placeholder
"

Econature

" araması için 188 sonuç listeleniyor
Econature Köpek Maması
KARGO BEDAVA
EconatureKöpek Maması
(10)
Köpek Maması
275 TL
Sepete Git

Econature

Yaşamın temel gerekliliği olan beslenme, insanlarda olduğu gibi hayvanların sağlıklı gelişimi için de oldukça önemlidir. Sağlıklı beslenmenin büyük önem taşıması sebebiyle çoğu kişi hayvanlar için kaliteli besinlere yönelir. Sektörün önde gelen markalarından biri olan Econature, hayvanların beslenmesi ile ilgili bilgi birikimini bilimsel araştırmalar ile harmanlayarak kaliteli formüllere imza atar. Vitamin içerikleri ve doğal malzemeleri ile öne çıkan marka, yeni nesil üretim stratejisiyle de fark yaratır. Hayvan gelişimi ve sağlığını öncelikli hedefleri arasında tutan marka, üretimde tüm aşamaları kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirir. Küçük ayrıntılara önem vererek gerçekleştirilen üretim hayvanlara iyi bir yaşam imkanı sunar. Üretimin ilk aşamasında malzeme seçimi bulunur. Ham madde seçimi özenle gerçekleştirilerek ihtiyaç duyulan kriterlere uygunluğu analiz edilir. Onaylanan maddeler ham madde depolarında gerekli koşullarda muhafaza edilir. Çeşitli aşamalardan geçen malzemeler pişirilir. Pişirme işleminin ardından kurutma ve soğutma ile son aşamaya gelinir. Son haline gelen ürün steril şartlarda paketlenerek farklı alternatiflerle kullanıcılara sunulur. Markanın ürün çeşitliliği arasında kedi ve köpek maması olmak üzere iki farklı grup bulunur. Köpek maması grubunda her yaş için farklı seçenekler yer alır. Örneğin 0-12 ay arası köpekler için kullanılan çeşitler, hayvanların gelecek sağlığı için protein, vitamin ve mineral bakımından dengeli olmalıdır. Markanın yavru köpekler için kullanılan ürünlerinde yer alan kuzu proteini, hayvansal yağlar, tuz ve mineraller gerekli besin değerlerini karşılayarak köpek gelişimine olumlu katkı sağlar. Aynı durum, kedi beslenmesi için de geçerlidir. Farklı gelişim çağlarında değişen besin ihtiyaçlarını karşılayan mamalar sayesinde hayvanların sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Markanın lezzeti, kalitesi ve sağlıklı içeriği ile öne çıkan çeşitleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Sağlıklı bir seçim yapabilmek için, gerçek kullanıcıların sayfamızda yer alan Econature mama yorum ve görüşlerini inceleyebilirsiniz. Vereceğiniz sipariş ile ürün en kısa sürede adresinize ulaşır. Ürün kullanımı sonrasında sayfamızda paylaşacağınız görüş ve önerileriniz sayesinde hayvanseverlere seçim sırasında yardımcı olabilirsiniz. 

