İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Çözünürlük
Sim Kart Uyumu
HDMI
Bluetooth
Garanti Süresi
Bellek Kapasitesi
Görüntüleme Teknolojisi
İşletim Sistemi
Kamera Çözünürlüğü
Kapasite
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ipad Mini 2

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Ipad Mini 2 Özellikleri ile Teknoloji Elinde Bütünleşir

Küçük boyutu ile harikalar yaratan Ipad Mini 2 modeli binlerce çeşit aksesuarları ile daha kullanışlı ve şık hale geliyor. Süper hızlı ve donanımı yüksek tablet modelleri ile yansıttığınız kaliteyi diğer tasarım aksesuarları ile tamamlayabilirsiniz.

ipad mini 2

ipad mini 2

Renkli koruyucu kılıfları, dayanıklı ekran koruyucuları ve daha fazlasıyla tarzınızı istediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz. Farklı modellere sahip stantlar ile de evinizin ortamını yumuşatabilir, iş yerinizde de daha sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Çocuklar için ayrıca üretilmiş Apple Ipad Mini 2 destekli kılıf ve stant modelleri çocuklarınızın hiç sıkılmadan oyun oynamasını, daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Tabletinizi çift taraflı sarıp koruyan Ipad Mini 2 Smart case kılıfları evde ya da dışarıda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ipad Mini 2 ve yanında değerlendirebileceğiniz modern aksesuarları çok fazla yer kaplamaz, elinize aldığınız zaman ağırlık yapmaz. Kolaylıkla taşıyabileceğiniz hafif ürünler en avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor.

Ipad Mini 2 Özellikleri

Ipad Mini 2 Özellikleri

Her yaşa ve her cebe uygun tablet ve aksesuarlar dayanıklı olmaları ile öne çıkıp, rahat kullanım olanağı sağlar. Elinizde kaba durmayan, tuttuğunuz zaman elinizin kolaylıkla uyum sağlayabilen modeller zarif tasarımlarıyla da göz doldurur. Dayanıklı malzemeler ile üretilmiş kaydırmaz kılıf ve estetik stantlar olabilecek herhangi bir kazanın önüne geçer. Ipad Mini 2 özellikleri aynı zamanda elde tutuş kolaylığı da sağlar. Çocukların kullanımı için de oldukça önemli olan aksesuarlar çarpma, düşme gibi herhangi bir dikkatsizlik durumunda cihazınızı güvenle korur. Ipad mini tablet serisine uygun takım aksesuar almak isterseniz içerisinde ekran koruyucu, silikon kılıf ve smart kalem bulunanları tercih edebilirsiniz. Smart case tablet kılıfları da Ipad Mini 2 8, 16, 64, 128 GB için en rahat kullanımı sağlar ve oldukça hafif bir his verir. Arka ve ön tarafı saran Smart case kılıf esnek yapıdadır. Bu sayede cihazın zarar görme olasılığını en aza düşer. Kılıfın ön yüzünü arka tarafına yatırıp bir kıvrım yapmanız durumunda kılıftan bir stant da elde edebilirsiniz. Kırmızı turkuaz, yeşil siyah, beyaz ve sarı gibi tek renk ya da karışık renk seçenekleri bulunan Ipad Mini 2 32GB aksesuarlar büyüleyici dokusu ile cihazınızın modern duruşunu özenle tamamlar. Ipad Mini tablet serisinin normal stantları dışında ayrıca dönebilen stantları da var. Tabletinizi elde tutmadan dizi, film, video gibi şeyleri keyifle izleyebilirsiniz. 360° dönme özelliği sayesinde Ipad Mini 2 tableti kendinizi hiç yormadan dikey veya yatay konumda kullanabilirsiniz.

Ipad Mini 2 Fiyatları

Ipad Mini 2 Fiyatları

Ipad Mini 2 tablet ve yanında ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlara en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Renkli ve desenli kılıflar, çocuklar için oyun karakterli stantlar ve kırılmaz nano cam koruyucu ürünler kullanıcılardan tam not alır. En çok tercih edilen tabletler arasında yer alan Ipad Mini 2 marka uzun süre kullanım vadeder. Bu sayede desteklediğiniz kılıf ve koruyucular ile cihazınızın ömrünü daha da uzatabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından değerlendirdiğiniz zaman oldukça cazip bulunan modelleri siz de inceleyip değerlendirebilir ve hemen satın alabilirsiniz. En özel tasarımları ile en güzel anlarınızda sizinle birlikte olan Ipad Mini modelleri ile hem eğlenceli vakitler geçirin hem de konforun tadını çıkarın. Ipad Mini 2 fiyat olarak ister öğrenci ister çalışan biri olun, her kullanıcı için son derece uygun bir aralıktadır. Siz de bu özelliklere sahip ürünleri satın almak istiyorsanız hemen detaylı bir şekilde inceleyin, sizin için en uygun olanı sepetinize ekleyin.