placeholder
"

Arka Görüş Kameraları

" araması için 498 sonuç listeleniyor

Arka Görüş Kameraları

Arka Görüş Kameraları

Ulaşımda oldukça önemli bir yere sahip olan arabalar, çeşitli ekipmanlar sayesinde daha kolay ve aktif şekilde kullanılabilir. Sürücülerin park ve sürüş esnasında aracın arka tarafını tam anlamıyla görebilmesini sağlayan arka görüş kamerası, çok sayıda kişinin tercihleri arasında bulunur. Ortaya çıkabilecek tehlikeli durumlar, ürünlerin net görüş açısından faydalanılarak engellenir. Teknolojinin gelişme ve gündelik hayata dahil olmasıyla birlikte kullanımı yaygınlaşan cihazlar, park sürecini pratik bir hale getirir. Aracın arka kısmına monte edilerek sabit konuma yerleştirilen aletler, sürücülerin konforu ve beğenisi doğrultusunda hazırlanır. Arka camlardan yol görmek için uğraş göstermeye son veren ürünler, eski yöntemlerin yerine modern ve etkileyici bir dokunuş yapar. Otomobil sektörüne teknolojinin yararlarını katan cihazlar, müşteriler tarafından da oldukça sevilir. Güvenli araç kullanımı için vazgeçilmez ekipmanlar listesinde ilk sıralara oturan araç arka görüş kamerası, kör noktaları geride bırakma konusunda imdadınıza yetişir. Normal şartlar altında görme imkanınızın bulunmadığı arka köşeleri dahi görüş alanınıza sokan ürünler, sürücülerin büyük bir vakit ve enerji kaybından kurtarır. Araç kullanımını güvenli ve eğlenceli dakikalara dönüştüren parçalar, araba tutkunlarından tam puan almayı başarır. Otomobilin gelişmişliğini artıran geri görüş kamerası, her tür yolculuğu güzelleştirmeyi hedefler. Küçük boyutuna rağmen oldukça büyük işler gerçekleştiren cihazlar, piyasaya damgasını vurur. Aracınızı daha teknolojik bir hale büründürmenize olanak tanıyan ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

İhtiyaçlara Yönelik Arka Görüş Kamerası Modelleri

Elektroniği otomobiller ile birleştiren geri görüş kamerası kullanımı ve model seçenekleri açısından beğenileri toplar. Herkesin zevki ve tercihlerine uygun bir parçaya sahip olabilmesi adına geniş tutulan ürün yelpazesi, farklı araçlarla da uyumlu çalışır. Bu sayede pek çok konuda cihazın avantajlarından yararlanmanız mümkün olur. Genellikle çiftçilik ve tarım gibi alanlarda tercih edilen traktör arka görüş kamerası, özellikleriyle dikkat çeker. Ürünün geniş açılı görüş mesafesi, tarım arazisinin kontrol edilmesinde sürücülere büyük kolaylık sağlar. Monitör, kamera, güç kablosu, uzaktan kumanda, montaj braketi ve kullanım kılavuzu; paket içerisinde müşteriye sunulur. Yüksek çözünürlüklü bir görüntü yansıtan cihaz, uzun yıllar ilk günkü kalitesini sürdürür. Böylece pek çok işinizin baş kahramanı olarak görev alır. Müzik zevkini ve geniş açılı görüşü tek cihazda birleştiren arka görüş kameralı teyp, teknolojinin son harikaları arasında kabul görür. Teyp hangi modda olursa olsun geri vitese takıldığı an kamera moduna geçecek şekilde çalışır. Sürücüyü cihaz açıp kapamakla uğraştırmayan bu model, farklı araçlarda karşınıza çıkabilir. Çok fonksiyonlu olarak tanımlanan geri görüş kamerası oto teyp özelliği ile fark yaratır. Araç arkasına bakmanız gerekmediği anlarda müzik keyfi yaşamanızı sağlayan ürün, teyp yerine kolayca yerleştirilir. Tek bir cihazdan değişik konularda yararlanmanızda pay sahibi olan model, yol boyu kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenize yardımda bulunur. Normal boyutlardan daha küçük ölçüde tasarlanan mini geri görüş kamerası, oldukça portatif bir yapıdadır. Küçük boyutuna rağmen oldukça geniş bir alanı görüntüye getiren cihaz, tüm araç monitörleri ile uyum yakalar. Özellikle küçük otomobillerle şık bir görünüm ortaya koyan parça, aradığınız bütün kriterleri sizlere sunar. Park etmek deneyimini herkes için kolay hale dönüştüren geri görüş kamerası park sensörlü olması nedeniyle öne çıkar. Geri geri yanaşma esnasında güvenli mesafeyi aşan nesnelere karşın uyarı veren model, dikkatinizin dağılmasını da önler. Olası kazaların önlenmesinde büyük bir görev üstlenen cihaz, pratik kullanım denince çabucak akla gelir. Birbirinden farklı özellikler içeren modellere Trendyol üzerinden kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Geri Görüş Kamerası Yorumları ve Değerlendirmeleri