Sağlıklı İçerikleri ile Econature Mama Çeşitleri

Beslenme düzeni ve şekli hayvanların sağlıklı bir yaşama sahip olması için oldukça önemlidir. Bu nedenle beslenme, hayvan bakımında bulunan en önemli noktaların başında gelir. Hayvan bakımıyla ilgilenen pek çok kişi için seçim yapmak oldukça zor bir süreçtir. Doğru bir seçim yapılmadığı takdirde hayvanlarda sağlık problemleri oluşur. Buna ek olarak değişen tavırlar, sevecen ve eğlenceli hareketlerin önüne geçerek huzursuzluğa sebep olabilir. Seçim aşamasında dikkat edeceğiniz birkaç önemli nokta ile sevimli dostlarınız için sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Besin içeriği, seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden biridir. Mama, hayvanların ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral gibi tüm besin değerlerini karşılamalıdır. Sindirim oranı ise seçim sırasında önemli olan başka bir noktadır. Mide rahatsızlıkları hayvanların huzursuz olmalarına neden olarak gelişimlerini olumsuz yönde etkiler. Tercih edeceğiniz sindirim oranı yüksek besinler sayesinde, olası mide sorunlarını önleyebilirsiniz. Enerji seviyesi de kullanıcıların seçim sürecinde önem verdiği noktalardan biridir. Yeterli enerji düzeyinde üretilen besinler, hayvanlara sağlıklı bir büyüme aşaması sağlarken hayvanseverlere keyifli bir bakım süreci imkanı sunar. Lezzet değişikliği de hayvanlar için önemlidir. Örneğin, bazı köpekler kuru ya da yaş mamadan yalnızca birini tercih edebilir. Bu durumda, hayvanların ihtiyaçlarını ve davranışlarını dikkatle takip etmeniz gerekir. Doğru bir seçim yapabilmek amacıyla uzmanlardan tavsiye alabilirsiniz. Hayvanların farklı ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilen Econature mama gereken tüm özellikleri içermesi sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Hayvan gelişimine oldukça önemli katkılarda bulunan mama seçenekleri, tüy gelişimi açısından sağladığı avantajlar ile fark yaratır. Alanında uzman kişilerce geliştirilen tarifler veterinerler tarafından da beğeni toplar. Kedi ve köpek sahiplerinin vazgeçilmezi olan marka, değişen cins, ırk ve yaş seçenekleri için farklı alternatiflerde çeşitlenen ürünleri kullanıcılara sunar. Ürün çeşitliliği arasında yer alan tavuklu yetişkin kedi ve balıklı yetişkin kedi maması, kuzu etli yavru köpek maması gibi seçenekleri sayfamızda rahatlıkla inceleyerek besin değerlerine ulaşabilirsiniz. Ürün detaylarında belirtilen içerikleri okuyarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Yapacağınız seçim sayesinde evde, iş yerinde ya da sokakta bakımıyla ilgilendiğiniz hayvanların gelişimine büyük ölçüde katkıda bulunarak sevecen ve eğlenceli dostlara sahip olabilirsiniz.

