Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Bağlama Şekli
Materyal
Taban Tipi
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Taban Materyali
Dış Materyal
Ek Özellik
Taban Teknolojisi
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
"

Nike Air Force

" araması için 709 sonuç listeleniyor

Rahat ve Tarz Nike Air Force Modelleri

Nike, spor giyim ve ayakkabı konusunda dünyaca tanınan ve sevilen markalardan biridir. Pek çok özel tasarıma imza atan markanın ayakkabıları arasında Nike Air Force serisi özel bir yer tutar. Bu seri içinde yer alan ayakkabılar hem şık tasarımları hem de kaliteleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Nike Air Force, renk ve desen bakımından da oldukça çeşitlidir. Nike Air Force ayakkabıların taban ve bilek tasarımları da birbirinden farklıdır.

Nike Air Force; sporcular, gençler ve dansçılar tarafından sıkça tercih edilir. Günlük kullanıma uygun tarzı ile bu ayakkabı, çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Ayrıca Nike Air Force koleksiyoncular tarafından da takip edilir. Nike Air Force serisi içerisindeki eski tasarımlar ve özel modeller koleksiyoncuların ilgisini çeker. 1982’den beri yoğun ilgi gören ayakkabı serisine her geçen yıl yeni modeller eklenir ve çeşitlilik sürdürülür. Bu sayede siz de tarzınıza uygun bir Nike Air Force modelini kolayca bulabilirsiniz.

Nike Air Force Modelleri Nelerdir?

Nike Air Force Modelleri Nelerdir?

Nike Air Force, bir spor ayakkabı serisinin ismidir. Seri içerisinde farklı isimlere sahip modeller bulunur. Nike Air Force modelleri tasarım özellikleri ile birbirinden ayrılır. Bu serinin ilk modeli Nike Air Force 1’dir. Serinin popüler modellerinden olan Air Force 1, boğaz uzunluğuna göre farklı modellere sahiptir. Nike Air Force 1 Mid, orta yükseklikte boğaz uzunluğuna sahiptir. Bu serinin sevilen modellerinden olan Nike Air Force 1 High ise uzun boğaz tasarımı ile dikkat çeker. Nike Air Force boğazlı tasarımı ile pek çok tarza kolayca uyum sağlar.

Air Force serisinin içinde pek çok farklı tasarıma sahip ayakkabı mevcuttur. Nike Air Force 1 Shell bu ayakkabılardan biridir. Farklı renklerde üretilen bu model, kalın tabanları ve uzun boğaz kısmı ile öne çıkar. Nike Air Force 1 07 ise markanın bu özel serinin 25. yıl dönümü için ürettiği bir modeldir. Orijinal AF 01 tasarımına çok benzer yapısı ile bu ayakkabı son derece popülerdir. Markanın konforu ön planda tutanlar için hazırladığı model ise Nike Air Force 1 React olarak isimlendirilir. Nike Air Force React, farklı renk seçenekleri ile tarzı konforla buluşturan bir modeldir.

Çok sevilen ayakkabılar olmaları sebebiyle Nike Air Force modelleri her geçen gün çeşitlenir. Nike Air Force 2, serinin yeni tarihli ürünleri arasında ilk sırada yer alır. Ayrıca Nike, AF serisindeki ayakkabıları çeşitlendirmek için farklı markalarla da iş birliği yapar. Nike Air Force Supreme modeli de böyle bir iş birliğinin sonucudur. Marka, AF serisinde yer alan tasarımlarını kullanıcı talepleri doğrultusunda da şekillendirir. Daha dayanıklı bir model arayışında olan kullanıcıları için Nike Air Force Gore Tex uygun seçim olabilir. Astarlı tasarımı ile bu ayakkabı hem şık hem de dayanıklıdır.

Nike Air Force modelleri çok geniş bir renk yelpazesi ile satışa sunulur. Ayakkabılar arasında klasik tek renkli modeller olduğu gibi daha sofistike görünüm sunanlar da mevcuttur. Nike Air Force Shadow renkli tasarımı ile son derece iddialı bir modeldir. Tek renkli modeller arasında ise canlı ve dikkat çekici tasarımları ile kırmızı, mor, yeşil, pembe ve mavi Nike Air Force ayakkabılar mevcuttur. Nike Air Force pastel tonlarında da çok sayıda modele sahiptir. Daha klasik ve pastel renkler isteyenler Nike Air Force bej, gri, siyah, beyaz, kahverengi modeller arasından seçim yapabilir. Marka ayrıca uyumlu renklerden oluşan ayakkabı modellerine de sahiptir. Nike Air Force kırmızı beyaz uyumlu görünümü ile sıkça tercih edilen bir modeldir. Klasik giyime uygun Nike Air Force siyah beyaz ise hem kadınlar hem de erkekler tarafından beğenilir.

