Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Taban Tipi
Deri Kalitesi
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Taban Materyali
Koleksiyon
Bağlama Şekli
Desen
Dış Materyal
Ek Özellik
Materyal
Taban Teknolojisi
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nike M2K Tekno

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Nike M2K Tekno Spor Ayakkabı Modelleri Trendyol'da!

Göz Alıcı Tasarım ve Yüksek Kalite

Spor ayakkabılar, günlük hayatta sık kullanılan parçalardır. Son yıllarda spor ayakkabı modasının dünyayı etkisi altına almasıyla birlikte birçok farklı tarzdaki insan bu parçaları hayatın her alanında kullanır. Nike M2K Tekno modelleri de bunlardan biridir. Rahatlığı, kullanım kolaylığı, birçok hava şartına uyum sağlaması, farklı kıyafetlerle kolayca kombinlenebilmesi gibi özellikleri sayesinde her zaman ön planda olan parçalardır. Bunun başlıca sebebi, bu modellerin sağladığı rahatlık ve her tarza kolayca adapte olabilmesidir. Bu modeller, üstün performans ve tasarıma sahiptir. Tasarımdaki farklı çizgiler ve göz alıcı renkler ürünlerin cazibesini artırır. Bu üst düzey tasarımlar, geniş renk seçeneklerine sahiptir. Siyah, beyaz, gri gibi klasik renklerden mor ve kırmızı gibi canlı renklere kadar farklı alternatifler bulmanız mümkündür. Bu parçalar, üst düzey kaliteli malzemelerle üretilir. Deri ve kumaş karışımlı dış yüzeye sahiptir. Dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Özel taban tasarımı sayesinde deneyiminizi üst seviyeye taşır. Kalın tabanı sayesinde rahat bir yürüyüş imkanı sunar ve ayağınızı rahat ettirir. Kalın tabanları konforu üst seviyeye taşırken tasarımıyla da ilgi çekici görünür. Kalın taban ve canlı renklerin birleşimi sonucu çok havalı bir tasarım ortaya çıkar. Bu parçalar hem günlük aktivitelerde hem de çeşitli spor aktivitelerinde kullanılır. Gün içinde rahatsızlığa sebep olmadığı, kolayca hareket edilebildiği ve rahatlık sağladığı için bu modeller sıkça tercih edilir. Farklı renklerde birçok seçeneği mevcuttur. Kadın ve erkek modelleri, geniş renk seçenekleri ve modaya uygun tasarımlarıyla oldukça tarz bir görünüm sunar. Tasarım, günümüz modasına uygun bir görünüm sunarken geçmişteki klasik modellerin tasarımlarından da izler taşır. Bu özelliğiyle bir köprü niteliği görür. Harika bir parça olarak dolaplardaki yerini alır. Bu parça kullanışlı tasarımı ve estetik görünümü sayesinde her tarza ve mekana uyum sağlar. Bu ürünle sokak modasının ritmini tutabilirsiniz. Aynı zamanda klasik parçaları bu ayakkabıyla kombinleyerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Rahatlığı ve kalitesiyle ön plana çıkan bu modellere, geniş renk ve numara seçenekleriyle Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarım ve Yüksek Kalite

