Hoparlör Türü
Fiyat
Garanti Süresi
Hoparlör Şekli
Hoparlör Boyut (Çap)
Güç (Watt)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Audiomax

" araması için 329 sonuç listeleniyor
AUDİOMAX Bas Kabin Terminali
Hızlı Teslimat

AudiomaxBas Kabin Terminali

(3)
Bas Kabin Terminali
69 TL
Sepete Git

Son Derece Kullanışlı Audiomax Modelleri Trendyol'da!

Teknolojinin hızla ilerlemeye devam etmesi üretilen ürünlerin de çeşitlenmesine ve gelişmesine katkıda bulunur. Teknoloji var olan cihazların gelişmesini ve daha kullanışlı hale gelmesini sağlar. Araba modelleri gelişen teknolojik sistemlerle sürekli yenilenmeye devam ettiği gibi araç içinde kullanılan cihaz ve aksesuarlar da yenilenmeye, gelişmeye devam eder. Araç içi kullanımda fayda sağlayan ürünlerden biri Audiomax çeşitleridir. Farklı özelliklerde üretilen Audiomax marka teyp ve monitör çeşitleri kullanım ve kurulum kolaylığına sahiptir. Audiomax teyp, yüksek kalitede performans sağlayan bir ürün olarak her arabanın ihtiyacıdır. Monitöre bağlanarak etkin kullanım imkanı sunar. Yüksek çözünürlüklü görüntü sistemi, kaliteli ses sistemi ile öne çıkan modellere sahiptir. Trendyol'dan modelleri inceleyebilirsiniz.

Audiomax Parçaları

Audiomax Parçaları

Audiomax amfi çıkışı ile oto stereo hoparlör çıkışları rca çıkışlarına dönüştürülür. Tüm arabaların orijinal müzik sistemlerine uygundur. Ses sistemi araç içinde önemli bir yer teşkil eder. Amfi çıkışına sahip Audiomax ürünler bu işlevi rahatça yerine getirebilir. Audiomax midrange hoparlör araç içi ses iletiminde faydalı olan parçadır. Profesyonel, net ve güçlü ses oluşumunu sağlar. Farklı wattlarda ses yüksekliğine sahiptir. Audiomax oval hoparlör farklı ölçülerde üretilir. Audiomax 13 cm, 16 cm, 20 cm hoparlör ölçülerine sahiptir. Farklı ebatlarda üretilen hoparlörler ihtiyaca uygun ölçülerde satın alınabilir. Audiomax 900 watt, 2800 watt, 3000 watt ses yüksekliğinde iki farklı çeşidi bulunur. Yüksek ses kalitesine sahip olması yanında ekstra birçok özellik barındırır. Audiomax kapasitör kullanışlı bir parçasıdır. Audiomax bluetooth bağlantısıyla aktarıma uygundur. Audiomax araç kamerası görüntüyü monitöre aktararak rahat sürüş imkanı sağlar. Audiomax usb girişi sayesinde bellekten aktarım sağlanır. Dilediğiniz içeriği usb ile aktarıp keyifli sürüş imkanı sağlayabilirsiniz. Kullanışlı Audiomax çeşitlerini Trendyol'dan inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Audiomax Modelleri

Hayatı Kolaylaştıran Audiomax Modelleri

Audiomax, uygun kullanım imkanı, etkin performans sistemine sahip, kaliteli ve işlevsel bir ürün olarak tercih edilir. Audiomax double teyp modeli usb sd kart okuyucu, mp3 mp4 oynatıcı, bluetooth ve amfi çıkışına sahip, telefon ekranı yansıtma ve geri görüş kamerası bağlanabilir monitörü olan son derece kullanışlı bir üründür. Audiomax kamera sistemi sayesinde ileri ve geri görüş imkanı sağlar. Yalnız arabada değil evde ve ofiste de kullanılabilir. Audiomax geri görüş kamerası aracın arka kısmının görüntüsünü monitöre aktarır. Aracın arka kısmının görüntüsünün aktarımı sayesinde etkin sürüş imkanı elde edilir. Hayatı kolaylaştıran güvenli sürüş imkanı ile aracınızı daha konforlu kullanabilirsiniz. Audiomax ekranlı teyp, ses sistemini monitör ekranından takip etmek için ideal bir üründür. Audiomax görüntülü teyp, görüntü aktarımı sayesinde kullanışlı hale gelir. Audiomax modelleri farklı özelliklere sahip ürün seçeneği ile beğeniye sunulur. Dilediğiniz ürünü Trendyol üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Audiomax Fiyatları ve Yorumları

Audiomax Fiyatları ve Yorumları

Audiomax ürünleri, farklı modellerde çeşitli özelliklere sahip olarak tasarlanır. Audiomax 7 inç monitör ekranı görüntüyü net olarak görmek için ideal boyutta tasarlanmıştır. Ses sistemi araç için önemlidir. Tüm araçların ses sistemine uygun olarak üretilen ürünlerin kullanımı kolay ve işlevseldir. Gece görüş özelliğine sahip olan ürün, gece ve gündüz kullanımına uygundur. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerin özelliklerini inceleyerek daha kaliteli alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz. Audiomax yorum bölümünü de inceleyerek ürünü kullananların değerlendirmelerini görebilir fikir sahibi olabilirsiniz. Audiomax fiyatları ürün içeriği, boyutu ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Audiomax indirim kapsamında daha uygun fiyatlarla satışa sunulur. Kaliteli malzeme, gelişmiş teknoloji ile üretilen, uygun içerikle tasarlanan Audiomax satın almak online alışveriş rahatlığıyla mümkündür. Uygun fiyatları, kullanışlı çeşitleri ile Audiomax modelleri Trendyol'da!