"

Beyaz Eşya

" araması için 2347 sonuç listeleniyor

Beyaz Eşya

Ev işlerini çok daha kolay hale getiren elektronik kategorisi ürünleri arasındaki beyaz eşyalara Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Mutfağınızda ya da banyonuzda değerlendirebileceğiniz çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi elektronik ürünler aracılığıyla çok daha hijyenik bir ev ortamı yaratabilirsiniz. Teknolojinin sunduğu pratik imkânlardan yararlanarak ev temizliği ve ev bakımı konusunda zaman kazanabilirsiniz. Beyaz eşya modelleri, uygun boyutlarda üretilmiş olmaları sayesinde evinizde kullanışlı bir noktaya rahatlıkla yerleştirilebilir. Sahip olduğunuz boş alan miktarına göre farklı boyutlara sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Evlenecek olan ya da yeni evlenen çiftler için uygun koşullar sağlayan beyaz eşya düğün paketi kampanyaları sayesinde ev ihtiyaçlarına toplu olarak çözüm getirmek mümkün. Takım halinde satın alacağınız beyaz eşyalar yardımıyla ekonomik avantaj elde edebilirsiniz.

Gıdaları Taze Bir Şekilde Depolayın

Samsung beyaz eşya modelleri arasında bulunan buzdolabı çeşitleri, uzun süreli tazelik sağlayan meyvelik ve sebzelik bölümleriyle daha lezzetli gıdalar tüketmenize yardımcı olur. Buna ek olarak, et ürünlerini saklamak için geliştirilmiş olan et bölümünden de etkin bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ürünün soğutma sisteminin modern teknolojisi sayesinde yemek kokuları birbirine karışmaz ve dolabınız kötü kokmaz. Geniş raf aralıklarına sahip buzdolaplarına beyaz eşya kampanyaları aracılığıyla hesaplı koşullar altında sahip olabilirsiniz. Temperli cam özelliği dayanıklı bir rafa sahip olmanızı ve cam raf kırılsa dahi keskin parçalara ayrılmamasını sağlar. Buzluk bölümünün geniş iç hacmiyle dikkat çeken modeller, dondurulmuş gıdaları sağlıklı bir şekilde depolayabilmenizi mümkün kılar. Sessiz çalışma yetisiyle fark yaratan akıllı buzdolapları, gece saatlerinde çalışma sesi duymadan rahatça uyuyabilmenizi sağlar. Otomatik sıcaklık ayarı özelliğini kullanarak buzdolabınızın evdeki sıcaklığa göre ideal ısı seviyesini yaratmasını ve gıdaları saklamasını sağlayabilirsiniz. 

Çamaşırlarınızı Daha Hızlı Yıkayın

Hızlı yıkama modlarına sahip olan Bosch beyaz eşya modelleri arasındaki çamaşır makineleri, acil durumlarda çok çabuk bir şekilde yıkama yapabilmenizi sağlar. Düşük desibelle çalışan bu makineler, geniş tamburları sayesinde çok sayıda çamaşırı aynı anda yıkayabilmeniz için idealdir. Su tasarrufu sağlayarak bütçenize ve doğaya katkı sağlayan çamaşır makineleri, beyaz eşya fiyatları bakımından da oldukça caziptir. LED ışıklarla sıcaklık, süre ve yıkama modu gibi seçenekleri net bir şekilde görebilmenizi sağlayan Arçelik beyaz eşya çeşitleri arasındaki makineler, uygun programı seçmenizi kolaylaştırır ve size vakit kazandırır. Yıkamayı durdurma özelliğini kullanarak unuttuğunuz çamaşırları makineye ekleyebilirsiniz. Kilitli kapak özelliği sayesinde makinenin yıkama esnasında özellikle çocuklar tarafından yanlışlıkla açılmaması ve suyun zemine dökülmemesi sağlanır. 

Mutfağınızda Konfora Erişin

Yemek sonrasında ortaya çıkan bulaşıkları kolayca yıkayabilmenizi sağlayan bulaşık makineleri hayatınızı kolaylaştırır. Beyaz eşya seti ile avantajlı bir şekilde sipariş edebileceğiniz modern bulaşık makineleri, renk tercihinize bağlı olarak beyaz ya da siyah gibi farklı alternatifler de sunar. Bu sayede mutfağınızdaki diğer ürünlerle uyumlu bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Yarım yük özelliğine sahip olan bulaşık makineleri, daha az su harcamanız için idealdir. Düğün paketi beyaz eşya almak için oldukça uygundur. Ev yaşamını kolaylaştıran beyaz eşyalar arasında fırın modelleri de bulunur. Lezzetli yemekler hazırlamanızı kolaylaştıran fırın çeşitleri sayesinde hazır gıdaları da kolayca pişirebilirsiniz. Buz çözme özelliği bulunan fırınlar sayesinde donmuş gıdaları kısa sürede sağlıklı bir şekilde çözebilirsiniz. Mıknatıslı kapak tasarımı ile fark yaratan fırınlar daha kolay bir kapanış sağlar. Aynı zamanda enerji tasarrufu da yaratan bu özellikle beraber fırının sıcaklığını koruması sağlanır. Zil desteği ile tasarlanmış olan fırınlar, pişirme süresi tamamlandığında ev sakinlerini uyarır.

Yukarı Çık