placeholder
"

Ipad Mini 3

" araması için 15071 sonuç listeleniyor

İpad Mini 3 Çeşitleri ile Net Kalite

Yaşantımızı daha rahat hale getiren teknolojik ürünler aynı zamanda araştırma ve öğrenme gücümüzü de arttırmıştır. Tablet bilgisayarlar, günlük yaşantımızda kullanıma uygun olan ve birçok işimizi kolaylaştıran teknolojik ürünlerden biridir. Teknolojinin hızla geliştiği ve bize yansıdığı dönemlerde ise Apple iPad mini 3 tasarlanmıştır. Farklı birçok özelliğe sahip olan ve modern teknoloji ile icat edilen ürünlerden biridir. Tablet bilgisayar olarak da kullanılmaktadır.

iPad Mini 3 Fiyat

iPad Mini 3 Fiyat

Her yaşa hitap eden birçok özelliğe sahiptir. İnternete bağlanabilmenize ve araştırma yapmanıza yardımcı olan ürünlerden biridir. Dilerseniz isteğinize göre oyun oynayabilir veya video izleyebilirsiniz. Görüntülü görüşmeler de yapabilirsiniz. Farklı renkleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Model özelliklerine göre ekran ebatı, RAM, bellek, ekran türü değişkenlik göstermektedir. 2 veya 4 çekirdekli işlemciye sahip olan çeşitleri bulunmaktadır. Mini olması nedeniyle çantanızda taşıyabilirsiniz. iPad mini 3 bataryasını ürüne özel şarj aleti ile doldurarak kullanabilirsiniz. Batarya ömrünün uzunluğu, kullanım avantajı sağlamaktadır. Cihazı şarj olurken de kullanabilirsiniz. Konum belirtme özelliği sayesinde bulunduğunuz alanı etiketleyebilirsiniz. Kılıf ile kullanımında darbe alma durumunda daha az zarar görmesini sağlamaktadır. Çocuklarınız ve sizler için üretilen birçok çeşitte ve renkte kılıflar bulunmaktadır. iPad mini 3 ekranına uygun olarak tasarlanmıştır. İsteğinize göre dokunmatik ekrana uyumlu kalemler ile kullanımınıza farklılık katabilirsiniz.

iPad Mini 3 Özellikleri

iPad Mini 3 Özellikleri

Şık tasarımı ile gözünüze hitap eden ipad mini 3 birçok özelliklere sahiptir. Ses sistemi olarak iki hoparlördür. iPad mini 3 boyutları 200x134.7x7.5 mm’dir. 331 gr ağırlığa sahiptir. Hafif ve mini boyutta olması nedeniyle kullanırken sizi yormaz. Ön ve arka kamera olarak iki kamera sistemine sahiptir. Ön kamerası 1.2 mp, arka kamerası 5 mp’dir. Bluetooth özelliği sayesinde internete gerek kalmadan başka cihazlarla iletişim kurarak dosya aktarımı yapabilirsiniz. Çözünürlük özelliği ise 2048x1536 pikseldir. Bu özellik ekranı daha net görmenizi sağlamaktadır. Kapasite olarak iPad mini 3 16 GB, 32, iPad mini 3 64, iPad mini 3 128 GB, iPad mini 3 256 GB olarak değişkenlik göstermektedir. iPad mini 3 32 GB depolama alanının fazlalığı sayesinde bellek problemi yaşamadan kullanmanızı sağlayacaktır. Uzay grisi, altın sarısı ve gümüş gibi renk çeşitlerine sahiptir. Genellikle uzay grisi tercih edilmektedir. IOS işletim sistemine sahiptir. Dokunmatik olması sayesinde daha hızlı kullanmanıza yardımcı olacaktır. 6470 mah pil kapasitesine sahiptir.1.3 Ghz işlemci hızına sahiptir. Kamera sisteminde yüz tanıma özelliği de mevcuttur. İki elinizle de kullanıma uygundur. iPad mini 3 dokunmatik yapısı tutukluk yapmaması için hassas olarak tasarlanmıştır. Orijinal malzemelerden üretilmiştir. Görüntü olarak gözünüze hitap eden tasarıma sahiptir. Hobilerinize göre farklı iPad mini 3 lcd versiyonunda uygulamalar da indirebilirsiniz.

iPad Mini 3 Yorumları ve iPad Mini 3 İnceleme

iPad Mini 3 Yorumları ve iPad Mini 3 İnceleme

Birçok farklı özelliğe sahip olan iPad mini 3 tablet türleri bulunmaktadır. Mevcut olan özelliklerine ve rengine göre fiyat değişkenliği göstermektedir. Modelde bulunan farklı özellikler veya işletim sistemi fiyata etki etmektedir. Kullanılan markalar veya ürün tasarımındaki değişkenliklere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Renk veya boyut olarak farklılık gösteren ipad mini 3 çocuklarınızın ve sizin kaliteli vakitler geçirmenize yardımcı olacaktır. Son dönemlerde sevilerek kullanılan tabletlerden biridir. Kullanımı oldukça pratiktir. Ürünü kullanma aşamaları bilgilendirme olarak yapılmaktadır. Bu tür cihazlar hem eğlenmenize, hem de öğrenmenize yardımcı olacaktır. Dizi veya film izlemeniz için internet özelliğine sahiptir. Parmak izini algılaması ve kir tutmayan yapısı iPad mini 3 teknik özellikleri arasındadır. Retina ekran yapısına sahiptir. Ekran parlaklığını isteğinize göre azaltıp, arttırabilirsiniz. Fotoğraf veya video çekerken zamanlayıcı özelliğini kullanabilirsiniz. Parmak izi özelliğine sahip olan iPad modelleri de mevcuttur. Satın almak istediğiniz ipad modellerinin yorumlarını okuyarak da fikir alabilirsiniz. Bütçenize uygun olan tabletlere göz atabilirsiniz.