placeholder
"

Board Marker

" araması için 8610 sonuç listeleniyor
3A Mini Beyaz Tahta Kalemi &'lı Set 1632
3AMini Beyaz Tahta Kalemi &'lı Set 1632
(336)
Mini Beyaz Tahta Kalemi &'lı Set 1632
16 TL
Sepete Git

Board Marker

Board Marker Nedir?

Board Marker Nedir?

Okullarda ve ofislerde tercih edilen board marker kalemler, yazı tahtalarında kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Emaye, kaygan ve pürüzsüz yüzeylerde silinebilen board marker kalemler, kâğıt materyaller üzerinde kalıcı olabilir. Tahta önünde yapılan anlatımlarda etkili ve akılda kalıcı sunumlar için board marker kalemlerden faydalanabilirsiniz. Beyaz yazı tahtası üzerine konforlu yazım için özel gövde tasarımına sahip bu kalemler renk, uç şekli ve kullanım özelliği açısından birçok farklı şekilde sunulur. Silinebilir özelliği ile yazılan yazılarda düzenleme yapmaya olanak tanıyan board marker kalemler, öğretmenlerin favori yardımcı gereçlerinden biridir. Birçok farklı markanın board marker kalem serileri piyasada yer alır. İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanlarınıza uygun board marker kalem çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Beyaz yazı tahtaları üzerinde yazım ve çizim işlemleri için board markerlar kullanılır. Okullarda, ofislerde ve konferans salonlarında kullanılan board marker yazı tahtası ve flipchartlarda yazım işlemlerini kolay ve keyifli hale getirir. Bu kalemler, normal kalemlerden oldukça farklı özelliklere sahiptir. Board marker kalem çeşitleri kalın uçları ile dikkat çeker. Kaliteli bir board marker, tahta üzerinde yoğun ve parlak renkli çizgileri kolaylıkla yapmanıza olanak tanır. Tahta üzerine yazılan yazılar, kuru bez veya tahta silgisi yardımı ile izsiz silinebilir. Bu şekilde düzeltmeleri kolaylıkla yapabilir, yeni notları temiz yüzeye yazabilirsiniz. Board marker kalem çeşitleri farklı uç şekilleri ve kalınlıkları ile birbirinden ayrılır. Yazım şeklinizi ve kullanım amacınızı belirleyerek ince veya kalın kalem uçlarını tercih edebilirsiniz. Board marker kalem uçları, yuvarlak ve kesik olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Yuvarlak uçlu kalemler beyaz tahta üzerine yazı yazmak için oldukça elverişlidir. Yuvarlak uçlar ile kalın ve okunaklı yazıları kolaylıkla yazabilirsiniz. Board marker tahta kalemi ile yazılan yazılar kullanıldığı alan geniş olsa da odadaki herkes tarafından rahatça okunabilmelidir. Kalem seçiminde koyu ve kalın yazan ürünlere yönelerek doğru bir tercih yapabilirsiniz. Yuvarlak uçların yumuşak ve sert olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Yumuşak kalemler ile gölgeli çizimler yapabilir, daha kalın çizgiler çizebilirsiniz. Sert uçlu kalemler ayrıntılı çizimlerde ve okunaklı yazılarda kullanılabilir. Kalem ucunun kalitesi, kalemin kullanım süresini etkiler. Kaliteli ve markalı board marker kalemler tercih ederek, kaleminizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Kalem ucu süngerimsi bir yapıdan oluşur, bu nedenle zamanla deforme olabilir. Kaliteli malzemelerden üretilen kalem uçları kolay deforme olmaz.

