placeholder
"

Goody Köpek Maması

" araması için 68 sonuç listeleniyor

Goody Köpek Maması

Yaş ve Kuru Mamaların Avantajları

Goody, sevimli dostlarınız için birçok seçeneği aynı çatı altında toplar. Marka bünyesinde kuru, yaş ve konsantre ürün çeşitlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Markanın kuru ve yaş çeşitleri besin ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra küçük farklı özelliklere de sahiptir. Yaş paketler kuru olanlara göre sindirimi daha kolay çeşitlerdir. Bu nedenle özellikle sindirim sisteminde sorun yaşayan, metabolizması iyi çalışmayanlar için en ideal yiyecek çeşididir. Üstelik birçok kişi gözlemlerine dayanarak farklı aromalara sahip yaş mama ürünlerinin daha iştahlı bir şekilde tüketildiğini ve tüketilirken keyif alındığını söyler. Konserveler lezzeti ikiye katlayan yiyecek çeşitleridir. Goody konserve çeşitleri arasında tek veya iki malzemeli ürünlere rastlayabilirsiniz. Markanın bünyesinde; hindi ve ördekli, tahıllı ve etli mama konsantre çeşitlerini bulabileceğiniz gibi; tavuklu, yaban mersinli çeşitlere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca Goody köpek maması kullananlar tarafından alabalık somonlu konsantre çeşitleri de sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Konsantrelere nazaran tercih edilen bir diğer ürün ise; kuru gıdalardır. Hayvanseverler tarafından sıkça tercih edilen Goody kuru mamalar, özellikle yetişkin köpekler için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bol proteini içerisinde bulundurabilen kuru gıdalar  kolay kullanabilme özelliğine sahiptir. Havasız ve nemli olmayan bölgelerde tutulmalıdır. Her birinde farklı içerik ve lezzet sunan paketler en az 1 kg ağırlığındadır. Tercihe göre 25 kg olanlardan yana da seçim yapılabilir. Özellikle birden fazla köpek besleyenler için Goody köpek maması 25 kg ideal miktara ve fiyata sahiptir. Siz de kilosu arttıkça daha avantajlı paketlerden birini alarak onları şaşırtabilirsiniz. Kuru gıdalar, yapısı sayesinde yaş olanlara nazaran daha dayanıklıdır ve kullanıcılara uzun süreli saklama fırsatı sunar. Böylelikle evinizde bulunan kuru gıdaları sokakta yaşayanlar ile de paylaşabilir, markanın lezzetlerini dışarıdaki dostlarınızın da tatmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüksek besin değerine sahip çeşitler, metabolizmayı hızlandırarak sevimli dostlarınızın daha mutlu olmasını sağlar. Genellikle yetişkin olanların bol miktarda tükettiği mama çeşidinin birçok boyutuna Trendyol üzerinden ulaşabilir, ürünün içeriği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Goody Köpek Maması Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Goody Köpek Maması Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpeklerin yaşam fonksiyonlarını düzene koyan en önemli şey; beslenme çeşitleridir.  Bu nedenle hayvanseverlerin, alışveriş sırasında seçim yaparken dikkatli davranmaları tavsiye edilir. Sağlıklı bir gıda almak istiyorsanız; satın almadan önce içeriğine bakmanız gerekir. Ürünlerin içeriği; her yaş grubuna hitap eden çeşitler olmakla birlikte yetişkin ve yavru olarak ikiye ayrılır. Eğer en sadık bekçiniz küçükse; markanın yetişkin ürünlerinden birini yedirmek, hazımsızlık gibi sorunlara yol açabilir. Bunun için alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken ilk nokta; ürünün sevimli dostunuzun yaş grubuna uygun olup olmadığıdır. Markanın kullanıcılarına sunduğu seçenekler etçil ve otçul olmak üzere ikiye ayrılır. Her iki türü de seven ve beslenen sevimli canlılar için dengeli beslenmek çok önemlidir. Etçil besinler kemik gelişimlerini hızlandırırken; bitkisel içerikli olanlar bağırsak sorunlarını önlemek gibi olumlu etkiler gösterir. Sevimli dostlarınıza ne hep etçil besinler yedirmek ne de sadece bitkisel besinleri tercih etmek doğru değildir. İki besin değerine sahip tür de orantılı bir şekilde verildiğinde gelişimlerine oldukça yararlı olur. Örneğin; bir dönem Goody kuzu etli köpek maması çeşidini tercih ediyorsanız; ek gıda olarak da Goody özel çiftlik köpek maması çeşitlerinden birini yedirmeniz tavsiye edilir. Köpeğiniz için yiyecek tercihi yaparken; ürünün protein ve karbonhidrat miktarı da mutlaka bakılması gereken özellikler arasındadır. İyi bir beslenme çeşidi için protein ve karbonhidrat miktarı yüksek ürünleri tercih etmeniz önerilir. Karbonhidrat oranı yüksek olan gıda çeşitleri aşırı şişkinlik, fazla kilolu olma gibi sorunlara yol açar. Bu da güçlü kemik yapısına sahip olmayanların, hareket ederken zorlanmasına ve güç kaybı yaşamalarına neden olur. Markanın çeşitli içeriğe sahip eşsiz mamalarına Trendyol’dan erişebilir, uygun fiyatlar eşliğinde dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.  

