Marka
Fiyat
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

D-Smart

" araması için 106 sonuç listeleniyor

Kullanışlı D-Smart Çeşitleri Trendyol’da!

D-Smart kaliteli biçimde televizyon izlemeyi mümkün kılar. İçerisinde bulunan interaktif eğlence sistemleri ile TV üzerinden oyunlar oynayabilirsiniz. Uydu alıcısı HDMI veya Scart girişlerinde kullanılabilir. Televizyonun desteklediği bağlantı türüne göre işlem yapabilirsiniz. D-Smart kablo yayın akışına net biçimde ulaşmanızı destekler. Kablolar farklı girişlere uygun biçimde hazırlandığı için herkes memnun kalır. HD olarak görüntü aktaran kablolar izlenen yayınların kalitesini artırır. Böylelikle geçirilen zamandan verim alınabilir. Keyifli şekilde televizyon izlemeyi destekleyen ürünler farklı içeriklere ulaşmanızı sağlar. D-Smart yorumları ile farklı paket içeriklerini görebilirsiniz. Paket içeriklerinde futbol, sinema ve belgesel kanalları vardır. Şifreli yayınları açan paketlerle birlikte eğlenmek mümkün olur. Beğenilen ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Net Görüntü Veren D-Smart Ürünleri

Net Görüntü Veren D-Smart Ürünleri

D-Smart ürünleri müşterilerin kaliteli biçimde içerik takip etmesini destekler. Ürünlerin farklı kanalları desteklemesi oldukça verimlidir. Yerel kanalları net biçimde takip etmek kolaylaşır. Küresel yayınlara ulaşmanızı destekleyen paketler vardır. Paket içeriklerini inceleyerek hedeflediğiniz kalitede televizyon izleyebilirsiniz. D'Smart online olarak televizyonda gezinme imkanı verir. Online şekilde akıllı televizyonlara uygulama indirmek kolaylaşır. Yayın içeriklerinden oyunlara kadar farklı türleri inceleyebilirsiniz. Dizi platformlarını veya sinema uygulamalarını cihaz üzerinden kullanabilirsiniz. D-Smart kumanda yumuşak tuşları ile beğenileri kazanır. Kumandanın sahip olduğu menzil pil gücüne göre değişim gösterebilir. Ürünlerin kızılötesi gücü ideal seviyededir. Ortalama 5 metrelik uzaklıktan televizyon kanallarını değiştirebilirsiniz. Kumanda üzerinde yer alan farklı fonksiyon tuşları ile cihazı verimli şekilde kullanabilirsiniz. D-Smart indirim dahilindeyken değerlendirilebilir. İndirimli paketler veya uydu alıcıları dikkatleri çeker. Dilerseniz kablo veya kumanda gibi yedek parçalara indirimli biçimde ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesi televizyonun desteklediği özelliklere bağlı olarak değişim gösterdiği için uyumlu cihazları kontrol edebilirsiniz. Eğlenceli kanalları ve keyifli uygulamaları içeren ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Avantaj Veren D Smart Kampanya Fırsatları

Avantaj Veren D Smart Kampanya Fırsatları

D Smart kampanya fırsatları müşterilere avantajlı tercih imkanı verir. Kampanyaların gerçekleşme zamanı değişim gösterir. Futbol sezonuna veya bulduğunuz boş vakte göre sinema paketlerini değerlendirebilirsiniz. Paket içerikleri değişim gösterdiği için farklı türleri incelemek mümkün olur. Beğeni sunan cihazlar kumanda yardımı ile kontrol sağladığı için kolaylık verir. Kumanda yerine dilerseniz doğrudan D-Smart uydu alıcısı üzerinden kontrol yapabilirsiniz. Uydu alıcısı ile dikdörtgen olarak dizayn edildiği için televizyon ünitelerinde kendine yer bulur. Küçük yapısı sayesinde her alana sığmayı başarır. Uydu alıcıları toplamda 9999 adet kanala kadar destek verir. Farklı kanalları frekans araması yaparak ekleyebilirsiniz. HD ya da 4K görüntü kalitesi sağlayan kablo ve cihazlar öne çıkar. D-Smart kablo 4K teknolojisine uygun biçimde üretilir. 4K video izlemek için televizyonların desteklemesi önemlidir. Farklı paket içerikleri ile kalite sunan ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Bütçelere Uygun D-Smart Fiyatları

Bütçelere Uygun D-Smart Fiyatları

D-Smart fiyatları müşteriler için avantaj oluşturmayı başarır. Fiyatların uygun yapıda olması herkesin keyifli şekilde televizyon izlemesini destekler. Zaman geçirirken kaliteli sonuçlar almak mümkün hale gelir. Eğlenceli ve interaktif yayınlar için satışa sunulan cihazları değerlendirebilirsiniz. D Smart cihaz türleri değişim gösterebilir. Tekrar izlemeyi destekleyen modeller havalı görünüme sahip olur. Depolama alanına sahip olan cihazlar yayınları kaydeder. Böylelikle kaçırdığınız içerikleri istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz. D Smart kutusu farklı kanallara destek olur. Frekansı değişen kanalları otomatik olarak yenileyen kutulardan verim alabilirsiniz. Zaman geçirmek için kullanılan televizyonlar etkili performans gösterebilir. Yayın kalitesini üst seviyede tutan ürünler müşterilerin göz zevkini koruma altına alır. D-Smart modelleri alternatif sunduğu için farklı tercihlerin ortaya çıkması mümkün hale gelir. Yenilikçi teknolojilerle desteklenen cihazlar teelvizyonlarla uyum içinde olur. Televizyon izlemeyi kolaylaştıran ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.