İlgili Kategoriler
Marka
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Board Marker

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Karışık Renkli Board Marker Çeşitleri Trendyol'da!

Okullarda ve ofislerde tercih edilen board marker ürünleri, yazı tahtalarında kullanıma uygun olarak tasarlanır. Emaye, kaygan ve pürüzsüz yüzeylerde silinebilen board marker ürünleri, kağıt materyaller üzerinde kalıcı olabilir. Tahta önünde yapılan anlatımlarda etkili ve akılda kalıcı sunumlar için board marker ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Beyaz yazı tahtası üzerine konforlu yazım için özel gövde tasarımına sahip bu seçenekler renk, uç şekli ve kullanım özelliği açısından birçok farklı şekilde sunulur. Silinebilir özelliği ile yazılan yazılarda düzenleme yapmaya olanak tanıyan kalemler, öğretmenlerin favori yardımcı gereçlerinden biridir. Birçok farklı markanın board marker serileri piyasada yer alır. İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanlarınıza uygun board marker yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Beyaz yazı tahtaları üzerinde yazım ve çizim işlemleri için farklı modeller kullanılır. Okullarda, ofislerde yada konferans salonlarında kullanılan yazı tahtası ve flipchartlarda yazım işlemlerini kolay hale getirir. Bu kalemler, normal kalemlerden oldukça farklı özelliklere sahiptir. Board marker ürün çeşitleri, kalın uçları ile dikkat çeker. Kaliteli bir board marker, tahta üzerinde yoğun aynı zamanda parlak renkli çizgileri kolaylıkla yapmanıza olanak tanır. Tahta üzerine yazılan yazılar, kuru bez veya tahta silgisi yardımı ile izsiz silinebilir. Bu şekilde düzeltmeleri kolaylıkla yapabilir, yeni notları temiz yüzeye yazabilirsiniz. Board marker kalem çeşitleri farklı uç şekilleri ve kalınlıkları ile birbirinden ayrılır. Trendyol aracılığıyla farklı parçalara göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Board Marker Çeşitleri

Kullanışlı Board Marker Çeşitleri

Kesik uçlu modeller, açılı, sivri bir tasarıma sahiptir. Kesik uçlu board marker tavsiye edilen seçenekleriyle rahat çizimler yapılmasını sağlar. Ayrıca bu modellerle geometrik çizimleri rahatça yapabilirsiniz. İnce yazılar yazmak için de elverişli olan bu kalemler ayrıntılı çizimler için de en iyi yardımcılarından biridir. Kalem ucu tercihinizi kullanım alanını ve amacınızı belirleyerek yapabilirsiniz. Kalem ucu kalın ve ince olan seçenekler de piyasada yer alır. Kalın uçlar özellikle sınıf, konferans salonu ve ofis toplantılarında okunaklı yazılar yazmak için tercih edilebilir. Koyu ve kalın çizgiler için elverişli olan bu uçlar ile konforlu yazılar yazabilirsiniz. İnce uçlar ise genellikle çizimlerde kullanılır. Detaylı, aynı zamanda büyük çizimlerde ince uçlu seçeneklere yönelerek kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kalın yada ince ucun tek kalemde yer aldığı modeller de müşterilere sunulur. Kalemin bir ucu kalın, diğer ucu ince olacak şekilde tasarlanan bu ürünler, her iki ucu kullanmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. İlgili ürünlerin tahtası genellikle pürüzsüz ve kaygan bir yapıya sahiptir. Bu kalemler özel tahtalarda akışkan yazılar yazmanıza ve çizimler yapmanıza olanak tanır. Board marker modelleri birçok farklı şekilde sunulur. Ayrıca farklı modellerle ile birlikte sunulan yedek mürekkepler ile kesintisiz kullanım sağlayabilirsiniz. Mürekkep doldurma işlemi herkesin yapabileceği kadar basit bir işlemdir. Dolum işlemi sırasında özenli hareket ederek mürekkebin taşması ve damlaması gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Tasarlanan özel mürekkepler dolum işlemi için elverişli ambalaj tasarımına sahiptir. Mürekkebi kalemin arka kapağından yeterli miktarda doldurarak kaleminizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Board marker ürün uçları, süngerimsi malzemelerden oluşur. Mürekkep dolum işleminin ardından bir süre bekleyerek sünger ucun mürekkep ile temasını artırabilirsiniz. Board marker mürekkep farklı gramlar ile müşterilere sunulur. 100 ml mürekkep seçeneği ile ürünü uzun süre takviye edebilirsiniz. Board marker ürün fiyatları renk, marka, gramaj farkı gibi özelliklere bağlı olarak farklı seçenekler ile sunulabilir. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bütçenize uygun mürekkep çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Board marker online alışveriş fırsatlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Board Marker Modelleri

