Lastik Büyüklüğü
Avantajlı Ürünler
Motor Gücü
Fiyat
Menzil
Model
Renk
Max. Hız (km/h)
Minimum Yükleme
Tırmanış Açısı
Led Far
Garanti Süresi
Ağırlık
Taşıma Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

CityMate

" araması için 67 sonuç listeleniyor

Etkileyici CityMate Ürünleri Trendyol’da

Şehir hayatında size pratiklik kazandıracak scooterlar sayesinde istediğiniz yerlere gitmek çok daha kolay hale gelir. Kısa mesafeli yolculuklarda, yoğun trafikte sıkışıp kalanlar için kullanışlı olabilecek CityMate ürünlerini Trendyol'da bulabilirsiniz. Ürünler, bisiklet ve motor modellerinin ortak özelliklerine sahiptir. Bu sebeple kullanımı da oldukça kolaydır. Uzun kuyruklar halinde olan sıkıcı araba trafiğinden CityMate elektrikli scooter ile kurtulabilirsiniz. Elektrik enerjisiyle çalışmasından dolayı çevre dostu olan bu ürün, kısa süreli yolculukları kolaylıkla yapmanıza imkan tanır. Geniş tabanı ile kullanan kişinin rahatlığı ön planda tutulur ve buna göre dizayn edilir. CityMate scooter modelleri, 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunar. Bataryaları elektrikle doldurulabildiği için gün içinde şarj bitmesi durumunda herhangi bir prizde tekrar doldurulabilir. Tam dolu batarya ile şehir içinde rahatlıkla 3-4 saat kullanabilirsiniz. Markanın, müşterilerine sunduğu kolaylıklardan biri de çeşitli ürünlerin Bluetooth ile telefon ya da tabletinize bağlanabilme özelliğidir. Cihazınıza yüklenen özel uygulama sayesinde kullandığınız scootera bağlanabilirsiniz. Böylelikle şarj durumu ve yaptığınız hız gibi özellikleri cep telefonunuzdan veya tabletinizden takip etme şansınız olur. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile satışta olan CityMate elektrikli kaykay seçenekleri, kendi içlerinde motor gücüne ve kapasitesine göre ayrılır. Ürün renkleri, modellere göre değişse de elektrikli scooterlarda, genel olarak kullanılan ana renkler siyah, yeşil ve sarıdır. Müşteriler bu seçenekler arasından, kendi zevklerine göre tercih yapabilir. Bu ürünler kişinin uyguladığı kuvvete ve yol şartlarına bağlı olarak saatte 25 km hıza çıkabilecek şekilde üretilir. Modeline göre değişiklik gösteren scooterların, 8.5 ve 10 inch olan şişme tekerlekleri, rahat bir sürüş yapmanıza olanak sağlar. Düz yolda ve yokuşlarda, bu tekerlekler sayesinde sarsıntı yaşama ihtimaliniz asgari seviyeye iner. İsteğinize göre tek ya da iki kişi binebilir ve yolculuğunuzu gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Scooterların ağırlığı ortalama olarak 12 kilogramdır. Yetişkin bireylerin kolaylıkla taşıyabileceği bir ağırlık olmasının yanında katlanabilir olması, ürünü yanınızda taşımayı kolaylaştırır. Küçük yapılı olan, bu scooterları dar sokaklarda park etmek de kolaydır. Siz de şehir içinde, kısa mesafeli yolculuklarınızı CityMate ile yapmak isterseniz, Trendyol üzerinden bu ürünlere ulaşabilir ve zevkinize göre istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Scooter Tasarımları

Dikkat Çekici Scooter Tasarımları

Markanın çok beğenilen ürünlerinden biri olan hoverboardlar, diğer scooter modellerinden farklı olarak dizayn edilmiştir. Direksiyon kısmı bulunmayan bu ürünler sadece iki ayağınızı koyabileceğiniz bölmelere sahiptir. Bu bölmelerde, kaykayı ileri hareket ettirecek gaz pedalı ve durmanızı sağlayacak fren pedalı bulunur. Hoverboard üzerindeyken dengede kalmak için ayaklarınızı öne ve arkaya doğru senkronize bir şekilde hareket ettirmeniz yeterlidir. Ürünü ilk defa kullanacaksanız, bir yerden destek almadan dengeyi sağlamak için birkaç defa pratik yapabilirsiniz. Eğer yine de ayakta durmakta zorlanıyorsanız, uzaktan kumandada bulunan açma-kapama düğmesine basmanız yeterlidir. Böylelikle kaykayın kendisini otomatik olarak dengelemesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde, denge problemi yaşama ihtimalinizin önüne geçebilirsiniz. CityMate hoverboard ürünleri, 10-13 km arası menzile sahiptir. Şarj edilerek çalıştırılan bu ürünlerin tam dolu bataryaya ulaşması 3-4 saat arası sürer. Elektrikli scooter modellerinde çıkarıp takılabilen bataryalar, kullanışlı bir özelliktir. Genel olarak markanın tüm kaykaylarında bulunan işlevsel özellikler, taşıma kapasitesi ve çıkabildikleri hız seviyesidir. Hoverboard ile saatte maksimum 12 kilometre hıza çıkabilirsiniz. Ürünün taşıma kapasitesi 100 kilograma kadardır. Bu sebeple uygulanan hız ve itme gücüne bağlı olarak hız özelliği de kişiden kişiye değişir. Birden fazla renk seçeneğine sahip hoverboardların tasarımı da markanın diğer modellerinden farklıdır. 13 farklı renk ve değişik desen seçeneğine sahip olan elektrikli kaykaylar, çoğu kişinin zevkine uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Markanın sahip olduğu ürünlerden bir diğeri ise elektrikli drift car modelidir. Ürün, motor ve dört tekerlekli bisiklet mantığı ile üretilmiştir. Önde bir, arkada iki adet 6.5 inch tekerlekleri bulunur. Bu tekerlekler sayesinde, denge sorunu yaşama ihtimaliniz düşüktür. High Power bataryası ve önünde led ışıkları bulunan drift car, 3 viteslidir. Marka, modellerini genç ve yetişkin müşterilere göre tasarlar. Canlı ve göz alıcı tasarımları ile bu ürünler, her yaştan müşteriyi etkilemeyi başarır. Online alışveriş imkanı sayesinde Trendyol ile CityMate modelleri arasından istediğinizi seçebilir ve alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

