placeholder
"

Bimossa

" araması için 309 sonuç listeleniyor

Evinizin En Sevilen Köşelerine Özel Tasarımları ile Bimossa

İnsanlar temel gereksinimlerini karşılayabilmek için kendilerine ait bir alan oluşturur. Geçmişten günümüze yaşam alanlarının düzenlenme şekli bir hayli farklılık gösterse de herkes yaşadığı toplulukta özel bir alana ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç hayatlarını sürdürebilmek için bir nevi güdü haline gelir. Deyimsel bir tabirle betimlenecek olursa başlarında bir çatı olma hissi bireylere iyi gelir. İhtiyaçların karşılanabileceği bir ortam olarak düşünülen yaşam alanları, aynı zamanda bireylerin psikolojik olarak güvende hissetmesine imkan tanır. Bu hissi doygunlaştırabilmek için herkes evlerini gerekli nesnelerle doldurmanın yanı sıra birçok dekorasyon malzemesiyle donatır. Dekorasyon malzemelerin kaynağını ise mobilyalar oluşturur. İnsanlar dış görünüşten tutun da yiyecekleri yemeğe kadar her alanda her şeyin görünümüne özen gösterir. Bu nedenle yaşadıkları mekanın da şık ve modern bir duruş sergilemesini ister. Evlerinin estetiksel görünüme kavuşmasını sağlayan mobilyalara ihtiyaç duyar. Mobilyaların gerek tasarımı gerek renkleri ile yaşam alanlarına uyum sağlaması gerekir. Her bir detay birbiriyle ahenk içinde olmalıdır. Bu noktada mobilya alanında çığır açan ürünleriyle öncü markalar arasında yer alan Bimossa, birbirinden kaliteli malzemelerini Trendyol aracılığıyla sizlerle buluşturur. Herkesin evinde sahip olmak istediği bu tarz mobilyalar, eşsiz tasarımları ve kullanışlı yapılarıyla ilgi görür. Bimossa mobilya müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek kaliteli malzemelerin uygun fiyat aralıklarıyla müşterilere ulaşmasını sağlar. Ürün özellikleri hakkında derin bir bilgi havuzu olan Trendyol, kolaylıkla inceleyebileceğiniz markanın göz alıcı mobilyalarını kategorize ederek size sunar. Siz de evinizi estetik harikası olan bu eşsiz ürünlerle donatmak isterseniz vakit kaybetmeden seçeneklere göz atabilirsiniz.

Evinizin Neşe Kaynağı Olan Bimossa Mobilyaları

Evinizin Neşe Kaynağı Olan Bimossa Mobilyaları

Hayatta her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Yapılan planların son anda çıkan aksilikler silsilesi ile bozulması sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Böyle zamanlarda insan doğası gereği üzülür veya strese girer. Problemlerin üstesinden verimli bir şekilde gelebilmek için öncelikle stresten uzak durmak gerekir. Bu tür durumlarda yaşam alanlarının huzur dolu tasarımı size iyi gelir. Bu nedenle evinizin pozitif enerji vermesi için özenle dizayn işlemlerini yapmanız gerekir. Renkleriyle canlı bir duygu yaratan, farklı dizaynları ile sizi büyüleyen mobilyalara sahip olarak evinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Evlerdeki mobilyalar içinde bulundurdukları dinamizmle güçlü bir enerji taşır. Siz de mükemmel bir enerji kaynağı olan Bimossa marka mobilyalardan destek alabilirsiniz. Aynı durum iş yeri için de geçerlidir. Ofiste bir sorunu çözmek için çalışma odanıza kapandığınızda Bimossa Hürrem kitaplık ve raflı çalışma masası ceviz beyaz renkli modeliyle hayatınıza ışıltı katar. Modunuzun düştüğü anda içinde bulundurduğu cevizin harika tonu ve beyaz renginin saflığıyla size bir enerji içeceğinden çok daha fazlasını verir. Geniş ve rahat Bimossa çalışma masası, size elverişli bir çalışma alanı oluştururken masanın altında olan raf kitap ve şahsi eşyalarınız için uygun bir alan sağlar. 5 raftan oluşan kitaplığa çeşitli evraklarınızı ve dosyalarınızı koyabileceğiniz gibi şık tasarımlı aksesuarlarınıza yer verip dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. İlk bakışta bütün dikkati üzerine çeken tasarımıyla duvar raflı kitaplık, yatay olarak dizayn edilmesi sayesinde odanızın atmosferini değiştirir. Ürün malzemesi 18 mm kalınlıkta olup E1 kalitedir. Kanserojen madde içermeyen yong levhasıyla estetiğin yanında güvenli kullanım imkanı da sunar. Ayrıca çizilmeye karşı dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilir özelliktedir. Yüksekliği 160 mm, genişliği 48 mm’dir. Üretiminde 1. kalite malzeme kullanılan ürünün TSE damgası mevcuttur. Modelin bir başka rengine sahip olan Bimossa Hürrem kitaplık ve raflı çalışma masası antrasit beyaz rengiyle göz doldurur. Dikkatleri üzerine toplayan bu ürün, çalışmalarınızı keyifli hale getirir. Müşterilerin favorileri arasında yer alan Bimossa orta sehpa ise yorgunluğunuzu üstünüzden alıp tüy gibi hafif hissetmenizi sağlar. Üst bölümü mermer desenli yüzeye sahiptir. Alt bölümü ise dergi, kitap ya da çeşitli aksesuarlar için idealdir. 18 mm kalınlıktaki E1 kaliteli bu ürüne ve markanın diğer seçeneklerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Bimossa

