İlgili Kategoriler
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Göz Alıcı Yapay Kaktüs Çeşitleri Trendyol’da!

Ev dekorasyonunda göze çarpan parçalar arasında bulunan yapay kaktüs modelleri, bulunduğu ortama farklı bir hava katar. Evlerde fazla zaman geçirilen ve aile bireylerinin bir araya geldiği alan salondur. Misafirlerin de ağırlandığı salonlarda, göze cazip gelen ambiyanslar oluşturulması ve zamanın keyifli geçirilmesi için yapay kaktüs tercih edilebilir. Sıklıkla kullanılan bu modeller, modern ev dekorasyonlarının zengin görünmesini sağlar. Evlerinizle birlikte ofiste, iş merkezlerinde ve birçok iç mekandaki atmosferi değiştirmenize yardımcı olan çiçekler, dış mekanların dekorasyonu için de uygun bir seçimdir. Solmayan özelliği sayesinde ekonomik açıdan avantaj sağlayan bu çiçekler, bir kez satın alındıktan sonra uzun süre kullanılabilir. Yapay bitkiler gerçek bitkiler gibi solmaz. Beğenerek aldığınız ürünü kısa süre sonra atmak zorunda kalmazsınız. Uzun bir süre yaşam alanlarınızda dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda kaliteli malzemelerden üretilen bir suni bitki gayet canlı görünüm sağlar. Sağlığa zararlı madde içermeyen materyallerle yapılan ürünler, gerekli testlerden geçerek sizlere sunulur. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit etmeyen yapılara sahiptir ve böylece bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bulundukları alana canlılık katan, kapalı mekanlarda doğanın içindeymiş hissi veren suni bitkiler, sizi mutlu etmeyi başarır. Birbirinden farklı modellere göz atabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda bütünlük yakalamak istediğinizde yapay kaktüs online alışveriş imkanı ile Trendyol’dan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Beğenilen Yapay Kaktüs Modelleri

Beğenilen Yapay Kaktüs Modelleri

Ev ortamlarında sıklıkla tercih edilen suni bitki alternatifleri, birbirinden farklı zevklere ve ihtiyaçlara cevap verebilen çeşitliliğe sahiptir. Her alanda kullanıma uygun çeşitli tasarımlarda hazırlanan modeller mevcuttur. Özel günlerinizde dikkat çekmek istediğiniz alana bu çiçekleri yerleştirerek tüm gözlerin bu alana çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Yapay çiçek markalarının beğeniye sunduğu bu modeller, gerçeğe yakın görünümleri sayesinde söz, nişan ve doğum günü gibi özel günlerde masa üstünde yerini alabilir. Dekor olarak sıklıkla tercih edilen 3’ lü yapay kaktüs çeşitleri, sevdiğiniz kişilere alınan güzel hediyelerden biridir. Yeni eve taşınan bir arkadaşınızın ev dekorasyonuna uygun bir suni bitki, oldukça şık bir armağan olur. El emeği olan ve gerçeğe yakın görünüme sahip olan bu suni bitkiler yalnızca masalarda değil zeminlerin belirli kısımlarında kullanılarak da değerlendirilir. Kaliteli markalar, çeşitli bitki türlerinin suni modellerini beğeninize sunar. Evlerde oturma odası, çocuk odası, banyo, hol, antre ve balkonlarda rahatlıkla kullanılan yapay kaktüs sukulent modelleri bulunur. Modeller kokusuz özellikte olmalarının yanı sıra gerçek bitkiler gibi geceleri oksijen tüketmemesinden dolayı yatak odası veya çocuk odalarında dahi dekor amaçlı kullanılabilir. Zamanın çoğunu geçirdiğiniz mutfakların da havasını değiştiren modellerin saksılı ve ağaç görünümlü tasarımları mevcuttur. Belirli bir objenin yanında değerlendirilerek hoş bir dekorasyon sağlanmasına imkan veren yapay uzun kaktüs çeşitlerini, görünmesini istemediğiniz yerlerin gizli kalmasını sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. İnsanların sevdiği ve ruhlarına iyi geldiği bitkilerin replikası olarak bilinen birbirinden farklı güzel ve renkli kaktüsler, bahçelerde dahi zahmet gerektirmeyen yeşil renkler eklenmesine olanak sağlar. Yapay mini kaktüs seçenekleri, balkonlarda ve bahçelerde bitkileri yansıtarak şık bir görüntü sergiler. İç mekanlarda suni bitki kullanılmasının avantajlarından biri de büyümez özellikte olmasıdır. Boy ve dağılma açısından hep sabit kaldığı için mekanların daralmasına sebep olmaz. Gerçek bitkiler gibi güneş görmesi, hava alan bir ortamda bulunması gibi özellikleri olmadığı gibi sıcak ve soğuktan etkilenmedikleri için de her alanda gönül rahatlığıyla konumlandırılabilir. Evlere renk katan ürün çeşitlerini Trendyol'dan inceleyerek bulunduğunuz mekana hoş bir hava katabilirsiniz.

