Ata Tohum

889+ Ürün
Patika Botanik 150 Adet Ata Tohumu Yerli Jalapeno Biber
Yetkili Satıcı

Patika BotanikResmi satıcı rozeti 150 Adet Ata Tohumu Yerli Jalapeno Biber

1
Sebze Tohumları
4.1
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
58,90 TL
(0,39 TL/adet)
Şenköy Yerli Çengelköy Salatalık Tohumu Doğal Ata Tohum 1 Pakette 100 Tohum +...
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Çengelköy Salatalık Tohumu Doğal Ata Tohum 1 Pakette 100 Tohum + Hediye Sebze Tohumu

1
Sebze Tohumları
3.9
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
129,90 TL
(1,30 TL/adet)
Şenköy Yerli Zahter Kekik Tohumu Doğal Ata Antakya Zahter Kekik Tohumu Pakett...
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Zahter Kekik Tohumu Doğal Ata Antakya Zahter Kekik Tohumu Pakette 200 Tohum

1
Sebze Tohumları
4.4
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
99,90 TL
(0,50 TL/adet)
Şenköy Yerli Toros Roka Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 5 gr 1500 Tohum Hediye...
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Toros Roka Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 5 gr 1500 Tohum Hediye Sebze Tohumu

5
Sebze Tohumları
4.2
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
89,90 TL
(17.980 TL/kg)
AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Kışlık Tatlı Kavun Sarıkaya 100 Adet Tohum
Bugün Kargoda

AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Kışlık Tatlı Kavun Sarıkaya 100 Adet Tohum

100
Meyve Tohumu
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
75,38 TL
(0,75 TL/adet)
ata tohumculuk Tilki Kuyruğu Çiçeği Tohumu  20 Adet
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

ata tohumculuk Tilki Kuyruğu Çiçeği Tohumu 20 Adet

20
Çiçek Tohumu
5.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

5 Al 4 Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%70

56,33 TL
189,99 TL
(2,82 TL/adet)
Trendyol Plus ile52,39 TL
ata tohumculuk Beyaz Kışlık Kuru Soğan Tohumu 50 Adet
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

ata tohumculuk Beyaz Kışlık Kuru Soğan Tohumu 50 Adet

50
Sebze Tohumları
5.0
(2)

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%31

32,99 TL
47,99 TL
(0,66 TL/adet)
ata tohumculuk 5 Adet Dev Jakaranda Ağacı Tohumu
Bugün Kargoda

ata tohumculuk 5 Adet Dev Jakaranda Ağacı Tohumu

5
Bitki Tohumları
Kupon Fırsatı
52,99 TL
(10,60 TL/adet)
köydekiadam Yerli Mısır Tohumu Ata Tohumu 20 Adet
Hızlı Teslimat

köydekiadam Yerli Mısır Tohumu Ata Tohumu 20 Adet

20
Sebze Tohumları
99 TL
(4,95 TL/adet)
Şenköy Yerli Beylerbeyi Domates Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 100 Tohum + He...
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Beylerbeyi Domates Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 100 Tohum + Hediye Sebze Tohumu

1
Sebze Tohumları
4.3
(3)
119,90 TL
(1,20 TL/adet)
Şenköy Yerli Dikenli Ispanak Tohumu Doğal Ata Dikenli Ispanak Tohum 1 Pakette...
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Dikenli Ispanak Tohumu Doğal Ata Dikenli Ispanak Tohum 1 Pakette 10 Gr 1000 Tohum

1
Sebze Tohumları
4.6
(5)
89,90 TL
(8.990 TL/kg)
Şenköy Yerli Kınalı Bamya Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 10 Gr 150 Tohum + Se...
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Kınalı Bamya Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 10 Gr 150 Tohum + Sebze Tohumu Hediye

1
Sebze Tohumları
4.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
109,90 TL
(10.990 TL/kg)
AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Kışlık Sarı Kavun 100 Ad. Sebze Tohumu
Bugün Kargoda

AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Kışlık Sarı Kavun 100 Ad. Sebze Tohumu