Nike Air Force modelleri, yaşa ve cinsiyete göre de çeşitlenir. Nike Air Force kadın, erkek modelleri hem renk hem de tasarım bakımından birbirinden ayrılır. Bilek uzunlukları ve taban tasarımları farklı modeller kadınların ve erkeklerin tercihlerine göre özelleştirilerek üretilir. Bilekli Nike Air Force, kadınlar tarafından sıkça tercih edilir. Ayrıca Nike Air Force çocuk, bebek ayakkabıları ile her yaştan kullanıcıya hitap eder.

Nike Air Force Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Nike Air Force Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Nike Air Force oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Nike’ın bu özel serisinde yer alan modeller günlük kullanıma uygundur. Ayrıca spor yaparken de bu ayakkabıların tercih edilmesi mümkündür. Nitekim Nike Air Force, başlangıçta basketbol oyuncuları için üretilirken zamanla popülerleşip daha geniş bir kullanım alanı kazanır. Sadece basketbol değil, diğer spor dallarında da bu ayakkabı gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Özellikle yürüyüş yapanlar Nike Air Force ayakkabıların bilekli modellerini tercih edebilir. Bu modeller, uzun bilek kısımları ile kullanıcının ayağını sabitler. Bu sayede yürüyüş ve koşu aktiviteleri sırasında sakatlanma riski azalır.

Nike Air Force kaykay yapanlar tarafından da büyük bir ilgi görür. Supreme markası ile yapılan iş birliği de bu ilginin artmasında büyük bir etkendir. AF serisindeki ayakkabılar, sahip oldukları özellikler sayesinde kaykay sporunu daha rahat bir şekilde yapmayı mümkün kılar. Markanın bu ayakkabıları bisikletçiler tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Nike Air Force ortopedik açıdan ayak yapısını destekleyen bir tasarıma sahiptir. Bu da AF ayakkabıların bebekler ve çocuklar için sıkça tercih edilmesinde etkilidir. Ayrıca bu tasarım, tüm gün ayakta olan ve yoğun çalışma temposuna sahip kişiler için de Air Force modellerini ideal seçim hâline getirir. Nike Air Force Classic modelleri arasından seçim yaparak iş hayatınızda da spor ayakkabı giyebilirsiniz. Bu modeller klasik kumaş pantolonlar gibi iş hayatında sıklıkla tercih edilen kıyafetlere kolayca uyum sağlar. Nike AF, desen ve renk zenginliği ile kombin yapmayı çok kolay bir hâle getirir. Tarzınıza uygun renkte ve desende bir ürünü kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede hem tarzınızdan hem de konforunuzdan ödün vermeden giyinmeniz mümkün olur.

Nike Air Force günümüzde popüler olan Hip hop ve R&B dans türleri için de uygundur. Nike Air Force yüksek tabanlı modelleri özellikle dansçılar tarafından sevilerek kullanılır. Hip hop ve R&B tarzı ile uyumlu bir görünüme sahip olan ve konfor sunan ayakkabılar, tasarım özellikleriyle de beğeni kazanır. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan modeller ile konforlu bir kullanım elde etmek mümkün hâle gelir.

Nike Air Force Modelleri Hangi Materyallerden Üretilmiştir?

Nike Air Force Modelleri Hangi Materyallerden Üretilmiştir?

Nike Air Force oldukça eski bir tasarımdır. Markanın ikonikleşmiş bu modelinin tasarımı Bruce Kilgore imzası taşır. Kilgore, modelleri tasarlarken günlük yaşam stili ile profesyonel sporcu ayakkabılarının özelliklerini birleştirmeyi hedeflemiştir. Tasarımın temelindeki materyal suni ve gerçek deridir. Tasarımda deri tercih edilmesinin sebebi, bu malzemenin diğer kumaş çeşitlerine göre çok daha dayanıklı olmasıdır. Ayrıca kullanılan deri materyal sayesinde ayakkabıların dış yüzeyi parlak ve canlı durur. Derinin sağladığı bir diğer fayda da esneklik ve dayanıklılıktır. Bu sayede Nike AF ayakkabılar, sporda ve uzun süreli günlük kullanımda maksimum rahatlık ve performans sağlar.