Her Mekanda Kullanabileceğiniz Yapay Kaktüs Seçenekleri

Her Mekanda Kullanabileceğiniz 3'lü Yapay Kaktüs Seçenekleri

Konumlandıkları ortamın havasını değiştiren bitkiler, ev ve iş yerlerinde güzel görüntüleri ile tamamlayıcı olarak görülebilir. Restoran ve otel gibi işletmelerin lobilerindeki geniş boşluk alanlarını doldurmak için uzun yapay kaktüs modellerinden yararlanılabilir. Özellikle yoğun talep gören suni ürünlerin ağaç gibi görünen çeşitleri, yaşam alanlarında bambaşka bir hava oluşturur. Konukların ağırlandığı yemek masasına yerleştirilen bitkiler, masanın göze hoş görünmesini sağlar. Özellikle bahçe imkanı olmayan apartman dairelerinde yeşilliği görmek ve doğayı hissetmek isteyen kişilerin alternatif seçeneklerinden biri olan yapay kaktüs büyük modelleri de bulunur. Bu modeller sayesinde atmosferini değiştirmek istediğiniz herhangi bir alanı zevkinize uygun şekilde dekore edebilirsiniz. Sadece bir suni bitki ekleyerek masanın, duvarın ya da odanın genel havasını değiştirebilirsiniz. Evin hemen hemen bütün alanlarında dekor amaçlı kullanılan yapma bitkilerin sıklıkla tercih edildikleri bir diğer alan ise çocuk odalarıdır. Çocuklara doğa sevgisini kazandırmayı amaçlayan suni ürünler, odaya da canlılık katar. Polene alerjisi olan çocuklar için canlı çiçekler sakıncalı olabileceğinden ötürü de suni modeller tercih edilir. Balkon ve bahçede yetiştirilen bitkilerin bakımını maliyetli olarak düşünenler, canlı çiçeklerin büyümesini beklemek yerine yapay kaktüs tavsiye edebilir. Böylece hem az maliyetle hem de pratik bir şekilde çözüm elde etmek mümkün olabilir. Yapay kaktüs kullananlar bu ürünler sayesinde böceklenme gibi sorun yaşamayarak bahçede geçirilen zamanın daha keyifli hale geldiğini belirtir. Güneşten ve yağmurdan olumsuz etkilenmeyen bu ürünler sayesinde insanlar bahçesinde, dört mevsim yemyeşil bir görüntü oluşturabilir. Evlerde az dekore edilen koridorların gerek darlığı gerekse de kullanıma açık olmaması bu alana eşya konulmasını kısıtlayabilir. Evlerde kullanılan bu suni bitkiler, koridorlarda da kullanılarak bu alanların havasını değiştirir. Ürünleri, bakım istemeyen yapıları ile Trendyol'dan temin edebilirsiniz.

Avantajlı Yapay Kaktüs Fiyatları

Avantajlı Yapay Kaktüs Fiyatları

Zaman içinde sık kullanılır hale gelen suni bitki çeşitleri, çevreye duyarlı olan kişilerin beğenisini alır. Canlı bitkilerin koparılmasını ve hediye edilmesini doğru bulmayanların sayısı gün geçtikçe artış gösterir. Bu durum suni bitkilere olan ilginin artmasını sağlar. Çok farklı ürün çeşitliliğinin olması da talebi yükseltir. Yapay çiçek fiyatları ürünün boyutuna ve tasarımına göre değişir. Fiyatların en belirleyici özelliği modelin boyutu olduğu kadar saksılı ürün materyalleridir. Saksılı olan modellerin fiyatı uygun aralıklarda bulunurken ağaç görünümüne sahip olan gösterişli ürünlerin fiyatlarında yükseliş görülebilir. Bunun nedeni boyut değişikliğidir ancak ürün malzemesi gibi detaylar da önemlidir. Uzun kaktüsler, genellikle cm ya da metre hesabı ile satışa sunulduğundan uzunluğa göre fiyatları da değişebilir. Saksıdaki suni bitkilerin fiyatlarını, kullanılan malzeme ve içerisindeki kaktüs yoğunluğu belirler. İlk defa suni kaktüs alan olan kişiler, satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce ürünün yapısal özelliklerini araştırabilir. Bu aşamada diğer müşteriler tarafından yapılan görüşler oldukça önemlidir. Yapay kaktüs yorum ve değerlendirmeleri yol gösterici niteliktedir. Bazı değerlendirmeler ürün görsellerini de içerir. Yapılan yorum ve değerlendirmeler ürünlerin birçok işlevsel özelliği hakkında sizi bilgilendirebilir. Böylece tercih edilen ürünle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Vakit geçirdiğiniz ortamların dekorasyonunda suni bitkilerden yararlanmak isterseniz veya arkadaşınıza armağan etmeyi düşünüyorsanız tüm ürün çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Zevkinize uygun ürünü hemen sipariş edebilir, saniyeler içerisinde alışverişinizi tamamlayarak evinizin atmosferini değiştirerek bu bitkilere sahip olabilirsiniz. Yapay kaktüs indirim dönemlerini takip ederek hem bütçeden tasarruf edebilir hem de evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yapay kaktüs satın almadan önce üzün özelinde yapılan yorumları gözden geçirebilirsiniz. Kaliteli ve şık modelleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.