100
Sebze Tohumları
4.3
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
76,92 TL
(0,77 TL/adet)
AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Sırık Barbunya Tohumu 20 Ad. Sebze Tohumu
Bugün Kargoda

AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Sırık Barbunya Tohumu 20 Ad. Sebze Tohumu

20
Sebze Tohumları
4.3
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
79,50 TL
(3,98 TL/adet)
ata tohumculuk Siyah Bambu Ağaç Tohumu Orjinal Moso Bambu Tohumu 10 Adet
Bugün Kargoda

ata tohumculuk Siyah Bambu Ağaç Tohumu Orjinal Moso Bambu Tohumu 10 Adet

10
Bitki Tohumları
Kupon Fırsatı
299,99 TL
(30 TL/adet)
ata tohumculuk Domates Yerli Tohum  5 Adet
Bugün Kargoda

ata tohumculuk Domates Yerli Tohum 5 Adet

5
Sebze Tohumları
3.0
(2)
Kupon Fırsatı
49,90 TL
(9,98 TL/adet)
farmyone Köy Bezelyesi Ata Tohum 50 Adet
Süper Fırsat Ürünü

farmyone Köy Bezelyesi Ata Tohum 50 Adet

1
Sebze Tohumları
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
10 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
84,99 TL99,99 TL
Trendyol Plus ile76,49 TL
Köy Tohumları 10 Adet Tohum Nadir Black Domates Tohumu Çeri Cherry Siyah Doma...
Hızlı Teslimat

Köy Tohumları 10 Adet Tohum Nadir Black Domates Tohumu Çeri Cherry Siyah Domates Ata Organik Tohumu Saksı Toprak

10
Sebze Tohumları
4.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
204,99 TL249,99 TL
Karahasanoğlu Tarım Yerli Ata Tohumu Sırık Hanımteni Turşuluk Fasulye 25 Gr
Hızlı Teslimat

Karahasanoğlu Tarım Yerli Ata Tohumu Sırık Hanımteni Turşuluk Fasulye 25 Gr

1
Sebze Tohumları
Çok Al Az Öde
89,90 TL
Karahasanoğlu Tarım Yerli Ata Tohumu Tırtıklı Süs Kabağı 3 Adet
Hızlı Teslimat

Karahasanoğlu Tarım Yerli Ata Tohumu Tırtıklı Süs Kabağı 3 Adet

1
Sebze Tohumları
4.7
(3)
Çok Al Az Öde
89,90 TL
ata tohumculuk 50 Adet Tohum Organik Orjinal Geleneksel Bezelye Tohumu Sürpri...
Bugün Kargoda

ata tohumculuk 50 Adet Tohum Organik Orjinal Geleneksel Bezelye Tohumu Sürpriz Hediye Sebze Tohumu

50
Sebze Tohumları
4.5
(4)
Kupon Fırsatı
23,99 TL
(0,48 TL/adet)
Karahasanoğlu Tarım Yerli Ata Tohumu Sırık Boncuk Ayşe Fasulye 25 Gr
Hızlı Teslimat

Karahasanoğlu Tarım Yerli Ata Tohumu Sırık Boncuk Ayşe Fasulye 25 Gr

1
Sebze Tohumları
Çok Al Az Öde
89,90 TL
Köy Tohumları 100 Adet Tohum Organik Hobi Bahçe Mini Saksılık Bezelye Domates...

Köy Tohumları 100 Adet Tohum Organik Hobi Bahçe Mini Saksılık Bezelye Domates Ata Yerli Tohum

100
Sebze Tohumları
4.6
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
89,99 TL99,99 TL
Köy Tohumları 20 Adet Tohum Nadir Karışık Renkli Saraypatı Çiçeği Saksı Topra...
Hızlı Teslimat

Köy Tohumları 20 Adet Tohum Nadir Karışık Renkli Saraypatı Çiçeği Saksı Toprak Ata Tohumdur

20
Çiçek Tohumu
4.5
(2)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
89,99 TL99,99 TL
Köy Tohumları 5 Adet Tohum Nadir Beyaz Baston Bahçe Gülü Tohumu Hediyelidir A...
Hızlı Teslimat