Üstün Besleyici Özellikleri ile Econature Köpek Mamaları

Köpekler, pek çok insanın evde ya da iş yerinde bakımını üstlendiği evcil hayvanların başında gelir. Sevecen tavırları ve sadık dostlukları ile tanınan bu eğlenceli dostların beslenmesi hayvanseverler için hassas konular arasında yer alır. Köpek sağlığı için önemli olan mama seçimi sırasında uzmanlar tarafından özenle hazırlanan formülleri tercih etmeniz gerekir. Buna ek olarak köpeğinizin davranışlarına önem vermelisiniz. Köpeğin iştahla yediği lezzetleri belirleyerek uygun içerikte bir seçim yapabilirsiniz. Econature köpek maması, içeriğinde bulunan kuzu eti ve somon seçenekleriyle köpeklere büyüleyici bir lezzet sunar. Satın alma işleminden önce ürün detaylarında yer alan içeriği sayfamızda kontrol ederek köpeğinizin besin değeri ihtiyacını karşılayan yiyeceğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünün sahip olduğu kalori değeri, köpekler için önemli noktalar arasında yer alır. Yavru ve yetişkin köpeklerin değişen besin değerini tam olarak karşılayarak sağlıklı gelişime yardımcı olmayı ilke edinen marka, yaş aralıklarına göre çeşitlenen besinleri kullanıcılara sunar. Yavru ve yetişkin köpek mamaları olarak çeşitlenen seçenekler kaliteli ve sağlıklı yapıları ile fark yaratır. Köpek yavrularının bünyesi yetişkinlere göre daha zayıf olduğundan beslenme şekline özen gösterilmelidir. Yavruların sütten kesilmesiyle başlayan besin desteği onların tüm ihtiyacını karşılar. Sindirim desteği sağlayan, kalsiyum ve protein bakımından zengin bu ürünler sayesinde köpeğinizi ileriki yaşlarda meydana gelecek olası sağlık problemlerinden koruyabilirsiniz. Zengin içerikli bu ürün ile köpeğinizi günde dört öğün besleyebilirsiniz. Büyüyen yavrunun ihtiyaç duyduğu öğün sayıları zamanla azalır. Köpek, erişkinliğe ulaşınca günde bir ya da iki kere öğün hazırlamanız yeterli olur. Beslenme saati düzeni oluşturmanız köpeklerin sağlığı açısından önemlidir. Böylece köpek metabolizması düzenli ve sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder. Öğün dışında mama vermemeniz önerilir. Aksi takdirde köpeğin aşırı kilo almasına neden olabilirsiniz. Köpeğinizin kilo durumuna göre bir beslenme düzeni oluşturabilmek için sayfamızda bulunan ürün detaylarında belirtilen miktarları inceleyebilirsiniz. Örneğin, 1 ile 5 kilogram aralığında bir ağırlığa sahip yetişkin köpekler için gereken günlük besin miktarı 45 ile 140 gram arasında değişiklik gösterir. 50 kilogram vücut ağırlığına kadar gereken günlük mama miktarı ürün bilgilerinde yer alır. Her ürüne ait besin miktarları, değişen kiloya göre uzmanlar tarafından özenle belirlenir. Yaş ve kilo ayrımının yanı sıra ırk ayrımı da beslenme şekli için önemli noktalardan biridir. Köpek ırklarına göre değişen çene yapıları için uygun boyutta bir seçim yapmanız önerilir. 

Zengin Vitamin Takviyesiyle Econature Kedi Mamaları

Kediler, mama konusunda oldukça hassas davranan hayvanlardır. Eğlenceli tavırları ve hareketleri ile ilgi odağı olan kediler için sağlıklı bir seçim yapmak pek çok hayvansever için oldukça zor bir süreçtir. Seçim aşamasında besin içeriğinde bulunan protein miktarına, yağ, mineral ve vitamin oranına dikkat edilmelidir. Protein miktarı kemik gelişimi için oldukça önemlidir. Fosfor ve kalsiyumun yer aldığı çeşitler diş sağlığına ve vücut gelişime olumlu etki eder. Bununla birlikte kediler bazı mamaları sevmeyebilir. Kendine has karakterleri ile dikkat çeken kediler, sahipleri tarafından sunulan kaliteli çeşitler arasından kendi tercihlerine göre bir seçim yapar. Kediler tarafından iştahla yenen Econature kedi maması hayvanseverlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Markanın ürün yelpazesi içinde pek çok farklı seçenek vardır. Ürünler yaş, kilo, cins ve tüy yapısı gibi kriterlere göre değişiklik gösterir. 0-12 aylık kediler farklı içeriklerde besinlere ihtiyaç duyar. Markanın besin değeri yüksek mamaları, kedilerin büyüme ihtiyaçlarına göre belirlenir. Vücut gelişimi için gerekli vitaminleri içeren besinler sayesinde minik dostunuzu sağlıklı bir şekilde büyütebilirsiniz. 1-7 yaş aralığında bulunan kedilerin enerji ihtiyaçları yavrulara göre daha fazladır. Markanın yüksek protein içeren ürünleri, kas gelişimini desteklerken kilo alımı gibi sorunları da engeller. 7 yaş sonrasında değişen sindirim sistemi sebebiyle kullanılan mama yenilenir. Kilo durumu da seçim aşamasında oldukça önemlidir. Fazla kilo problemi olan kediler için düzenlenen diyet programına uygun içerikte bir seçim yapmanız gerekir. Balıklı ya da tavuklu gibi seçenekler arasında kedinizin damak tadına göre bir seçim yapabilirsiniz. 

