İlgili Kategoriler
Ağırlık
Yaş
Fiyat
Aroma
Boyut
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Goody Köpek Maması

" araması için 25 sonuç listeleniyor

Besleyici Goody Köpek Maması Çeşitleri Trendyol'da!

Goody köpek maması sevimli dostlarınız için birçok seçeneği aynı çatı altında toplar. Marka bünyesinde kuru, yaş ve konsantre ürün çeşitlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Markanın kuru ve yaş çeşitleri besin ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra küçük farklı özelliklere de sahiptir. Yaş paketler kuru olanlara göre sindirimi kolay çeşididir. Bu nedenle özellikle sindirim sisteminde sorun yaşayan, metabolizması iyi çalışmayanlar için ideal yiyecek çeşididir. Üstelik birçok kişi gözlemlerine dayanarak farklı aromalara sahip yaş Goody marka köpek maması ürünlerinin iştahlı bir şekilde tüketildiğini söyler. Konserveler lezzeti ikiye katlayan yiyecek çeşididir. Markanın konserve çeşitleri arasında tek veya iki malzemeli ürünlere rastlayabilirsiniz. Markanın bünyesinde; hindi ve ördekli, tahıllı ve etli konsantre çeşitlerini bulabileceğiniz gibi tavuklu, yaban mersinli çeşitlere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca Goody köpek maması kullananlar tarafından alabalık somonlu konsantre çeşitleri de sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Konsantrelere nazaran tercih edilen bir diğer ürün ise kuru gıdadır. Hayvanseverler tarafından sıkça tercih edilen markanın kuru besin seçeneği, özellikle yetişkin hayvanlar için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bol proteini içerisinde bulundurabilen kuru gıdalar kolay kullanabilme özelliğine sahiptir. Özellikle birden fazla hayvan besleyenler için Goody köpek maması 25 kg ideal miktara ve fiyata sahiptir. Siz de kilosu arttıkça avantajlı olan paketlerden birini alarak onları şaşırtabilirsiniz. Genellikle yetişkin olanların bol miktarda tükettiği çeşitlerinin birçok boyutuna Trendyol üzerinden ulaşabilir, ürünün içeriği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli Goody Köpek Maması Modelleri

Kaliteli Goody Köpek Maması Modelleri

Hayvanların yaşam fonksiyonlarını düzene koyan önemli unsur beslenme çeşididir. Bu nedenle hayvanseverlerin, alışveriş sırasında seçim yaparken dikkatli davranmaları tavsiye edilir. Sağlıklı bir gıda almak istiyorsanız; satın almadan önce içeriğine bakmanız gerekir. Ürünlerin içeriği her yaş grubuna hitap eden çeşitler olmakla birlikte yetişkin ve Goody yavru köpek maması olarak ikiye ayrılır. Eğer sevimli dostunuz küçükse; markanın yetişkin ürünlerinden birini yedirmek, hazımsızlık gibi sorunlara yol açabilir. Bunun için alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken ilk nokta; ürünün can dostunuzun yaş grubuna uygun olup olmadığıdır. Markanın müşterilerine sunduğu seçenekler etçil ve otçul olmak üzere ikiye ayrılır. Her iki türü de seven ve beslenen sevimli canlılar için dengeli beslenmek çok önemlidir. Etçil besinler kemik gelişimlerini hızlandırırken, bitkisel içerikli olanlar bağırsak sorunlarını önlemek gibi olumlu etkiler gösterir. Sevimli dostlarınıza sürekli etçil besinler yedirmek ya da sadece bitkisel besinleri tercih etmek doğru değildir. İki besin değerine sahip tür de orantılı bir şekilde verildiğinde gelişimlerine oldukça yararlı olur. Örneğin bir dönem Goody kuzu etli köpek maması çeşidini tercih ediyor olabilirsiniz. Ek gıda olarak da Goody köpek maması çeşitleri arasından seçim yaparak yedirmeniz tavsiye edilir. Köpeğiniz için yiyecek tercihi yaparken; ürünün protein ve karbonhidrat miktarı da bakılması gereken özellikler arasındadır. İyi bir beslenme çeşidi için protein ve karbonhidrat miktarı yüksek ürünleri tercih etmeniz önerilir. Karbonhidrat oranı yüksek olan gıda çeşitleri aşırı şişkinlik, fazla kilolu olma gibi sorunlara yol açabilir. Bu da güçlü kemik yapısına sahip olmayanların, hareket ederken zorlanmasına ve güç kaybı yaşamalarına neden olabilir. Markanın çeşitli içeriğe sahip eşsiz besinlerine online alışveriş imkanı ile erişebilir, uygun fiyatlar eşliğinde dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Markanın bu ürünlerinin hazırlanması ile ilgili detayları da öğrenebilirsiniz. Bu noktada köpeğinizin ihtiyacı olan besin miktarını belirlemeniz çok önemlidir. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra besini hazırlayabilir ve bir kaba koyarak köpeğinizin tüketimine sunabilirsiniz. Ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, Goody köpek maması yorumlarına bakarak ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Goody Köpek Maması Özellikleri