Nike AF modellerinin deri kısımlarında lazer kesim delikler yer alır. Bu delikler, ayağın gün boyunca nefes alabilmesine katkı sağlar. Böylece hem ayak sağlığı korunur hem de ürün daha uzun süre kullanılabilir. Nike Air Force ayakkabılarda derinin yanı sıra hafif ve kavrayıcı destek malzemeleri de kullanılır. Bu materyaller özellikle ayakkabıların taban kısmında yer alır. Böylelikle ayakkabılar, ayağın şeklini alarak daha konforlu bir kullanım sunar. Üretim aşamasında kullanılan malzemelerin tümü yüksek kaliteye sahiptir. Bu da ayakkabıların uzun ömürlü olmasını ve kullanıcıları memnun etmesini sağlar.

Nike, Air Force modellerinin sadece malzemelerine de değil işçilik aşamasına da maksimum önem verir. Ürünü oluşturan tüm materyaller büyük bir hassasiyetler birleştirilir. Farklı yapılardaki kumaş, deri ve kauçuk malzemeler sağlam dikişler ile bir araya getirilir. Dış etkenlere bağlı olarak ayakkabıların taban kısmında açılma meydana gelmesi riski de dikişle birleştirme tekniği sayesinde neredeyse sıfıra indirilir. Böylece ayakkabılar, yoğun kullanıma bağlı deformasyonlara ve çeşitli dış koşullara karşı çok daha dayanıklı olur.

Nike Air Force hem tasarımı hem üretimin malzemeleri ile kullanıcısına konfor sunar. Ayağı vurmaz, yaralamaz ve doğru numara tercih edildiği sürece rahatsızlık oluşturmaz. Ürünün tasarımı, uzun süreli kullanımda ayak şeklinde deformasyona da sebep olmaz. Aksine Nike Air Force modelleri, ayak şekil bozukluğu şikayetleri olanlar tarafından da kullanılmaya uygundur.

Nike, çevre olaylarına ve sosyal sorumluluk projelerine önem veren bir markadır. Bu alanda çalışmalar yapmaya da özen gösterir. Özellikle doğa dostu tasarımları ile büyük kitleleri geri dönüşüm alanında etkilemeyi hedefler. Bu doğrultuda da Nike, Air Force serisinin yeni modellerinde çeşitli oranlarda geri dönüştürülmüş malzemelere yer verir. Böylece yeni Air Force modelleri üretilirken çevreye verilen zarar da en aza indirilmiş olur.

Nike Air Force Taban Teknolojisi Özellikleri Nelerdir?

Nike Air Force Taban Teknolojisi Özellikleri Nelerdir?

Nike Air Force ayakkabı modelleri özel taban tasarımlarına sahiptir. Profesyonel basketbol oyuncuları hedeflenerek tasarlanan bu ayakkabılar, yüksek kaliteli tabanlarıyla dikkat çeker. Üründe kullanılan tabanlarda Nike Air yastıklama teknolojisi bulunur. Böylece ayakkabılar hem hafif hem de konforlu olur. Nike Air Force serisi içinde çok sayıda ayakkabı mevcuttur. Bu da farklı tabanlara sahip modellerin bulunabilmesi anlamına gelir. Daha yüksek ya da ince tabanlı modeller seri içerisinde mevcuttur. Ancak maksimum konfor sağlamak ve ayak sağlığını korumak tüm tabanların ortak özelliğidir.

Nike Air Force taban teknolojisine dair dikkat çeken bir diğer nokta zemin kavrama özelliğidir. Bu özellik zorlu koşullarda bile ayakkabı tabanının yere sağlam bir şekilde tutunmasını sağlar. Bu sayede istenmeyen kazaların oluşma riski en aza indirilir ve kullanıcı güvenliği sağlanır. Aynı özellik sayesinde ayakkabı dört mevsim kullanıma da uygun hâle gelir. Yağmurlu hava koşullarında kayma riskini en aza indiren Nike AF ayakkabılar, bu sayede güvenli ve rahat bir kullanım sunar.

