İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Taban Materyali
Bağlama Şekli
Desen
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Materyal
Taban Teknolojisi
Taban Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nike Air Force 1 Mid

" araması için 64 sonuç listeleniyor

Farklı Renk Seçenekleriyle Nike Air Force 1 Mid Modelleri

Ayakkabılar günlük hayat için oldukça önemlidir. Doğru ayakkabı seçimi yapılması kişinin gündelik yaşantısının daha da rahat geçmesini sağlamaktadır. Ayakkabılarda rahatlık denildiğinde genellikle akla spor ayakkabılar gelmektedir. Günümüzde spor ayakkabı üretimi yapan birçok marka bulunmaktadır. Bu markalardan biri olan Nike markasının üretimi köklü bir geçmişe dayanmaktadır. İnsanların sıkça tercih ettiği Nike markasının farklı modele sahip birçok spor ayakkabısı bulunmaktadır. Bu modellerden biri de Nike Air Force 1 Mid modeli olmaktadır. Oldukça meşhur bir Nike modeli olan bu ayakkabı rahat kullanımı ve şık görünümü sayesinde pek çok insanın tercihi haline gelmektedir. Yıllardır üretilen ve insanların sıklıkta tercih ettiği bu modelin kadın ve erkek için farklı üretimleri mevcuttur. Ayrıca geniş beden skalası sayesinde kişilerin kendi ayakkabı numaralarına uygun olan ayakkabıyı kolayca bulabilmeleri sağlanmaktadır. Nike Air Force 1 Mid kadın ve erkek kullanıma uygun olması sebebiyle insanlar tarafından sevilmektedir. Ayrıca bu ayakkabı içerisinde gün boyu rahat etmek ve rahatça dolaşmak mümkün olmaktadır. Dolgulu bilek tasarımı sayesinde kişilerin günlük hayatlarında çok kolay bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra üretiminde kullanılan kumaş kalitesinin son derece iyi olmasından dolayı ayakların ihtiyacı olan konfor kolayca bu ayakkabı modeli sayesinde sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra Nike Air Force 1 Mid spor ayakkabılarının tabanının yüksek olması sebebiyle kişileri olduklarından daha da uzun göstermektedir. Tabanı yüksek olmasına karşın kullanan kişiler ayakkabı içerisindeyken oldukça kolay hareket etmekte ve istedikleri hareketleri kolayca yapabilmektedir. Ayakkabı tasarımında bulunan delikler yalnızca tasarım için olmamaktadır. Aynı zamanda ayakkabı içerisine hava akışı sağlamakta ve bu sayede ayaklar hava alabilmektedir. Bu oldukça önemli bir özellik olmaktadır. Çünkü ayakların hava alması veya ayakkabı içerisine hava girebilmesi oluşabilecek birçok olumsuz etkenin önüne geçilmesine yarar sağlamaktadır. Bu olumsuzluğun başında da istenmeyen ayakkabı kokuları gelmektedir. Düzgün kullanıldıkları takdirde bu kokuların oluşma olasılığı oldukça düşük olmaktadır. Ayrıca gün içerisinde uzun süre ayakkabı içerisinde olan kişiler için bu ayakkabı ideal bir üründür. Hem hava akışını sağlayan deliklerinin olması hem de ayakkabı tasarımı ve kullanılan kumaş sayesinde gün içinde gereken konforun sağlanması bu spor ayakkabı modelini ideal ürün haline getirmektedir. Ayrıca birçok farklı numarası bulunması ve Nike Air Force 1 Mid adıyla kadınlar ve erkekler için farklı ayakkabıları üretmesi de insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmelerinde önemli bir etken oluşturmaktadır.

