Turuncu Şort

562+ Ürün
ebebek Hello Baby HelloBaby Basic Unisex  Şort Unisex
En Çok Satan 1. Ürün

ebebek Hello BabyResmi satıcı rozeti HelloBaby Basic Unisex Şort Unisex

4.8
(85)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%45

68,47 TL
126,66 TL
twins tailors Penye Yeşil-Beyaz-Saks Mavisi-Turuncu 4'lü Paket Unisex Pamuklu...
Hızlı Teslimat

twins tailors Penye Yeşil-Beyaz-Saks Mavisi-Turuncu 4'lü Paket Unisex Pamuklu Çocuk Kısa Şort

3.8
(27)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
782,40 TL
(195,60 TL/adet)
ebebek Hello Baby HelloBaby Erkek Şort Erkek Bebek

ebebek Hello BabyResmi satıcı rozeti HelloBaby Erkek Şort Erkek Bebek

4.5
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette149,79 TL187,24 TL
Gusto Yüksek Bel Bermuda - Kiremit

GustoResmi satıcı rozeti Yüksek Bel Bermuda - Kiremit

Sepet ikonuSepette %60 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %60 İndirim
Sepette1.279,96 TL3.199,90 TL
İstanbul BFK Store Turuncu Maç Şortu 2024/25 sezonu
Hızlı Teslimat

İstanbul BFK Store Turuncu Maç Şortu 2024/25 sezonu

Kargo Bedava
990 TL
DeFacto Yüksek Beli Lastikli Düz Paça Şort F0487AX25SM

DefactoResmi satıcı rozeti Yüksek Beli Lastikli Düz Paça Şort F0487AX25SM

4.4
(8)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette349,99 TL699,99 TL
Madmext Turuncu Pileli Yüksek Bel Keten Şort MG2867
Hızlı Teslimat

MadmextResmi satıcı rozeti Turuncu Pileli Yüksek Bel Keten Şort MG2867

4.6
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %5
Kargo Bedava
1.259,99 TL
MANGO Woman Düz kesim çizgili Bermuda şort

MANGOResmi satıcı rozeti Düz kesim çizgili Bermuda şort

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%35

1.299,99 TL
1.999,99 TL
Clu Fiona Turuncu Çift Kat Taytlı Spor Şort
Hızlı Teslimat

Clu Fiona Turuncu Çift Kat Taytlı Spor Şort

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
549,99 TL
Trendyol Plus ile522,49 TL
Layette BG Store Erkek Bebek Oranj Şort

LayetteResmi satıcı rozeti BG Store Erkek Bebek Oranj Şort

4.6
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
239,70 TL
Trendyol Plus ile215,73 TL
Nebbati Bg Store Erkek Çocuk Oranj Şort

NebbatiResmi satıcı rozeti Bg Store Erkek Çocuk Oranj Şort

5.0
(3)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%14

539,70 TL
629,65 TL
Trendyol Plus ile485,73 TL
ebebek Hello Baby HelloBaby Basic Erkek Hayvan Baskılı Şortlu Takım Erkek Bebek
Fenomen Seçimi

ebebek Hello BabyResmi satıcı rozeti HelloBaby Basic Erkek Hayvan Baskılı Şortlu Takım Erkek Bebek

4.4
(107)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299,59 TL
Vitrin Beli Lastikli Parlak Saten Şort

VitrinResmi satıcı rozeti Beli Lastikli Parlak Saten Şort

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette332,49 TL349,99 TL
Trendyol Plus ile315,87 TL
EYLÜLXXL KADIN GABARDİN RENKLİ ŞORT
Hızlı Teslimat

EYLÜLXXL KADIN GABARDİN RENKLİ ŞORT

Kargo Bedava
799 TL
Rich Erkek Pamuklu Belden Lastikli Basic Şort - Çift Cepli %100 Cotton Kapri
Hızlı Teslimat

RichResmi satıcı rozeti Erkek Pamuklu Belden Lastikli Basic Şort - Çift Cepli %100 Cotton Kapri

Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette425,66 TL471,86 TL
Trendyol Plus ile404,38 TL
1434 Polo State Kadın Turuncu Piliseli Mini Şort
Yetkili Satıcı

1434 Polo StateResmi satıcı rozeti Kadın Turuncu Piliseli Mini Şort

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette296,90 TL299,90 TL
PAULMARK Kadın Keten Karışımlı Pileli Şort
Yetkili Satıcı