İşlevsel Board Marker Modelleri

Yazım şeklinizi ve kullanım amacınızı belirleyerek ince veya kalın uçlu çeşitleri tercih edebilirsiniz. Board marker uçları, yuvarlak ve kesik olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Yuvarlak uçlu modeller beyaz tahta üzerine yazı yazmak için oldukça elverişlidir. Yuvarlak uçlar ile kalın ve okunaklı yazıları kolaylıkla yazabilirsiniz. Board marker kullananlar tarafından yazılan yazılar kullanıldığı alan geniş olsa da odadaki herkes tarafından rahatça okunabilmesi önemlidir. Kalem seçiminde koyu ve kalın yazan ürünlere yönelerek doğru bir tercih yapabilirsiniz. Yuvarlak uçların yumuşak ve sert olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Yumuşak uçlu ürünler ile gölgeli çizimler yapabilir, daha kalın çizgiler çizebilirsiniz. Sert uçlu modeller ayrıntılı çizimlerde ve okunaklı yazılarda kullanılabilir. Kalem ucunun kalitesi, kalemin kullanım süresini etkiler. Kaliteli ve markalı board marker indirim fırsatlarından faydalanarak, ürününüzü, bu nedenle zamanla deforme olabilir. Kaliteli malzemelerden üretilen uçlar kolay deforme olmaz. Kullanım şekline göre tek kullanımlık ve doldurulabilir kalemler vardır. Tek kullanımlık tahta kalemi board marker çeşitleri, isminden de anlaşılacağı üzere mürekkebi bitince işlevsiz hale gelen kalemlerdir. Doldurulabilir modeller bittiğinde mürekkep çeşitleri ile takviye edilerek yeniden kullanılabilir. Bu seçenekler board marker tahta kalemi mürekkebi ile işlevsel hale gelebilir. Bu seçenekler, tekli olarak sunulduğu gibi birkaç ürünün bir arada bulunduğu setler halinde de piyasada yer alır. Farklı renk kalemleri bir arada kullanmayı tercih ediyorsanız, renkli kalem seti ürünlerine yönelebilirsiniz. Birçok markanın white board marker çeşitleri vardır. Ürün markaları arasında kaliteli üretimler yapanlar oldukça dikkat çeker. Marka, renk ve ürün adedi gibi özellikler board marker fiyat aralığı üzerinde etkilidir. Trendyol üzerinden farklı modelleri alabilirsiniz.

Avantajlı Board Marker Kampanyaları

Avantajlı Board Marker Kampanyaları

Board marker ürünleri, geniş renk yelpazesine sahiptir. Siyah modellerin yanı sıra renkli board marker ürün çeşitleri de oldukça dikkat çekicidir. Sunum veya ders anlatımlarında ilgili seçenekleri kullanarak daha dikkat çekici ve eğlenceli yazılar yazabilirsiniz. Bu seçenekler mavi, kırmızı, yeşil, mor, turuncu, pembe ve sarı renkleri ile müşterilere sunulur. Anlatımlarınızda önemli alanları renkli tasarımlar ile daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Dinleyicilerin ilgisinin dağılmasını önleyen bu modeller ile rengarenk anlatımları kolay şekilde yapabilirsiniz. Siyah, beyaz board marker modelleri, uzun ömürlü kullanım için yatay şekilde saklanabilir. Dik şekilde muhafaza edilen seçeneklerin mürekkebi bir süre sonra dibe çöker ve tahta üzerine yazılan yazıların renkleri silikleşmeye başlayabilir. Kaleminizi aynı performansla kullanmak için uyumlu ve kaliteli mürekkepleri tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde sunulan bu mürekkeplerden, kullanım alanınıza ve kaleminize uygun olanları seçerek, uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Bunlar kağıt materyaller üzerinde de kullanılabilir. Özellikle, büyük boyutlu kağıtlarda ürünler ile çizimler yapabilir, yazılar yazabilirsiniz. Buna örnek olarak, flipchart yazı tahtasının kağıtları verilebilir. Toplantı ve sunumlarda sıkça kullanılan flipchartlar, board markerlar ile kullanıma elverişlidir. Büyük boy kağıtlara sahip flipchartlar üzerinde okunaklı ve belirgin yazıları kolaylıkla yazabilirsiniz. Tasarım ve mimarlık ofislerinde de büyük boy kağıt kullanımı yaygındır. Bu materyaller üzerinde geniş ve ayrıntılı çizimleri ürün çeşitleri ile tamamlayabilirsiniz. Board marker kampanya fırsatlarıyla büyük avantajlar sunar. Bunlar hafif yapılı ürünlerdir. Bu nedenle rahatlıkla gittiğiniz her yere kendi kaleminizi götürebilirsiniz. Kapak üzerinde bulunan klipsler gömlek, ceket, önlük gibi giysilerin cebine sabitlenme sağlar. Kapak yapısı oldukça sıkı olan bu kalemlerde mürekkep akması ve damlaması gibi durumlar yaşanmaz. Siz de board marker satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.