Spor ayakkabılar, günlük hayatta ve sporda sıkça tercih edilen modellerdir. Bir spor ayakkabıdan beklenen temel özellikler iyi bir tasarıma sahip olması, yüksek kalitede üretilmesi ve rahatlığı ön planda tutmasıdır. Yüksek kalitede malzemelerden üretilmesi çok önemlidir. Bu ayakkabılar nefes alabilir yapıda üretilir. Ürün eğer nefes alabilir yapıda olmazsa çeşitli rahatsızlıklara sebep olabilir. O yüzden bu noktaya çok dikkat edilmelidir. Rahatlık ve dayanıklılık da çok önemlidir. Ayrıca tasarım da dikkat edilen önemli özelliklerdendir. Nike M2K Tekno sneaker yüksek kaliteye ve harika tasarıma sahip bir parçadır. Tasarımıyla dikkat çeken modeller, kadın ve erkek herkese hitap eder. Nike M2K Tekno renkleri geniş bir skalaya sahiptir. Siyah ya da gri gibi klasik tonların yanı sıra pembe ve mor gibi birçok farklı renk seçeneğine de sahiptir. Bu mükemmel renkler tasarımın güzelliğini daha da ön plana çıkarır. Nike M2K Tekno siyah modeller klasik rengiyle dolapların kilit parçası olur. Bu modeller klasik siyah rengi sayesinde her türlü kombini tamamlar niteliktedir. Daha canlı renkteki modellere yönelmek isterseniz de birçok seçenek mevcuttur. Örneğin; Nike M2K Tekno mavi rengiyle sizin için iyi bir tercih olur. Göz alıcı mavi rengi sayesinde sokak modasının ritmini yakalayabilirsiniz. Canlı rengi ve tasarımı sayesinde her ortamda dikkat çeker. Eğer düz tasarımlar yerine çok renkli ürünleri incelemek isterseniz Nike M2K Tekno renkli modeller oldukça dikkat çekicidir. Ürünlerin tasarımında dikkat çeken noktalardan biri de kalın tabanıdır. Kalın taban tasarıma farklılık katarken aynı zamanda ürünün performansına da olumlu yönde etki eder. Rahat bir yürüme ve hareket etme deneyimi sunar. Yumuşak iç tabanı sayesinde spor yaparken performansınızı artırır. Rahatlığınızı üst seviyeye taşır. Deri ve kumaş karışımlı dış yüzeyler çok kaliteli malzemelerden üretilir. Malzemelerin nefes alabilir yapıda olmasına özen gösterilir. Bu özellik, ürünlerin konforunu olumlu yönde etkiler. Kaliteli ve rahat dış tasarım tarz bir görünüm de sunar. Ürünlerin kadın, erkek ve unisex birçok modeli bulunur. Nike M2K Tekno kadın çeşitleri rahatlıkları ve çeşitli renk seçenekleriyle sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Bu ürünler rahatlıkları sayesinde günlük hayatta üst düzey kullanım performansı sunar. Geniş renk seçenekleri sayesinde de birçok farklı kombine uyum sağlar. Canlı renkleriyle her zaman dikkat çeker. Kadın ve erkek modelleri dışında unisex tasımlar bulmanız da mümkündür. Nike M2K Tekno unisex modeller geniş numara seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda birçok renk seçeneği sayesinde geniş bir kitleye hitap eder. Nike M2K Tekno 38 numara sık tercih edilenler arasındadır. Üstün tasarım özellikleri ve çeşitli renk seçenekleri sayesinde sık tercih edilen bir ayakkabıdır. Bu ayakkabılar her zaman tarz bir görünüm sunar. Bu ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşabilir, tarzınıza uygun modeli satın alabilirsiniz.