Goody Köpek Maması Özellikleri

Sevimli dostlarınızın karnını doyurmak özellikle dışarıdayken pek de mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda evde hazırlayacağınız yemekler için harcayacağınız vakti de hesaba katarsanız; hazır bir gıdaya başvurmak kurtarıcınız olabilir. Evde hazırlayacağınız yiyeceklerde kullanacağınız malzemenin fiyatı, bir marka besinine oranla yüksek olabilir. Böyle zamanlarda karşınıza çıkan hazır gıdalar, ideal bir alternatiftir. Onlar için yüksek kaliteli taze meyve ve sebzeden üretilen hazır gıdalar gün içerisinde tedarik edemeyeceğiniz; kalsiyum, fosfor, potasyum, sodyum, vitamin ve minerallerin tüketilmesini sağlar. Üstelik tüm bu besin değerlerini içerisinde orantılı bir şekilde barındırır. Etli ürünler ise kolayca asimile edebileceğiniz hayvansal yağlardan üretilir. Bu da hayvanların protein alırken sindirim sisteminin hızlanmasında rol oynar. Marka bünyesinde yer alan tahıllı gıdaların içerisinde karmaşık tahıllara yer verilmez. Doğal tahıllar, dostunuzun obezite gibi hastalıklara yakalanmasını önlemeye yardımcı olabilir. Markanın bünyesinde barındırdığı ve müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olan Goody balıklı köpek maması da özellikle yetişkinlerin kemik gelişimi için oldukça önemli bir üründür. Ayrıca sevimli dostunuzun diş gelişiminde de büyük rol oynar. Dişler tüm canlılar için önem taşır. Diş gelişimi ne kadar iyi olursa tüketilen besinlerin öğütülmesi de o kadar kolay olur. Balıklı çeşitlerde bulunan kalsiyum ve fosfor diş gelişimini etkiler ve güçlendirir. Balığın yanı sıra içerisinde tahıllar da bulunan paketler sayesinde leziz bir öğün hazırlayabilirsiniz. Dostunuzla fazla sağlıklı ve huzurlu anlar yaşamak istiyorsanız; onu Goody köpek maması indirim avantajları ile kolayca alıp besleyebilirsiniz. Minik dostunuzun yaşına uygun olan bir ürün seçebilir, Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde Goody köpek maması satın alabilirsiniz. Ayrıca müşteri yorumlarını da okuyabilir, deneyim sahibi kişilerin Goody köpek maması tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Goody Köpek Maması Fiyatları

Bütçe Dostu Goody Köpek Maması Fiyatları

Marka, farklı çeşitlerde ürünü bünyesinde barındırır. Bu da fiyat aralığını genişletir. Goody köpek maması fiyatları ürün içerisindeki besin miktarına ve ürünün cinsine göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirleyen önemli faktör ise ürünün miktarıdır. Miktar arttıkça fiyat da o oranda artar. Alışveriş sırasında buzdolabında saklamak zorunda olmadığınız büyük paketleri tercih edebilirsiniz ancak ürünler uzun süre hava ile temas ettiğinde bozulabilir. Bunun için havasız, kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Köpeğinizin sağlığının bozulmaması için saklama koşullarına dikkat etmeniz büyük oranda fayda sağlar. Taze olmayan gıdalar, onların hem sindirim sistemini çökertir hem de aç bırakabilir. Bunun için Goody köpek maması 15 kg ürün çeşitlerinden yana bir tercihte bulunabilir, konforlu bir saklama kolaylığına ulaşabilirsiniz. Eğer tek çeşit ile beslenmesini sağladığınız bir köpeğiniz varsa yüksek ağırlığa sahip çeşitlerden yana dikkatli olmanız gerekir. Çeşitlerin fiyatını belirleyen bir diğer faktör ise protein oranıdır. Protein miktarı çok olan besinlerin tercih edilmesi gelişimi olumlu yönde etkiler. Özellikle et oranı yüksek paketlerde, protein miktarı oldukça yüksektir. Tercihinizi karbonhidrat oranının yüksek ama protein oranının düşük olduğu paketlerden yana kullandığınızda, yeterli besin takviyesini sağlamak zor olabilir. Bunun için marka tarafından protein oranı yüksek karbonhidrat oranı düşük seçenekler her bütçeye uygun fiyatlarla üretilir. Ayrıca marka bünyesinde lezzetli ödül çeşitlerini de görebilirsiniz. Yavru olanlar için ödül besinlerin içerisinde; tahıl, et, bitkisel kökenli ürünler, şeker pancarı ve mineraller bulunur. Bu sayede sevimli dostunuza enfes bir ziyafet hazırlayabilirsiniz. Tüm ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden Goody köpek maması kampanya fırsatlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Markanın bünyesinde yer alan çeşitli besin değerlerine sahip yiyecekler içerisinden hem bütçenize hem de köpeğinizin damak tadına uygun olan seçimleri Goody köpek maması online alışveriş ile elde edebilirsiniz.