placeholder
"

Esty

" araması için 350 sonuç listeleniyor

Esty

Esty

Esty, 1994'te Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kurulan yerli sermaye Silverline Ev Gereçleri Sat. Paz. A.Ş. bünyesinde yer alan bir markadır ve ocak, fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, evye ve batarya gibi mutfak eşyaları üretir. Firma çıkarttığı ilk ürün olan Softline fırın üstü aspiratörü modeliyle estetik ve kaliteli üretim ilkesini başlatmış ve giderek genişleyen ürün gamını da bu ilkelerle üretmeye devam etmiştir. Markanın ISO 9001 kalite standardı ile ürettiği ürünleri, aynı zamanda SGS(CEBEC),TÜV, GS, UL, CE ve TSE standartlarına uygundur. Marka, düşük üretim maliyetleriyle çalışarak verimlilik gücünü artırmayı, kaliteden hiçbir zaman ödün vermemeyi ve tüketicilerine daima en iyiyi vermeyi hedefleyen bir "kalite politikası" anlayışını benimsemiştir.

Mutfağınızın Havasını Tazeleyen Aspiratörler

Mutfağınızda birbirinden lezzetli yemekler yaptıktan sonra, evinize ağır yağ ve yemek kokuları yayılabilir ve bu durum sürekli tekrarlandığı için zamanla rahatsız edici ve can sıkıcı boyutlara ulaşabilir. Üstelik yemek buharları mutfak dolaplarınızın da sürekli yağlanmasına ve kirlenmesine neden olur. Esty aspiratör modelleri tam da bu sorunları çözmek için tasarlanmıştır ve mutfakta yemek yaparken ortaya çıkan ve gaz halinde bulunan akışkanları emerek ortamdan uzaklaştırmayı sağlar. Marka, güçlü emiş gücüne sahip klasik ve sürgülü ankastre aspiratör modelleri ile mutfağınızdaki tüm yemek kokularını giderir ve mutfağınızın havasını tazeler. Yemek yaparken aspiratörünüzü çalıştırarak tüm yemek buharlarını ve kokuları kolayca tahliye edebilirsiniz. 60 cm genişlikteki aspiratör modelleri 2 ya da 3 kademeli emiş gücüne sahiptir. Modeline bağlı olarak dijital ekran, çift kontrol paneli, sürgülü anahtar ve manuel kontrol gibi kontrol özelliklerine sahip olan modeller ortalama olarak minimum 50 dB, maksimum 70 dB ses profili ile çalışır. Bacalı kullanımın yanı sıra karbon filtreli kullanım için Esty aspiratör filtresi seçeneği sunan aspiratör modellerinin alüminyum yağ filtresi yıkanabilir ve kolayca temizlenir. Aspiratörler yine modeline bağlı olarak; 1 x 3 Watt Buji Led aydınlatma, 2 x 3 Watt Buji Led aydınlatma veya 2 x 3 Watt Spot Led aydınlatma, D sınıfı enerji tüketimi, otomatik kapatma fonksiyonu, otomatik filtre doluluk uyarısı, minimum 150 m³/h, maximum 250 m³/h ile minimum 250 m³/h, maximum 600 m³/h arasında değişen hava çıkış performansı, NR-V baca kontrol sistemi ve duvara montaj opsiyonu gibi pek çok fonksiyonlarla donatılmıştır.

