İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Fiyat
Renk
Parça Sayısı
Materyal
Hacim
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kahve Fincan Takımı

" araması için 11120 sonuç listeleniyor

En Güzel Fincan Takımı Modelleri Trendyol’da!

Kahve; arkadaşlığın ve misafirperverliğin önemli sembollerinden biridir. Özel konuklara olan saygıyı göstermek için ikram edilen içecek özel fincanlarda servis edilir. Bu yüzden kahve fincanı takımının birbirinden çeşitli renk ve modelleri bulunur. Misafir sayınıza göre çeşitlendirilmiş takımlarda mevcuttur. Kalabalık konuklarınız için 24 parça fincan takımlarını da tercih edebilirsiniz. Pazar kahvaltılarından sonra ailenizle birlikte sohbet sırasında yudumlarsınız. Kişi sayınıza uygun farklı adetlerde olan kahve fincan takımlarını tercih edebilirsiniz. Sahip olmak isteyeceğiniz ürünün sayısı kadar model, desen ve renkleri de önemlidir. Konuklarınıza bağlı olarak tercih etmek isteyeceğiniz çok sayıda şık ve spor tasarımlı fincan modelleri vardır. Samimi arkadaşlarınızdan oluşan misafirleriniz için Mickey Mouse, zebra desenli, mermer desenli, leopar desenli kahve fincan takımı modelleri ile sunumlarınızı renklendirebilirsiniz. Daha resmi davetler ya da aile büyükleri için tercih edebileceğiniz otantik, retro kahve fincan takımı şık modelleri de bulunur. Tek renk ve sade tasarımlı modelleri de bulunabilir. Bunlar bakır, mavi, gold, beyaz kahve fincanı gibi çeşitli renklerdir. Her bütçeye ve zevke göre dilediğiniz fincan takımına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaş ve sevdiklerinizin evlerine konuk olarak gittiğinizde hediyelik kahve fincan takımı armağan etmeniz arkadaşlarınız için güzel bir sürpriz olabilir. Yine özel günler içinde hediye olarak tercih edebileceğiniz güzel bir seçenek olan kahve fincan takımı uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Size Özel Kahve Fincanı Takımları

Size Özel Kahve Fincanı Takımları

Türk kültüründe ikramda bulunmak özel günlerde çok daha anlamlı ve önemlidir. Kız isteme merasimi gibi aileniz ve sizin için önemli olan bu özel günlerde tasarlanan birbirinden güzel modeller bulunur. Damat için tasarlanan özel kahve fincanı takımı modelleri ilginizi çekebilir. Sunum tabağı ile beraber servis edebileceğiniz ürünün üzerinde sevdiğinize özel mesajlar bulunanları ve isimlerinizi yazdırabileceğiniz modelleri de vardır. Ayrıca bu fincanları dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve anı olarak saklayabilirsiniz. Yine bu özel güne şahitlik eden diğer misafirleriniz için şık kahve fincanı takımı ile şık sunumlar yapabilir ve kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Çeyiziniz içinde birbirinden farklı kahve fincan takımı modelleri vardır. Birden fazla takıma sahip olabilirsiniz. Bunlar arasında leoparlı, lokumluklu, çizgili, roma rakamlı fincan takımı olarak çok sayıda çeşit ve model bulunur. Kahvenin yanında da ikram ettiğiniz çok sayıda tamamlayıcı atıştırmalık vardır. Bunlar klasiklerden vazgeçmeyenlerden için sadece su, yeni nesil sunumlarda sürekli gördüğümüz çikolata, lokum ve şerbet olarak sıralanır. Bu yüzden sunumlu kahve fincan takımı modelleri ilginizi çekebilir. Misafirlerinize şık bir sunum yapmak isteyebilirsiniz bunun için sunum tabaklı kahve fincan takımı uygun modeller arasındadır. Her bir parçası ile tam bir takım olmasını istiyorsanız eğer tabaklı, ikramlıklı, tepsili fincan takımı modelleri de vardır. Ürünün desenli ve desensiz olanları da vardır. Zevkinize ve tarzınıza göre sahip olabilirsiniz. İstediğiniz adetler de bulunan ürünün yeşil, lacivert, pembe kahve fincan takımı gibi birçok renk seçenekleri de bulunur. Tek renk tercih edemeyebilirsiniz ve desenli modelleri de vardır. Bunlar arasında delikli, puantiyeli, çiçekli kahve fincan takımı sayılabilir. Özel gün ya da günlük hayatınız için kullanıma uygun bütün modelleri Trendyol’da bulabilir ve kahve fincan takımı modelleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Zevkinize hitap eden ve bütçenize uygun modeli filtreleyebilir böylece istediğiniz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca kahve fincan takımı indirimli fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Farklı Desen ve Modelleri ile Kahve Fincanı Takımları