Goody Köpek Mamasının Sevimli Dostlarınıza Faydaları

Goody Köpek Mamasının Sevimli Dostlarınıza Faydaları

Sevimli dostlarınızın karnını doyurmak özellikle dışarıdayken pek de mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda evde hazırlayacağınız yemekler için harcayacağınız vakti de hesaba katarsanız; hazır bir gıdaya başvurmak kurtarıcınız olabilir. Evde hazırlayacağınız yiyeceklerde kullanacağınız malzemenin fiyatı, bir Goody mamasına oranla daha yüksek olur. Böyle zamanlarda karşınıza çıkan hazır gıdalar, ideal bir alternatiftir. Onlar için yüksek kaliteli taze meyve ve sebzeden üretilen hazır gıdalar gün içerisinde tedarik edemeyeceğiniz; kalsiyum, fosfor, potasyum, sodyum, vitamin ve minerallerin tüketilmesini sağlar. Üstelik tüm bu besin değerlerini içerisinde orantılı bir şekilde barındırır. Etli ürünler ise; kolayca asimile edebileceğiniz hayvansal yağlardan üretilir. Bu da hayvanların protein alırken sindirim sisteminin hızlanmasında rol oynar. Marka, bünyesinde yer alan tahıllı gıdaların içerisinde karmaşık tahıllara yer vermez. Doğal tahıllar, dostunuzun obezite gibi hastalıklara yakalanmasını önler. Markanın bünyesinde barındırdığı ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olan Goody balıklı köpek maması da özellikle yetişkinlerin kemik gelişimi için oldukça önemli bir üründür. Ayrıca sevimli dostunuzun diş gelişiminde de büyük rol oynar. Dişler bir canlının en önemli organlarıdır. Diş gelişimi ne kadar iyi olursa tüketilen besinlerin öğütülmesi de o kadar kolay olur. Balıklı köpek maması çeşitlerinde bulunan kalsiyum ve fosfor diş gelişimini etkiler ve güçlendirir. Balığın yanı sıra içerisinde tahıllar da bulunan paketler sayesinde leziz bir öğün hazırlayabilirsiniz. Dostunuzla daha fazla sağlıklı ve huzurlu anlar yaşamak istiyorsanız; onu Goody mamaları ile besleyebilirsiniz. Bunun için dostunuzun yaşına uygun olan bir ürün seçebilir, Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını da okuyabilir, deneyim sahibi kişilerin tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz.