Nike Air Force taban özellikleri arasında pivot daire deseni de yer alır. Bu desen, ayakkabıların daha estetik bir duruş kazanmasını sağlar. Dairesel tasarım sadece görünüm ile alakalı değildir. Aynı zamanda tabanın zemini çok daha iyi bir şekilde kavramasına da destek olur. Bu da kullanıcı güvenliğinin artması açısından önemlidir.

Nike Air Force Modellerinin Suya Dayanıklılığı Nasıldır?

Nike Air Force Modellerinin Suya Dayanıklılığı Nasıldır?

Nike Air Force serisinin üretiminde yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. Bu malzemeler sayesinde ayakkabılar daha dayanıklı ve konforlu hâle gelir. Nike, ayakkabıların dört mevsim kullanılabilir olması için dayanıklılık konusuna büyük önem verir. AF serisi ayakkabılarda kullanılan suni ve gerçek deri materyaller bu konuda oldukça başarılır. Yağmurlu ve karlı havalarda kullanıma uygun olan Nike Air Force, su geçirmez özelliğe sahiptir. Ayakkabıların sahip olduğu dış yüzeyler, su damlalarının içe nüfuz etmeden akıp gitmesini sağlayan özelliktedir.

Nike Air Force modellerinin dış yüzeylerinde kullanılan boyalar da suya ve çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu sayede renkli Nike Air Force modellerinde uzun süreli kullanımda bile çok az solma ve deformasyon görülür. Ayrıca bu ayakkabıların dış yüzeyleri çok az leke tutar; kolay temizlenebilir özelliktedir. Böylece Nike AF modelleri kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Modellerine Göre Nike Air Force Fiyat Aralığı Nasıldır?

Modellerine Göre Nike Air Force Fiyat Aralığı Nasıldır?

Nike Air Force fiyat konusunda oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Nike Air Force serisinin fiyatlandırılması modele göre değişir. Örneğin desenli Nike Air Force ayakkabıların fiyatı tek renk tasarıma sahip modellere göre daha yüksek olabilir. Ayakkabının hitap ettiği yaş grubu da etiket üzerinde belirleyici bir role sahiptir. Bebek ve çocuk kategorisindeki modeller, yetişkinler için üretilenlerden daha farklı fiyatlandırılır. Nike Air Force serisi oldukça geniş kapsamlıdır. Bu da seri içinde her bütçeye uygun bir model bulmayı mümkün hâle getirir.

Nike Air Force ayakkabıların fiyatını belirleyen bir diğer unsur ise ürün sayısı ve stok durumudur. Nike, bazı eski modellerini zaman zaman sınırlı sayıda yeniden üretir. Bu özel üretim ve sınırlı sayıdaki modeller daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Ayrıca farklı markalar ile iş birliği yapılarak üretilen modellerde de ürün adedi sınırlı olduğu için fiyatlar daha yüksek olabilir. Nike Air Force serisinin koleksiyoncular tarafından toplanan nadide parçalarının fiyatları ise çok daha yüksektir. Nike Air Force modellerinin ortaya çıkış tarihleri ve ilgi görme oranlarına göre de fiyat aralıkları değişebilir. Nike Air Force NBA modelleri büyük ilgi ile karşılanmaları sebebiyle diğerlerine göre daha yüksek fiyatlandırılabilir.

Trendyol, geniş ürün yelpazesi ile her beğeniye ve bütçeye hitap eden Nike Air Force ayakkabı modellerini satışa sunar. Filtreleme seçeneğini kullanarak dilediğiniz renge ve numaraya sahip ürünü kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ayakkabıyı sizden önce satın alıp kullanan kişilerin yorumlarına da Trendyol üzerinden kolayca ulaşmanız mümkündür. Bu sayede ürün ile ilgili merak ettiğiniz konulara dair cevapları gerçek kullanıcı deneyimleri ışığında bulabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz ayakkabının yanı sıra bakım ve temizlik malzemeleri de satın alabilirsiniz. Böylece Nike AF serisi ayakkabınızı çok daha uzun süre kullanmanız mümkün olur.

