"

Plise Perde

" araması için 2811 sonuç listeleniyor

Özel Tasarımlarıyla Plise Perdeler Trendyol'da!

Son zamanlarda cam balkonlu evler oldukça yaygın bir hale gelmeye başladı. İnsanlar genellikle balkonlarını kış mevsiminde kullanabilmek ve bir oturma alanı haline getirebilmek amacıyla balkonlarını cam ile kapatır. Hem bu sayede dışarı ile olan irtibat kesilmemiş oluyor, hem de içeride de bir oturma alanı yaratılmış oluyor. Özellikle küçük ev sahibi olan insanlar daha fazla alana sahip olabilmek için balkonlarını cam balkon ile kapatma girişiminde bulunabiliyorlar. Dolayısıyla sizlerde eğer ki cam balkona sahip iseniz, ilk etapta aklımıza gelecek olan şey ise balkonlarımıza hangi ürünün daha uyumlu olabileceği fikridir. Üretici firmalar bunu düşündükleri için cam balkonların modeline uygun olacak şekilde güneşlik üretimine başlamışlardır. Bu ürünlere daha çok plise perde adı verilmektedir. Cam balkonları uygun olacak şekilde olan bu ürünler genellikle de açılma, kapanma ve daha çok güneşi engelleme özelliğine sahiptirler. Bu ev tekstili ürünleri güneşin balkonlarınıza gelişini engellemezler, tam tersi güneş ışığından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak şekilde dizayn edilmiş ürünlerdir. Dolayısıyla eğer ki kullanma imkanına erişmek istiyorsanız farklı modeller ile karşı karşıya kalabilirsiniz ve bu modellerden size uygun olduğunu düşündüğünüz model ile balkonlarınızı süsleyebilirsiniz. Bu sayede içeriye hem güneş ışığı girmiş olur, hem de güneşin keyfini çıkarabilecek şekilde balkonda keyifle oturabilirsiniz. Her ne kadar cam balkonlar için üretilen ürünler olsa da ev içerisinde de kullanıma uygundur .Oldukça ince bir doku ya da yapıya sahip oldukları için genellikle ışığı çok az bir şekilde geçirirler bu sebeple aydınlık mekanlarda da kullanabilirler. Cam balkon plise perde için çok uygun bir tercih olabilir. Ancak balkon dışında ev içerisindeki odalarda da kullanımı yaygındır. Bu modellere göz attığınız zaman genellikle de küçük evlerdeki küçük odaları aydınlatıcı niteliğe sahip olanların herkes tarafından daha sık bir şekilde tercih edildiğini görebilirsiniz. Bu ürünlerin kumaşı çok ince ve saydam nitelikte olduğu için genellikle ışığını yüzde yetmişe yakın olacak şekilde geçirirler ve odayı aydınlık gösterecekleri için çok sık bir şekilde tercih edilirler. Kullandığınız odaya renk katmak isterseniz gri, siyah plise perde çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Plise perde renkleri genellikle açık tonlarda, beyazın tonlarında olduğu için aydınlık bir görüntüyü ve güneşin güzel ışıklarını evlerinize sunar. Hem beyaz renk, hem de aydınlık bir görüntü için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Plise Perde Modelleri ile Aydınlık Bir Görünüm

Plise Perde Modelleri ile Aydınlık Bir Görünüm

Genellikle küçük olarak organize edilen evler daha geniş ve daha aydınlık bir görünüme kavuşabilmek için uygun dekorasyon fikirleri ile bir araya getirilebilir. Dolayısıyla odalarınızda ve evlerinizde daha büyük bir alan elde etmek istiyorsanız sizlerde beyaz tonlarını ve daha aydınlık bir görüntüyü hayatınıza dahil edebilirsiniz. Dekorasyon fikirlerine göz attığınız zaman görebilirsiniz ki plise perde modelleri genellikle son zamanlardaki dar evlerde ve küçük hacimli evlerde çok sık tercih edilir. Bu modeldeki ürünler genellikle hem aydınlık bir görünüm kazandırırlar, hem de daha geniş bir iç hacim sunarlar. Plise tül perde şeklinde bir yapıya sahip olduğu için zaten güneşin neredeyse birçoğunu odanın veya balkonun içerisine yansıtır. Ancak sadece tül şeklinde değil plise stor perde şeklinde de karşınıza çıkabilir, bu sayede de istenmeyen güneş ışığının evin içerisine girişi engellenir. Güneşten tam anlamıyla yararlanabilmek istiyorsanız ve güneşin güzel ışıkları evinizde hissetmek istiyorsanız muhakkak ki bu güneşliklere şans vermeniz gerekir. Desenli plise perde modelleri de aynı zamanda beyaz ve tonları kadar yaygın tercih edilir. Her ne kadar desenli olsa da güneş ışığını evinize yansıtabilecek nitelikte üretilirler. Balkonlarda ya da ev içerisinde kullanılabilen bu ev tekstil ürünlerini satın alırken dikkat etmeniz gerekenler olabilir. Daha çok iç mekânda neyi arzu ediyorsanız ona göre bir seçim yapmayı düşünün. Plise perde markaları, güneş ışığından rahatsız olan veya güneş ışığını hiç evin içerisinde veya balkonunda görmek istemeyen insanlar için de bu ürünlerin karartma özelliğine sahip olan modelleri üretir. Karartma, blackout plise perde modelleri genellikle daha koyu tonlarda olur. Mutfaklarınızda mutfak plise perde kullanabilir ve şık bir ortam oluşturabilirsiniz. Özellikle de sade bir dekorasyona sahip ise eviniz için oldukça şık olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Model seçiminde bulunurken de kullanacağınız mekana, cam boyutuna dikkat edebilirsiniz.

