Marka
Renk
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Esty

" araması için 418 sonuç listeleniyor

Mutfağınıza Tarz Katan Esty Ürünleri Trendyol'da!

Esty, ankastre sektöründe uzmanlığını kanıtlamış, mutfakla ilgili tüm ihtiyaçlara uygun seçenekler sunan alanında öncü ve yenilikçi bir markadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan marka, ihtiyacınız olan mutfak gereçlerini müşterilere profesyonelce sunar. Ocak, fırın, aspiratör, derin dondurucu gibi temel mutfak gereçlerinin fonksiyonlarının yanında şıklığı da son derece önemlidir. Mutfak tasarımınıza tarz katarken üst düzey performans sağlayan birçok seçenek bulunur. Esty modelleri kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve şık modellerdir. Bu modeller sıradan görünümlü mutfak gereçlerinin aksine özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeker. Modern görünümlü ankastre mutfaklar oldukça popülerdir. Aradığınız modern tasarımlı ankastre setini Esty kalitesiyle bulabilirsiniz. Modern mutfaklarında nostaljik tasarımlar arayanlar için de birçok vintage ürün mevcuttur. Vintage tasarımlı çeşitler ile mutfağınıza nostaljik esintiler katabilirsiniz. Klasik görünümü ile yıllar öncesini anımsatan bu tasarımlar performans olarak oldukça başarılıdır. Her ne kadar nostaljik görünse de teknolojinin getirdiği üstün özellikler ile donatılmış modellerdir. Vintage görünümlü ancak son teknoloji tasarımlar arayanlara Esty tavsiye edilir. Vintage modelleri tercih ederek alışılmış mutfak tasarımlarının dışında özgün ve oldukça şık bir mutfağa sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve tarzınızı göz önünde bulundurarak mutfağınız için en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Müşteriler tarafından beğenilen fonksiyonel ürünleri kullanmak ve mutfağınızda tarz yaratmak isterseniz Esty kampanya ve avantajlarını online alışveriş imkanlarıyla Trendyol aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımları ile Esty Ürünleri

Göz Alıcı Tasarımları ile Esty Ürünleri

Esty ürünleri ile mutfağınızı evin en güzel bölümüne çevirebilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda en çok dikkat edilen konulardan biri makine ve gereçlerin birbiriyle uyumlu olmasıdır. Ürünleri set halinde aldığınız takdirde muhteşem bir uyum da kaçınılmaz olur. Esty ankastre set modellerinde genellikle fırın, davlumbaz ve ocak bir arada bulunur. Ankastre setler duvara entegre olduğundan daha az yer kaplayarak kullanım alanınızda ferahlık sağlar. Mutfakta en çok ihtiyaç duyulan aletlerden biri de aspiratördür. Kimi ankastre setler içerisine aspiratör modelleri de dahildir. Esty aspiratör çeşitleri çift motorlu ve yüksek emiş gücüne sahip cihazlardır. Bu özellikler sayesinde istenmeyen kokuları kısa sürede ortamdan uzaklaştırır. Davlumbaz ve aspiratör seçimini doğru yaparak duman ve istenmeyen kokuları mutfağınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Aspiratör seçimi yapılırken de ürünün mutfaktaki diğer gereçler ile uyumuna dikkat edilir. Hem şık hem de fonksiyonel aspiratör modelleri farklı renk ve farklı tasarımlarda olabilir. Görsellik çok önemli olsa da tüm ürünlerin farklı özellik ve avantajlara sahip olduğu bilindiğinden özellikler ve açıklamaları incelemekte fayda görülür. Mutfak dekorasyonunda dikkat çeken ürünlerden biri de evye modelleridir. Evye mutfağın en görünür alanlarından olan tezgah bölümündedir. Bu nedenle seçimi oldukça önemlidir. Esty Evye modelleri estetik ve ergonomik tasarımıyla, şıklığı ve konforu bir arada sunar. Mutfakta en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardan biri de derin dondurucu modelleridir. Esty derin dondurucu modelleri ile yiyecekleriniz güvenle muhafaza edilir. Derin dondurucunuz ile uyumlu bir bulaşık makinesi alarak mutfak tasarımınızı bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Esty bulaşık makinesi modelleri kaliteli materyalden üretilmiş dayanıklı makinelerdir. Uzun ömürlü kullanım için uygundur. Kaliteli ürünler ile donattığınız mutfakta vakit geçirmek harika hissettirse de yaz aylarında bu durum zorlaşabilir. Sıcak mevsimlere mutfakta pişen yemeklerin de sıcaklığı eklendiği takdirde serinlik aramak kaçınılmaz olur. Hem mutfakta hem de evin diğer alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz Esty vantilatör çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı bir vantilatör için avantajlı modellerden faydalanabilirsiniz.