Goody Köpek Maması Fiyatları

Goody Köpek Maması Fiyatları

Marka, çok çeşit ürünü bünyesinde barındırır. Bu da fiyat aralığını genişletir. Goody köpek maması fiyatları ürün içerisindeki besin miktarına ve ürünün cinsine göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirleyen en önemli faktör ise; ürünün miktarıdır. Miktar arttıkça fiyat da o oranda artar. Alışveriş sırasında buzdolabında saklamak zorunda olmadığınız büyük paketleri tercih edebilirsiniz ancak ürünler uzun süre hava ile temas ettiğinde bozulabilir. Bunun için havasız, kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Köpeğinizin sağlığının bozulmaması için mamaların saklama koşullarına dikkat etmeniz büyük oranda fayda sağlar. Taze olmayan gıdalar, onların hem sindirim sistemini çökertir hem de aç bırakır. Bunun için Goody köpek maması 15 kg ürün çeşitlerinden yana bir tercihte bulunabilir, konforlu bir saklama kolaylığına ulaşabilirsiniz. Eğer tek çeşit ile beslenmesini sağladığınız bir köpeğiniz varsa; yüksek ağırlığa sahip çeşitlerden yana dikkatli olmalısınız. Çeşitlerin fiyatını belirleyen bir diğer faktör ise; protein oranıdır. Protein miktarı çok olan besinlerin tercih edilmesi gelişimi olumlu yönde etkiler. Özellikle etçil oranı yüksek paketlerde, protein miktarı oldukça yüksektir. Tercihinizi karbonhidrat oranının yüksek ama protein oranının düşük olduğu paketlerden yana kullandığınızda yeterli besin takviyesini sağlayamayabilirsiniz. Bunun için marka, protein oranı yüksek karbonhidrat oranı düşük seçenekleri her bütçeye uygun fiyatlarla üretir. Ayrıca marka bünyesinde lezzetli ödül mamalarını da görebilirsiniz. Yavru olanlar için ödül mamaların içerisinde; tahıl, et, bitkisel kökenli ürünler, şeker pancarı ve mineraller bulunur. Bu sayede sevimli dostunuza enfes bir ziyafet hazırlayabilirsiniz. Tüm ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Markanın bünyesinde yer alan çeşitli besin değerlerine sahip yiyecekler içerisinden hem bütçenize hem de köpeğinizin damak tadına uygun olan bir seçim yapabilirsiniz.

Goody Köpek Maması Tüm Fırsatları ile Trendyol’da

Goody Köpek Maması Tüm Fırsatları ile Trendyol’da

Marka, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede içerisinde yavru, yetişkin, ödül gibi her özellikte ürün çeşidine rastlamanız mümkündür. Ürün çeşitleri özel zamanlar için de kullanılabilir. Örneğin; görme rahatsızlığı olan köpekler için özel mamalardan yana tercihte bulunabilirsiniz. Goody ürünleri içerisinde sevimli dostunuzun rahatsızlığına iyi gelecek vitamin ve mineralleri bulmanız çok kolaydır. Zengin besin değerine sahip ürünler, hassas bünyelere göre üretilmiş olup herhangi bir yan etki oluşturmaz. Alışveriş yaparken ürünlerin içeriğine bakmalı, sevimli dostlarınızın alerjisi olan besinlerin bulunduğu ürünleri tercih etmemelisiniz. Bunun için lezzetli, besleyici, pratik ve ekonomik paketleri Trendyol’dan kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Köpeklerinizin daha sağlıklı büyümesi için marka seçimi oldukça önemlidir. Goody köpek gıdaları, köpeğinizin sağlıklı beslenmesinde etkin rol oynar. Ayrıca yüksek bir enerji kaynağıdır. Goody, enerjisi yüksek olan ve yerinde hiç durmayan köpekler için özel üretimler gerçekleştirir. İçerisinde tahıl, et ve et ürünleri, omega 3 gibi kolay sindirilebilir hayvansal yağlar, antioksidanlar, mineraller, vitaminler ve aromalar bulunur. Özellikle tavuk etinin ağırlıklı olduğu seçenekler, köpeğinizi hem kaliteli şekilde besler hem de vücudu için gerekli olan enerjiyi sağlar. Bu ürünün özel çeşitlerini yavru olanlar için günde 4-5 adet; orta boy köpekler için 8-10 adet; büyük olanlar için ise 15-18 adet verebilirsiniz. Üstelik Goody ürün çeşitleri lezzetli olduğu kadar da pratiktir. Goody köpek maması nasıl hazırlanır diye soruyorsanız; cevabına Trendyol’da bulunan markanın çeşitleri arasından ulaşabilirsiniz. Bu noktada köpeğinizin ihtiyacı olan besin miktarını belirlemeniz çok önemlidir. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra mamayı hazırlayabilir ve bir kaba koyarak köpeğinizin tüketimine sunabilirsiniz. Siz de ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, Goody köpek maması yorum kısmına bakarak ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.