Econature Mama ile Sevimli Dostlarınızı Sağlıkla Büyütün

Mama sektöründe sağlıklı ürünleri ile öne çıkan marka, ev ve iş yerlerinde kedi ve köpek sahibi olan hayvan severler için pek çok seçenek sunar. Yavru kedi ve köpek seçeneklerinin de bulunduğu ürün çeşitleri minik hayvanların ağız ve çene yapısına uygun tanecik boyutunda tasarlanır. Kolay sindirim sağlayan sağlıklı ürünler hayvanlara huzurlu bir yaşam imkanı sunar. Buna ek olarak, ürünler hayvanların ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayacak destekleyici vitaminler içerir. Gerekli enerjiyi besinlerden karşılayan can dostunuz ile keyifli oyunlar oynayarak bakım sürecini olduğundan daha eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz. Evde bakımını üstlendiğiniz hayvanların dışında sokakta yaşayan kedi ve köpeklere de yardım edebilirsiniz. Markanın kaliteli ürün seçenekleri deri ve cilt problemleri gibi rahatsız edici sağlık sorunları yaşayan hayvanlar için de etkilidir. Zengin içeriğiyle sektörde fark yaratan mamalar, hayvan tüyleri için de destekleyici bir rol oynayarak daha parlak bir görünüm sağlar. İçeriğinde bulunan antioksidan desteği ve protein ya da tahıl ağırlıklı ürünleri ile alıcıların ilk tercihleri arasında bulunan ürünler hayvanlar tarafından beğeniyle karşılanır. Econature mama nasıl ve ne sıklıkta verilmelidir sorusu ise hayvanseverlerin dikkatle araştırdığı noktalar arasında yer alır. Beslenme aşamasında temiz bir yemek ve su kabı kullanılmalıdır. Beslenme sürecinde su verilmesi sindirim desteği sağlar. Yemek ve su için kullanılan kapların düzenli olarak temizlenmesi hayvan sağlığı için oldukça önemlidir. Marka kuru ve yaş mama seçenekleri ile kullanıcılara farklı alternatifler sunar. Kuru mamaya henüz alışamayan hayvanlar için yaş mama ile karıştırılmış tarifler uygulayabilirsiniz. Zaman içinde kuru mamaya alışan hayvan, besini iştahla tüketmeye başlar. Markanın kalitesi ve doğal içeriği ile beğeni toplayan mamaları hayvanlara enerji desteği sağlar. Siz de sayfamızdan vereceğiniz sipariş ile istediğiniz ürüne kısa sürede ulaşarak hayvanların gelişimine ve enerji desteğine katkıda bulunabilirsiniz. 