Nike Air Force 1 Mid Ayakkabıları ile Konforlu Günler

Nike Air Force 1 Mid Ayakkabıları ile Konforlu Günler

İnsanlar ayakkabı seçimi yaparken genellikle ilk olarak ayakkabının rahat olup olmadığını bakmaktadır. Çünkü ayakların ayakkabı içerisinde rahat etmeleri oldukça önemli bir konu olmaktadır. Aksi halde ayakkabı vurmalarına veya nasır gibi ciddi ayak sorunları yaşanabilmektedir. Bunlar veya bunlara benzeyen sorunların yaşanmaması adına doğru ayakkabı seçimi yapılması oldukça büyük önem taşımaktadır. Nike markası konfor sağlayan farklı birçok spor ayakkabı üretmektedir. Bu ayakkabılardan biri de insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen Nike Air Force 1 Mid modelleri olmaktadır. Nike Air Force 1 Mid ayakkabıları hem tasarım anlamında hem de konfor anlamında insanların aradıkları spor ayakkabı özelliklerini sağlamaktadır. Bu ayakkabılar sayesinde kişiler günlük yaşantılarında rahat hareket edebilmekte ve istedikleri hareketleri kolayca yapabilmektedir. Yüksek olmasına karşın rahat bir tabana sahip olan bu ayakkabılar kullanan kişilerin boylarını daha uzun göstermektedir. Ayrıca bu spor ayakkabı bağcıklı bir ayakkabı olmasına karşın bilek kısmı ise çıtçıtlı olmaktadır. Bu sayede bilek kalınlıklarına göre rahatça uyum sağlayabilmekte ve büyük bir kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Hava akışının sağlanabilmesi için burun kısmında delikler bulunduran ayakkabı, düzgün kullanıldığı takdirde uzun yıllar giyilmeye uygun olmaktadır. Çoğunlukla insanlar tarafından uzun yıllarca giyilebilecek kaliteye sahip olduğundan dolayı satın alınan bu ayakkabının beyaz rengi oldukça meşhurdur. Ama Nike Air Force 1 Mid siyah rengi de mevcut olarak bulunmaktadır. Siyah renkli, uzun yıllarca giyilebilecek kaliteli bir spor ayakkabı arayışında olan kişiler için Nike markasının bu modeli oldukça iyi bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra beyaz rengi de pek çok kıyafete uyum sağlayabildiğinden dolayı insanların sıklıkla tercih ettiği bir ürün haline gelmektedir. Hem kadınlar için hem de erkekler için üretilen Nike Air Force 1 Mid spor ayakkabıları pek çok kombine oldukça rahat bir şekilde uyum sağlayabilmekte ve insanları kıyafete uyumlu ayakkabı derdinden de kurtarabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra bu ayakkabı modelinde farklı birçok beden bulunmaktadır. Bu sayede insanlar kendi bedenlerine tam uyan ayakkabıyı kolayca bulabilmekte ve satın alabilmektedir. Bu ayakkabı modelinin ayakları ayakkabı içerisinde rahat ettirebilecek tasarıma sahip olması ve kalitesinden ötürü uzun yıllar boyunca giyilebilme imkanı sunma sayesinde insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Nike Air Force 1 Mid Spor Ayakkabıları ile Yüksek Kalite

Nike Air Force 1 Mid Spor Ayakkabıları ile Yüksek Kalite

Spor ayakkabı arayışında olan kişiler için önemli olan birçok farklı unsur bulunmaktadır. Bu unsurların başında konfor ve kalite gelmektedir. Nike markası Air Force 1 Mid spor ayakkabı modelleri ile hem kaliteyi hem de konforu kişilere bir arada sunmaktadır. Nike Air Force 1 Mid çeşitleri sayesinde hem erkekler hem de kadınlar kendi bedenlerine uyan ayakkabıyı kolayca bulabilmektedir. Üstelik bu modellerin farklı renk çeşitleri de mevcut olarak bulunmaktadır. Bu sayede kişilere farklı renk seçenekleri sunmakta ve kişilerin kendi sevdikleri renge sahip olan ayakkabıyı seçmeleri için imkan sağlamaktadır.

