Roman Türü
Yazar
Fiyat
Basım Dili
Setli/Tekil
Sayfa Sayısı
Cilt Bilgisi
Boyut
Basım Yılı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Elif Şafak Kitap

" araması için 113 sonuç listeleniyor

Elif Şafak Kitapları ile Kaliteli Okuma Vakitleri

Türkiye’nin önde gelen kadın yazarlarından olan ve pek çok ödüle sahip Elif Şafak, 1971 yılında Fransa Strasbourg’da gözlerini dünyaya açtı. Kendine mahlas olarak annesinin adını kullanır. Ailesindeki sıkıntılardan dolayı Ankara’ya taşınan yazar büyük annesi ile yaşar. Annesi modern ve daha diplomatik olmasına rağmen büyük annesi ile hayatını sürdürmeyi seçer. Birbirinden farklı iki kadın arasında büyüyen Elif Şafak, ikisinin de etkisi altında kalır. Yaşamak için pek çok yer değiştirir ve bu sayede yazar hayatında kaleme aldığı deneyimleri bu yolculukları sırasında edinir. Dünya’yı gezmekten keyif alan ve keşfetmeyi seven yazar bir yandan da kendi ülkesine bağlı olduğunu belirtir. ODTÜ’de Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olur. Yüksek lisans ve doktora yaparak farklı konulara hakimiyetini artırır. İlk ödülünü 1997 yılında yayınladığı ilk kitap olan ‘Pinhan’ ile 1998 yılında alır. Başarılı dili ve anlatımı sayesinde Elif Şafak kitapları ile dünyaya kendini tanıtır.

Elif Şafak Romanları

Elif Şafak Romanları

Yüksek lisans ve doktora tezlerini kadınlık, cinsiyet, toplum konuları ile ilgili yazan Elif Şafak, bu konuları romanlarında da sıklıkla işler. Türkçe dışında Elif Şafak kitapları İngilizce olarak yazmaktan da hoşlanır ve İngilizce’yi daha mantıksal bulduğunu söyler. Kadın konularını romanlarında sıklıkla ele alan yazar, çocuğunun doğumundan sonra psikolojik sıkıntıyla otobiyografi niteliğinde olan Siyah Süt kitabını yazar. İlgi gören Siyah Süt ile beraber Elif Şafak kitapları İngilizce olarak raflarda yerini alır. Aşk ismindeki kitabı 40 Rules of Love olarak çevrilir. Aşk kitabı sayesinde Türk edebiyat tarihinde kısa zamanda en çok satan edebi eserine sahip unvanını elde eder. Elif Şafak deneme kitapları yazmaya ‘Med Cezir’ isimli kitabı sayesinde başlar. Beşpeşe kitabında ise konuk yazarlık yapar. Havva’nın Üç Kızı, Ustam ve Ben, Mahrem, Şehrin Aynaları, İskender gibi pek çok kitabı raflarda yerini alır. Elif Şafak bütün kitapları ile istediği başarıya ulaşır ve kitapları 60’dan fazla dile çevrilir.

Elif Şafak Kitapları Seti

Elif Şafak Kitapları Seti

Yazar Elif Şafak’ın dilinden kitaplar okumak istiyorsanız kitap setleri size avantajlı fiyatlar sunar. Her kitabından bir tane olacak şekilde düzenlenen kitap setleri sayesinde Elif Şafak’ın dilinden birden fazla kitap okuyabilirsiniz. Cinsiyet, toplum, kadın gibi konuları ele alan romanlarının ya da farklı kategorilerde yazdığı kitapların bir arada olduğu kitap setleri toplu olarak satın alma imkanı sağlar. İki, üç, dört ya da beş tane kitabın bir arada olduğu kitap setleri ile tek seferde Elif Şafak’ın birden fazla kitabına ulaşabilirsiniz. Başka yazarlar ile de kitapları set halinde bulunur. Böylece birden fazla yazarı tanıma şansı elde edersiniz. Kitap setlerinin içerisinde bulunan kitapların sayfa sayıları ve konuları farklılık gösterir. Kitap çeşidi sayesinde kütüphanenize birden fazla kitap ekleyebilirsiniz. Elif Şafak kitap yorumları sayesinde çoklu setlerden size en uygun olanına ulaşmak mümkün.

basElif Şafak Kitapları Fiyatlarılık3

Elif Şafak Kitapları Fiyatları

Kitapların sayfa kalınlığına ve set durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ciltli ya da ciltsiz kitaplar arasında da fiyat farkı olur. Ciltli kitapların yıpranma ihtimali daha düşüktür. Bu yüzden ciltli kitaplar ciltsiz kitaplara göre daha maliyetlidir. Elif Şafak kitaplarını set halinde bulmak mümkündür. Setin içerisindeki kitap sayısına göre fiyat artış gösterir. Tek tek temin etmeye göre kitap seti bütçeye avantaj sağlar. Kitap setlerinde bulunan kitapların tekli fiyatları göz önüne alınarak set fiyatı elde edilir. Konu özetini okuyarak kitap seçimi yapabilir, dikkatinizi çeken kitapları bir arada satın alabilirsiniz. Elif Şafak kitap fiyatları her kitap okurunun bütçesine hitap eder.