Esty Özellikleri ve Avantajları

Esty Özellikleri ve Avantajları

Esty, geniş ürün yelpazesi ile birçok mutfak gerecini profesyonel şekilde müşterilere sunar. Bu ürünlerin birçok yenilikçi özelliği ve farklı avantajları bulunur. Dikkat çeken ilk özelliklerden biri markanın şık tasarımlarıdır. Mutfak dizaynında hem şık hem de kaliteli parçalar bulmak oldukça zorken Esty birbirinden zarif tasarımlarıyla dikkat çeker. Kaliteli materyalden üretilen, dayanıklı ürünler uzun kullanım ömrü sağlar. Esty ocak modelleri ile lezzetli yemekler pişirirken, davlumbaz ve aspiratör modelleri ile mutfağınızı dumandan ve kokudan arındırabilirsiniz. Esty davlumbaz modellerini bacalı veya karbon filtreli olarak kullanabilirsiniz. Esty davlumbaz filtre modelleri bacası olmayan mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir. Filtrenin ömrünün tükenmesi ihtimalinde Esty yedek parça ürünlerine göz atarak teminini sağlayabilirsiniz. Birçok ürünün yedek parçası kolaylıkla bulunabilir. Bu sayede tüm ürünleri yalnızca parça değiştirerek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Esty fırın modelleri de çeşitliliği ile dikkat çeker. Fırınlar lezzetli yemekler için olmazsa olmaz gereçlerden biridir. Etsy fırınların ankastre fırın, mikrodalga fırın, mini fırın gibi seçenekleri bulunur. Geniş mutfaklarda ankastre fırınlar tercih edilirken, kullanım alanı daha dar olan mutfaklarda mini fırınların kullanımı yaygındır. Mikrodalga fırınlar ise, yiyecekleri ısıtma amaçlı kullanılırlar. Esty mikrodalga fırın modelleri ısıtma, pişirme, buz çözme gibi farklı fonksiyonları bir arada sunarak avantaj sağlar. Mutfakta en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de su sebili modelleridir. Sıcak ve soğuk suya doğrudan ulaşım imkanı sunan su sebili modelleri özellikle sıcak mevsimlerde kurtarıcı olabilir. Buzdolabına koyduğunuz suyun soğumasını beklemek yerine su sebili aracılığıyla doğrudan soğuk suya erişebilirsiniz. Esty su sebili modelleri kalitesi ve pratik kullanım avantajlarıyla sunulur. Su sebili modellerini dilerseniz evde dilerseniz iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Esty Fiyatları ve Yorumları

Esty Fiyatları Ve Yorumları

Mutfaklar, günümüzde çok kullanılan alanlar arasında yer alır. Mutfakta sık vakit geçiren kişiler için mutfak dekorasyonu da oldukça önemlidir. Siz de hem işlevsel hem de şık mutfak ürünleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Esty; şık, kaliteli ve üstün performanslı birçok ürünü geniş ürün yelpazesiyle sergiler. Mutfak konusunda öncü ve son derece yenilikçi olan marka teknolojiyi yakından takip ederek müşterileri avantajlı ve işlevsel seçenekler ile buluşturur. Esty fiyat ve olarak incelendiğinde oldukça avantajlı olduğu görülür. Ürünlerin fiyatları, ürünün türüne, modeline, üretildiği materyale göre farklılıklar gösterir. Esty set olarak veya ayrı parçalar halinde satışa sunulabilir. Ürünleri set halinde almak farklı avantajlar sağlayabilir. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir: Set halinde alınan parçalar birbiriyle uyumludur ve estetik görünüm yaratır. Tek bir alışveriş yaparak ihtiyacınız olan tüm gereçlere sahip olabilirsiniz. Ürünleri set halinde almak fiyat bakımından da avantaj sağlayabilir. Ürünlerin fiyatları dönemsel olarak da değişiklikler gösterebilir, bu nedenle kampanyaları takip etmeniz önerilir. Esty indirim ve kampanya dönemlerinde uygun fiyatlarla sunulur. Ürünleri satın almadan önce müşteri yorumlarını okumak özellikler konusunda fikir verir. Esty yorum yapan müşteriler tarafından olumlu değerlendirilen bir markadır. Esty kullananlar memnuniyetlerini yorumlar aracılığıyla dile getirirler. Şık tasarımlarıyla bilinen Esty mutfaklarda tarz yaratarak övgü toplar. Mutfağınızı Esty ürünleri ile dizayn etmek isterseniz ürün seçiminizi yaparken çeşitli özelliklerden faydalanarak fikir edinebilirsiniz. Ürünü satın almadan önce, ürün açıklamaları ve özelliklerini ardından müşteri yorumlarını okumanız fayda sağlayabilir. Satın aldıktan sonra deneyim ve gözlemlerinizi yorumlar aracılığı ile aktarabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve zevklerine uygun olan modelleri belirleyerek Esty satın alabilirsiniz. Esty online olarak Trendyol aracılığıyla kolaylıkla satın alınabilir.