Türkiye’nin lider online alışveriş platformlarından biri olan Trendyol, çeşitli kampanyalar ve avantajlı fiyatlar sunar. Bu sayede dilediğiniz ayakkabıyı bütçenizi zorlamadan satın almanız mümkün hâle gelir. Birkaç tıkla sipariş oluşturup ürününüzü adresinizden teslim alabilirsiniz. Teslim edilen ürüne dair herhangi bir sorun söz konusu ise kolay iade ve değişim seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Tüm bu avantajlar sayesinde online alışverişin keyfine varabilirsiniz.

Nike Air Force Kalıpları Nasıldır?

Nike Air Force kalıpları, hemen hemen her kullanıcının ayak tipine uygun olacak şekilde tasarlanır. Ayakkabı numaranıza uygun olan ürünü seçerek uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Nike Air Force kalıpları, kullanıcıların ayak numarasına tam anlamıyla oturan niteliktedir. Böylece kendinize uygun ayakkabıyı bularak rahat bir kullanım deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıların ayak ve bilek ölçüsüne tam olarak oturan bu kalıplar, ayak sağlığının korunmasına da destek olur. Kendi ayakkabı numaranıza uygun olan modeli edinerek nitelikli bir alışveriş yapabilirsiniz. Ayakkabı numarasından düşük ayakkabı almak, uzun vadede rahatsız bir deneyim anlamına gelir. Aynı şekilde ayakkabı numarasından daha büyük ayakkabılar almak, uzun vadede bol ayakkabı giymenin getirdiği rahatsızlığı yaşamaya neden olur. Nike Air Force ayakkabı kalıpları, tam olarak ayakkabı numaralarına uygun olduğundan kendinize uygun modeli alabilir ve böylece konforu yakalayabilirsiniz.

Nike Air Force Nasıl Temizlenir?

Nike Air Force ayakkabıların ilk günkü gibi görünebilmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bunun için ilk adımda kuru ve yumuşak kıllı bir fırça yardımıyla ayakkabının üzerindeki kirleri alabilirsiniz. Eğer ayakkabı fırçanız yoksa temiz ve kullanmadığınız bir diş fırçasını bu amaç için kullanabilirsiniz. Silme aşamasına geçmeden önce ayakkabı bağcıklarını elde yıkayabilirsiniz. Ardından silme işlemi için karışım hazırlamaya geçebilirsiniz. Sıcak suya az miktarda bulaşık deterjanı koyabilir ve bu karışıma karbonat ekleyerek devam edebilirsiniz. Hazırladığınız bu çözeltiyi bezle, yumuşak kıllı bir fırçayla ya da temiz bir bezle uygulayabilirsiniz. Ayakkabı tabanlarını, dış ve iç kısmını temizlediğinizden eminseniz kurulama aşamasına geçebilirsiniz. Yumuşak bir bez ya da kuru mikrofiber havlu yardımıyla yaptığınız temizliği kurulayabilirsiniz. Ardından ayakkabıyı oda sıcaklığında kurumaya bırakabilirsiniz. Ayakkabıyı yeniden giymek istediğinizde tamamen kuruduğundan emin olmakta fayda var.

Nike Air Force Nasıl Kombinlenmelidir?

Nike Air Force ayakkabılar, hemen hemen her kıyafet temasıyla uyum sağlayacak niteliktedir. Bu ayakkabılar, kadınlar için en rahat giyim ürünlerinden biri olan kadın spor tayt ile şık bir uyum sağlar. Kırmızı, yeşil ve mavi gibi canlı renklerle kombin yapabileceğiniz birçok model vardır. Farklı taban tipi, renk, bağlama şekli ve desen gibi özelliklere sahip ayakkabılar, taytların yanı sıra skinny jean pantolonlarla da uyum yakalar. Erkek Nike Air Force ayakkabılar ise tıpkı kadınlarda olduğu gibi spor tarzdaki kıyafetlerle uyum yakalayabilir. Erkek spor şort ve kapri gibi modeller, Nike Air Force ayakkabılarıyla muhteşem uyum yakalar. Bu ayakkabılar ve giydiğiniz kıyafetleri birbirine uyumlu hâle getirebilmek için rengi ön plana alabilirsiniz. Canlı renklerin olduğu bir spor ayakkabı için daha sade renklere ve düz desenlere sahip kıyafetler tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde birbirine yakın tonları da kombin yapmakta da fayda var. Toprak tonlarına sahip bir Nike ayakkabıyla yine bu tonlara sahip kıyafetleri kombinleyebilirsiniz.