CityMate ile Konforunuz Ön Planda

CityMate ile Konforunuz Ön Planda

Markanın sahip olduğu çok sayıda ürün çeşidi vardır. Genellikle müşterilerin tercihi Scooter ve Hoverboard yönünden olsa da deniz scooterı, koşu bandı, CityMate mini gibi çeşitli seçenekler de mevcuttur. CityMate mini, kendinize yön verebileceğiniz bir direksiyona ve iki tekere sahiptir. Büyük scooter tercih etmek istemeyen müşteriler için mini boyu üretilmiştir. Geriye kalan tüm özellikleri CityMate scooterları ile aynıdır. Deniz scooterı ise güçlü motor ve tekerlekleriyle, deniz altında ve üstünde yeni bir deneyim yaşamanızı sağlar. 30 metreye kadar su altına girebilen bu ürün, kontrolü kaybetmeniz durumunda, otomatik olarak kendisini yüzeye çıkarabilir. Deniz scooterı 3,5 kilogram ağırlığa ve 600 Watt motor gücüne sahiptir. Ayağınızı sağ ve sol pedala aynı anda bastığınızda ürün aktif hale gelir. Müşteri yorumlarına göre, su altında aşırı hızda gitmediğinden dolayı, çocukların kullanımı için de uygundur. Sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise CityMate koşu bandı modelleridir. Hem koşu bandı hem yürüyüş bandı olarak kullanılabilen bu ürün, adım sayar özelliği sayesinde müşterilerin beğenisini toplar. Yürüyüş için dışarı çıkmak istemiyor ama hareket etmek istiyorum diyorsanız, bu yürüyüş bandını evinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hacimsiz oluşu, evde fazla yer kaplamasını önler. Akıllı kumandası sayesinde CityMate yürüyüş bandı uzaktan da kontrol edilebilir. Marka, yenilenen tasarımları ile müşterilerin ihtiyaç duyabilecekleri alanları düşünür ve ona göre üretim yapar. Aldığınız ürünler için yedekte tutmak istediğiniz parçalar varsa, Trendyol üzerinden bunları da temin edebilirsiniz. Scooterlar için yeni alt koruma seçenekleri bulunur. CityMate yedek parça konusunda da müşterilerine destek olur. Trendyol kategorileri sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri bulup tercih yapmak oldukça kolaydır. Oyuncak seçeneği ile şehir hayatınızı canlandıracak ve daha eğlenceli hale getirecek CityMate ürünlerine ulaşmak isterseniz, arama kutusuna marka adını ve tercih etmek istediğiniz ürünü yazmanız yeterlidir.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile CityMate Ürünleri

Uygun Fiyat Seçenekleri ile CityMate Ürünleri

CityMate Türkiye neredeyse her yaş grubuna hitap eden ürünlerini Trendyol’un online alışveriş kolaylığı ile müşterilerine ulaşır. Ürünlerle ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilmeniz için Trendyol yorumlar kısmı önemli bir araçtır. Ürünleri daha önce satın almış olan müşteriler, yaşadıkları deneyimleri CityMate yorum kısımlarında paylaşır. Müşterilerin büyük çoğunluğu, aldıkları ürünlerle ilgili detaylı fikir belirtir ve böylece markanın kendi açıklamalarının yanında, bir başka müşteri aracılığıyla da farklı bilgiler alabilirsiniz. Bu yorumlara göre CityMate markalı scooter, drift car ve hoverboard seçenekleri eğlenceli bir deneyim sağlar. Satın almak istediğiniz modele göre birbirinden farklı renk seçeneğinin mevcut olması, kendi tarzınızı her alanda yansıtmanıza olanak tanır. CityMate fiyatları konusunda da çeşitli kampanyaları yakalayabilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde CityMate satış noktaları hakkında araştırma yaparken, onbinlerce ürün ve markaya ev sahipliği yapan Trendyol’u tercih ederek hem zaman kazanabilir, hem de ürünlerin evinize kadar gelmesi avantajından faydalanabilirsiniz.