RTE İmza

Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. cumhurbaşkanıdır. 28 Ağustos 2014’te göreve seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası, sevenleri tarafından çeşitli sebeplerle farklı alanlarda kullanılmak istenebilir. Gerek cumhurbaşkanına sevgilerini göstermek, gerekse 12. cumhurbaşkanı onurlandırmak isteyen Recep Tayyip Erdoğan severleri, imzayı sticker gibi kolayca yapıştırılabilir ürünler olarak satın alıp çeşitli yüzeylere yapıştırabilirler. Eğer siz de Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını günlük hayatının bir parçası haline getirmek isteyenlerdenseniz farklı RTE imza modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dünya üzerinde siyasi liderler, sporcular, şirket yöneticileri gibi birçok önemli ismin imzasının bir profesyonel tasarımcısı bulunsa da Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasının bilinen herhangi bir tasarımcısı yoktur. Recep Tayyip Erdoğan, siyasete atıldığı ilk günden bu yana kendisi tarafından yaratılmış olan bilindik imzasını kullanmaya devam ediyor.

Araçlar için RTE İmza Sticker Modelleri

Recep Tayyip Erdoğan imzasını günlük hayatına taşımak isteyenlerin karşısına çeşitli RTE imza seçenekleri çıkıyor. Bu seçeneklerden en çok tercih edileni RTE imza sticker’larıdır. Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası şeklinde tasarlanmış sticker’lar araç kaputları, camlar, duvarlar, ahşap yüzeyler gibi birçok farklı yüzeyde kullanılabilir.

Farklı yüzeyler için farklı renk ve boyutlarda Recep Tayyip Erdoğan imza sticker’ları tercih edilebilir. Örneğin araç camına yapıştırmak için satın alınacak bir RTE imza sticker seçimi yaparken, beyaz renkte bir çıkartmanın tercih edilmesi, ürünün görünürlüğü açısından daha iyidir. Beyaz renkteki sticker, siyah gibi koyu renklere göre camda çok daha belirgin olacaktır. Beyaz dışında diğer açık renkler de araç camı için yapılacak bir alışverişte tercihiniz olabilir.

Sarı, yeşil, mavi, kırmızı gibi kendini rahatça belli eden bu renkler imzayı görünür şekilde taşımanıza olanak tanır.

Seçenekler yalnızca bu renklerdeki Recep Tayyip Erdoğan imzası sticker’ları ile sınırlı değildir. Örneğin araç kaputu için bir Recep Tayyip Erdoğan imza sticker’ı aranıyorsa tercih farklı renklerden yana olabilir. Beyaz araçlar için siyah gibi koyu renkleri tercih etmek doğru olacakken, koyu renkli bir araçta ise aynı araç camında olduğu gibi açık renkleri seçmek daha doğru olacaktır.

Renk seçimi dışında da farklı seçeneklerle şekillenen Recep Tayyip Erdoğan imza sticker’ları arasında seçim yaparken dikkate alınacak bir başka unsur imzanın boyutudur. RTE imza sticker’ları küçük boyutlarda kullanıcı karşısına çıkabildikleri gibi, oldukça büyük ebatlarda da satın alınabilirler. Boyut tercihi yaparken dikkat edilecek husus yapıştırılacak yüzey olmalıdır. İmzayı aracının arka camında taşıyacaklar hem büyük hem de küçük modellere yönelebilirler. Küçük bir imza camın köşesine yapıştırılarak iyi bir görünüm elde edilebilecekken, büyük imzalarda ise arka cam ortalanarak bu iyi görüntü yakalanabilir.

Cam dışında araçta imzanın yapıştırılabileceği alanlar olan ön kaput, çamurluklar, bagaj kapağı gibi alanlarda ise durum değişebilir. Ön kaputta yine büyük ve küçük imza modelleri ortalanarak ya da köşeye konumlandırılarak kullanılabilir. Çamurluk için bir imza sticker’ı aranıyor ise alanın darlığından dolayı küçük boyutlu modellere bakılmalıdır. İmza aracın arka tarafında taşınmak isteniyor ise de yine küçük boyutlu bir sticker tercih edilerek bu sticker bagaj kapağına da yapıştırılabilir.

Recep Tayyip Erdoğan imzasını aracında taşımak isteyenler yalnızca otomobil ya da ticari ve ağır taşıt sürücüleri değildir. Motosiklet için Recep Tayyip Erdoğan imza sticker modelleri de vardır. Motosiklet için bir RTE imza sticker seçimi yapılacaksa yine küçük boyutlardaki seçeneklerden birini tercih etmek daha doğru olacaktır. İmza, motosiklet gövdesinin yan bölümlerine ya da benzin deposu üstündeki yüzeye rahatlıkta yapıştırılabilir.