Rahatlığıyla Öne Çıkan Modeller

Rahatlığıyla Öne Çıkan Modeller

Spor ayakkabılar günlük hayatta sıkça tercih edilen parçalardır. Tüm gün giyilen ürünler olduğu için bir spor ayakkabıdan beklenen temel özellik rahat olmasıdır. Rahatlığa etki eden birçok faktör vardır. Bunlara örnek olarak taban yüksekliği, iç ve dış materyal seçimi ve iç taban özellikleri verilir. Taban kalınlığı ince ya da kalın olabilir. Bu ürünlerdeki gibi kalın tabanlar çok rahat bir yürüyüş deneyimi sunar. Kalın tabanlar yüksek darbe emilimi sağladığı için sporcular tarafından sıkça tercih edilir. Rahatça hareket etmenizi sağlar. Bu tabanlar günlük kullanım için sıkça tercih edilir. Ürün nefes alabilir yapıda olmalıdır. Nefes alabilir yapısı sayesinde ayağınızı terletmez, hastalıklara neden olmaz ve sağlığınızı korur. Ürünlerde kullanılan materyal seçimi de çok önemlidir. Dış materyal olarak komple deri ya da kumaş tercih edilebileceği gibi kumaş ve deri karışık olarak da kullanılır. Dış katman rahat ve esnek yapıda olmalıdır. Aynı zamanda bu katmanın aşınmaya karşı dirençli olması da gerekir. M2K Tekno serisinin iç tabanı nefes alabilir özelliktedir. Bu sayede nem ve koku kontrolü sağlanır. Ürünlerde nemin buharlaşmasına yardımcı olmak için kenarda delikler bulunur. Tüm bu özelliklere ek olarak ayakkabı tasarımı da çok önemlidir. Boğazlı ya da boğazsız şekilde üretilen spor ayakkabılar vardır. Boğazlı spor ayakkabılar ayak bileğine kadar uzanır ve bileğe destek sağlar. Özellikle spor yaparken çok uygun olan modellerdir. Aynı zamanda günlük hayatta spor bir tarz oluşturmak isteyenler için de çok uygundur. Nike M2K Tekno boğazlı modeller sayesinde tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Spor yaparken de bu parçaları tercih edebilirsiniz. Serinin boğazsız ve düşük kesim spor ayakkabıları ise günlük kullanım için oldukça idealdir. Ayakkabının rengi ve deseni de çok önemlidir. Nike M2K Tekno erkek ve kadın modellerinde birçok renk seçeneği mevcuttur. Günlük kullanım için klasik ve çok tercih edilen bir renge sahip olan Nike M2K Tekno gri modellerine bakabilirsiniz. Renkli bir tercih yapmak isterseniz Nike M2K Tekno mor modeller güzel bir tercih olabilir. Üstün performans ve tasarıma sahip olan bu ayakkabıları Trendyol’dan inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Nike M2K Tekno Yorumları

Nike M2K Tekno Yorumları

Spor ayakkabılar, sunduğu rahatlık ve tarz görünümü sayesinde büyük kitlelere hitap eden ürünlerdir. Her yaş grubundaki insanın severek kullandığı parçalardır. Bu ürünlerde müşteri memnuniyetini belirleyen temel kriter rahatlıktır. Ürünün ayağı sıkmaması ve hareket kabiliyetini engellememesi gerekir. Ayrıca ayakkabının üretildiği malzemenin esnek, nefes alabilir yapıda ve dayanıklı olması istenir. Günlük hayatta ya da antrenman yaparken çok uzun süre giyildiği için bu özellikler çok önemlidir. Nike M2K Tekno kullananlar tüm bu üst düzey özellikleri bulurlar. Bu yüzden müşteri memnuniyeti yüksektir. Ürünler konforuyla dikkat çekmesinin yanı sıra tasarımıyla da büyük beğeni toplar. Kalın tabanları sayesinde oldukça tarz görünür. Aynı zamanda ürünün rahatlığını da olumlu yönde etkiler. Kalın tabanlar, yerdeki olumsuz faktörlerden etkilenmeden rahatça yürümenizi sağlar. Ürünün rahatlığını artırır. Daha iyi performans sunar. Modeller, birçok renk seçeneğine sahip olduğundan geniş kitlelere hitap eder. Sade ve klasik renklerden canlı renklere kadar birçok çeşit mevcuttur. Örneğin; daha sade tasarımlar sevenler Nike M2K Tekno bej renkli modellere bakabilir. Renkli modellerde de seçenekler çok geniştir. Nike M2K Tekno yeşil modeller bunun için güzel bir tercih olabilir. Geniş numara aralığında üretim yapıldığı için müşterilere kolaylık sağlar. Örneğin Nike M2K Tekno 36 numara seçeneği mevcuttur. Geniş renk skalası ve numara seçeneği markanın hitap ettiği müşteri kitlesini artırır. Müşterilerin daha fazla seçeneğe sahip olması, memnuniyeti de etkiler. Tüm bu özellikler sayesinde müşterilerin Nike M2K Tekno yorum ve deneyimleri olumlu yöndedir. Üstün performansı ve tasarım özellikleriyle müşteri memnuniyeti yüksektir. Sizler de bu ürünleri Trendyol’dan inceleyebilir, farklı renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

