"

Fon Kartonu

" araması için 2050 sonuç listeleniyor

En Dayanıklı ve Kaliteli Fon Kartonu Modelleri Trendyol'da!

Fon kartonu; ödev, süsleme ve farklı aktiviteler için kullanılan ürünlerden biridir. Farklı renk, boyut ve materyallerden üretilen bu ürünler; çocuklarınız için bir eğlence gereci olabilir. Renkli fon kartonu, makas ile farklı boyutlarda kesilerek istenilen aktiviteye uygun hale getirilebilir. Sarı, mavi, kırmızı, beyaz, siyah fon kartonu gibi çeşitleri ile son derece geniş renk yelpazesine sahiptir. Parlak ve göz alıcı görünüme sahip metalik fon kartonu, eğlenceli parti geceleri için farklı süslemeler yapmanıza yardımcı olur. Ürünleri adetli olarak alabileceğiniz gibi gram halde de tedarik edebilirsiniz. Rulo fon kartonu modellerinin içeriğinde birden fazla renk bulunur. Rulo şeklinde satılan ürünlerin adeti, boyutu ve renk seçeneği farklılık gösterir. Genelde 50x70 cm ve 100 gram özelliklerine sahip olan ürünler, 10 farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkar. Farklı materyale sahip plastik fon kartonu, silinebilen bir yapıya sahiptir. Çocuğunuz ile yaptığınız aktiviteleri bu ürün ile uzun süre saklayabilir ve toz oluşumu gibi durumlarda pratik şekilde silebilirsiniz. Sağlam ve dik duran şekiller için tercih edebileceğiniz sert fon kartonu, dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Dolgun yapısı ile dayanıklı maket ve şekiller elde etmenizi sağlar. Renkli ve kaliteli tasarımları ile çocukların ve yetişkinlerin aktivite malzemelerinden biridir. Trendyol’a göz atarak geniş ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz.

Rengarenk Fon Karton Çeşitleri

Rengarenk Fon Karton Çeşitleri

Beğeni kazanan ürünler özellikle okul ya da kreş gibi çeşitli eğitim merkezlerinde çocukların motor becerilerini geliştirmek için etkinliklerde kullanılır. Bu becerilerin gelişmesi için ürünlerde şekil verme ya da kesme gibi çalışmalar yapılabilir. Çalışmalarda kullanılmak üzere renkli ya da desenli seçeneklerin tercih edilmesi çocukların ilgisini ve becerisini olumlu yönde geliştirebilir. Bu süreçte tırtıklı, oluklu, sedefli, aynalı fon kartonu gibi farklı materyalden oluşan ürünlerin tercih edilmesi çocukların el göz koordinasyonunun gelişmesine büyük katkı sağlar. Aynalı görünüme sahip olan ürünler ile özel tasarımlara farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca çocuk odası veya okul süslemeleri gibi farklı ortamlarda dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Bu seçeneklerin birçok farklı boyutu mevcuttur. A4 fon kartonu sık tercih edilmesinin yanı sıra A3 ve A6 gibi farklı boyutları da üretilir. Fon kartonu 50x70, 35x50, 25x30 gibi farklı ebatlarda üretilir. İhtiyaç duyduğunuz boyutlarda ürünü satın alarak çeşitli etkinlikler için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve çocuklarınız için hem küçük hem eğlenceli hediyeler hazırlarken bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Özellikle modern ve göz alıcı puantiyeli, yaldızlı, fosforlu, simli fon kartonu ile etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Farklı miktarlarda paketlenerek ürünlerin içeriği değişkenlik gösterir. 10’lu, 100’lü fon kartonu gibi seçenekler de vardır. Kişilerin ihtiyacı düşünülerek miktarlar belirlenir. Parlak fon kartonu, normal ürünlere göre canlı ve etkili bir görünüme sahiptir. Farklı renklere sahip bu ürünler, üst düzey tasarımlarda kullanılarak gerçeğe yakın görünüm elde edilebilir. Gelişim çağında olan çocukların el becerilerini üst seviyelere taşımasında kullanılabilecek ürünlerden biri de dokulu, desenli fon kartonu çeşitleridir. Üzerinde bulunan farklı desenler ile çocukların dikkatini çeker. Ayrıca bu seçenekler çeşitli etkinlikler için de teşvik edicidir. Dokulu modeller, %60 pamuktan oluşur. Işığa dayanıklı ve jelatin ağırlıklı içeriğe sahiptir. Pastel ya da kuru boya gibi kalem çalışmalarının yanı sıra sulu boya teknikleri için dahi son derece uygundur. Uzun yıllardır fazlasıyla popüler olan origami çalışmaları için de uygun seçenekler vardır. Dekorasyon, çerçeveleme ve dosyalama gibi faaliyetlerde de kullanılabilir. Ürünün farklı versiyonlarını incelemek ve satın almak için Trendyol’göz atabilirsiniz.