Her Yüzey için RTE İmza Sticker’ları

Recep Tayyip Erdoğan imzasını hayatına taşımak isteyenler için imzanın yapıştırılabileceği alanlar araç camları ya da kaportaları ile kısıtlı değildir. Recep Tayyip Erdoğan imza sticker modelleri araç dışında laptop gibi elektronik cihazlar üzerine de rahatlıkla yapıştırılabilir. İmza sticker’ının dizüstü bilgisayara hiçbir zararı yoktur. Bilgisayarın arka kapağı ya da klavye bölümünde bulunan boşluklar, imzayı yapıştırmanın mümkün olacağı yüzeylerdir. İmza, dizüstü bilgisayarlar gibi masaüstü bilgisayarlara da yapıştırılabilir. Masaüstü bilgisayarın kasa yüzeyi potansiyel bir yapıştırma alanıdır.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar dışında buzdolabı gibi çeşitli diğer elektronik ve beyaz eşyaların üzerine de Recep Tayyip Erdoğan imza sticker’ları kolaylıkla yapıştırılabilir. Fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi her türlü yüzeyin üzerine yapıştırılabilecek imza ile cumhurbaşkanının imzası hayatın her alanına ve evin her odasına taşınabilir.

Araçlar ve elektronik eşyalar dışında imzalı çıkartmanın yapıştırılabileceği diğer yüzeylerden biri de dolaplardır. Recep Tayyip Erdoğan imza sticker’ını gardıroplara, mutfak dolaplarına ve benzer çeşitli diğer ahşap yüzeylere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. İmzalı sticker komidin, şifonyer gibi yüzeylerde de dolaplarda olduğu gibi kolaylıkla tutunacaktır. Dikkat edilmesi gereken tek husus bu yüzeylerin olabildiğince pürüzsüz ve çıkıntısız olmasıdır. Uygun olmayan yüzeylerde yeterli yapışma sağlanmayabilir.

Recep Tayyip Erdoğan imza sticker’ının kullanılabileceği bir diğer potansiyel yüzey duvarlardır. Özellikle pürüzü az olan ya da hiç olmayan duvarlarda sticker rahatlıkla asılı kalacaktır. Pürüzlü duvarlarda ise hem sticker formunu bozmadan yapıştırmak hem de sticker’ın duvarda tutunması zor olacağından mümkün olduğu kadar bu duvarlara yapıştırmadan kaçınılmalıdır. Duvarlar için de metrelerce genişlik ve yüksekliğe ulaşan modeller tercih edilebileceği gibi küçük boyutlu sticker’lar da iş görebilir.

Tüm bu yüzeyler dışında aklınıza gelen herhangi bir diğer yüzeye de RTE imza sticker’ını yapıştırmayı deneyebilirsiniz. Ürünler; kapılar, beton yüzeyler gibi akla gelebilecek her türlü yüzeyde tutunma sağlayabilecek özelliktedir.

İmza Sticker Nasıl Yapıştırılır?

Recep Tayyip Erdoğan sticker imza modellerinin yapıştırılması da diğer herhangi bir sticker’dan farklı değildir. Paket açıldıktan sonra elde edilen sticker, tek parça gibi gözükse de aslında iki parçadan oluşuyor.

Öncelikle sticker’ın arka yüzeyinde bulunan yapışkan koruyucu yüzey, dikkatlice çıkartılmalıdır. Eğer koruyucu yüzey oldukça dikkatli şekilde çıkartılmazsa sticker’a zarar verilebilir. Tırnakla ayrılmaya çalışılan koruyucu kağıda sert müdahale yapılırsa, sticker’ın yırtılması işten değildir.

Koruyucu yüzey kaldırıldıktan sonra, sticker yapıştırılmaya hazır hale getirilmiş olur. Bu noktadan yapıştırmaya dek arka yüzeye çok fazla el sürmemek iyi olacaktır. Eğer parmaklarınız arka yüzeye çok fazla temas ederse, yüzey yapışkan özelliğini kaybedebilir ve bu sebeple istenen sağlamlıkta yapışma sağlanmayabilir.

Dikkatlice tutulan ayrılmış sticker, şeklinde herhangi bir bozulmaya sebep verilmeden dikkatlice yapıştırılmalıdır. Sticker bir araç camına yapıştırılacaksa, camın dış tarafına yapıştırılacak olmasına dikkat edilmelidir. Eğer iç cama yapıştırılırsa, imzanın dışarıdan ters gözükeceği unutulmamalıdır.

Recep Tayyip Erdoğan İmza Sticker Fiyatları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imza sticker modelleri, her bütçeye uygun fiyatlarla çeşitleniyor. Bu fiyat çeşitliliğinde ise en büyük rolü sticker’ın boyutu oynuyor. Sticker boyutu büyüdükçe fiyatlar da genellikle paralel olarak artış gösteriyor. Boyut unsuru dışında renk, kullanılan malzeme ve satıcı mağazanın politikaları gibi unsurlar da fiyat konusunda farklılıklara yol açabiliyor.

Siz de Trendyol’da çeşitli renk ve boyut seçenekleriyle çeşitlenen RTE imza modellerinden yapıştıracağınız yüzeye uygun olanı seçebilirsiniz. Satın almadan önce size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünün fiyatını diğer ürünlerle kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.