placeholder
"

Ipad Mini 1

" araması için 7941 sonuç listeleniyor

İpad Mini 1 Modelleri ile Teknoloji İki Elinin Arasında

Son zamanlarda en sevilen teknolojik aletlerden biri tabletlerdir. Dokunmatik özelliği ile telefona benzemektedir. Birçok modeli bulunmaktadır. Telefon işlevi gören tabletler de mevcuttur. Teknolojinin gelişmiş dönemlerinde üretilmiştir. Kullanışı kolay ve pratiktir. Kurulum bilgileri detaylı olarak yapılmaktadır. Apple iPad mini 1 boyut olarak mini olması nedeniyle yanınızda taşıyabilirsiniz.

iPad Mini 1 Kullanım Avantajları

iPad Mini 1 Kullanım Avantajları

Ofislerde, iş yerlerinde, okullarda ve evlerinizde kullanıma uygundur. Eğitme ve öğretme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda istediğiniz oyunu yükleyerek de vakit geçirebilirsiniz. Boş zamanlarınızda sevdiklerinizde görüntülü konuşarak kaliteli vakitler geçirebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden özellikleri bulunmaktadır. Telefonunuzun olmadığı ortamlarda fotoğraf veya video çekebilirsiniz. Dizi veya film izlemeye uygundur. Uzun yolculuklarınızda yanınızda taşıyarak zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Bluetooth kullanarak internete gerek kalmadan dosya aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım ömrü uzundur. iPad mini 1 bataryası ile pil seviyesi dayanıklıdır. İos 6 sürümüne sahiptir. iPad mini 1 ekran parlaklığını görüş açınıza göre arttırıp, azaltabilirsiniz. Modern teknoloji ile üretilmiştir. İnternete bağlanabilme özelliği ile araştırmalar yaparak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Şık ve tatlı görünüşü ile gözünüze de hitap etmektedir. Renk ve özellik bakımından farklılık gösterebilmektedir. Hobilerinize ve zevkinize uygun birçok tablet seçeneği hizmetinize sunulmaktadır. Avantajlı alışveriş yapmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsattır.

iPad Mini 1 Teknik Özellikleri

iPad Mini 1 Teknik Özellikleri

Tablet bilgisayar olarak da kullanılan ve birçok özelliğe sahip olan tablet çeşitlerinden biridir. Mini tablet serisinin, birinci nesil ürünlerindendir. Piyasaya sürüldüğü dönemlerde büyük bir beğeni toplamıştır. Hava durumu veya takvim gibi özellikleri bulunmaktadır. Siyah, beyaz, gümüş gibi farklı renkleri de mevcuttur. Gold ve gümüş rengi tercih edilen renklerin arasındadır. iPad mini 1 dokunmatik özelliği sayesinde daha hızlı kullanmanıza yardımcı olacaktır. İsteğinize göre kılıf kullanarak tabletinizin rengini değiştirebilirsiniz. iPad mini 1 tablet kulaklık girişi mevcuttur. Bu sayede müzik veya videolarınızı kulaklıkla dinleyebilirsiniz. İnternet özelliğini kullanarak kitap okuyabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için kullanıma uygundur. Çocuklarınızın ödevlerini araştırarak birlikte öğretici vakitler geçirebilirsiniz. 512 MB hafıza gücüne sahiptir. 16,32,64 GB gibi depolama kapasitesi özellikleri bulunmaktadır. 16 GB ipad mini 1, iPad mini 1 32 GB, geniş kapasitesi sayesinde birçok uygulama ve fotoğraf alanı sağlamaktadır. Ön ve arka kamera sistemine sahiptir. Ön kamera özellikleri 1.2 mp fotoğraf, 720p video, arka kamera özelliği ise 5 mp fotoğraf ve 30 fps 1080 p hd video özelliğine sahiptir. Kullanım alanınıza göre depolama kapasitesini tercih edebilirsiniz. Birçok sosyal medya uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan sıvı kristal ekranlar tercih edilmiştir. 7.9 inç 200 mm ekrana sahiptir. LED aydınlatma özelliği bulunmaktadır. 1024x768 pikseldir.

iPad Mini 1 Fiyatları

iPad Mini 1 Fiyatları

Gününüzün birçok vaktini geçirdiğimiz teknolojik aletlerin birçok yararı bulunmaktadır. Tabletler, internet aracılığı ile kullanıldığında yemek tarifleri videoları, haberler ve günlük hayattan birçok bilgi almamızı sağlayan aletlerden biridir. Farklı birçok etken tablet, bilgisayar, telefon gibi teknolojik aletlerin fiyatlarındaki değişime neden olmuştur. Üretim aşamasında kullanılan malzemenin kalitesi veya belirli bir marka oluşu fiyattaki değişkenlere sebep olmuştur. iPad mini 1 klavye, isteğinize göre birçok farklı özellik taşımaktadır. Depolama alanı, rengi, markası, hız seviyesi, gibi özellikleri farklılık göstermektedir. iPad mini 1 64 GB depolama alanı fazlalığı nedeniyle fiyata etki etmiştir. Renk değişkenlikleri de fiyat bazlı değişmelere neden olmaktadır. Tabletler hem sizin, hem de çocuklarınızın eğlence araçlarından biridir. Parmak izi veya yüz tanıma özelliği gibi detaylarda fiyata etki etmektedir. iPad mini 1 küçük tasarımı nedeniyle güzel bir görüntü sağlamaktadır. iPad mini 1 dokunmatik ekran hassastır. Kullanıcıların iPad mini 1 yorumlarını okuyarak satın almanız tavsiye edilmektedir. Cebinize hitap eden ve bütçe dostu olan tabletleri Trendyol üzerinden araştırarak satın alabilirsiniz.