Farklı Desen ve Modelleri ile Kahve Fincanı Takımları

Türk kahve fincan takımı zevkli model ve renkleriyle ilginizi çekebilir. Ayrıca her zevke hitap eder bu sayede hediye olarak da sevdikleriniz için uygun bir seçenektir. En sevilen modeller arasında bulunan bambu kahve fincan takımı hem şık hem de spor olanlarıdır. Sevilen ve beğenilen ünlü sanatçıların bazı özel kuruluşlar için desenlerini tasarladıkları tasarım fincan takımı oldukça ilginizi çekebilir. Hem sevdiğiniz sanatçıların zevkiyle tasarlanmış olan ürüne sahip olursunuz hem de özel kuruluşlara katkı sağlarsınız. Diğer şık ürünler arasında bulunan ayaklı kahve fincan takımı ise en sevdiğiniz ve vazgeçilmeziniz olacaktır. Kendinizi ve konuklarınızı özel hissettirecek olan bu tasarımın birçok modeline sahip olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca standlı kahve fincan takımı da satın almayı düşünebilirsiniz. Böylece bu özel ve güzel parçaları mutfağınızda sergileyebilirsiniz. Mutfağınıza uyumlu olduğunu düşündüğünüz tüm 100 ml kahve fincan takımı ürünlerinizi bu stand sayesinde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Osmanlı izleri taşıyan bakır kahve fincan takımı ise özel parçalar arasındadır. Sıklıkla tercih edilen ve sevilenlerdendir. Genellikle ikili kahve fincan takımının yanında bakır tepsi ve kapaklı lokumluğu ile beraber set halinde satılan bu ürünün fincanının bakır kapağı da bulunur. İsteğe bağlı 6 kişilik kahve fincan takımı da mevcuttur. Bu nostaljik kahve fincan takımına sahip olabilir ya da sevdiklerine hediye olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca porselen malzemeden üretilen gümüş kahve fincan takımı hem modern hem de nostaljik bir hava verir. Sadece modern tasarımlar ilgisini çekenler için yaldızlı, notalı kahve fincan takımı olanları da bulunur. Ayrıca kullanılan üretim malzemelerinde de birçok çeşitlilik mevcuttur. Bunlardan sık kullanılanı porselen kahve fincan takımı olanlarıdır. Cam fincan takımı farklılık isteyenlerin ilgisini çekebilir ve oldukça şık bir tasarımdır. Borosilikat ısıya dayanıklı camdan üretilirler. Tabakları ise yine aynı malzemeden ya da bambu olarak farklılık gösterebilir. Bu şeffaf kahve fincan takımına ve diğer birbirinden farklı tasarımlara Trendyol’dan uygun fiyatlar ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden kahve fincan takımı 6 kişilik,2 li kahve fincan takımı,cam kahve fincan takımı, şık kahve fincan takımı, bakır, mavi, gold, beyaz kahve fincan takımı, leoparlı,lokumluklu, çizgili, roma rakamlı kahve fincan takımı,rengarenk kahve fincan takımı,24 parça kahve fincan takımı, tasarım kahve fincan takımı, tabaklı, ikramlıklı, tepsili kahve fincan takımı,3 lü, 4 lü kahve fincan takımı renkli kare kahve fincan takımı ve özel kahve fincan takımı seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kahve Fincan Takımları

Uygun Fiyatlı Kahve Fincan Takımları

Kahve fincan takımı fiyatları parça sayısı, desen, özel tasarım ve üretimde kullanılan malzemesi gibi özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Fiyat farklılıklarında etkili olan parça sayısı ve ürün tasarımıdır. Kahve fincanı takımı 6 kişilik olanları ise genellikle parça sayısı olarak çok tercih edilenler arasındadır. Kalabalık misafirleriniz için de uygun sayılar mevcuttur. 18 parça kahve fincan takımı gibi setleri bulunur. Altı kişilik olan takımları 12, 18 ya da 36 kişilik sayılar haline getirerek daha avantajlı hale getirebilirsiniz. İhtiyacınıza göre 12 kişilik kahve fincan takımı gibi sayılarda setlerde vardır. Diğer bir fiyat farkı olan desenli ve özel tasarımlı ürünlerdir. Siyah kahve fincan takımı gibi sade ve spor modeller uygun fiyatlı olanlar arasındadır. Yine tek renk ve sade tercih etmek isteyenler ve renk konusunda karar veremeyenler için renkli kahve fincan takımı olanları da vardır. Kahve fincan takımı 6’lı olarak satılan ürünü iki adet sipariş verebilir ve böylece altı adet renkte ikili renkli kahve fincan takımı olarak da çeşitlendirebilirsiniz. Tiryakileri için özel olarak üretilen ve malzemesi ince kahve fincan takımı olanları da dikkatinizi çekebilir. Birbirinden şık tasarımları ile nadir ve özel markalara ait olan bu üründen kahve içmek size ve konuklarınıza oldukça zevk verebilir. Bunun gibi birçok kahve fincan takımı yeni modellerine Trendyol sayesinde kolaylıkla ulaşabilir ve diğer ürünler için takip edebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un kampanya ve indirimli dönemlerini takip edebilir ve kahve fincan takımı en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.