İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kartuşlu Tahta Kalemi

" araması için 228 sonuç listeleniyor
VİVA Tahta Kalemı- Inox Kartuslu Kırmızı

VivaTahta Kalemı- Inox Kartuslu Kırmızı

29 TL
Sepete Git

Yeniden Kullanılabilir Kartuşlu Tahta Kalemi Türleri Trendyol'da!

Tahta kalemi, beyaz yazı tahtası ve flipchartlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Okullarda, ofislerde ve evlerde sıklıkla kullanılan tahta kalemleri en iyi yardımcı gereçlerden biridir. Kırtasiye malzemeleri arasında yer alan tahta kalemleri birçok farklı renk, model ve kullanım özelliklerine sahiptir. Tahta üzerinde kalın çizgiler oluşturmak için kullanılan bu ürünler, ergonomik tasarımları ile tutuş rahatlığı sağlar. Kaygan yüzeylerde kuru bez ile kolayca silinen mürekkep yapısı düzeltmeler yapmak için elverişlidir. Tek kullanımlık olan modellerin yanı sıra kartuşlu tahta kalemi çeşitleri de oldukça popülerdir. Uzun süreli kullanım sunan kartuşlu modeller, özellikle öğretmenlerin favori gereçleri arasında yer alır. Sürekli kullanıyorsanız kartuşlu modelleri tercih ederek ekonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kalın gövde tasarımı ve akışkan mürekkebi ile dikkat çeken ürün, geniş kullanım alanına sahiptir. Ağırlıklı olarak, beyaz yazı tahtalarında çizgiler oluşturmak için kullanılan bu kalemler, farklı modelleri ile dikkat çeker. Ürün, geniş tahta yüzeyinde, odada bulunan herkesin rahat okuyabileceği kadar büyük yazıları konforlu şekilde tamamlamanıza olanak tanır. Kaliteli bir tahta kalemi mürekkep yapısı ile anlaşılabilir. Yoğun ve parlak mürekkep yazılan yazılarda ve yapılan çizimlerde kendini belli eder. Kesintisiz ve homojen dağılım sağlayan modeller, tutuş açısından da konforludur. Sert plastikten üretilen gövde, uzun süreli kullanımlarda bile yorgunluk hissetmemenizi sağlar. Farklı modellerdeki kartuşlu tahta kalemi yorum ve tavsiyelerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Farklı Özelliklerde Kartuşlu Tahta Kalemi Çeşitleri

Farklı Özelliklerde Kartuşlu Tahta Kalemi Çeşitleri

Tahta kalemleri tek kullanımlık ve kartuşlu olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunulur. Tek kullanımlık olanlar, mürekkebi bittiğinde işlevsiz hale gelir. Tahta kaleminin mürekkebinin bitmek üzere olduğunu, yazdığınız yazıların ve yaptığınız çizimlerin daha silik görünmesinden anlayabilirsiniz. Mürekkebi biten kalem ne kadar uğraşırsanız uğraşın tahta üzerinde iz bırakmaz. Bunlar tükendiğinde, yeni bir tane temin etmeniz gerekir. Kartuşlu beyaz tahta kalemi ise mürekkep doldurulabilir özelliğe sahiptir. Bu ürünler, özel mürekkep haznesine sahiptir. Silik yazmaya başladığında, mürekkep takviye etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Kartuşlu modellerin mürekkebi birçok farklı marka tarafından sizlere sunulur. Size uygun mürekkebi belirleyerek tercih yapabilirsiniz. Ekonomik ve pratik kullanımı nedeniyle kartuşlu tahta kalemi tavsiye edilen ürünler arasında yer alır. Özellikle, kaliteli olanları tercih ederek uzun süre sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu ürünler oldukça sıkı bir kapak yapısına sahiptir. Sıkı kapak, içinde bulunan mürekkebin damlaması ve akması gibi durumları güvenli şekilde engeller. Hafif yapısı ile portatif özelliklere sahip bu ürünleri, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Arka tarafı, kapak takmaya uyumludur. Kapağını kaybetmemek için arkasına takabilirsiniz. Kullanmadığınız durumlarda kapağını kapalı tutmak, mürekkebin kurumaması için önemlidir. Uzun süre açık bırakılan kalemlerin mürekkebi kısa sürede kuruyabilir. Daha uzun süre kullanmak için yatay konumda saklamanız tavsiye edilir. Dik bırakılanların mürekkebi pigmentlerini bir süre sonra kaybedebilir. Bu durum ise silik yazılar yazmanıza neden olur. Kartuşlu tahta kalemi kullananlar kapağındaki klips sayesinde ürünü gömlek, ceket, önlük gibi kıyafetlere sabitleyebilir. Kırmızı ve siyah renkli olanlar, ana kullanımlar için sıklıkla tercih edilir. Bunların yanı sıra renkli olan seçenekler de vardır. Mor ve yeşil dışında mavi olan renk de sıklıkla kullanılır. Akıllı tahtalarda yazı yazmak için de uygun olan modeller, renk ve özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre inceleyip seçim yapabilirsiniz.