Köy Tohumları 5 Adet Tohum Nadir Beyaz Baston Bahçe Gülü Tohumu Hediyelidir Ata Tohum

5
Çiçek Tohumu
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
53,99 TL59,99 TL
Şenköy Yerli Kestane Balkabağı Tohumu Doğal Bal Kabak Ata Tohum Pakette 10 gr
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Kestane Balkabağı Tohumu Doğal Bal Kabak Ata Tohum Pakette 10 gr

1
Meyve Tohumu
4.4
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
109,90 TL
(10.990 TL/kg)
Şenköy Yerli Turuncu Havuç Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 5 gr 2500 Tohum Hed...
Hızlı Teslimat

Şenköy Yerli Turuncu Havuç Tohumu Doğal Ata Tohum Pakette 5 gr 2500 Tohum Hediye Sebze Tohumu

1
Sebze Tohumları
4.8
(8)
89,90 TL
(17.980 TL/kg)
AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Oturak Pembe Domates Samira 100 Adet Tohum
Bugün Kargoda

AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Oturak Pembe Domates Samira 100 Adet Tohum

100
Sebze Tohumları
4.8
(8)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
79,50 TL
(0,80 TL/adet)
AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Taze Yaprak Bezelye 50 Adet Tohum
Bugün Kargoda

AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Taze Yaprak Bezelye 50 Adet Tohum

50
Sebze Tohumları
4.7
(13)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
79,50 TL
(1,59 TL/adet)
AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Kara Karpuz Washington 50 Adet Sebze Tohumu
Bugün Kargoda

AGRODAL TARIM Ata Tohumu Yerli Doğal Kara Karpuz Washington 50 Adet Sebze Tohumu

50
Meyve Tohumu
4.3
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
75,46 TL
(1,51 TL/adet)
ata tohumculuk 20 Adet Nadir Domates Biberi Tohumu Saksı Toprak Sürpriz Hediy...
Bugün Kargoda

ata tohumculuk 20 Adet Nadir Domates Biberi Tohumu Saksı Toprak Sürpriz Hediye Tohumla Gönderilir

20
Sebze Tohumları
5.0
(1)
Kupon Fırsatı
159,99 TL
(8 TL/adet)
ata tohumculuk 5 Adet Tohum Enginar Tohumu Geleneksel Tohumu Ata Tohum
Bugün Kargoda

ata tohumculuk 5 Adet Tohum Enginar Tohumu Geleneksel Tohumu Ata Tohum

5
Sebze Tohumları
2.8
(4)
Kupon Fırsatı
49,99 TL
(10 TL/adet)
ata tohumculuk 15 adet Tohum Kırkağaç Ince Kabuk Altınbaş Kavun Tohumu Ata Tohum
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

ata tohumculuk 15 adet Tohum Kırkağaç Ince Kabuk Altınbaş Kavun Tohumu Ata Tohum

15
Meyve Tohumu
5.0
(1)

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%32

22,99 TL
33,99 TL
(1,53 TL/adet)
ata tohumculuk Kırmızı Ahududu Tohumu Seti 10 Adet
Bugün Kargoda

ata tohumculuk Kırmızı Ahududu Tohumu Seti 10 Adet

10
Meyve Tohumu
Kupon Fırsatı
74,99 TL
(7,50 TL/adet)
ata tohumculuk 100 Adet Tohum Süper Paket Kıska Soğan Tohumu Soğan Kıskası To...
Hızlı Teslimat

ata tohumculuk 100 Adet Tohum Süper Paket Kıska Soğan Tohumu Soğan Kıskası Tohum Sürpriz Hediye Sebze Tohum

100
Sebze Tohumları
2.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
179,99 TL199,99 TL
Trendyol Plus ile161,99 TL
Sunagri Tohumculuk Salçalık Domates Rio Grande 5 Gr ( Ata Tohum )
Bugün Kargoda

Sunagri Tohumculuk Salçalık Domates Rio Grande 5 Gr ( Ata Tohum )

5
Sebze Tohumları
4.1
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
99,90 TL
(19.980 TL/kg)
1...9...1718192021...23...25

Kategori

Toplu Satışa Uygun

Çok Al Az Öde

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?