placeholder
"

Jbl Flip 4

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Özel Tasarımlarıyla JBL Flip 4 Modelleri

Son yılların en gözde hoparlörleri arasında bulunan kablosuz bluetooth’lu JBL flip 4 modeli, sahip olduğu modern tasarımı ve teknik özellikleri ile göz dolduruyor. Sağlam yapısı ve su geçirmez özelliği bulunan bu ürün, rahat taşınabilir olması ile evinizin her köşesinde kullanılabildiği gibi açık hava aktiviteleri için de tercih edilebiliyor. İster kamp yaparken ister açık havada spor yaparken güvenle kullanabileceğiniz ürün, kaliteli ses sistemi ile muhteşem bir müzik keyfi sunuyor. Bilgisayara da bağlanabilen ve JBL flip 4 siyah gibi farklı renklerde bulunan bu model sayesinde film izlerken de kendinizi sinemada gibi hissedebilirsiniz. JBL flip 4 pil şarj süresi 3 saat gibi kısa bir sürede hızla dolabilmektedir. Böylece uzun süre kullanıma olanak sağlayan bu model sizi yarı yolda bırakmaz. Şarjı bitse dahi güç kablosuna bağlı olarak çalışabilir, bu sayede kesintisiz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Benzersiz JBL Flip 4 Özellikleri

Benzersiz JBL Flip 4 Özellikleri

Bu ürünün sahip olduğu özellikler arasında en öne çıkanlarından biri, 4.2 versiyonlu bluetooth bağlantısı ve su geçirmez yapısıdır. Stereo ses çıkışına sahip olan model aynı zamanda sesli asistan özelliği de sunmaktadır. 80 desibel ses hassasiyeti sayesinde temiz ve cızırtısız bir ses elde etmek mümkündür. USB çıkışı bulunan ürün bu sayede şarj edilebilir ve JBL flip 4 batarya tam şarj olduğunda, kesintisiz 12 saat kullanım sunar. Telefona rahatça bağlanabilen üründe yer alan JBL flip 4 mikrofon sayesinde gelen çağrıların da kolayca cevaplanabilmesine olanak verir. Toz geçirmez sağlam gövdesi ve 500 gram gibi hafif bir yapısı olan ürün her yere rahatlıkla taşınabilir. Bunlara ek olarak JBL flip 4 3.5 mm aux çıkışına da sahiptir. Çok kısa süren JBL flip 4 şarj süresi ile dayanıklı gövdesi ile yıllar boyunca kullanılmaya uygundur.

En Güncel JBL Flip 4 Yorumları

En Güncel JBL Flip 4 Yorumları

Kullanıcı yorumları bir ürünü seçerken deneyime dayalı olduklarından önem arz etmektedir. JBL flip 4 kullanıcı yorumları incelendiğinde bu ürün sahiplerinin ürün hakkında edindiği deneyimler öğrenilebilir. Ergonomik tasarımı ve güçlü ses çıkışı sayesinde kullanıcılardan olumlu geri dönüşler alan JBL flip 4 hoparlör çeşitleri fiyat-performans açısından iyi bir puan almaktadır. İnternet üzerinde pek çok inceleme videosu ve yazısı bulunan ürünü almadan önce güvenilirliğinden emin olabilirsiniz. Marka, ses sistemlerinde faaliyet gösterdiğinden ürettiği hoparlörler ve aldığı pozitif JBL flip 4 yorumlar ile kullanıcılara güven vermektedir. Hangi bluetooth bağlantılı hoparlör alacağınız hakkında düşünürken incelenmesi gereken modeller arasında JBL flip 4 kırmızı renkli ürünü ön sıralarda gelmektedir. Bu ürün hem işlevsellik hem de görsellik olarak kullanıcıyı tatmin etmektedir.

JBL Flip 4 Fiyat Avantajları ile Trendyol'da

JBL Flip 4 Fiyat Avantajları ile Trendyol'da

Farklı renklere sahip bu modelin kablosuz hoparlör çeşitlerine Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. JBL flip 4 kamuflaj gibi desenli olarak tasarlanmış modeller bu deseni seven kullanıcılar için özel olarak üretilir. Ürün alınmadan önce özelliklerinin iyi araştırılması ve kullanıcıya sağlayacağı faydalar üründen daha yüksek verim alınması açısından önemlidir. Hem sportif hem eğlence amaçları ile kullanılabilen bu ürün, kullanım amacı fark etmeksizin başarılı bir ses performansı sunar. Sahip olduğu toplam güç değerleri JBL flip 4 30w, 20w, 16w olarak değişebilen bu ürünlerin en düşük frekansı 70 Hz kadardır. Ayrıca renge ve desene göre fiyatları değişebilen bu ürünlerin fiyat karşılaştırmasını Trendyol'dan rahatlıkla yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun modeli ve rengi bulunan JBL flip 4 hoparlörlerden beğendiğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.