkli Denim Pantolon-Koyu Kahve

DilvinResmi satıcı rozeti 72033 %100 Pamuk Geniş Kalıp Renkli Denim Pantolon-Koyu Kahve

Wide Leg
Geniş Paça
4.4
(79)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette1.399,99 TL1.999,99 TL
Trendyol Plus ile1.371,99 TL
Dilvin 72318 %100 Pamuk Kalın Kemerli Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72318 %100 Pamuk Kalın Kemerli Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
3.0
(1)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.199,99 TL1.499,99 TL
Dilvin 72073 Likralı Wide Leg Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72073 Likralı Wide Leg Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
4.4
(8)
Kargo Bedava
1.009,90 TL
Trendyol Plus ile989,70 TL
Dilvin 72301 Likralı Wide Leg Jean-Mavi

DilvinResmi satıcı rozeti 72301 Likralı Wide Leg Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.199,99 TL1.499,99 TL
Dilvin 72117 %100 Pamuk Wide Leg Jean-Yeşil

DilvinResmi satıcı rozeti 72117 %100 Pamuk Wide Leg Jean-Yeşil

Wide Leg
Geniş Paça
3.0
(4)
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette979,99 TL1.399,99 TL
Trendyol Plus ile960,39 TL
Dilvin 72293 Yüksek Bel Wide Leg Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

Dilvin 72293 Yüksek Bel Wide Leg Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
Kargo Bedava
60 TL Kupon
Kargo Bedava
1.149,99 TL
Dilvin 72072 %100 Pamuk Kemerli Wide Leg Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72072 %100 Pamuk Kemerli Wide Leg Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
4.8
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499,99 TL
Trendyol Plus ile1.469,99 TL
Dilvin 72112 %100 Pamuk Wide Leg Jean-Kahve

DilvinResmi satıcı rozeti 72112 %100 Pamuk Wide Leg Jean-Kahve

Wide Leg
Geniş Paça
4.4
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette1.130,49 TL1.329,99 TL
Dilvin 72324 %100 Pamuk Belli Lastikli Geniş Paça Jean-Mavi
Hızlı Teslimat

DilvinResmi satıcı rozeti 72324 %100 Pamuk Belli Lastikli Geniş Paça Jean-Mavi

Geniş Paça
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.199,99 TL1.499,99 TL
Dilvin 72123 %100 Pamuk Wide Leg Jean-Lacivert
Hızlı Teslimat

Dilvin 72123 %100 Pamuk Wide Leg Jean-Lacivert

Wide Leg
Geniş Paça
3.4
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
905 TL
Dilvin 71494 Saten Boxer Detaylı Denim Pantolon-Mavi

DilvinResmi satıcı rozeti 71494 Saten Boxer Detaylı Denim Pantolon-Mavi

Dar
Geniş Paça
3.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette934,99 TL1.099,99 TL
Dilvin 72121 %100 Pamuk Geniş Paça Jean-Mavi

DilvinResmi satıcı rozeti 72121 %100 Pamuk Geniş Paça Jean-Mavi

Wide Leg
Geniş Paça
3.5
(2)
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette1.130,49 TL1.329,99 TL
Dilvin 72295 %100 Pamuk Geniş Paça Jean-Kahve
Hızlı Teslimat

Dilvin 72295 %100 Pamuk Geniş Paça Jean-Kahve

Wide Leg
Geniş Paça
4.3
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.999 TL

Kategori

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Cinsiyet

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Kumaş Tipi

Sürdürülebilirlik Detayı

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?