Şık Plise Perde Modelleri

Şık Plise Perde Modelleri

Genellikle cam balkon ve küçük odalar için kullanılan plise perde çeşitleri pek çok modelle karşınıza çıkabilir. Bu farklı çeşitler arasından sizin ev dekorasyonunuza en uygun olanını seçip beğenip satın alabilirsiniz. Bu model ev tekstil ürünlerinin en önemli özelliği ise gece ve gündüz olmak üzere farklı kullanım özelliklerine sahip olmalarıdır. Montaj söz konusu olduğunda ise vidalı plise perde modelleri ön plana çıkar. Bu vidaların sabit bir şekilde monte edilmesi dışarıdan zor görünse de oldukça kolaydır.Gündüzleri güneş ışığından tam anlamıyla yararlanabilmek için ve geceleri de karartma sağlayabilmek için karartmalı plise perde modelleri ayarlanabilir bir niteliğe sahiptir. Ayarlayabildiğiniz zaman genellikle karartma yapabilirsiniz. Gece gündüz plise perde kullanırken kullanımınız değişkenlik gösterebilir. Özellikle geceleri rahat bir uyku uyuyabilmek için karanlık bir oda ortamı isteyebilirsiniz. Dolayısıyla, bu ortamı sağlayabilmek içinde karartma yapabilirsiniz. Güneşliklerin böyle bir özelliğe sahip olması için tül jaluzilerde olduğu gibi ayarlanabilir bir niteliğe sahip olması gerekir. Dilerseniz koyu renk çeşitler ile şık ve karanlık bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Pratik kullanımlı motorlu plise perde çeşitleri ile evinizde konfor sağlayabilirsiniz. Çok değişken ve çeşitli modellere sahip olan bu ürünler özellikle de her tarzdan insan için üretilir. Farklı kişiler düşünülerek tasarlanan ürünlerin kullanım yeri ve kullanım şekli de değişkenlik gösterebilir. Plise zebra perde modeli sayesinde aynı zamanda ev dekorasyonunuzda da değişiklik, hareketlilik elde edebilirsiniz.