Trendyol ile Hızlı ve Güvenli Air Force Alışverişi

Trendyol ile Hızlı ve Güvenli Air Force Alışverişi

Nike, oldukça köklü ve kaliteli bir marka olduğundan dolayı ürettiği pek çok spor ayakkabı da yüksek kalite gözlemlenmektedir. Nike Air Force modelleri uzun süredir piyasada yerini almakta ve insanlar tarafından beğenilerek giyilmektedir. Air Force adı altında olan klasik Air Force modeline nazaran bilek kısmı farklı olan Nike Air Force 1 Mid çeşitleri de diğer Nike ayakkabı modellerinde olduğu gibi yüksek kalite ve konfor içermektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen beyaz rengi kolay bir şekilde leke tutmamaktadır. Bu sayede sık sık temizlenme ihtiyacı duyan bir ayakkabı modeli olmamaktadır. Lekeli olduğu durumlarda ise bu lekeler basit bir şekilde çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra bu spor ayakkabının üretim sürecinde kaliteli malzemeler kullanıldığından dolayı yıpranma, yırtılma, eskime gibi durumlar kısa süre içerisinde gözlemlenmemektedir. Uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Bu sebepten dolayı da sıklıkla tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olmaktadır. Hem tabanının yüksek olması hem de bilekte çıt çıt olması sayesinde ayarlanabilir olması Nike Air Force 1 Mid spor ayakkabılarının tasarımlarında öne çıkan özelliklerden olmaktadır. Yani Nike Air Force 1 Mid spor ayakkabı modelleri geniş numara aralığı, konforlu oluşu, tasarımı ve kalitesi sayesinde spor ayakkabı modelleri arasından öne çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Nike Air Force 1 Mid Su Geçirir Mi?

Nike Air Force 1 Mid serisi, markanın şık tasarımları ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle satışa sunduğu su geçirmez yapılı spor ayakkabılar içerir. Kalın kauçuk taban yapıları aynı zamanda kanvas ve deri materyaller barındırır. Taban yüksekliği sayesinde su geçirmezlik oranı son derece yüksek tasarımlar mevcuttur. Modelin tabanında kanvas, deri ya da saten kullanan markanın Nike Air Force 1 Mid serisinde her materyalin birden kullanıldığı seçenekler de yer alır. Dayanıklı dikişlere sahip yüzey tasarımları oldukça esnektir. Bu noktada hem konforlu kullanım hem de su geçirmez kaliteyi birleştiren Nike, stil sahibi kişilere hitap eder. Çivili dış taban, ahşap dokulu yüzey materyali ve çapraz alt taban teknolojisi ile donatılan farklı alternatifler zorlu hava koşullarına karşı yüksek mukavemet gösterir. Dilediğiniz zaman su geçirmez ürünlere sahip olarak dış mekanlarda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Nike Air Force 1 Mid Tam Kalıp Mıdır?

Tam kalıp avantajıyla satışa sunulan Nike Air Force 1 Mid serisi, ayak ve bileği saran yapısıyla dikkat çeker. Esnek materyallerle üretildiği için deri üzerinde baskı yapmayan Air Force, taraklı ayaklar için de ideal seçeneklerdir. Ara beden ürünleriyle de konfor vadeden markanın farklı numara alternatifleri mevcuttur. Tam kalıp olarak tasarlanan ürünler arasından doğru numara tercihi yapılarak güvenle kullanılabilir. Tasarım detayları ile göze hitap eden tam kalıp ürünlerin dolgulu bilek yapısı, kazalara karşı önlem niteliği taşır. Orta taban yastıklama sisteminin verdiği hafifliğe ek olarak kauçuk taban teknolojisiyle de tercih sebebidir. Ayağı kusursuz şekilde kavrayan ürün çeşitleri ile farklı aktivitelerde verimli sonuçlar elde etmek mümkündür. Ayak numaranıza göre sipariş edebileceğiniz tam kalıp Nike Air Force 1 Mid modelleri arasından beğendiğiniz seçeneği temin ederek rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Nike Air Force 1 Mid İle Spor Yapılır Mı?

Performans basketbolu için tasarlanan Nike Air Force 1 Mid serisinin farklı aktivitelere özel tasarımları da mevcuttur. Spor yaparken hareket özgürlüğü elde etmek, performansı artırmak ve kazalara karşı koruma sağlamak amacıyla üretilen çeşitli seçenekler mevcuttur. Salon sporları için üretilen kauçuk tabanlı özel tasarımların günlük kullanıma da uygun olduğu bilinir. Markanın üstün özelliklerle ürettiği seride kombin yapabilmeyi kolaylaştıran sneakers modelleri de bulunur. Salon sporları için üretilen alternatifler kayma ve çarpma gibi kazalara karşı üstün donanımlara sahiptir. Dış mekanlarda kullanıma uygun modeller ise suya dayanıklı olmalarının yanı sıra, dikiş kalitesiyle konforlu kullanım vadeder. Dikiş kalitesi sayesinde ani hareketlere karşı dayanıklılık gösteren modeller spor sırasında avantaj sağlar. Şık tasarımları ve farklı spor dallarında kullanıma uygun özellikleriyle tercih sebebi olan Nike Air Force 1 Mid serisine sahip olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.