Eğlenceli Tasarımlar için Fon Kartonu Kullanımı

Eğlenceli Tasarımlar için Fon Kartonu Kullanımı

Pek çok renge sahip olan bu ürünler, çocukların motor becerilerinin gelişimi için kullanılan bir çeşit gereçtir. Özellikle okul ve kreş gibi eğitim kurumlarında yapılan çalışmalarda yaygın olarak kullanılır. Farklı görüntüler elde etme doğrultusunda kesme, boyama ve şekil verme gibi çalışmalarda sıkça tercih edilir. Geniş renk seçenekleri sayesinde çocukların eğlenceli ve verimli zaman geçirmesini sağlar. Yapılacak aktivitenin büyüklüğüne göre boyut seçimini yapabilirsiniz. Etkinlik karmaşık ise büyük fon kartonu kullanmanız zaman ve verim yönünden sizin için avantajlı olabilir. Aynı zamanda elde ettiğiniz çalışmanın uzun süre dayanıklı olmasını istiyorsanız kalın fon kartonu tercih ederek dayanıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda karşınıza çıkan ürünler, farklı seçenekler ile her türlü işlemlerde kullanmanız için tasarlanır. Genellikle 25x35, 35x50, 70x100 fon kartonu seçenekleri yaygın olarak tercih edilir. Lacivert, pembe, kahverengi, gri, yeşil fon kartonu gibi çeşitli renklerde üretilen modeller; her türlü tasarım, aktivite ve süslemelerde kullanılabilir. Çocuklar için aktiviteleri eğlenceli hale getirmek

neon fon kartonu çeşitleri ile oldukça caziptir. Ürünün parlak görünümü etkinlikleri eğlenceli ve eğitici hale getirir. Şekil verilen çalışmaların üzerine boyama gibi uygulamalar yapılarak çocukların hayal gücü gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Ürünlerin kaliteli olmasının yanı sıra düzenli ve temiz saklanabilmesi de önemli noktalardan biridir. Uzun süre temiz şekilde muhafaza etmek için dosyalı fon kartonu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kitap şeklinde üretilerek satışa sunulan ürün içeriği, sayfa sayfa renkli yapılardan oluşur. Bu sayede ürünleri düzenli şekilde uzun süre saklayabilirsiniz. Küçük çalışmalarınız için yarım fon kartonu ürünlerini tercih ederek ekonomi ve malzeme yönünden avantaj elde edebilirsiniz. Her türlü çalışma için birçok farklı çeşitten faydalanabilirsiniz.

