Ağırlık
Fiyat
Renk
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

12 Kg Dambıl

" araması için 41 sonuç listeleniyor

Evinizi Spor Salonuna Çevirecek 12 Kg Dambıl Çeşitleri Trendyol’da!

12 kg dambıl çeşitleri, antrenmanlarda hem elde edilebilirliğinin kolay olması hem de fayda sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen ekipmanlardan biridir. Genellikle kol ile yapılan egzersizler için kullanılır. Kol kaslarınızla birlikte sırt kaslarınızı çalıştırmak için bunları kullabilirsiniz. Vücudunuzun şekillenmesini sağlarken var olan kas ağrılarınızın da artmasına yardımcı olur. Spor yaparken ağırlık olarak kullanıldığı gibi denge içeren hareketler için de kullanılır. Dambıllar, ağırlıklarından dolayı herhangi bir sakatlanmanın önüne geçmek için dayanıklı materyallerden üretilir. Gövde kısımları genellikle ağırlık takıldığında esneme yapmayacak şekilde dizayn edilir. Esneme yapmayan malzemeden yapıldığı için kullanım açısından da uzun ömürlü olur. Bu özellikteki tüm modellere ve 12 kg dambıl tavsiye ve önerilerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı Malzemelere Sahip 12 Kg Dambıl Çeşitleri

Dayanıklı Malzemelere Sahip 12 Kg Dambıl Çeşitleri

Dambıllar, genellikle vücut şekillendirme ve güçlenme için kişinin profesyonel biri ile hazırladığı antrenman programına göre kullanılır. 12 kg dambıl indirim dönemlerinde bu ürünlere ulaşmanız mümkündür. Hangi hareketin hangi kas bölgesini çalıştıracağı ya da herhangi bir sağlık durumunda hangi hareketlerin yapılmaması gerektiğini bilmeniz gerekir. Sadece bir ağırlık aleti olarak düşünülmemelidir. Dambıl 12 kg, ağırlıkta kullanıldığı gibi denge ve esneme hareketlerinde de kullanılır. Genellikle çelik veya demirden yapılır ve farklı ağırlıklarda ve boyutlarda tasarlanır. 12 kg dambıl seti alırken her malzemeden yapılan modelleri bulabilirsiniz. Egzersiz için kullanılacak bu spor aleti, genellikle iki ağırlıktan oluşur ve denge esasına göre düzenlenir. Genellikle egzersizlerde iki tane kullanılır. Yapılan egzersize göre tek elde veya iki elde birden kullanılan dambıllar da mevcuttur. Dambıl kullanırken hangi sporu yaptığınız büyük önem taşır. Kol kaslarınızı güçlendirdiği gibi doğru antrenmanda kullanılmazsa sakatlık oluşturabilir. Kol kaslarınızın yayılmasını ve kol bölgelerinde sarkmaların önlenmesi için farklı antrenmanlarda farklı ağırlıktaki dambıllar kullanılır. Başlangıç için hafif modeller idealken ileri seviye için temel ağırlıktaki çeşitler uygundur. Yapacağınız egzersiz için gerekli ağırlıktaki 12 kg dambıl online olarak Trendyol’da bulabilirsiniz.

Farklı Kullanım Amaçları ile 12 Kg Dambıl Modelleri

Farklı Kullanım Amaçları ile 12 Kg Dambıl Modelleri

Dambıl çeşitleri malzemesinden ağırlığına kadar geniş çeşitlilik gösterebilir. Çoğunlukla demirden üretilse de plastikten üretilenleri de bulunur. Genel olarak sabit ve değişken ağırlık takılarak oluşturulur. Sabit ağırlıklı olanlara sonrasında ekstra ağırlıklar takılmaz. Bunların içleri demirden yapılırken dış yüzeyleri ise plastikten yapılır. Bunlar, genellikle profesyonel destek almadan evde kullanılan modellerdir. Birçok kişi antrenman programı oluşturduktan sonra ekipmanını evde kullanmak için satın alır. Değişken ağırlıkta olanlarda ise ağırlıklar değiştirilebilir. Spor salonlarında kullanılan modeller genellikle bunlardır. 12 kg dambıl modelleri değişken ve sabit kullanım için uygundur. Metal çubuğa çeşitli ağırlıklar eklenip çıkarılması mümkündür. Isınmak için hafif düzeyden başlayıp sonrasında antrenmanını zorlaştıranlar için değişken ağırlığı sahip olanlar önerilir. 12 kg dambıl kullananlar hem sabit hem de değişken modelleri rahatlıkla tercih edebilir. Bu sabit ve değişken modelleri Trendyol’dan 12 kg dambıl kampanya dönemlerinde alabilirsiniz.

Avantajlı 12 Kg Dambıl Fiyatları

Avantajlı 12 Kg Dambıl Fiyatları

Dambıl çeşitlerinin olduğu kartela oldukça geniştir. Kilogramlarına, çeşitlerine ve malzemesine göre farklılık gösteren dambıllardan 12 kg olan seçenekler, hafif düzeyden orta segmente geçerken tercih edilen modellerden biridir. Alışverişe başlarken dambıl setinin özellikleri, kilogram çeşitleri, modelleri ve hangi malzemeden yapıldığı araştırılır. Daha önce bu ürünleri alıp kullanan ve beğenerek tavsiye eden kişilerin 12 kg dambıl yorum ve önerilerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle ürünün kullanım şekli hakkında bir fikir alabilirsiniz. Aldığınız her ürünle düzenli programlar oluşturduğunuzda süreklilik açısından verim elde etmeniz mümkündür. Bu durumda sürekliliğin faydaları da göz önüne alındığında 12 kg dambıl fiyatları avantajlı olur. Fiyat aralığını inceleyerek ürünleri satın almanız faydalı olur. Böylelikle spor yapacağınız zamanı kendi istekleriniz doğrultusunda seçebilirsiniz. 12 kg dambıl satın almak için düzenli aralıklarla Trendyol’da özel olarak oluşturulan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.