Esty Ankastre Set

Marka, birbirinden kaliteli ve fonksiyonel mutfak eşyaları içeren ankastre setleri ile yeni evlenenler veya evini yenileyenlere 2 ya da 3 ürünü birlikte sunar ve sizi birbirine uygun ocak, fırın ve davlumbaz arama derdinden kurtarır. Takım olarak satılan ankastre setler mutfağınızda bütünlük oluşturur. Fırın - ocak, fırın - davlumbaz ya da ocak - fırın - davlumbaz şeklinde hazırlanan ankastre setlerin içeriğinde bulunan mutfak eşyaları, her biri yüksek performans sunan fonksiyonel ürünlerdir. Set içeriğinde yer alan Esty davlumbaz modelleri, yüksek emiş gücüne sahiptir ve mutfağınızda oluşan kötü kokuları önleyerek havasını tazeler. Mutfağınızda ve tüm evinizde yemek buharının neden olduğu kirlenmenin ve rutubetin önüne geçer. Davlumbaz modelleri, 2 ya da 3 kademeli emiş gücüne sahiptir ve sessiz çalışır. Davlumbazlar; bacalı kullanıma uygun olmanın yanında karbon filtreli kullanım için Esty davlumbaz filtresi, alüminyum yağ filtresi, NR-V baca kontrol sistemi, düşük ses profili ile çalışma ve D sınıf enerji tüketimi özellikleri ile donatılmıştır. Ankastre setler içerisinde bulunan Esty fırın modelleri birbirinden lezzetli yemekler, hamur işleri ve ızgaralar hazırlayabileceğiniz çok fonksiyonlu fırınlardır. 72 litrelik geniş iç hacime sahip olan fırınlar, dijital ekran, zaman ayarlayıcı ve alarm, turbo fan, ızgara, soğutma fanı, hızlı ön ısıtma, 1 adet derin, 1 adet standart tepsi, 1 adet tel ızgara ve çıkarılabilir yan tel raflara sahiptir. Mutfakta harika yemekler ve hamur işleri hazırlayabileceğiniz fırın modelleri, 3 ya da 6 fonksiyonlu pişirme olanağı sunar. Yiyecekleri, turbo fanı sayesinde homojen bir şekilde pişiren fırınlar, rahatça çıkarılabilen fırın kapı camı sayesinde (Easy Take Out) son derece kullanışlıdır ve kolay temizlenir. Kendi kendini temizleyebilen katalitik arka duvar paneli Anel Clean, buharlı temizleme sistemi Aqua Clean ve homojen ısı dağılımı sağlayarak 3 tepsiye kadar pişirme deneyimi sunan 3D Air Stream fonksiyonları ile donatılan fırınlar hem zahmetsiz bir kullanım sunar hem de benzersiz lezzette yemekler yapmanızı sağlar. Ankastre setin diğer üyesi olan Esty ocak çeşitleri fonksiyonel özellikleri, ergonomik ve şık tasarımları ile ankastre setlerini tamamlar. Ocaklar, elektrikli ve gazlı olmak üzere çeşitlere ayrılır. Elektrikle ya da gazla çalışan 4 veya 5 gözlü ocaklar, seramik, cam ve inox yüzeyleri ile göze çarpar. Emaye ızgaraları ve yüksek verimli yanış performansı ile dikkat çeken ocaklar, yandan ya da önden mekanik kontrol ve otomatik düğmeden ateşleme özelliğine sahiptir. 5 gözlü ocaklarda nefis yemekler yapabileceğiniz Wok gözü bulunur. Ocaklar, şık tasarımlarının yanı sıra çeşitli boy ve ebatlara sahiptir ve gaz kesme emniyeti ile güvenli bir kullanım konforu sunar.