Kartuşlu Tahta Kalemi Yorum ve Özellikleri

Kartuşlu Tahta Kalemi Yorum ve Özellikleri

Mürekkep doldurma işlemi, herkesin rahatlıkla uygulayabileceği kadar basit bir işlemdir. Mürekkep kutuları takviye işlemi için özel olarak tasarlanmıştır. Kalemin arka kapağını açarak, yavaş şekilde mürekkebi içine aktarabilirsiniz. Alabileceğinden fazla mürekkep aktarmak, taşmalara ve damlamalara neden olarak ortamı kirletebilir. Kartuşlu tahta kalemi çeşitleri kalıcı özelliktedir. Bu nedenle, mürekkep dolum işlemine başlamadan önce kullanılmayan bez, poşet ve gazete kâğıdı gibi ürünler serebilirsiniz. Herhangi bir mürekkep damlaması durumunda bu ürünler giysilerinizi ve ortamı koruyacaktır. Mürekkep dolum işleminin ardından bir süre bekleyerek kalem ucunun mürekkebi hapsetmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yeni almış gibi kullanabilirsiniz. Kartuşlu kalem uçları darbe ve deformelere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Ucun şeklinin bozulmaması, yazım rahatlığı açısından önemlidir. Kartuşlu, ucu kesik, yuvarlak, ince ve kalın olmak üzere farklı şekillerde üretilir. Bu uçlar süngerimsi bir yapıya sahiptir. Süngerli yapı sert veya yumuşak olabilir. Kullanım tercihinize göre farklı uçlar seçebilirsiniz. Sert uçlar, yazı yazmak için elverişlidir. Yumuşak uçlar ise tahta üzerinde yapılan boyama ve çizim işlemlerinde büyük bir kolaylık sağlar. Kalın ve yuvarlak uç yapısına sahip bu araçlar ile kalın çizgiler oluşturabilirsiniz. Yazı yazmak için yuvarlak kalın uç tercih edilebilir. Okullarda, öğretmenler kalın ve yuvarlak uçlu olanlar ile ders anlatımlarını gerçekleştirir. Yine aynı şekilde ofislerde yapılan sunum ve toplantılarda da tahta kalemi sıkça kullanılır. Kesik uçlu kalemler ise çoğunlukla geometrik şekillerin çizimlerinde kullanılır. Örneğin, geometri ve matematik derslerinde kullanılan çizimler kesik uçlu kartuşlu tahta kalemi indirim fırsatları ile alınabilir. Kesik uçlu tahta kalemi, mimarlık ve tasarım ofislerinde de sıklıkla kullanılır. Profesyonel çizimler için elverişli olan bu uç çeşidi ile ince yazıları kolaylıkla yazabilirsiniz.

