Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Taban Tipi
Bağlama Şekli
Cinsiyet
Topuk Tipi
Dış Materyal
Desen
Topuk Boyu
Ortam
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Materyal
Deri Kalitesi
Taban Materyali
Taban Teknolojisi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Nike Kadın Ayakkabı

" araması için 6168 sonuç listeleniyor

Nike Kadın Ayakkabı Modelleri Spor Giyime Renk Katıyor

1971 yılında ABD’de kurularak dünyanın en büyük spor giyim devlerinden biri olan Nike, global bir efsane olan Nike kadın ayakkabı modelleriyle yalnızca sporcular değil herkes tarafından kullanılıyor. Türkiye Milli Takımı da dahil dünyanın en ünlü kulüplerine ürün sağlayan marka, uluslararası arenadaki üstünlüğünü kaliteli marka çizgisi ve yaratıcı iletişim kampanyalarına borçlu. Yüzlerce kategoriden oluşan ürünleri yalnızca sportif kişilerin değil şık ve özel giyinmek isteyenlerin de dikkatini çekiyor. Nike erkek ayakkabı, eşofman, şort, aksesuar gibi daha pek çok ürünüyle konforundan ödün vermeyenlerin gönlünü kazanıyor. 1924 yılından beri Almanya’nın en ünlü ayakkabı seçeneklerinin başında gelen Adidas erkek ayakkabı modelleri de rahat ve stil sahibi olmak isteyenlere hitap ediyor. Onlarca yılın tecrübesini müthiş bir yaratıcılık ve teknolojik yeniliklerle buluşturan marka, kendine has üslubuyla hayat verdiği Nike kadın ayakkabı modelleriyle her tarzdan ve her yaştan kadına hitap ediyor. Sadece yürüyüp koşarken değil yere basarken bile farkını rahatça hissedebileceğiniz bu ürünler, tüm dünyada ayakkabı deyince akla ilk gelen seçeneklerden biri. Aynı şekilde Nike erkek ayakkabı tasarımları da sportif ve hoş görünmek isteyen erkeklerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Pantolon, şort, gömlek her tür kombini tamamlayabileceğiniz bu ürünler, tarz görünmenin anahtarı. Tüm bu ürünlere indirimli fiyatlarla Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.