Avantajlı ve Cep Dostu Fon Karton Fiyatı

Avantajlı ve Cep Dostu Fon Karton Fiyatı

Dikkat çeken bu ürünlerin içeriğinde çocuk sağlığına zarar verebilecek herhangi bir madde bulunmaz. Bu da onların zarar görmeden eğlenceli ve eğitici zaman geçirmesini avantajlı hale getirir. Zararlı etkilerinin tespit edildiği EN71 testlerinden geçen ürünler, fiziksel ve kimyasal olarak bir yan etkiye yol açmaz. Fon kartonu çeşitleri ile istediğiniz çalışmaları yapabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızla hem eğlenceli hem de eğitici zaman geçirebilirsiniz. Farklı markalar tarafından satışa sunulan fon kartonu fiyatı; seçeneklerin boyutu, materyali ve sayısına göre farklılık gösterir. Her türlü bütçe aralığına göre seçenek bulmanız oldukça mümkündür. Fon kartonu satın alarak çocuklarınızla eğitici faaliyetler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca onlarla keyifli zaman da geçirebilirsiniz. Satın alma aşamasında fon kartonu yorumlarını incelemek, seçim yapmanızı kolaylaştırabilir. Ayrıca fon kartonu kullananların deneyimlerinde de faydalanabilirsiniz. Online olarak fon kartonu indirim fırsatlarından yararlanarak bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Satın alan kişilerin fon kartonu tavsiyeleri ile kaliteli ve ihtiyacınıza göre olan modelleri inceleyebilirsiniz. Çeşitli fon kartonu kampanyaları sayesinde pek çok ürüne sahip olmanız mümkündür. Paket şeklinde satılan seçenekler, içeriğinde farklı renk ve sayıda ürün içerir. Bu sayede uzun sürede farklı çalışmalar yapmanıza olanak tanır. Sağlığa zararı olmayan ve çeşitli testlerden geçen ürünler, dayanıklı materyallerden üretilir. Aynı zamanda kolay şekil alabilen forma sahiptir. Etkinlik sırasında ya da sonrasında ürünlerin renginde herhangi bir sararma veya solma oluşmaz. Bu sayede elde ettiğiniz çalışmalar ile çocuklarınızın odalarını süsleyebilirsiniz. Bununla beraber yaşam alanlarını güzelleştirebilirsiniz. Fon kartonu online olarak Trendyol ile satışa sunulur. Siz de bu seçenekleri satın alarak kısa sürede istediğiniz çalışmalarda son derece güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fon Kartonu Nedir?

Fon kartonu, okullarda ve etkinlik merkezlerinde sıklıkla kullanılan bir tür renkli ve kaygan kağıt türüdür. Özel gün kutlamalarında pano süslemek için ya da çeşitli görseller tasarlanırken sıklıkla renkli fon kağıtlarından yararlanılır. İnce ve yumuşak yapısı ile kesilmesi kolaydır. Özellikle okul öncesi eğitim kurumlarında etkinlik olarak sıklıkla kullandırılır. Çocuklarda el ile alakalı motor becerilerin gelişmesi için öğretmenlerin en çok yaptırdığı etkinlik malzemesidir. Çocuklar için uygun makaslarla zahmetsizce kesilebilir. Fon kartonu ile dikkat çekici görseller hazırlanabilir. Bu malzemeler ile çeşitli şekiller oluşturulup resim de yapılabilir. Objelerin üzerine figürler kesilip yapıştırılarak da kullanılır.

Fon Kartonu İnce Mi Kalın Mıdır?

Kullanım bakımından incelendiğinde en sık ince yapılı fon kağıtları tercih edilir. Hafif, kesilmesi kolay ve kaliteli renkli kuşe kağıtlar ile hayal gücünü kullanabilen çocuklar yetişir. El becerilerinin gelişmesi ve düşüncelerin sanata dönüşmesinde birer adım görevi gören fon kağıtlar ince tercih edilir. Çünkü hem kolay kesilir hem de uygulamada pratik bir avantaj sağlar. Kalın olanları daha çok renkli kartonlar şeklindedir. Bu sayede fon olarak da kullanılabilir. Tercihe en uygun fon kartonlarını seçerek tüm el becerisi işlerinde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Her renk fon kağıdı bulunur. Farklı figür kesimleri için kolaylıkla yeterli alan tanır.

Fon Kartonu Nereden Alınır?

Okullarda ya da çeşitli etkinliklerde kullanılan fon kağıtlarını çeşitli renklerde ve ebatlarda Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Genellikle beyaz, mavi, mor, siyah ve türevi pek çok renklerde bulunabilen bu kartonlar ile çeşitli çalışmaların yanı sıra el işi figürler de yaratılabilir. Makas ile kolaylıkla kesilebilen ve çocukların kullanımına uygun olan fon kartonlarının her rengini bulup kullanmanız mümkündür. Ayrıca bu kartonların farklı kalınlıklarda olanları da mevcuttur. Trendyol’dan aldığınız kullanışlı fon kartonları ile çocuklarınız el becerilerini geliştirirken hayal güçlerinde yarattığı figürleri de somutlaştırabilirler. Okullarda da pek çok el işi dersinde renkli fon kağıtları kullanımı yaygındır. Grup etkinliklerinde ve resim derslerinde bu tür renkli fon kartonları ile belirli günle haftalar için hazırlıklar da yapılabilir.