Renkli Kartuşlu Tahta Kalemi Fiyatları

Renkli Kartuşlu Tahta Kalemi Fiyatları

Kartuşlu tahta kalemi siyah rengi en fazla tercih edilen modellerden biridir. Dikkat toplama özelliği bulunan siyah renk, ders anlatımlarında ve önemli toplantılarda sürekli olarak kullanılır. Parlak ve koyu renk tonu ile odada bulunan herkesin rahatlıkla okuyabileceği belirgin yazılar yazabilirsiniz. Siyah, ayırt edilmesi en kolay renklerden biridir. Bu nedenle, öğretmenler siyah renkli ürünleri sıkça tercih ederler. Kartuşlu tahta kalemi online alışveriş ile renkli modelleri de tercih edebilirsiniz. Önemli bilgileri yazmak ve dikkat çekici notları daha belirgin hale getirmek için renkli olanlardan faydalanabilirsiniz. Renkli olanlar arasında kırmızı, mavi ve yeşil renkler göz alıcı tonları ile en sık kullanılanlar arasındadır. Konu anlatımlarında başlıkları kırmızı ve yeşil renk kullanarak yazabilirsiniz. Mavi, özellikle sayısal derslerde farklı noktalarda sıklıkla kullanılır. Toplantı ve sunumlarda renkli kalemler kullanarak dinleyicilerin dikkatini toplayabilirsiniz. Sadece siyah renk kullanılarak yazılan yazılar bir süre sonra kafa karışıklığına neden olabilir. Bunu engellemek için özellikle karmaşık konularda renkli kalem kullanımı önerilir. Kartuşlu tahta kalemi fiyatları marka, model ve kalem adedi seçeneklerine göre belirlenir. Tekli olarak satın alabileceğiniz gibi set halinde sunulan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle, farklı renk seçeneklerinin bir arada olduğu setler ile avantajlı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bütün kalem ihtiyaçlarınızı bu setler ile tek seferde karşılayabilirsiniz. Bütçenize uygun seçeneklere yönelerek beğendiğiniz ürünleri alabilirsiniz. Kartuşlu tahta kalemi satın almak için yüzlerce farklı renk ve modeldeki ürünlere Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. Trendyol’un fırsatlarla dolu alışveriş dünyasından kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun kartuşlu tahta kalem çeşitlerine hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nereden Kartuşlu Tahta Kalemi Alabilirim?

Ev, okul ya da iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen kartuşlu tahta kalemi modellerini Trendyol’dan araştırabilirsiniz. Farklı renk ve model tasarımlarıyla her tarza hitap edebilen bu ürünler; tahta üzerinde kalın çizgiler oluşturmanız için idealdir. Öğretmenlerin favori gereçleri arasında yer alan ve uzun süreli kullanım avantajı sağlayan oldukça tasarruflu bir üründür. Kalın gövdesi ve akışkan mürekkebiyle ön plana çıkan bu ürünler; geniş kullanım alanına sahiptir. Beyaz yazı tahta üzerinde çizgi oluşturmak için idealdir. Farklı renk ve modelleriyle her ihtiyaç ve tarza hitap edebilir. Ergonomik yapı özellikleri ile tutuş rahatlığı sunan oldukça kullanışlı bir malzemedir. Kaygan yüzeyleri kuru bez ile kolayca silerek mürekkep yazısında çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kartuşlu Tahta Kalemi Hangi Renklerde Mevcuttur?

Kesintisiz ve homojen dağılım sağlayan tutuş açısından da yüksek konfor sunan kartuşlu tahta kalemi modelleri; siyah, beyaz, mavi, kırmızı aynı zamanda yeşil seçenekleri ile ön plana çıkar. Siyah renkli olanlar en fazla tercih edilen modeller arasındadır. Dikkat toplama özelliği sayesinde ders anlatımlarının yanı sıra önemli toplantılarda kullanılabilir. Sert plastikten üretilen ürünlerin gövdesi uzun süreli kullanımlarda dahi konforlu ve rahat tutuş avantajı sağlar. Uzun süre yorgunluk hissetmeden kullanabileceğiniz bu ürünleri mürekkebi bittiğinde doldurarak tekrardan değerlendirebilirsiniz. Mürekkep dolum işlemini yavaş ve özenli şekilde yapmanız gerekir. Kalemin alabileceğinden fazla mürekkep aktarmak çeşitli damlama ve taşmalara sebep olabilir. Özel mürekkep haznesine sahip olan bu kaleme mürekkep takviye ederek işlemlerinizi kolay şekilde halledebilirsiniz.

Kartuşlu Tahta Kalemi Avantajları Nelerdir?

Ergonomik ve pratik kullanımıyla dikkat çeken kartuşlu tahta kalemi modelleri, hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği özel tasarım üründür. Kaleminize mürekkebi kolayca takviye etmek için kalemin arka kapağını açabilirsiniz. Ardından mürekkebi kalem içerisine pratik şekilde aktarabilirsiniz. Ortamı kirletmeden mürekkebi kaleme ideal ölçüde dikkatli ve hassas şekilde doldurmanız gerekir. Ucu kesik, ince, kalın ve yuvarlak modelleri ile ön plana çıkan bu ürünlerin uçları süngerimsi yapıya sahiptir. Bu da yazı ve çizim işlemlerini hem kolay hem pratik hale getirir. Kalın ve yuvarlak uç yapısına sahip olan ürünler genellikle kalın çizgiler oluşturmanız için uygundur. Yazı yazmak için ise yuvarlak kalın uçlu kalemleri kullanabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre farklı uçlar tercih edebilirsiniz. Bu sayede yazı çizim ve boyama işlerini konforlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.