Esty Vantilatör Modelleri ile Serin Yaz Günleri

Sıcak yaz günlerinden bunaldıysanız markanın sunduğu vantilatör modelleriyle yaşadığınız ortamı etkili bir şekilde serinletebilirsiniz. %100 bakır uzun ömürlü motoru sayesinde son derece dayanıklı olan vantilatör modelleri ayaklı, tavan tipi ve buharlı vantilatör olmak üzere çeşitlere ayrılır. Esty buharlı vantilatör modelleri, 100 W güçle çalışır ve 60 W vantilatör, 40 W nemlendirici özelliği sunar. Yaşadığınız ortamı nemlendirerek serinleten buharlı vantilatörler odanızda deniz esintisine benzeyen bir serinlik oluşturur. 73 m³/dk hava debisi ve 200 ml/s buhar fonksiyonuna sahip olan modeller, normal, doğal ve uyku rüzgarı modu olmak üzere üç modda serinlik sunar. Zeminde kullanılan sağlam ayak tasarımlı buharlı vantilatörler, LED ekranları, dijital kontrol olanağı ve uzaktan kumandası ile kolayca yönetebileceğiniz ürünlerdir. Bu modeller, 16 inç pervane çapı, 5 kanatlı pervane, 12 saat zaman ayarı, 3 hız kademesi, 90 C yatay, 50 C düşey salınım, 2 yöne ( Sağ/Sol )salınım mekanizması ve 8 saat boyunca kullanılabilen 1,8 lt buhar haznesi kapasitesine sahiptir. Esans doldurulabilen haznesi ile hoş koku salınımı, tablet bölmesi ile sinekkovar özelliği sunan buharlı vantilatörler, 64 db ses düzeyi ile çalışır ve sizi rahatsız etmez. 115 cm'ye kadar maksimum ayarlanabilir yüksekliğe sahip olan vantilatörleri dilediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz.

Ayaklı ve Tavan Tipi Vantilatörler, Mobil Soğutucular

Markanın sunduğu ayaklı vantilatörler 80 W güçle çalışır. Zeminde kullanım için tasarlanan modeller, %100 bakır motor, 18 inç pervane çapı, 5 kanat pervane, 3 hız kademesi, mekanik kontrol veya uzaktan kumanda, 8 saate kadar zamanlama, 2 yöne salınım, 125 cm ayarlanabilir yükseklik sunar. Tavan tipi vantilatörlerse 80 W güçle çalışır. 1400 mm pervane çapı, 300 r/min maksimum hız, 3 kanat sayısı ve 5 kademeli ayarlama (kontrol panelinden) özelliği ile donatılmış olup tavandan geniş açılı serinletme olanağı sağlar. Vantilatörler dışında Esty soğutucu modelleri arasında portatif tasarımlı ve kolay taşınabilen Esty mobil soğutucu cihazları da yer alır. Güçlü ve uzun ömürlü %100 bakır motorlarla üretilen mobil hava soğutucular, 150 veya 180 W güçle çalışır, zeminde kullanılır ve son derece pratiktir. Taşımayı kolaylaştırmak için 360° dönebilen tekerlekli ayakları sayesinde her yere kolayca taşınır. Modeline bağlı olarak mobil soğutucular; temiz ve sağlıklı iyonizer sistemi, uzun süreli ortam nemlendirme özelliği, 3 ya da 4 farklı hız kademesi,12 saate kadar zaman ayarı, geniş salınım özelliğiyle geniş alanda serinlik, 6 lt veya 35 lt su haznesi kapasitesi, buz aküsü, uzaktan kumanda, Led gösterge ve su seviyesi göstergesi özellikleriyle donatılmıştır. Ortalama 50m² bir alanda etkili olan modeller, çalışırken haznede su bitmesi halinde otomatik olarak kapanır ve güvenli bir kullanım sunar.

