Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Xiaomi Amazfit Bip

" araması için 255 sonuç listeleniyor

Xiaomi Amazfit Bip Modelleri ile Harika Kombinler

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren ve büyük pratiklik sağlayan akıllı saatler günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Xiaomi Amazfit bip ürünü gün içerisinde veya spor yaparken ihtiyaç duyulan bütün özelliklere sahiptir. Şık gövdesi ve kayış tasarımı ile her türlü kıyafet kombini ile kullanabileceğiniz bu ürün hayatınızı kolaylaştırır. Zamanınızı daha verimli kullanmaya yardımcı olan bu ürün, aynı zamanda sizi daha aktif olmaya teşvik edecektir. Sahip olduğu bluetooth özelliği ile telefona kolayca bağlanabilmektedir. Xiaomi Amazfit bip youth edition, lite ve pro gibi farklı kullanıcılar için farklı özellikler içeren modelleri kullanıcılarla buluşturur. Model ne olursa olsun, kaliteli yapısı ve sağlam gövdesi ile uzun ömürlü bir kullanım mümkündür. Hafif yapısı ve tek şarj ile uzun süre kullanım sağlaması ve değiştirilebilir Xiaomi bip kayış ile kişisel asistanınız olmaya adaydır. Yakın mesafe bağlantı anlamına gelen Xiaomi Amazfit bip NFC ile diğer cihazlarla bağlantı kurabilir, hatta temassız ödeme yapabilirsiniz.

Öne Çıkan Xiaomi Amazfit Bip Özellikleri

Öne Çıkan Xiaomi Amazfit Bip Özellikleri

Ürün, hem günlük hayatın kontrol edilmesi hem de spor aktivitelerinin yönetilmesi gibi sağlıklı bir yaşam için gerekli birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Geniş ve renkli ekranı bulunan Xiaomi Amazfit bip akıllı saat, telefonunuza gelen çağrı, mesaj ve e- posta bildirimlerinin okunmasını sağlarken çeşitli sosyal medya uygulamalarından gelen haberleri de görebilmenize olanak verir. Multisport izleme özelliğine de sahip olan bu ürün, günlük aktivite takibi için idealdir. Hem iç mekan hem de dış mekanda yapılan koşu, bisiklet ve yürüyüş gibi aktivitelerin takip edilmesini ve kayıt altına alınmasını sağlar. Xiaomi Amazfit bip akıllı saat özellikleri arasında uyku izleme seçeneği de mevcuttur. Böylece sağlıklı bir yaşam için uyku takibi de yapılmasına olanak verir. Bunun yanı sıra Xiaomi Amazfit bip GPS teknolojisi ve üç eksenli ivmeölçer gibi pek çok son teknoloji özelliğe de sahiptir.

Birbirinden Güzel Xiaomi Amazfit Bip Modelleri

Birbirinden Güzel Xiaomi Amazfit Bip Modelleri

Xiaomi Amazfit bip lite özellikleri açısından Amazfit bip ürünlerine oldukça benzemektedir. Bu ürün de 1.28 inç kare ekrana ve 20 mm kordon ölçüsüne sahiptir. Xiaomi Amazfit bip lite kordonu değişebilir şekildedir ve açık pembe, mavi ve siyah gibi çok farklı renklerde seçeneği bulunur. Spor ve aktivite uygulamasında mesafe ölçer özelliği eklenmiş şekilde satışa sunulmaktadır. Ayrıca yüzme ve fitness gibi aktivite seçenekleri de eklenerek ölçme yapılabilecek spor sayısı çoğaltılmıştır. Xiaomi Amazfit bip lite, 200 mAh bataryası ile ortalama kullanımda 1080 saat kesintisiz bir ömre sahiptir. Diğer bir model olan Xiaomi Amazfit bip pro 230 mAh batarya kapasitesine ve 120 dakika gibi kısa bir şarj süresine sahiptir. Xiaomi Amazfit bip kordon gibi pro modelinin de kordonu değiştirilebilir. Bu model de aynı diğer ürünler gibi Xiaomi Amazfit bip şarj aleti ile birlikte satışa sunulmuştur.

Trendyol Güvencesiyle Avantajlı Xiaomi Amazfit Bip Fiyatı

Trendyol Güvencesiyle Avantajlı Xiaomi Amazfit Bip Fiyatı

Amazfit bip ürün ailesi, hem ortak hem de farklı özelliklere sahip pek çok modelden oluşur. Bu modeller kendi aralarında fiyat farklılıkları içerebilmektedir. Kullanıcılar tarafından yapılan Xiaomi Amazfit bip yorum ve değerlendirmeleri bu ürünlerin ne denli kullanışlı olduğunu gözler önüne sermektedir. Çizilmeye karşı dayanıklı, kavisli ve hassas dokunmatik ekranları uzun süreli kullanımda dahi sağlam kalarak her zaman en yüksek deneyimi sunar. Kullanım ömrünü uzatmak ve ürünü gelebilecek darbelere karşı korumak için Xiaomi Amazfit bip kılıf ürünü ile koruyabilirsiniz. Ürününü kişiselleştirmek isteyenlere özel Xiaomi Amazfit bip turuncu, pembe, yeşil ve gold gibi kayış modelleri de piyasada yer almaktadır. Daha klasik bir görünüm sevenler için Xiaomi Amazfit bip metal kordon seçeneği de silikon olanlara ek olarak beğeniye sunulmuştur. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun Xiaomi Amazfit bip GPS akıllı saat modellerini Trendyol'da bulunabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.