PAULMARKResmi satıcı rozeti Kadın Keten Karışımlı Pileli Şort

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.299,99 TL
Gleam Atelier Müslin Şort, % 100 Müslin Pamuk
Hızlı Teslimat

Gleam Atelier Müslin Şort, % 100 Müslin Pamuk

1.0
(1)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
500 TL
adL Cep Detaylı Desenli Şort

adLResmi satıcı rozeti Cep Detaylı Desenli Şort

5.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
599,95 TL
lumberjack Wb 20Alen 6Fx Pembe Kadın Şort A102203350

LumberjackResmi satıcı rozeti Wb 20Alen 6Fx Pembe Kadın Şort A102203350

1.0
(1)
Sepet ikonu367 TL'ye %20 İndirim
Sepette557,59 TL696,99 TL
Olbia Kadın Turuncu Desenli Şort

Olbia Kadın Turuncu Desenli Şort

299 TL
REDZARRAM Mini Şort Bel Lastikli Yüksel Bel Likrasız Piliseli Detaylı
Hızlı Teslimat

REDZARRAM Mini Şort Bel Lastikli Yüksel Bel Likrasız Piliseli Detaylı

5.0
(1)
Kargo Bedava
599 TL
Ltb Yüksek Bel Pamuk Dokuma Turuncu Şort

LtbResmi satıcı rozeti Yüksek Bel Pamuk Dokuma Turuncu Şort

3.0
(1)
Kargo Bedava
999,99 TL
Trendyol Plus ile899,99 TL
Machinist Erkek Kargo Cepli Basic Relaxed Şort Elektrik-Turuncu
Hızlı Teslimat

Machinist Erkek Kargo Cepli Basic Relaxed Şort Elektrik-Turuncu

4.4
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette344,04 TL382,27 TL
Trendyol Plus ile241,33 TL
123...13...24

Kategori

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Fenomenlerin Seçtikleri

Çok Al Az Öde

Videolu Ürünler

Yeni Ürünler

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Kurumsal Faturaya Uygun

Turuncu Şort: Sıcak Mevsimlerde Tarzınızı Yansıtın

Yazın en sıcak günlerinde bile tarzınızı korumak istiyorsanız, Turuncu Şort mükemmel bir seçimdir. Enerjik ve neşeli bir görünüm sunan turuncu, birçok renk ile harika bir uyum yakalayarak tarzınıza canlılık katar. Dinamik havası ve rahat yapısı sayesinde, hem günlük yaşamda hem de özel anlarda giyebileceğiniz ideal bir giyim parçasıdır. Rahat bir tasarıma sahip olması, bu şortları yaz aylarında vazgeçilmez kılar. Özgürce hareket edebileceğiniz bir stille, istediğiniz her an hayatınıza enerji ve neşe getirebilirsiniz.

Turuncu Şort Modası ve Stil İpuçları

Turuncu Şort ile stilinize renk katmanın birçok yolu bulunuyor. Klasik beyaz bir tişört ile kombinleyerek sade ama şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Ayrıca, desenli bluzlar ya da tişörtler ile enerjik bir görünüm de elde etmek mümkün. Akşam dışarı çıkarken, şortunuzu şık bir bluz ile tamamlayarak rahat ama stil sahibi bir kombin oluşturabilirsiniz. Unutmayın, aksesuarlar da önemli! Renkli takılar veya spor ayakkabılar ile kombininizi tamamlayarak tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Farklı Kesim ve Modellerle Zengin Seçenekler

Farklı kesim ve modellerdeki Turuncu Şort seçenekleri, her vücut tipine uygun bir görünüm sunar. Yüksek bel, düşük bel ya da klasik kesim... Hangisini tercih ederseniz edin, rahatlık ve şıklık bir arada bulunuyor. Uzun şortlar, günlük kullanım için oldukça uygun olmakla birlikte, kısa modellerle de plajda ya da sıcak bir yaz akşamında rahatça geçirebilirsiniz. Trendyol'da bulabileceğiniz farklı stiller, kişisel zevkinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlar.

