Denim Yelek

277+ Ürün
DeFacto Jean Blazer Yelek F9557AX25SM

DefactoResmi satıcı rozeti Jean Blazer Yelek F9557AX25SM

2.3
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette419,99 TL699,99 TL
Trendyol Plus ile377,99 TL
Ece Kadın Mavi Yan Cep Detaylı %100 Pamuk Denim Yelek Ceket -kadın
Bugün Kargoda

Ece Kadın Mavi Yan Cep Detaylı %100 Pamuk Denim Yelek Ceket -kadın

4.7
(290)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

899,83 TL
953,58 TL
Trendyol Plus ile766,58 TL
Bershka Taşlı düğme detaylı denim yelek
Fenomen Seçimi

BershkaResmi satıcı rozeti Taşlı düğme detaylı denim yelek

4.6
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
1.690 TL
Black Fashion Düğme Detay Hakim Yaka Mavi Denim Yelek

Black Fashion Düğme Detay Hakim Yaka Mavi Denim Yelek

Kargo Bedava
1.822,50 TL
Vintage BOHEM STİL FÜME YIKAMA EFEKTLİ DENİM KOT KADIN YELEK
Bugün Kargoda

Vintage BOHEM STİL FÜME YIKAMA EFEKTLİ DENİM KOT KADIN YELEK

5.0
(9)
Kargo Bedava
1.949 TL
Olalook Kadın Mavi Oversize Yarasa Cepli Denim Yelek YLK-19000068
Bugün Kargoda

OlalookResmi satıcı rozeti Kadın Mavi Oversize Yarasa Cepli Denim Yelek YLK-19000068

4.7
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette897,51 TL944,75 TL
Trendyol Plus ile762,88 TL
BSL Düğmeli Denim Yelek
Hızlı Teslimat

BSLResmi satıcı rozeti Düğmeli Denim Yelek

3.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.319,99 TL
Trendyol Plus ile1.253,99 TL
Jimmy Key Ekru Düğme Detaylı Dar Kesim Denim Yelek

Jimmy KeyResmi satıcı rozeti Ekru Düğme Detaylı Dar Kesim Denim Yelek

4.6
(7)
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette1.399,96 TL1.999,95 TL
DeFacto %100 Pamuk Jean Yelek G8163AX26SP
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti %100 Pamuk Jean Yelek G8163AX26SP

3.4
(5)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.039,99 TL1.299,99 TL
MANGO Woman Düğmeli denim yelek

MANGOResmi satıcı rozeti Düğmeli denim yelek

4.7
(9)
799,99 TL
MissPuL Kemerli Lüx Kalite Acık Mavi Cep Detaylı Kot Yelek Ceket
Bugün Kargoda

MissPuL Kemerli Lüx Kalite Acık Mavi Cep Detaylı Kot Yelek Ceket

4.5
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.201,84 TL
CARLOOG JEANS AGRAF KAPAMALI ÇİFT SIRA GOLD DÜĞMELİ YELEK
Hızlı Teslimat

CARLOOG JEANS AGRAF KAPAMALI ÇİFT SIRA GOLD DÜĞMELİ YELEK

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%15

1.099 TL
1.300 TL
Trendyol Plus ile1.044,05 TL
Black Fashion Düğme Detay Hakim Yaka Koyu Mavi Denim Yelek
Hızlı Teslimat

Black Fashion Düğme Detay Hakim Yaka Koyu Mavi Denim Yelek

Kargo Bedava
1.822,50 TL
Colin's Oversize Fit Kadın Light İndigo Denim Yelek

Colin’sResmi satıcı rozeti Oversize Fit Kadın Light İndigo Denim Yelek

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

3 Al 2 Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%33

999,95 TL
1.499,95 TL
CARLOOG JEANS AGRAF KAPAMALI ÇİFT SIRA GOLD DÜĞMELİ YELEK
Hızlı Teslimat

CARLOOG JEANS AGRAF KAPAMALI ÇİFT SIRA GOLD DÜĞMELİ YELEK

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%15

1.099 TL
1.300 TL
Trendyol Plus ile1.044,05 TL
Mixray 2212 Kadın İnci Detaylı Sırt Dekolteli Denim Yelek Mavi

MixrayResmi satıcı rozeti 2212 Kadın İnci Detaylı Sırt Dekolteli Denim Yelek Mavi

3.0
(2)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette643,99 TL804,99 TL
Trendyol Plus ile515,19 TL
MANGO Woman Düğmeli denim yelek
Fenomen Seçimi

MANGOResmi satıcı rozeti Düğmeli denim yelek

4.0
(36)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%28

999,99 TL
1.399,99 TL
Perry Boutique Kadın V Yaka Denim Yelek
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Perry Boutique Kadın V Yaka Denim Yelek

4.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

654,91 TL
670,23 TL
Trendyol Plus ile621,30 TL
Mzr Collection Kadın taşlı denim yelek

Mzr Collection Kadın taşlı denim yelek

Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette489,02 TL499 TL
Dilvin 50758 Dikiş Detaylı Denim Yelek-Lacivert
Hızlı Teslimat

Dilvin 50758 Dikiş Detaylı Denim Yelek-Lacivert

5.0
(3)
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Sepette1.189 TL1.199 TL
Love My Body Kruvaze Denim Yelek

Love My BodyResmi satıcı rozeti Kruvaze Denim Yelek

Kupon Fırsatı
1.499,95 TL
Twist ÇİÇEK NAKIŞLI NON DENİM YELEK

TwistResmi satıcı rozeti ÇİÇEK NAKIŞLI NON DENİM YELEK

2.999,50 TL
Olalook Kadın Beyaz Fleto Cep Denim Yelek YLK-19000097
Bugün Kargoda

OlalookResmi satıcı rozeti Kadın Beyaz Fleto Cep Denim Yelek YLK-19000097

4.6
(5)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette700,33 TL778,14 TL
Trendyol Plus ile595,28 TL
Bigdart 6799 Kısa Suni Deri Yelek - Siyah
Bugün Kargoda

Bigdart 6799 Kısa Suni Deri Yelek - Siyah

4.6
(38)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

440,92 TL
499,02 TL
123...7...12

Kategori

Fiyat

Fenomenlerin Seçtikleri

Çok Al Az Öde

Kemer/Kuşak Durumu

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?