Esty Su Sebili ve Esty Granit Evye Modelleri

Markanın beğeninize sunduğu su sebili modelleri sayesinde temiz suyu sıcak/soğuk ve aynı zamanda konforlu içmenin tadını çıkarabilirsiniz. Mekanik kontrollü su sebilleri, alt veya üst damacanalı olmak üzere çeşitlere ayrılır. Alt damacanalı modellerde damacana görünmez kapaklı bölmede dururken, üst damacanalı modellerde damacana görünür ve üst kısımda durur. Bazı modeller soğuk suyun yanında sıcak su özelliği de sunarken bazıları yalnızca ortam sıcaklığında su sağlar. 2 ya da 3 musluklu modeller, 6 °C'ye kadar soğuk su, 3,3 lt soğuk su tankı kapasitesi ve 1.1 lt sıcak su tankı kapasitesi sunar. Mutfaktaki soğuk ve sıcak su ihtiyacınızı anlık olarak karşılayan su sebilleri şık tasarımları sayesinde mutfağınıza uyum sağlar. Daha konforlu bir mutfak deneyimi için markanın sunduğu granit evyelere de göz atabilirsiniz. Granit evyeler, yüksek ısıya, darbe ve çarpmalara karşı son derece dayanıklı ürünlerdir. Malzeme yoğunluğu ve yüksek dayanımı sayesinde çizilmelere karşı da dirençli olan evyeler, sıvıları emme özelliği sayesinde leke tutmaz yapıdadır. Sadece mutfağınızda değil, banyo ve lavabolarınızda kullanmak için de uygundur. Tek gözlü ve 1,5 gözlü granit evye modelleri farklı zevklere hitap eden alternatif renklerle üretilmiştir. Siz de şık ve kullanışlı granit evye modelleriyle evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Esty Set Üstü Ocak Modelleri

Marka, mutfaklarınız için ürettiği birbirinden kaliteli pişirme üniteleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Kolay kullanım özellikleri, şık ve modern tasarımları ve kolay temizlenebilme özelliklerine sahip olan set üstü ocaklar tezgah üzerine kolay kurulumludur. Set üstü ocaklar, domino, vitroseramik, gazlı, elektrikli, solo veya ankastre set üstü ocaklar olmak üzere çeşitlere ayrılır. Her biri farklı yüzeylere ve tasarımlara sahip olan ocaklar 2, 4 ya da 5 gözlüdür. Cam, emaye, metal ve paslanmaz çelik gibi yüzeylerle üretilen set üstü ocaklarının bazı modellerinde Wok gözü de yer alır. Bu ocaklarda kullanılan gaz tipi, modeline bağlı olarak doğalgaz ve LPG'dir. Düğmeden ateşleme sistemi ile çalışan modeller arasında dokunmatik ateşleme tipine sahip ankastre vitroseramik elektrikli ocaklarda bulunur ve atıl ısı göstergesi, dijital gösterge, çocuk kilidi ve 9 güç kademesi gibi özellikleri ile dikkat çeker. Tüm bu mükemmel özelliklerin yanı sıra can güvenliğiniz için gaz emniyeti bulunan set üstü ocakları güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Zamanla Yarışanlara Esty Mikrodalga Fırınlar

Mikrodalga fırın modelleri, donmuş ya da soğuk gıdaları çok kısa sürede ısıtarak/pişirerek yenmeye hazır hale getiren cihazlardır. Markaya ait ankastre çerçeveli, şık cam kapaklı ve parlak düğmeli mikrodalga fırın modelleri, butondan kontrollü kolay açılır kapağa, düğmeden manuel kontrol özelliğine, inox iç hazneye ve 20 litre hacime sahiptir. Ağırlık ve zamana göre buz çözme, ayarlanabilir 5 mikrodalga güç seviyesi, 35 dk zamanlayıcı, hızlı başlangıç, bitiş sinyali, 245 mm'lik döner cam tepsi özellikleri ile donatılan modeller özellikle çalışan kadınlara kolaylık sağlar ve zamanın kısıtlı olduğu acil durumlarda hayat kurtarır. Mikrodalga fırınınızda ön ısıtmaya gerek yoktur. Enerji yalnızca pişirme esnasında tüketilir. Yemek pişirme süresi normal fırınların üçte biri oranında olan mikrodalga fırınlar, hem zamandan hem enerjiden tasarruf sağlar. Ocakta yemek pişirmeye benzeyen pişirme tekniğine sahip mikrodalga fırınlarda yemeğinizi sulu olarak pişirebilirsiniz.

