placeholder
"

Tahta Kalemi

" araması için 8514 sonuç listeleniyor
3A Mini Beyaz Tahta Kalemi &'lı Set 1632
3AMini Beyaz Tahta Kalemi &'lı Set 1632
(337)
Mini Beyaz Tahta Kalemi &'lı Set 1632
16 TL
Sepete Git

Tahta Kalemi

Farklı Renk Seçenekleri

Board marker çeşitleri okullarda çok sık kullanılan bir üründür. Eski zamanlarda kullanılan tebeşirin şimdilerde yerini bu araçlar tutar. Sadece okulda değil, ofis alanlarında da sık sık kullanılır. Yoğun ve canlı renkleri sebebiyle kalabalık sınıf ve çalışma grubu ortamlarının vazgeçilmez parçasıdır. Bu canlı renkleri sayesinde oda ya da sınıf içindeki en uzak köşeden dahi görülebilir olması, onu bu denli kullanışlı konumuna getirir. Genellikle siyah ya da mavi tahta kalemi kullanımı yaygın olsa da farklı birçok rengi mevcuttur. Alana ve amaca göre değişkenlik gösteren bu renk skalası oldukça geniştir. Daha çok dikkat çekilmesi gereken yerlerde neon tahta kalemi kullanmak daha mantıklı olur. Neon renkler beyin algoritmasında küçük illüzyonlar yaparak dikkat çekmeyi başarır. Yansımalı görüntüsü dolayısıyla nöronlar üzerinde aldatıcı etki yaratır ve gözler ister istemez o yöne doğru eğilim gösterir. Bu sayede öğrencinizin, iş arkadaşınızın dikkatini çekeceği noktayı belirler. Kitap okurken ya da ders çalışırken önemli gördüğünüz yerlerin altını çizerek tekrar o konuya ya da belirli bir cümleye dönmenizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem aradığınız konuyu kolayca bulabilir hem de o konunun üzerinde daha çok durmanız gerektiğini hatırlarsınız. Bunun dışında mor tahta kalemi de bir diğer renk seçeneğidir. Ders anlatımı yaparken ya da toplantılarda sunum yaparken konu başlıklarını farklı renkte yapmak öğrencilerinizin ve meslektaşlarınızın odaklanmasında yardımcı rol oynar. Bu sayede sıkıcı olmayan, daha akıcı bir ders saati ve sunum geçirmenizi sağlar. Bu amaç için pembe tahta kalemi de oldukça uygundur. Koyu renklerin arasında fazlasıyla çarpıcı bir renk kullanmak karşınızdaki kişiyi sıkmaz ve onun yazıya odaklanmasını kolaylaştırır. Renkli tahta kalemi araması yapıyor iseniz bulabileceğiniz binlerce seçeneği Trendyol’da sizi bekler. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri arasından rahatlıkla zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünler bulursunuz. İsteğinize göre tek ya da set halinde satılan kırtasiye malzemelerine göz atabilirsiniz. Ayrıca 3 renk tahta kalemi takımı ile tek bir ürünle 3 farklı renge sahip olabilirsiniz. Aradığınız ürünü fiyat ve özellikleri bakımından değerlendirerek size uygun olanını seçebilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Zengin Seçenek Yelpazesi

