"

Tahta Kalemi

" araması için 11028 sonuç listeleniyor
Green Class Eco Siyah Set
Hızlı Teslimat

Green ClassEco Siyah Set

(4)
128,56 TL
Sepete Git

Farklı Renklerde Tahta Kalemi Çeşitleri Trendyol'da!

Tahta kalemi çeşitleri okullarda çok sık kullanılan bir üründür. Eski zamanlarda kullanılan tebeşirin şimdilerde yerini bu araçlar tutar. Sadece okulda değil, ofis alanlarında da sık sık kullanılır. Yoğun ve canlı renkleri sebebiyle kalabalık sınıf ve çalışma grubu ortamlarının vazgeçilmez parçasıdır. Genellikle siyah ya da mavi kullanımı yaygın olsa da sarı, kırmızı, siyah, beyaz tahta kalemi gibi birçok rengi mevcuttur. Alana ve amaca göre değişkenlik gösteren bu renk skalası oldukça geniştir. Daha çok dikkat çekilmesi gereken yerlerde neon kokusuz tahta kalemi kullanmak daha mantıklı olur. Neon renkler beyin algoritmasında küçük illüzyonlar yaparak dikkat çekmeyi başarır. Yansımalı görüntüsü dolayısıyla nöronlar üzerinde aldatıcı etki yaratır ve gözler ister istemez o yöne doğru eğilim gösterir. Bunun dışında kahverengi, mor, mavi, yeşil, pembe tahta kalemi de bir diğer renk seçenekleridir. Ders anlatımı yaparken ya da toplantılarda sunum yaparken konu başlıklarını farklı renkte yapmak öğrencilerinizin ve meslektaşlarınızın odaklanmasında yardımcı rol oynar. Tahta kalemi kullananlar bu sayede sıkıcı olmayan, daha akıcı bir ders saati ve sunum geçirir. Bu amaç için pembe keçeli tahta kalemi de oldukça uygundur. Koyu renklerin arasında fazlasıyla çarpıcı bir renk kullanmak karşınızdaki kişiyi sıkmaz ve onun yazıya odaklanmasını kolaylaştırır. Renkli tahta kalemi araması yapıyor iseniz bulabileceğiniz binlerce seçeneği Trendyol’da sizi bekler. Tahta kalemi kampanyalarından yararlanarak birbirinden farklı renk ve model seçenekleri arasından rahatlıkla zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünler bulabilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Tahta Kalemi Modelleri

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Tahta Kalemi Modelleri

Farklı çeşit ve renkleriyle hayatın her alanında karşılaşılan board marker çeşitleri birbirinden değişik tahta kalemi modelleri ile dikkatleri çekmeyi başarır. Ucunda bulunan liflerden ötürü kolay yazım imkanı sunan bu kırtasiye malzemeleri, içerisindeki farklı yapıya sahip mürekkebinden ötürü kolay silinebilir özelliktedir. Böylece her alanda işinizi gören bu gereçler tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir. Özellikle sınıf ortamında kullanılan bu ürünler sıkça kaybolur. Mıknatıslı tahta kalemi, ucunda bulunan mıknatısı sayesinde yüzeye yapışır. Bu özelliği nedeniyle kaybolma ihtimalini de en aza indirmiş olur. Küçük tasarımlar da kaybolma olasılığını azaltan bir diğer seçenek olarak sizlere sunulur. Boyutlarının küçük olması dolayısıyla rahatlıkla cebinize sığabilir. Siz de bu sayede malzemeyi nereye koyduğunuzu bilirsiniz ve her kullanım öncesi aramak zorunda kalmazsınız. Silgili tahta kalemi ile ayrı bir ürün olan silgiye gerek kalmadan yazdıklarınızı yüzey üzerinden kolayca silebilirsiniz. Ayrıca silginin küçük boyutu sayesinde yazılarınıza ince rötuşlar verebilirsiniz. İki ürünü tek bir çatı altında topluyor olması müşteriler için büyük kolaylık sağlar. Bu ürünün sizlere sunduğu tek kolaylık bu değildir. Mürekkepli, tüplü, kartuşlu tahta kalemi en kullanışlı olanlarıdır. Tekrar doldurulabilir tahta kalemi sayesinde yeni bir malzemeye ihtiyaç duymadan yazınıza kaldığınız yerden devam etmeniz mümkündür. Geri dönüştürülebilir olması ile çevreye de uyum sağlar. Board marker yazı yüzeyi gibi alanlarda kullanılan çeşitlerinin yanı sıra cam yüzeyler için olanına da sahiptir. Çıkmayan tahta kalemi olabileceği gibi silinebilen de cam yazı yüzeyleri üzerinde parlak ve kapatıcı yazılar yazmaya yarayan cam seçenekleri de bulunur. Ürünler, bu gibi yüzeylerden kuru bir bez ya da silgi yardımıyla kolayca çıkar. Günümüz teknolojisinde okullarda kullanılan akıllı yüzeyler için ayrı özelliklere sahip akıllı tahta kalemi tercih edilir. Silikon uçlara sahip olan bu ürünler dokunmatik yüzeyleri çizmeden yumuşak dokunuşlar sağlar. Siz de tahta kalemi yorumlarına Trendyol’dan ulaşarak yüzlerce ürün arasından aradığınız modeli seçebilir, farklı tahta kalemi indirimlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz!

