İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Topuk Tipi
Materyal
Topuk Boyu
Bağlama Şekli
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dolgu Topuk Çizme

" araması için 1135 sonuç listeleniyor

Adım Adım Şıklık için Dolgu Topuk Çizme Modelleri Trendyol'da!

Topuklu ayakkabıların geçmişine bakıldığında ilk defa toprağa batmaktan çekinen çiftçiler tarafından üretildiğine inanılır. Aynı zamanda at biniciliğinde eğer tutunmak amacıyla topuklu ayakkabılar tercih ettiği de bir diğer bilgiler arasındadır. Modern çağda ise topuklu ayakkabı modelleri Leonardo Da Vinci tarafından tasarlandığı söylenir. Bir dönemde ekonomik ve sosyal ekonomik sınıfın belirlenmesi için topuk boyu bir ölçüt sayılırdı. Yüksek topuk ise soyluluk belirtisi olarak görülüyordu. Topuk da kırmızı rengin kullanımı seçkinlere özgü bir detaydı. Dolgu topuk çizme modelleri de topuklu çizme tasarımlar arasında yer alarak giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Moda sektörünün her geçen gün yenilenmesi kullanıcıların istek, beklentileri ile doğru orantılıdır. Dolgu topuk çizme modelleri geniş model ve renk skalasına sahip olması ise kullanım alanın yaygınlaşmasına neden olmuştur.

Her Mevsim Kullanılabilen Dolgu Topuk Çizme

Her Mevsim Kullanılabilen Dolgu Topuk Çizme

Dolgu topuk bot çizme özellikle sert hava koşullarında üstün koruma özelliği ile bilinir. Su geçirmeyen özel yapısı ile beraber çalışırken kullanıcılarına rahatlık sunar. Günümüzün estetik anlayışı ile beraber yeniden tasarlanarak modernize edilen dolgu topuk uzun çizme seçenekleri marka özelinde değişiklik göstermektedir. Hem kadın hem de erkekler önceden topuklu ayakkabı giyiyordu. Topuklu modeller 18. yy itibariyle kadınlar için özelleştirilmiş bir ürün haline geldi. Estetik kaygıya yanıt sunan dolgu topuk kısa çizme modellerinin yanı sıra dolgu topuk diz üstü çizme seçeneklerine de erişmek mümkündür. Bu tasarımlar topukların entegre olması ile beraber hem spor hem de şık kıyafetlerinize eşlik ediyor. Ayrıca kış aylarının vazgeçilmezi olarak görülen dolgu topuk deri çizme kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Deri detayının eşsiz görünüm ve tasarımından destek alarak sizlerde kombinlerinizde kendi tarzınızı açığa çıkartabilirsiniz.

Tüm Alanlarda Çekici Görünüm Sunan Dolgu Topuk Çizme

Tüm Alanlarda Çekici Görünüm Sunan Dolgu Topuk Çizme

Beyaz dolgu topuk çizme ile beraber giyilen mini şort, sokak modasının nabzını tutuyor. Bu ürün modellerindeki önü açık tasarımlar ise seçkin seçenekler olmakla beraber kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Siyah dolgu topuk çizme modelleri burun ve topuk şekline göre isimlendirilir. İnce topuk modeline sahip olanlar özel davetlerde şıklık sunarken sivri burun yapısındaki modeller belirli bir döneme ithaf edilen seçeneklerdir. Günümüzde ise kalın topuk, alçak tabanlı ya da platform topuklu modellere erişim sağlamak mümkün. Kahverengi dolgu topuk çizme mevsim geçişlerinde kombinlerinizi tamamlarken rahatlık ve konforu ile öne çıkıyor. Tasarımda kullanılan materyal özelliğine göre çeşitlenen ürün modelleri, tabanlarında farklı malzeme yapıları kullanılarak imal edilir. Dolgu topuk süet çizme mevsim geçişleri için uygunluk sağlar. Süet görünümün şıklığından faydalanarak, tüm alanlarda çekici görünüm elde etmeniz mümkün. Dolgu topuk püsküllü çizme ise farklı tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için sunulan ürün modellerini kapsar.

Dolgu Topuk Çizme Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Dolgu Topuk Çizme Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Dolgu topuk çorap çizme yeni nesil tasarımlar içinde yer alarak bacaklarınızı saran özel bir yapıdadır. Hafif ve kullanışlı bir ürün olması ile özellikle mini elbise ya da eteklerin altına giyilmektedir. Şık görünümü ile beraber sıcak tutma özelliği sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dolgu topuk çizme fiyatları ürün materyali, üretinde kullanılan kumaş özelliği, tasarım ve markaya göre değişir. Her sezon kullanılabilir özelliği ile beraber her bütçeye hitap eden seçeneklere sahiptir. Trendyol üzerinden tüm modellere erişebilir, marka özelinde inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda modeller arasında kıyaslama yaparak satın alım işlemlerinize hız kazandırmanız mümkün. Tek tıkla dilediğiniz ürüne ulaşımı kolaylaştıran bu platform aracılığı ile ürün özellikleri, kombin seçenekleri ve gerçek kullanıcı yorumları gibi alanlarda deneyim kazanabilirsiniz.