Yaz Aktivitelerinde Turuncu Şortun Avantajları

Sıcak havalarda, serin kalmak ve rahat bir şekilde vakit geçirmek herkesin hayali. Turuncu Şort, yaz aktiviteleri için son derece idealdir. Plajda, piknikte veya sokaklarda özgürce hareket edebilir ve stilinize eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Spor, alışveriş veya arkadaşlarla bir buluşma gibi farklı etkinliklerde de bu şortlarla şıklığınızdan ödün vermeden rahat bir gün geçirebilirsiniz. Kendi stilinizi yansıtan renk ve desenlerle, herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Üst Giyimle Uyumlu Kombin Önerileri

Turuncu Şort’lar, birçok üst giysi ile harika bir şekilde kombinlenebilir. Basic tişörtler, rahat tank top'lar ya da biraz daha şık bluzlarla yaz aylarında harika görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle açık renklerin kullanıldığı üstler, turuncunun enerjisini dengeleyerek hoş bir uyum sağlayacaktır. Ayrıca, gömlek ve ceket gibi dış giyimler ile katmanlı bir stil yaratmak da mümkündür. Sonbahar gelmeden önce yazın son demlerini yakalamak için eğlenceli bir kombin yapıp güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Trendyol’da Turuncu Şort Seçenekleri

Trendyol’da yer alan birbirinden şık ve uygun fiyatlı Turuncu Şort modelleri arasından sizin için en uygununu bulabilirsiniz. Bu şortlar, farklı kesim, stil ve tasarımlarıyla her tarza hitap eder. Hem şıklığın hem de rahatlığın bir arada olduğu bu koleksiyonda, yaz aylarında ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. İster günlük kullanım, ister özel bir davet için. Tam da aradığınız tarzı yakalamak için cazip fırsatları değerlendirmek için Trendyol'u ziyaret etmeyi unutmayın.

Yüzde Yüz Pamuk ve Nefes Alan Kumaşlar

Giydiğiniz her şey kadar kumaşların kalitesi de son derece önemlidir. Turuncu Şort modelleri genellikle hafif ve nefes alan kumaşlarla üretilir. Bu da onları sıcak yaz günlerinde vazgeçilmez kılar. Ayrıca, yıkanması ve kullanılmasının oldukça kolay olması, günlük yaşamda pratiklik sağlar. Yüzde yüz pamuk içerikli olan şortlar, cilde zarar vermeden konforlu bir deneyim sunar. Rahat bir kesim ile birlikte giydiğiniz her an kendinizi özgür hissedeceksiniz.

Turuncu Şort ile Vücut Tipinize Uygun Kombinler

Vücut tipinizi düşünerek seçtiğiniz Turuncu Şort modeline göre farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Örneğin, armut vücut yapısına sahip olanlar, yüksek bel kesim şortları tercih ederek vücut hatlarını dengeleyebilir. Dikdörtgen şekli olanlar ise bol kesim şortlarla rahat bir görünüm elde edebilir. Kum saati vücut tipine sahip olanlar ise bel vurgusu yapan şortları seçerek şıklıklarını artırabilir. Herkesin vücut tipine uygun detayları dikkat ederek kombin yapmak, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Turuncu Şort’un Bakımı ve Uzun Ömürlü Kullanımı

Turuncu Şort’lar uzun süre kullanabilmek için doğru bakıma ihtiyaç duyar. Yıkama talimatlarına uymak, renklerin solmasını önlemek için önemlidir. Genellikle düşük sıcaklıkta yıkamak ve güneşte kurutmak yerine gölgede kurutmak, şortun uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca, depolarken uygun hava aldıran yerler tercih edilmelidir. Böylece, yaz aylarında giydiğiniz şortlar her zaman ilk gün ki gibi görünür.

Turuncu Şort nedir?

Turuncu Şort, enerjik ve neşeli bir görünüm sunan, hafif ve rahat kumaşlarla üretilen bir giyim parçasıdır.

Turuncu Şort nerelerde giyilir?

Günlük yaşamda, plajda veya sosyal etkinliklerde rahatlıkla giyilebilir.

Turuncu Şort nasıl kombinlenir?

Basic tişörtler, desenli bluzlar veya gömleklerle harika bir uyum sağlar. Aksesuarlarla stili tamamlamak da mümkün.

Turuncu Şort hangi kumaşlardan yapılır?

Çoğunlukla pamuk, polyester gibi nefes alan kumaşlarla üretilir, bu da konforlu bir kullanım sunar.

Trendyol’da Turuncu Şort bulabilir miyim?

Evet, Trendyol üzerinde birçok farklı model ve tarzda Turuncu Şort bulunmaktadır.

Turuncu Şort nasıl bakım yapılır?

Yıkama talimatlarına uymak ve güneşte kurutmaktan kaçınmak, şortun uzun ömürlü olmasını sağlar.