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Zengin Seçenek Yelpazesi

Farklı çeşit ve renkleriyle hayatın her alanında karşılaşılan board marker çeşitleri birbirinden değişik modelleri ile dikkatleri çekmeyi başarır. Ucunda bulunan liflerden ötürü kolay yazım imkanı sunan bu kırtasiye malzemeleri, içerisindeki farklı yapıya sahip mürekkebinden ötürü kolay silinebilir özelliktedir. Böylece her alanda işinizi gören bu gereçler tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir. Özellikle sınıf ortamında kullanılan bu ürünler sıkça kaybolur. Mıknatıslı tahta kalemi, ucunda bulunan mıknatısı sayesinde yüzeye yapışır. Bu özelliği nedeniyle kaybolma ihtimalini de en aza indirmiş olur. Küçük tahta kalemi de kaybolma olasılığını azaltan bir diğer seçenek olarak sizlere sunulur. Boyutlarının küçük olması dolayısıyla rahatlıkla cebinize sığabilir. Siz de bu sayede malzemeyi nereye koyduğunuzu bilirsiniz ve her kullanım öncesi aramak zorunda kalmazsınız. Silgili tahta kalemi ile ayrı bir ürün olan silgiye gerek kalmadan yazdıklarınızı yüzey üzerinden kolayca silebilirsiniz. Ayrıca silginin küçük boyutu sayesinde yazılarınıza ince rötuşlar verebilirsiniz. İki ürünü tek bir çatı altında topluyor olması siz kullanıcılar için büyük kolaylık sağlar. Bu ürünün sizlere sunduğu tek kolaylık bu değildir. Tekrar doldurulabilir olan kartuşlu tahta kalemi sayesinde yeni bir malzemeye ihtiyaç duymadan yazınıza kaldığınız yerden devam etmeniz mümkündür. Geri dönüştürülebilir olması ile çevreye de uyum sağlar. Board marker sadece yazı tahtası gibi alanlarda kullanılan çeşitlerinin yanı sıra cam yüzeyler için olanına da sahiptir. Cam yazı yüzeyleri üzerinde parlak ve kapatıcı yazılar yazmaya yarayan cam tahta kalemi, bu gibi yüzeylerden kuru bir bez ya da silgi yardımıyla kolayca çıkar. Günümüz teknolojisinde okullarda kullanılan akıllı yüzeyler için ayrı özelliklere sahip akıllı tahta kalemi tercih edilir. Silikon uçlara sahip olan bu ürünler dokunmatik yüzeyleri çizmeden yumuşak dokunuşlar sağlar. Siz de aradığınız modeli Trendyol sayfalarında yüzlerce ürün arasından seçebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Çeşitleriyle Verimli Kullanım İmkanı

Kaliteli ve Güvenilir Çeşitleriyle Verimli Kullanım İmkanı

Özellikle okullar olmak üzere pek çok yerde kullanılan board marker seçeneklerini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Daha çok okullarda öğrencilerin aşina olduğu yazı tahta kalemi seçimi yaparken sağlık açısından etkisine dikkat edilmeli. Öğrencilerin saatlerce bu ürünlerle vakit geçirdiği unutulmamalı ve içerisinde Xylene maddesi içermeyenler tercih edilmeli. Zararsız tahta kalemi tercihiniz ile hem öğrenciler için hem de bu ürünü kullanan kişiler için hiçbir tehdit oluşturmaz. Mürekkeplerinin içeriği hakkında bilgi sahibi olarak alışveriş yapmanız sizlere fayda sağlar. Mürekkepleri su bazlı tahta kalemi tercih etmeniz sağlık açısından daha iyidir. Nefes alabilen yapıları sayesinde sağlığa zarar verme konusunda en etkisiz modellerden biridir. Sağlık konusundan sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Kara tahta kalemi kullananların en çok şikayet ettiği konuların başında kıyafetlerine mürekkep bulaşması gelir. Bu gibi dertlere çözüm olabilmesi için seçtiğiniz ürünün yıkanabilir tahta kalemi olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede kıyafetlerinizden bu lekeleri kolayca çıkarabilir ve tekrar tekrar giyebilirsiniz. Ayrıca yazılarınızda kullanacağınız bu gerecin liften yapılmış ucunun boyutu da oldukça önemlidir. Kalın uçlu olanlar yazı yazarken harflerin karışmasına sebep olurken ince uçlu tahta kalemi için aynı sorun geçerli değildir. Ucunun ince olması sebebiyle yazılarınız gayet düzenli ve okunaklı olur. Bu da malzeme seçiminde oldukça etkileyici bir özelliktir. Tüm bu çeşitliliği ve farklı modelleri ile yüzlerce seçeneği Trendyol'da bulabilirsiniz. Zararsız ve kullanışlı ürünlere buradan ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Yazılı Notlar ile Her Şeyi Daha Kolay Hatırlama İmkanı