Nike M2K Tekno Fiyat Aralığı

Nike M2K Tekno Fiyat Aralığı

Spor ayakkabı fiyatları kişisel tercihler başta olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Üretimde tercih edilen malzemeler, tasarımsal özellikler, taban özellikleri, rahatlık, renkler ve aksesuarlar ürünün fiyatının belirlenmesinde etkin rol oynar. Ayakkabının dış materyalinin kaliteli olması da önemlidir. Dış etkenlere karşı direnç gösterecek yapıda ve dayanıklı olması beklenir. Nefes alan yapıya sahip olması da gerekir. Nike M2K Tekno serisi bu özellikleri karşıladığı için çok kullanılır. Gün içinde aşınmaya, dirence ve basınca karşı direnç gösterir. Bu yüzden üretimde kullanılan malzemenin dayanıklı bir yapıya sahip olması gerekir. Çok sert malzemeler tercih edilmemelidir. Çok sert malzemeler ayağı rahatsız ederek çeşitli sorunlara sebep olur. Bu modellerin üretiminde ayak yapısına uyum sağlayan ve belli oranda esneklik gösteren malzemeler tercih edilir. Ürünün ortopedik yapıda olması da fiyata etki eder. Taban tasarımı ve özellikleri de fiyatları etkiler. İç taban rahat bir yapıya sahip olmalıdır. Darbeleri azaltan ve rahat bir yürüyüş deneyimi sunan tabanlara sahip bu ayakkabılar çok tercih edilir. Bir ayakkabının yüksek performansa ve uzun kullanım ömrüne sahip olması da fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Üst düzey performansa ve ilgi çekici tasarıma sahip olan Nike M2K Tekno fiyat aralığı oldukça uygun olan modellerdir. Çeşitli renkleri ve tasarımıyla beğeni toplayan modeller fiyatıyla da müşterilerini memnun eder. Üst düzey özellikleri ve performansının yanı sıra uygun fiyatıyla da ön planda olan ürünlerdir. Belli dönemlerde yapılan Nike M2K Tekno indirim ve kampanyaları sayesinde uygun fiyata bu harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Zevkli bir tasarıma sahip olan bu modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, geniş renk alternatifleri arasından zevkinize uygun olan birini seçebilirsiniz. Trendyol’un müşterilerine özel kampanyalarından yararlanabilir, indirimli fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Üst Düzey Performans ve Dayanıklılık