Kaliteli ve Güvenilir Tahta Kalemi Seçenekleri

Kaliteli ve Güvenilir Tahta Kalemi Seçenekleri

Özellikle okullar olmak üzere pek çok yerde kullanılan board marker seçeneklerini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Daha çok okullarda öğrencilerin aşina olduğu yazı tahta kalemi seçimi yaparken sağlık açısından etkisine dikkat edilmeli. Öğrencilerin saatlerce bu ürünlerle vakit geçirdiği unutulmamalı ve içerisinde Xylene maddesi içermeyenler tercih edilmeli. Zararsız lazerli tahta kalemi tercihiniz ile hem öğrenciler için hem de bu ürünü kullanan kişiler için hiçbir tehdit oluşturmaz. Mürekkeplerinin içeriği hakkında bilgi sahibi olarak alışveriş yapmanız sizlere fayda sağlar. Mürekkepleri su bazlı olan seçenekleri tercih etmeniz, sağlık açısından daha iyidir. Nefes alabilen yapıları sayesinde sağlığa zarar verme konusunda en etkisiz modellerden biridir. Sağlık konusundan sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Pilot tahta kalemi kullananların en çok şikayet ettiği konuların başında kıyafetlerine mürekkep bulaşması gelir. Silinmeyen tahta kalemi üzerinize renk bırakabilir. Bu gibi dertlere çözüm olabilmesi için seçtiğiniz ürünün yıkanabilir tahta kalemi olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede kıyafetlerinizden bu lekeleri kolayca çıkarabilir ve tekrar tekrar giyebilirsiniz. Ayrıca yazılarınızda kullanacağınız bu gerecin liften yapılmış ucunun boyutu da oldukça önemlidir. Kalın tahta kalemi yazı yazarken harflerin karışmasına sebep olurken ince uçlu tahta kalemi için aynı sorun geçerli değildir. Ucunun ince olması sebebiyle yazılarınız gayet düzenli ve okunaklı olur. Bu da malzeme seçiminde oldukça etkileyici bir özelliktir. Ayrıca 3 renk tahta kalemi renkli takımı ile tek bir ürünle 3 farklı renge sahip olabilirsiniz. Aradığınız ürünü fiyat ve özellikleri bakımından değerlendirerek tahta kalemi tavsiyelerine bakabilirsiniz. Çeşitlere ve farklı modellere tahta kalemi online alışveriş yoluyla Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Zararsız ve kullanışlı ürünlere buradan ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlarla Tahta Kalemi Fiyatı

Avantajlı Fırsatlarla Tahta Kalemi Fiyatı

Yazarak iletişim kurmak teknoloji ile birlikte daha da kolaylaşan bir iletişim şeklidir. Sözlü iletişimin ölümsüz hali olarak da adlandırılır. Günlük yaşamda insanlar sözlü ve yazılı onlarca iletişim kurar. Okul hayatı, iş hayatı ve sosyal hayat gibi diğer insanlarla etkileşime girilen farklı ortamlarda iletişim çok önemlidir. Anlaşılır olmak, karşı tarafı harekete geçirecek kadar duygu aktarımı sağlamak gibi birçok unsur da yazılı iletişim ile iyice pekişir. Çoğu zaman sözlü iletişimin tamamlayıcısı gibi görünse de aslında yazılı iletişim bundan daha fazlasıdır. Okullarda, iş yerlerinde veya evlerde yazılı bir şeyler bulmak mümkündür. İster istemez insanların gördüğü bu yazılar akılda kolaylıkla yer eder. İnsanlar gördükleri ve okudukları şeyleri daha kolay hatırlar. Bu durum yazılı iletişimin baş kahramanlarından olan ürünlerin de önemini gösterir. Yazarak anlatmak, konuyu imgeleştirmek, hem dinlemek hem görmek gibi eğitim için olumlu durumlar bu tarz kırtasiye malzemelerinin sunduğu avantajlar sayesindedir. Tahta kalemi fiyatı ürünün barındırdığı özelliklere, kullanım alanlarına ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir. Daha fazla özelliği bulunan ve akademik alanlarda kullanılan bu ürünlerin fiyatı diğerlerinden farklıdır. Fiyatlandırmada etkili olan diğer bir unsur ise toplu satılan ürünlerdir. Tahta kalemi seti gibi set halinde arz edilenlerin fiyatları ile tekli satılanların fiyatları birbirinden farklıdır. Doldurulabilir özellikli çeşitleri de bulunan bu ürünlerin en çok talep edileni ise bir paketin içinde farklı renk seçenekleri bulunan 4’lü çeşittir. Okul tahta kalemi olarak kullanılmak için ise 12’li set seçeneği sıklıkla tercih edilir. Siz de kalıcı öğrenme ve öğretme yolu olarak yazılı iletişim aracı olan bu malzemeleri kullanabilirsiniz. İsteğinize göre tek ya da set halinde tahta kalemi satın almak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.