Her Alana Uygun Plise Perdeler

Her Alana Uygun Plise Perdeler

Genellikle iş hayatında yorulan ve eve geç gelen insanlar geceleri rahat uyuyabilmek için oda ortamları çok karanlık olsun isterler. Karanlık oda ortamını sağlayabilmek için güneş geçirmeyen plise perde çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Klasik fonlar neredeyse ışığın bir çok kısmını oda içerisine geçirirler. Dolayısıyla da bu fonlardan tam anlamıyla yakın bir verimlilik elde edemeyebilirsiniz. Sizler bu ürünleri kullanarak güneş ışığını %100’e yakın bir şekilde absorbe edebilirsiniz. Gündüzleri uyku uyuyamayan ya da gündüz geç saatlere kadar uyanmayan biriyseniz veya gece geç yatan biri iseniz bu ürünler sayesinde odaya giren ışığı ayarlayabilirsiniz ve ayarladığınız vakit daha kesintisiz bir uyku sizleri bekleyebilir. Sadece ev içerisinde odalarda değil, aynı zamanda yaygın bir şekilde ev yaşantısında, balkonlarda da kullanıma sahip olan cam içi, cam plise perde modellerine de denk gelebilirsiniz. İstediğiniz ölçüde güneş ışığının camdan içeri girmesini engelleyecek şekilde kullanabilirsiniz. Böylelikle hem cam balkonunuzu ev yaşantınız içine dahil etmiş olursunuz, hem de cam balkonlarınızı kullanışlı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Balkonları da bir yaşam alanı haline dönüştürmek artık son zamanlarda çok yaygın hale gelir. Ev yaşantısını balkonlara da dâhil ederek plise balkon perdesi kullanabilirsiniz. Cam balkon olan evlerde güneşlik bir gerekliliktir çünkü güneş ışığını bütün balkona alan camlar mobilyalarınıza ve dekorasyonunuza zarar verebilir. Plise katlamalı perde sayesinde hem camların kapanma bölgelerine göre perde seçimi yapabilirsiniz, hem de camların köşe kısımlarına çarpmayacak şekilde konforlu bir kullanım mümkün olur. Plise cam perdesi ile balkon, mutfak, salon, yatak odası gibi alanlarınızda güneş ışığını verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle de camların köşeleri katlanabilir oldukları için onlarla doğru orantılı olacak şekilde ileri noktalara katlanması gerekir. Bunu sağlayan araç, klips olarak adlandırılır. Klipsli modeller, normal modellere nazaran balkonlarda çok daha sağlıklı ve konforlu bir görüntüyü sizlere sunar. Plise jaluzi perde modeli ise genellikle cam olan kısımları dolduran ancak cam olmayan, yani duvara denk gelen kısımları ise kaplamayan özel bir güneşlik türüdür. Dilerseniz yapıştırmalı plise perde modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle de sade bir ev dekorasyonu sahibiyseniz odalarınızda rahat, geniş ve ferah bir dekorasyon arzu ediyorsanız bu ev tekstili ürünlerini dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz çünkü oldukça sade bir görünümü sizlere sunacaktır. Bu sade görünüm sayesinde evlerinizde daha rahat ve geniş alanlar sizlerle olacaktır.

Konforlu Kullanım Sunan Plise Perde

Konforlu Kullanım Sunan Plise Perde

Bu ürünleri seçerken de genellikle nerelerde nasıl bir şekilde kullanım yapacağınıza dikkat etmeniz gerekir. Oldukça kolay bir şekilde kurulumunuzu yaptıktan sonra rahat ve konfor dolu günler sizleri bekliyor. Temizliğinin kolay olması her zaman kullananlar açısından pozitif olarak değerlendirilir çünkü sık sık yıkanan ve sık sık temizlenen ürünlerin temiz bir şekilde kullanılmak için temizlenmeye müsait bir kumaşa sahip olmaları gerekir. Bu ürünlerin temizliği kumaşı sayesinde oldukça kolay olarak değerlendirilebilir. Ancak yine de belirtmekte yarar var ki, temizliğe başlamadan önce muhakkak ki kumaşın yapısını inceleyin ve buna uygun bir temizlik sistemi geliştirin. Genellikle de plise perde kullananlar temizlerken ince uçlu bir fırça yardımıyla kumaşın temizlenmesini sağlar. Takıp çıkarılması oldukça kolay olan bu ürünler genellikle çıkartıp temizlenebilir. Duvar ya da cam üzerinde de temizliği sağlanabilir. Evinize şıklık katan bu ürünlerin kullanımı ile alakalı merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilmek için araştırma yapmalısınız ve dikkat ettiğiniz zaman da özellikle nasıl kullanacağınızı bildiğiniz zaman bu ürünlerden maksimuma yakın bir verimlilik elde edebilirsiniz. Plise güneşlik ile evlerinizde güneş ışığını maksimuma yakın bir şekilde kullanabilir, geceleri ise daha az ışık ile rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Bu ürünler cam balkonlarda yaygın bir şekilde kullanılsa bile çatılardaki pencerelerde de kullanılması yaygındır çünkü burada güneş ışığı neredeyse çok az bir şekilde çatı odasına yansır dolayısıyla daha fazla güneş ışığını çatı odasında kullanabilmek için çatı, tavan, üçgen plise perde modelleri kullanabilirsiniz. Tavan camları için üretilen uygun modellere göz atabilirsiniz. Çatı pencerelerinize uygun ebatta olan modelleri seçip, beğenip satın alabilirsiniz.