Econature Gurme Çeşitleri ile Keyifli Bakım Süreci

Kaliteli üretim süreci ile kendini her geçen gün geliştiren marka, kedi ve köpekler için hazırladığı geniş ürün seçenekleri ile öne çıkar. Ürün yelpazesinde sunulan çeşitlilik hayvanların çok yönlü beslenmesine olanak sağlar. Kedi mamaları arasında yer alan Econature Gurme serisi üstün özellikleri ile sektörün en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alır. Gurme serisinin dikkat çeken içeriğinde bulunan balık ve kemik parçaları kedilerin ihtiyaç duyduğu Omega 3 ve protein gibi besin değerlerini karşılar. Doğal yağlar ve mısır gibi tahıl seçenekleri ile zenginleştirilmiş ürünler mineral desteğinde bulunarak hayvanların enerjisine katkı sağlar. Vitamin desteği bakımından zengin çeşitler sayesinde kedilerin görme duyusu gelişir. Gelişen görme duyusu, etkin refleks kullanımı sağlar. Kaliteli içeriğiyle destek sağlayan mamaları, belirlediğiniz saat dilimleri ile beslenme programı oluşturarak kedinize vermeniz önerilir. Bu sayede, sindirim süreci kolaylıkla tamamlanır. Köpek maması çeşitleri ile de beğeni toplayan marka, köpek sahiplerinin vazgeçilmezi olarak sektörde yer alır. Yaş grupları için gereken özellikler uzmanlar tarafından belirlenerek hazırlanan besin içeriği, köpek gelişimine olumlu katkı sağlar. Yetişkinler için çeşitlenen seçenekler ise damak tadına uygun zengin lezzetler ile kullanıcılara sunulur. Özel formüller ile geliştirilen çeşitler, köpekler tarafından iştahla tüketilir. Lezzet ve zengin içeriğin yanı sıra üretim süreci de seçim sırasında kullanıcıların dikkat ettiği noktalar arasında yer alır. Markanın tasarladığı kedi ve köpek mamaları sağlıklı bir üretim sürecinden geçer. Hijyen standartlarına uygun şekilde gerçekleşen süreç kullanıcıların markaya olan güvenini artırır. Üretim aşaması tamamlandığında son halini alan ürünler, özenle gerçekleştirilen paketleme işlemi ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Seçilen kaliteli ambalajlar sayesinde korunan ürün tazeliği, hayvan sağlığını korur. Paket üzerinde yer alan besin değerleri, içerik bilgisi ve kullanım talimatları ise kullanıcılara kolaylık sağlar. Siz de ürün üzerinde belirtilen detayları inceleyerek mamaları sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Bütçe Dostu Econature Mama Trendyol’da

Markanın güçlü içeriği ile hayvan gelişimine katkıda bulunan mama çeşitleri, hayvan bakımı ile ilgilenen çoğu kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Değişen ürün içeriği ve zenginleştirilmiş seçenekleri ile farklı kapasitelerde kullanıcılara sunulan çeşitler, aynı zamanda markanın kaliteli formüllerini ve hassas üretim sürecini de yansıtır. Markanın tercih edilme sebeplerinden biri olan doğal ve sağlıklı içerik hayvanların büyüme sürecine olumlu katkı sağlar. Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda içerikleri ve yapıları geliştirilen seçeneklerin fiyatları da bu özelliklere göre değişiklik gösterir. Hayvanların sağlığı ve refahını öncelikli hedefleri arasında tutan marka, hayvanseverleri de düşünerek ürün çeşitlerini makul bir fiyat aralığında kullanıcılara sunar. Fiyat değişimlerinin başlıca sebeplerinden biri de paket kapasitesidir. Ürünler, farklı hacimlerde çeşitlenerek kullanıcılara sunulur. Econature 15 kg kapasiteli seçenekleri ile Trendyol’da yer alır. Küçük paketlerin yanı sıra uzun süreli kullanım sağlayan bu alternatif sayesinde sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz. Büyük paketlerde sunulan çeşitler için ölçü kaşığı kullanarak öğün miktarlarını kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz yüksek hacimli ürünler sayesinde ekonomik bir alışveriş yaparak bütçenizde tasarruf yapabilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan ürün çeşitlerini lezzet ve içerik açısından inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tercih öncesi fiyatların karşılaştırılması bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilmenize yardımcı olur. Markanın kaliteli ve büyüleyici lezzetleri ile tercih edilen mama çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz. İştahla besinlerini tüketen dostlarınız sizin mutluluğunuza da katkıda bulunur. Evcil hayvanlarınızın sağlıklı gelişim sürecine şahit olarak bakım sürecinin ve dostluğun tadını çıkarabilirsiniz. Zaman zaman yapacağınız lezzet değişiklikleri ile küçük dostlarınızı ödüllendirerek mutluluklarına katkıda bulunabilirsiniz. Can dostlarınızın sağlıklı beslenmesi ve bakımı için gerekli olan her şeyi sayfamızdan sadece bir tıkla satın alabilirsiniz.