Üst Düzey Performans ve Dayanıklılık

Bir spor ayakkabının performansını belirleyen birçok faktör vardır. Ürünün yapıldığı malzemenin kalitesi, hangi hava şartlarında kullanıldığı, ne kadar dayanıklı olduğu gibi faktörler bunlardan birkaçıdır. Nike M2K Tekno ayakkabı kaliteli malzemesi ve doğru üretimi sayesinde yüksek performansa sahiptir. Bu modeller, üst düzey malzemesi ve tasarımı sayesinde uzun kullanım ömrü sunar. Spor ayakkabılar uzun saatler boyunca kullanılan ürünlerdir. Spor aktivitelerinde kullanılmalarının yanı sıra günlük hayatta da sıkça tercih edilir. Bundan dolayı iyi bir spor ayakkabının kaliteli malzemelerden üretilmesi gerekir. Ayrıca tüm gün sürtünmeye, aşınmaya, basınca ve çeşitli hava koşullarına maruz kaldıklarından dolayı dayanıklı olmaları da çok önemlidir. Ürün ne kadar çok basınca ya da aşınmaya maruz kalırsa o kadar çabuk eskir. Üstün performansa sahip olan bu modelerl, gün içinde uzun saatler boyunca kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Sürtünmeye ve çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Dayanıklı iç ve dış malzemesi sayesinde yüksek performans gösterir. Kaliteli malzemesi ve dayanıklı tasarımı sağlığınızı korurken ürünün performansını da artırır. Modeller, deri ve kumaş karışımlı dış materyale sahiptir. Deri kısımlar dış etkenlere karşı koruma sağlayarak ürünün dayanıklılığını artırır. Kumaş kısımlar ise ürünün nefes alabilir yapısını destekler. Özellikle uzun süreli kullanımlarda ayakkabıların iç kısmı ter nedeniyle nemlenir. Bu durum kokuya sebep olabilirken bakterilerin üremesine de ortam hazırlar. Nefes alabilir yapıdaki kumaş kısımlar, bu nemin dışarı atılmasına yardımcı olur. Materyaller dayanıklı olmalarının yanı sıra ayağı rahatsız etmeyecek yapıdadır. Rahatlığın artması için belirli derecede yumuşaklık ve esnekliğe sahiptir. Bu sayede dayanıklılığın yanında konfor da üst seviyeye taşınır. Bu modeller, tüm bu özellikleri sayesinde iyi bir kullanım performansına sahiptir. Bu parçaları Trendyol aracılığıyla inceleyebilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

Nike M2K Tekno Serisi Trendyol’da

Nike M2K Tekno Serisi Trendyol’da

Nike M2K Tekno Türkiye modelleri birçok farklı renk seçeneğine ve uygun fiyat aralığına sahiptir. Canlı renkleriyle günlük kombinlerinize uyum sağlar. Tasarımı ve renkleri sayesinde çok ilgi çeken ve büyük beğeni toplayan bir seridir. Geniş renk ve numara seçenekleri bulunur. Bu özelliği sayesinde geniş kitlelere hitap eder. Renk skalası çok geniştir. Koyu renklerden açık renklere kadar birçok seçenek bulmanız mümkündür. Nike M2K Tekno pembe modeller canlı rengi ve spor tasarımıyla güzel bir tercih olabilir. Koyu renk bir tercih yapmak isteyenler de Nike M2K Tekno kahverengi modellere bakabilir. Trendyol geniş renk ve numara seçenekleriyle bu seriyi müşterilerine sunar. Örneğin, Nike M2K Tekno 37.5 numara modeller kadınlar tarafından sık tercih edilir. Modaya uygun ve tarz görünümünün yanı sıra çok dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir. Kaliteli iç ve dış malzemeler kullanılarak üretilir. Ürünlerin dış materyali kumaş ve deri karışımlıdır. Ürünler, kumaş kısımlar sayesinde nefes alabilir yapıdadır. Deri kısımlar sayesinde ise sürtünmeye, aşınmaya ve basınca karşı oldukça dayanıklıdır. Tasarımlarda dikkat çeken noktalardan biri olan kalın tabanlar, rahat bir yürüyüş deneyimi sunar. Sevilerek kullanılan bu ayakkabıların bilekli ve bileksiz modelleri vardır. Bilekli modeller, bileğe kadar uzandığı ve destek sağladığı için özellikle spor yaparken sık tercih edilen modellerden biri olur. Sportif havaları sayesinde günlük hayatta da tercih edilir. Bileksiz ayakkabılar ise daha çok günlük kullanım için tercih edilir. Nike M2K Tekno bilekli modeller hem spor yaparken hem de günlük hayatta oldukça tarz görünmenizi sağlar. Rahatlığı sayesinde ayağınızı sıkmaz. Çeşitli seçeneklere sahip olan bu ayakkabıları Trendyol aracılığıyla inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. Trendyol müşterilerine özel fiyat ve kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlarla bu ürünlere ulaşabilirsiniz.