Geniş Ürün Yelpazesiyle Bimossa

Günümüzde anın hızına yetişebilmek pek de mümkün değildir. Gelişen bir toplumla beraber etrafta olan her şey başkalaşım geçirir. Bu olgu, bireyleri sürekli yenilenmeye, farklı şeyler görmeye ve hissetmeye yöneltir. Alışılagelmişin dışına çıkma ihtiyacı, evlere de yansır. Aynı tür eşyalardan sıkılan ve heyecan verici mobilya arayışı içinde olanlar için Bimossa sıra dışı ve yaratıcı seçenekler sunar. Birbirinden değişik şekilde dizayn edilmiş mobilyalarla hizmet eder. Kitaplık, bir odanın baş tacıdır. Bir yığın dolusu ders kitabı, dergi, roman için bir hazine sandığı niteliğindedir. Bimossa Hitit raflı kitaplık uygun fiyatı ve şık tasarımıyla kaliteli bir kitaplıkta olması gereken özelliklerin hepsine sahiptir. Kitaplığın birçok rengi olmakla beraber raf sayısı 8’dir. Rafların derinliği 22 cm, yüksekliği 128 cm ve genişliği 46 cm’dir. Evinizde televizyon seyretme zevkinizi Bimossa TV ünitesi seçenekleri içerisinde bulunan birçok modelle taçlandırma imkanına Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Bimossa Lidya TV ünitesi televizyon izleme keyfinizi zirvede yaşatacak bir mobilyadır. Sehpa kısmı 3 kapaklı olup üst bölümü mermer görünümlüdür. Ceviz rengi olan ürünün boyutu ise oldukça büyüktür. Bimossa Sümer Konsol ile evinizin havası değişir. Siz de büyük bir tutkuyla mobilyaya bağlanıp başka bir rengini de almak istersiniz. Genişliği 182 cm, yüksekliği 82 cm ve derinliği 41 cm olan bu modellerin kalınlığı ise 18 mm’dir. 1. sınıf yonga levhaya sahiptir ve PVC kenar bandı ile çizilmelere karşı dayanıklı bir üründür. 4 kapaklı olan mobilya; kalite, işlevsellik ve ergonomi yönünden oldukça revaçta olan bir seçenektir. Diğer bir konsol alternatifini de bünyesinde barındıran marka, çok sayıda müşteriye sahiptir. Kullanan kişiler tarafından övgüyle bahsedilen Bimossa Lidya konsol modelinin rengi cevizdir ve üst bölümü mermer desenlidir. 4 kapaklı geniş bölmeleriyle muhteşem yemek setlerinize ve daha birçok eşyalarınıza daima yer bulmanızı sağlar. Uçsuz bucaksız Bimossa marka mobilyalara Trendyol’dan ulaşabilir, dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Bimossa Mobilyaları Şimdi Trendyol’da

Bimossa Mobilyaları Şimdi Trendyol’da

Ev, insanların sevdikleriyle beraber mutlu anlar yaşadığı, huzur bulduğu bir yaşam alanıdır. Evlere, keyifli saatler paylaşmak istediği misafirleri davet eden bireyler, öncesinde hazırlık yapar. Bu işlem özellikle Türk toplumu için oldukça önemlidir. Eve gelen misafir evin güzel ve temiz haliyle karşılanır. Odadaki mobilyalar estetik görünümü ve işlevselliği açısından misafirlerin gözünü kamaştırmalıdır. Bu doğrultuda eve gelenlerin ilk bakışta dikkat ettikleri nokta olan ayakkabılığın özenle seçilmesi gerekir. Bimossa ayakkabılık son dönemlerin moda tasarımlarını beğeninize sunar. Kahverengi ve beyaz renklerinin bulunduğu ürünün genişliği 72 cm, derinliği 35 cm ve yüksekliği 127 cm’dir. 2 kapaklı olan bu model, çok sevilir. Ayrıca birçok çeşidi bulunan Bimossa gardrop modelleri de dikkatleri üzerine çeker. Tek kapaklıdan dört kapaklı modellere kadar farklı seçenekler sunan bu tarz mobilyaların renk skalası da yüksektir. Her konuda beklentileri karşılayan ürün 1. sınıf ham maddeyle üretilir. Çevreye ve çocuk sağlığına uygundur. Bimossa çok amaçlı dolap özellikle geniş aileler için evlerin olmazsa olmazıdır. Ürün rengi cevizdir. Dolap kapakları şık bir şekilde tasarlanırken mermer desenli olarak beğeninize sunulur. Bütün eşyalarınızı sığdırabilecek genişlikteki dolap, üstün işlevsel özellikleriyle müşterilerinin faydalanmasını sağlar. Öğrencilerin gözdesi Bimossa kitaplık ise çalışma şevkini artırır. Özellikle Bimossa Hürrem beyaz çalışma masası ile takım halinde kullanılan kitaplık, bulunduğu ortama taze ve canlı bir hava katar. Ayrıca Bimossa dolap Trendyol’da pek çok modeliyle mevcuttur. Bu tarz mobilyalar, sadece elbiselerinize yer bulmaz aynı zamanda eşyalarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur. Bimossa TV sehpasının benzersiz kalitedeki tasarımlarını, uygun fiyatlarını, eğlenceli renklerini Bimossa yemek masası modelleri de kalabalık aile sofralarını güzelleştirir ve sevdiğiniz insanlarla yemek yemenize yardımcı olur. Siz de dilediğiniz zaman Trendyol Bimossa ürünlerini inceleyebilir ve beğendiğiniz mobilyaların siparişini verebilirsiniz.