Yazılı Notlar ile Her Şeyi Daha Kolay Hatırlama İmkanı

Yazarak iletişim kurmak teknoloji ile birlikte daha da kolaylaşan bir iletişim şeklidir. Sözlü iletişimin ölümsüz hali olarak da adlandırılır. Günlük yaşamda insanlar sözlü ve yazılı onlarca iletişim kurar. Okul hayatı, iş hayatı ve sosyal hayat gibi diğer insanlarla etkileşime girilen farklı ortamlarda iletişim çok önemlidir. Anlaşılır olmak, karşı tarafı harekete geçirecek kadar duygu aktarımı sağlamak gibi birçok unsur da yazılı iletişim ile iyice pekişir. Çoğu zaman sözlü iletişimin tamamlayıcısı gibi görünse de aslında yazılı iletişim bundan daha fazlasıdır. Okullarda, iş yerlerinde veya evlerde yazılı bir şeyler bulmak mümkündür. İster istemez insanların gördüğü bu yazılar akılda kolaylıkla yer eder. İnsanlar gördükleri ve okudukları şeyleri daha kolay hatırlar. Bu durum yazılı iletişimin baş kahramanlarından olan kalemlerin de önemini gösterir. Yazarak anlatmak, konuyu imgeleştirmek, hem dinlemek hem görmek gibi eğitim için olumlu durumlar bu tarz kırtasiye malzemelerinin sunduğu avantajlar sayesindedir. Tahta kalemi fiyatı ürünün barındırdığı özelliklere, kullanım alanlarına ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir. Daha fazla özelliği bulunan ve akademik alanlarda kullanılan bu ürünlerin fiyatı diğerlerinden farklıdır. Fiyatlandırmada etkili olan diğer bir unsur ise toplu satılan ürünlerdir. Tahta kalemi seti gibi set halinde arz edilenlerin fiyatları ile tekli satılanların fiyatları birbirinden farklıdır. Doldurulabilir özellikli çeşitleri de bulunan bu ürünlerin en çok talep edileni ise bir paketin içinde farklı renk seçenekleri bulunan 4 lü tahta kalemi çeşididir. Okul tahta kalemi olarak kullanılmak için ise tahta kalemi 12’li set çeşidi sıklıkla tercih edilir. Siz de kalıcı öğrenme ve öğretme yolu olarak yazılı iletişim aracı olan bu malzemeleri kullanabilirsiniz. Trendyol ayrıcalığıyla bu seçeneklere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Trendyol’da Board Marker Ürün Çeşitleri

Trendyol’da Board Marker Ürün Çeşitleri

Alışverişte Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitesi Trendyol, ihtiyacınız olan her türlü üründe olduğu gibi yaz sil tahta kalemi ve çıkmayan tahta kalemi modellerinde de çeşitli ve kaliteli seçenekleri çok uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam eder. Trendyol’da yüksek standartlardaki kaliteli ürünleri oturduğunuz yerden hızlıca incelemeniz mümkündür. Trendyol, güvenli ve kaliteli seçenekleri ile kullanıcılarından tam not almayı başarır. İncelediğiniz modellerle ilgili daha önce satın alan kullanıcıların yazmış olduğu yorumlara ulaşabilir ve tahta kalemi tavsiye yazılarına göz atabilirsiniz. Böylece sizlere uygun ürünü seçebilirsiniz. Yazılı pekiştirmenin eğitim ve öğretim için pozitif etkileri kanıtlanmıştır. Bu farkındalıkların ışığında, sizler de derslerinizi ve sunumlarınızı bu ürünler ile verimli şekilde geçirebilirsiniz. Uygun maliyetli ve etkili bir yardımcı arıyorsanız bunlar sizin için idealdir. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren seçenekleri bulunan modellerle iş yerindeki sunumlar daha anlaşılır, okullardaki dersler daha verimli, kişisel notlar ise daha hatırlatıcı ve dikkat çekici olur. Günlük koşuşturmaların ve yapılacak çokça işin bulunması nedeniyle tüm bunların akılda yer etmesi çok zorlu bir süreçtir. Program yapmak ve planlara uymak insanların işini kolaylaştırır niteliktedir. Yapacaklarınız ve tamamladığınız işleri aklınızda tutmak yerine bir yere not almak stresinizi azaltır. 1 kutu tahta kalemi edinerek kolayca not alabilir, farklı renkleri ile aldığınız notların daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Daha güvenilir ve kullanışlı board marker çeşitleri için sizler de Trendyol’daki ürünlere ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.