Esty Mini Buzdolabı ve Esty Derin Dondurucu Modelleri

Ofisler, öğrenci yurtları, pansiyonlar, oteller, bürolar ve konaklama alanları için son derece ideal olan mini buzdolabı modelleri, dar alanlarda etkili soğutma performansı sunar. A+ enerji sınıfı bu ekonomik buzdolabı modelleri, sessiz çalışma özelliği sayesinde varlığıyla rahatsız etmez. Tek kapılı modeller, değiştirilebilir kapı yönü sayesinde ortama kolayca uyum sağlar. Yer kaplamayan kompakt tasarımlara sahip mini buzdolabı modelleri, geniş iç hacimleri sayesinde pek çok gıdayı depolamanızı sağlar. Dikey tasarımlı modellerin dondurucu bölmesi yukarı kısımda bulunur. Buzdolabının iç kısmında bulunan düğmelerle buzdolaplarının soğutma ayarları manuel olarak kolayca yapılandırılabilir. Kullanışlı iç tasarımları sayesinde sebzelerinizi, meyvelerinizi ve yiyeceklerinizi kolayca yerleştirebilir, kapaktaki ek bölmelerde içeceklerinizi veya diğer ek gıdalarınızı soğutabiilirsiniz. Marka derin dondurucu modelleriyle de gıdalarınızı uzun süreli olarak depolamanızı sağlar. Dikey tasarımlı ve tek kapılı derin dondurucular, 4 veya 7 adet çekmece sayısına sahiptir. 85 lt, 163 lt ile 225 lt arasında değişen iç hacimleri sayesinde geniş depolama alanı sunan modeller, A+ enerji sınıfı derin donduruculardır ve elektriği tasarruflu kullanır. 41 dB gibi düşük bir ses profiliyle çalışan derin dondurucu modelleri varlığıyla sizi rahatsız etmez. Etten balığa, dondurulmuş meyve ve sebzelere kadar pek çok gıdayı ilk günkü tazeliğiyle saklayan derin dondurucu modelleri, ihtiyacınıza uygun farklı boyutlarda üretilmiştir.

Esty Klima Modelleri ile Etkili İklimlendirme Çözümleri

Esty, dört mevsim dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz klima modelleriyle evinize etkili ve kalıcı iklimlendirme çözümleri sunar. Atıksız, kokusuz, dumansız ve kurma kaldırma sorunu olmayan klima modellerini oturduğunuz yerden kolayca yönetebilirsiniz. 9.000 BTU ile 18.000 BTU arasında değişen soğutma kapasiteleri ile üretilen klimalar A++ sınıfıdır. Inverter klima teknolojisi ile üretilen modeller, kontrollü çalışan kompresörleri sayesinde enerjiyi verimli ve tasarruflu kullanır. Klimalar; turbo modu, ayarlanabilir fan, hava salınımı yön ayarı, zamanlayıcı ve uyku modunun yanı sıra hava temizleme gibi gelişmiş özellikler sunar. 12.000 BTU ev tipi klima modelleri, iç ünitede hayalet ekran ısı göstergesi, çok fonksiyonlu uzaktan kumanda, 600 m3/s hava sirkülasyonu ve 53 dB ses seviyesi ile öne çıkar. Yalnızca evinizi iklimlendirmekle kalmayan klimalar aynı zamanda havadaki tozları, tüyleri ve partikülleri filtresinde tutarak soluduğunuz havayı zararlı etkenlerden arındırır, temiz ve rahat bir nefes almanızı sağlar. Son derece şık tasarımlara sahip duvar tipi klimalar, evinizin dekoruyla uyum sağlar.

Çevrim içi satın alabilmeniz için şimdi Esty online satış mağazası Trendyol'da sizlerle buluşuyor. Siz de beğendiğiniz ürünü tek tıkla hemen satın alabilirsiniz. Markanın sunduğu ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Trendyol'u ziyaret edebilir, dilerseniz kullanıcı deneyimlerini yansıtan Esty marka yorum bölümünü okuyarak ürünler hakkında deneyime dayalı bilgi de edinebilirsiniz.