Plise Perde Yorumları

Plise Perde Yorumları

İnternetten alışveriş yapan çoğu müşteri belirli bir ürünü satın almadan önce muhakkak ki müşteri yorumlarına göz atar. Ürünü alıp kullanan müşterilerin aktarmış olduğu bilgiler ve deneyimler sayesinde daha sağlıklı bir alışveriş süreci yönetilmektedir. Sizler de cam balkonlarınıza veya ev yaşantınıza bu ev tekstili ürünlerini dahil etmek istiyorsanız plise perde yorumlarına göz atarak size uygun modelleri bulabilirsiniz. Dolayısıyla, burada sizin gibi çok fazla müşteri söz konusu olur. Cam balkonlarının ölçüsüne göre satın aldıkları modellere göz atabilirsiniz. Aynı zamanda sizin de balkonlarınızda kullanmak istediğiniz model ile örtüşenleri kullanmış olanların deneyimlerini gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda yorumlara göz attığınız zaman görebilirsiniz ki bu ürünlerin yıkanması, kullanılması ve uzun vadede kalitesi ile alakalı olarak farklı tarzdan alıcıların ve farklı tecrübelerin yorumu söz konusu olur. Yorumlar kısmında genellikle de uzun süreli ve uzun vadeli bir kullanım şekline denk gelebilirsiniz çünkü insanlar bir kere satın aldıkları bu ürünü neredeyse evlerinde ömürlük olacak şekilde kullanır. Aynı zamanda, bu modellerin nerelerde kullandıklarını ve kullanan insanların, nasıl ne şekilde bu değerlendirmeler yaptığını da gözlemleyebilirsiniz. Dolayısıyla, pek çok farklı insanın ne şekilde bu ürünleri kullandığını görebilirsiniz ve sizlerde evinizdeki pencereler için uygun modeldeki ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda belirtmekte yarar var ki, kalitesine dokusuna ve kumaşına dair özellikleri bazen bir ürünün özellikleri yazan kısımdan anlayamayabilirsiniz ancak müşteri yorumlarında daha detaylı insanların ürünün özelliklerini anlattığına denk gelebilirsiniz. Dolayısıyla buradan öğrenebileceğiniz pek çok farklı bilgi ile ev dekorasyonunuzu daha sağlıklı bir şekilde döşeyebilirsiniz. Dilerseniz yedek aksesuarları inceleyebilir ve plise perde aparatı, çubuğu seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Aynı zamanda belirtmekte yarar var ki, camlar yani balkon camları veya oda camları ikili olarak tasarlanmışlardır. Bu sayede, ikili plise perde modellerine de göz atabilirsiniz çünkü bu ürünlerde genellikle en çok satılan ve en çok tercih edilen ev tekstil ürünlerindendir. Çiftli plise perde modelleri, cam kanatlar için kullanılması en yaygın olan seçenekler arasında yer alır.

Plise Perde Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Plise Perde Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Son zamanlarda hayatınıza girebilecek yeni bir ev tekstili ürünü de pliseli perde modelleri olabilir. Genellikle evlerde tercih edilir ve tercihen bu modeldeki güneşlikler sıklıkla kullanılır. Cam balkonlarda veya küçük iç hacme sahip odalarda daha aydınlık ve daha ferah bir görüntü verebilmek adına sade bir ev dekorasyonu sahibiyseniz bu modeller tam size göre diyebiliriz. Uygun fiyatlardan karşınıza çıkabilecek olan bu ürünler arasından size en uygun olduğunu düşündüğünüzü seçip beğenip satın alabilirsiniz. Aynı zamanda yorumlara göz atarak size uygun olan rengin, kumaşın hangisi olduğunu da belirleyebilirsiniz. Sade bir ev dekorasyona sahip iseniz veya sadeleştirme girişiminde bulunmak istiyorsanız ev dekorasyonunuzu özellikle de bu tarz sade ve şık modellere yönelebilirsiniz. Böylece hem tül gerektirmeksizin hem de fon gerektirmeksizin sağlıklı bir şekilde perde kullanımına erişebilirsiniz. Plise perde özellikleri arasından ev yaşantınıza uygun olacak özelliği seçerek satın alma girişiminde bulunabilirsiniz. Bu ev tekstil ürünleri sayesinde hem daha aydınlık bir görünüm elde edersiniz, hem de daha modern bir çizgi yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda cam boyutuna veya balkon camınızın büyüklüğüne bağlı olarak değişen farklı modeller ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun olabilecek düzeyde olan bu ürünler genellikle de ince bir kumaşa sahiptirler ve bu ince kumaş ayarlanabilir bir plise perde mekanizmasına sahiptir. Her alıcının istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilen fiyatları genellikle bütçe dostu bir niteliğe sahiptir. Plise perde fiyatları da seçeceğiniz modele göre değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla sağlıklı bir seçim yapabilmek için öncelikle kendi bütçenize oluşturmanız ve bu bütçeye uygun olacak şekilde alışveriş yapmanız gerekir. Ev dekorasyonunuzu tamamlayacak olan plise perde aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı modellerin de söz konusu olduğunu bilmeniz gerekir. Genellikle insanların tercih ettiği tül ve stor olan seçenekler yaygın olarak kullanılsa da bunun yanında zebra modeller de yaygındır. Zebra modeli sayesinde hem güneş ışığını dalgalı bir şekilde odanızda hissedebilirsiniz, hem de karartma yapabilirsiniz. Plise perde siparişi vermek için pek çok model seçeneğine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.