Geri Görüş Kamerası Yorumları ve Değerlendirmeleri

Otomobil dünyasına yeni bir bakış açısı katan geri görüş kamerası tavsiye ve yorumlarında çoğunlukla olumlu ifadeler görülür. Türkiye ve Dünya genelinde oldukça ilgi çeken geri görüş kamerası kaliteli yapısıyla adından söz ettirir. 1. kalitede materyallerin işlenmesiyle ortaya çıkan parçalar, yıllar boyu yolculuklarınızda destekçiniz olmayı sürdürür. Gece gündüz fark etmeksizin kullanılabilen ışıklı geri görüş kamerası, seyahatlerinizi huzurlu bir ortama çevirir. Işık eklentisi sayesinde odaklanmanın kolaylaşması sürücülerin konforunu destekler. Bir düğme yardımıyla açılıp kapatılan ışık, ortam şartlarına göre gerekli aydınlatmanın düzenlenmesinde önemli bir rol oynar. Görüş netliğinin artırılmasını hedefleyen geri görüş kamerası ledli olması açısından beğenilir. Gece görüş desteğiyle en karanlık ortamda dahi kolayca geri geri gitmenize imkan tanıyan cihaz, araç modeli fark etmeksizin aynı performansı gösterir. Müşterinin ihtiyaç duyduğu özellikleri sunmayı amaçlayan parça, zorlu hava koşullarına ayak uydurmayı başarır. Kameranın yanı sıra sürücünün görebilmesi için gerekli ekipmanlara sahip geri görüş kamerası ekranlı seçeneğiyle kendini yansıtır. Araç içerisinde uygun bir yere yerleştirerek kameradan geçen görüntüye ulaşabileceğiniz model, uyum sorunu yaşamadan kolay bir kurulum gerçekleştirmenize aracılık eder. Nesnelerin ve yoldaki engellerin net bir biçimde algılanmasına önem veren geri görüş kamerası HD görüntünün yansıtıcısı olur. En ufak cisimleri dahi görebilmenize olanak tanıyan parça, otomobil ürünleri kategorisinde ön plana çıkar. Son teknolojik gelişmelerden yararlanılarak üretilen model, aracınızı fonksiyonel hale getirmenize katkıda bulunur. Farklı sistemlerle çalışmaya programlanmış geri görüş kamerası multimedya seçeneklerine uyum sağlar. Aracın modeline göre değişiklik gösterebilen multimedyalar, kameraların gelişmiş özelliği sayesinde sürücüye sıkıntı çıkarmaz. Müşterilerden parçalarla ilgili paylaştığı geri dönüş kamerası yorumları ve puanlamalara Trendyol sayesinde göz atabilirsiniz. 

Trendyol’da Yer Alan Geri Görüş Kamerası Fiyatları

Trendyol’da Yer Alan Geri Görüş Kamerası Fiyatları

Türkiye’nin trend alışveriş sitesi Trendyol, ürün çeşitliliği bakımından herkese hitap etmeyi hedefler. Araç sahiplerinin ilgisini çeken geri görüş kameraları fiyatları ile fark yaratır. Teknolojik gelişmişliğin had safhada olduğu Bluetooth arka görüş kamerası, hiçbir aracı bulunmadan kullanabileceğiniz cihazlar arasında yerini alır. Bluetooth teknolojisinin tercih edildiği geri görüş kamerası kablosuz olması nedeniyle son zamanların ses getiren ürünü olur. Aracın bağlantısıyla eşleşen parça, hızlı ve net bir görüntü aktarımına aracılık eder. Araç aynasının elektronik bir ayna ile yer değiştirmesine dayanan geri görüş kamerası dikiz aynası görevi görür. Aynaya bağlı olan kamera sistemi, aracın arka kısmının sürücünün görüş alanına girmesine yol açar. Aynı zamanda araç içinde fazladan yer tutmaz. Geri vites anında devreye giren geri görüş kamerası ayna tasarımı ile göze de hitap eder. Oto aksesuar ürünleri içerisinde değerlendirilen cihaz, aracınızın iç dizaynında değişiklik yapma zahmetinden sizleri kurtarır. Trendyol’un her bütçeye uygun fiyatlarıyla buluşan modeller, çok sayıda kişinin ihtiyacını giderir. Otomobilin arka tarafında yerleştirilen geri görüş kamerası plakalık üzerinde kullanılabilir. Plaka ışığının bulunduğu kısımla uyum sağlayan cihaz, hızla monte edilerek kullanıma hazır hale gelir. Yağmurlu ve karlı havalar göz önünde bulundurularak ürüne su geçirmezlik özelliği eklenir. Sürücünün kolaylıkla görüntüyü seçebilmesi için özenle tasarlanan 7 inç geri görüş kamerası, fiyat seçenekleriyle gönülleri fetheder. Ürünün gelişmişliği, modeli ve materyal çeşidi; fiyat belirlenmesinde dikkate alınır. Monitör, kamera ve sensörden oluşan geri görüş kamerası seti; fiyat performans açısından herkesin onayını toplayan bir diğer model olur. Her bütçeye seslenmeyi amaçlayan parçalar, kaliteye paralel şekilde fiyatlandırılır. Farklı kesimlere uygun fiyatlandırmanın yapıldığı cihazları Trendyol aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.