Ayrıntılı Çizimler İçin İnce Uçlu Kalemler

Ayrıntılı Çizimler İçin İnce Uçlu Kalemler

Kesik uçlu kalemler, açılı ve sivri bir tasarıma sahiptir. Kesik uçlu board markerlar ile geometrik çizimleri rahatça yapabilirsiniz. İnce yazılar yazmak için de elverişli olan bu kalemler ayrıntılı çizimler için de en iyi yardımcılardan biridir. Kalem ucu tercihinizi kullanım alanınızı ve amacınızı belirleyerek yapabilirsiniz. Kalem ucu kalın ve ince olan seçenekler de piyasada yer alır. Kalın uçlar özellikle sınıf, konferans salonu ve ofis toplantılarında okunaklı yazılar yazmak için tercih edilebilir. Koyu ve kalın çizgiler için elverişli olan bu uçlar ile konforlu yazılar yazabilirsiniz. İnce uçlar ise genellikle çizimlerde kullanılır. Detaylı ve büyük çizimlerde ince uçlu kalemlere yönelerek kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kalın ve ince ucun tek kalemde yer aldığı modeller de kullanıcılara sunulur. Kalemin bir ucu kalın, diğer ucu ince olacak şekilde tasarlanan bu ürünler, her iki ucu kullanmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Board marker tahtası genellikle pürüzsüz ve kaygan bir yapıya sahiptir. Bu kalemler özel tahtalarda akışkan yazılar yazmanıza ve çizimler yapmanıza olanak tanır. Tahta kalemi board marker modelleri birçok farklı şekilde sunulur. Kullanım şekline göre tek kullanımlık ve doldurulabilir kalemler vardır. Tek kullanımlık tahta kalemi board marker çeşitleri, isminden de anlaşılacağı üzere mürekkebi bitince işlevsiz hale gelen kalemlerdir. Doldurulabilir kalemler bittiğinde board marker mürekkep çeşitleri ile takviye edilerek yeniden kullanılabilir. Bu kalemler board marker tahta kalemi mürekkebi ile işlevsel hale gelebilir. Kaleminizi aynı performansla kullanmak için uyumlu ve kaliteli mürekkepleri tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde sunulan bu mürekkeplerden, kullanım alanınıza ve kaleminize uygun olanları seçerek, uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Kalem ile birlikte sunulan yedek mürekkepler ile kesintisiz kullanım sağlayabilirsiniz. Mürekkep doldurma işlemi herkesin yapabileceği kadar basit bir işlemdir. Dolum işlemi sırasında yavaş ve özenli hareket ederek mürekkebin taşması ve damlaması gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Board marker mürekkepleri dolum işlemi için elverişli ambalaj tasarımına sahiptir. Mürekkebi kalemin arka kapağından yeterli miktarda doldurarak kaleminizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Board marker kalem uçları süngerimsi malzemelerden oluşur. Mürekkep dolum işleminin ardından bir süre bekleyerek sünger ucun mürekkep ile temasını artırabilirsiniz. Board marker mürekkep farklı gramlar ile kullanıcılara sunulur. Board marker mürekkep 100 ml seçeneği ile kaleminizi uzun süre takviye edebilir ve konforlu şekilde kullanabilirsiniz. Board marker mürekkep fiyatları renk, marka, gramaj farkı gibi özelliklere bağlı olarak farklı seçenekler ile sunulabilir. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bütçenize uygun mürekkep çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Renkli Board Marker İle Dikkat Çekici Yazılar

Renkli Board Marker İle Dikkat Çekici Yazılar

Board marker kalemler geniş renk yelpazesine sahiptir. Siyah modellerin yanı sıra renkli board marker kalem çeşitleri de oldukça dikkat çekicidir. Sunum veya ders anlatımlarında renkli board marker kalemler kullanarak daha dikkat çekici ve eğlenceli yazılar yazabilirsiniz. Bu kalemler mavi, kırmızı, yeşil, mor, turuncu, pembe ve sarı renkleri ile kullanıcılara sunulur. Anlatımlarınızda önemli alanları renkli board markerlar ile daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Dinleyicilerin ilgisinin dağılmasını önleyen bu kalemler ile rengârenk anlatımları kolay şekilde yapabilirsiniz. Beyaz tahta board marker kalemler, uzun ömürlü kullanım için yatay şekilde saklanabilir. Dik şekilde muhafaza edilen kalemlerin mürekkebi bir süre sonra dibe çöker ve tahta üzerine yazılan yazıların renkleri silikleşmeye başlayabilir. Board marker kalemler kâğıt materyaller üzerinde de kullanılabilir. Özellikle, büyük boyutlu kâğıtlarda board marker ile çizimler yapabilir, yazılar yazabilirsiniz. Buna örnek olarak, flipchart yazı tahtasının kâğıtları verilebilir. Toplantı ve sunumlarda sıkça kullanılan flipchartlar, board markerlar ile kullanıma elverişlidir. Büyük boy kâğıtlara sahip flipchartlar üzerinde okunaklı ve belirgin yazıları kolaylıkla yazabilirsiniz. Tasarım ve mimarlık ofislerinde de büyük boy kâğıt kullanımı yaygındır. Bu materyaller üzerinde geniş ve ayrıntılı çizimleri board marker kalem çeşitleri ile tamamlayabilirsiniz. Board marker kalemler hafif yapılı ürünlerdir. Bu nedenle rahatlıkla gittiğiniz her yere kendi kaleminizi götürebilirsiniz. Kapak üzerinde bulunan klipsler gömlek, ceket, önlük gibi giysilerin cebine sabitlenme sağlar. Kapak yapısı oldukça sıkı olan bu kalemlerde mürekkep akması ve damlaması gibi durumlar yaşanmaz. Board marker kalemler, tekli olarak sunulduğu gibi birkaç ürünün bir arada bulunduğu setler halinde de piyasada yer alır. Farklı renk kalemleri bir arada kullanmayı tercih ediyorsanız, renkli board marker kalem seti ürünlerine yönelebilirsiniz. Birçok markanın white board marker çeşitleri vardır. Board marker markaları arasında Edding, Stabilo, Snowman, Piano gibi markalar kaliteli ürünleri ile dikkat çeker. Marka, renk ve kalem adedi gibi özellikler board marker fiyatları üzerinde etkilidir. Birçok markanın board marker kalem çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.