"

Evdemo

" araması için 464 sonuç listeleniyor

Evdemo

Evdemo Mobilya ile İç Mekanlarda Yaratıcı Çözümler

Evdemo sunduğu akıllı çözümlerle müşterilerine ev ve ofis dekorunda yaratıcı mobilyalar sunuyor. Koleksiyonunda yer verdiği renkli ve kullanışlı tasarımlar ile iç mekanlara hem modern hem de şık dokunuşlar yapan Evdemo Mobilya, farklı mekanlar için farklı ürünler üretiyor. Marka koltuk, çekyat, kanepe gibi oturma odası eşyalarının yanı sıra çalışma masası, bilgisayar masası, kitaplık gibi farklı dekorasyon ürünlerini de piyasaya sunuyor. Ulaşılabilir fiyatı ve modern çizgisiyle müşterilerinden tam not alan firmanın farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap gelen geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Rahatlıkları ve tarzları ile oturma alanlarını renklendirilen Evdemo koltuk tasarımları arasında alışılmış takımların yanı sıra köşe koltuklar da bulunuyor. Takımlarında da yine farklı kullanımlara izin veren alternatifleri ön plana çıkaran markanın ürünlerinde kullanılan kaliteli malzemeler de ürünlerin uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor. Evdemo Mira çekyat ise markanın en çok beğenilen oturma ürünleri arasında yer alıyor. Bu tasarımın özellikle silinebilir ithal solo kumaşla üretilmesi, kasasının tamamen metal olması, 28 Dns sert sünger içermesi dikkat çekiyor. Yatak olabilen Mira, yüksek ayakları sayesinde de temizlik işleminin kolayca tamamlanmasına yardımcı oluyor. Evdemo köşe takımları da küçük mekanlarda verimli oturma alanları oluşturmak için sıklıkla tercih edilen mobilyalar arasında yer alıyor. Kırlentler ve puflarla çeşitlendirilen köşe takımları geniş renk seçenekleriyle de müşterilerin ilgisini çekiyor. Evdemo inferno köşe takımı oturma odalarında olduğu kadar ofislerde bekleme solanlarında da tercih ediliyor. Birbirinden bağımsız iki kanepe olarak da kullanılabilen bu ürün, silinebilir kumaşı, yıkanabilir kırlent kılıfları ve orta sertlikteki süngeriyle öne çıkıyor. Evdemo Mira çekyat kanepe seçeneklerinde olduğu gibi bu üründe de kullanıcılara kırlentleri belli aralıklarla yer değiştirilerek kullanılması tavsiye ediliyor. Evdemo çalışma masası tasarımlarında da müşterilerine modern ve kullanışlı ürünler sunmayı ön planda tutuyor. Masada çalışma alanlarının yanı sıra raflara, göze hitap eden detaylara ve kişileri çalışma sürecini keyifli hale getirecek alternatif çizgilere yer veriliyor. Evdemo Buket lüx çalışma masası alan kullanımında sunduğu alternatif bakış açısıyla hem de endüstriyel çizgiler içeren tasarımıyla büyük ilgi görüyor. Anti bakteriyel ve anti kanserojen malzemelerin kullanıldığı, çevre ve çocuk sağlığına uygunluğu ile dikkat çeken Evdemo Buket lüx çalışma masası bilgisayar masası olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem dizüstü hem de masa üstü bilgisayarın rahatlıkla konumlandırılabileceği genişliği, şık ve modern çizgisiyle bu ürün ofislerde de evde de tercih edilebiliyor.

Evdemo Mobilyaları ile Evinizi Renklendirin

Sunduğu farklı, modern ve renkli alternatiflerle kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Evdemo, kullanışlı ve rahat mobilyalarıyla salon ve oturma odalarını renklendiriyor. Evdemo kanepe seçenekleri arasında hem sabit hem de yatak olabilen alternatifler bulunuyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu sandık, yatak olabilme, genişleyebilme gibi alternatiflere kanepe ve koltuk modellerinde yer veren firmanın tekli, ikili ya da üçlü gibi farklı büyüklükte ürünleri dikkat çekiyor. Evdemo ikili koltuk tasarımları içinde hem klasik hem de modern çizgiler içeren, farklı zevklere hitap eden ürünler bulunuyor. Evdemo ada ikili koltuk standart ikili koltuklardan daha geniş kol kısımları, metal kasası ve göz alıcı kırlentleriyle küçük alanlar için yaratıcı çözümler sunuyor. Rahatlığıyla da dikkat çeken üründe silinebilir dokuma ithal kumaş kullanılması ve yüksek ayakları sayesinde alanların temizliğini kolaylaştırması da avantajları arasında yer alıyor. Evdemo koltuk takımı seçenekleri ise kullanıcılara farklı modeller sunmasıyla öne çıkıyor. Markanın takımları içinde hem tekli, ikili ve üçlü koltuklu tasarımlar hem de üçlü ile beraber farklı şekillerde kullanılabilecek puf alternatifleri bulunuyor. Aynı şekilde Evdemo köşe koltuk çeşitleri de puflar ve büyük kırlentler aracılığı ile odaların şekline ve müşterilerin isteklerine göre yeniden şekillendirilebiliyor. Oturma alanlarının rahat olmasını sağlamak amacıyla farklı DNS özelliklerine sahip süngerlerin kullanıldığı koltuk ve kanepe çeşitleri, silinebilir kumaşlarla kaplandığı içinde uzun süre etkili bir şekilde kullanılabiliyor. Yaşam alanları için ürettiği mobilyalar arasında koltukların yanı sıra kitaplık, mutfak masası ve TV ünitesi gibi ürünler de yer alıyor. Evdemo TV ünitesi tasarımlarında yine modern ve farklı bir üslubu benimsiyor. Metal ve ahşabı etkili bir biçimde kullandığı ünitelerin hem açık hem de kapalı raflı alternatifleri bulunuyor. Evdemo Fantastic TV ünitesi ise kapalı ve açık raf sisteminin bir arada kullanıldığı bir ürün olarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yerden yüksek metal ayakları sayesinde yine ortam temizliğini kolaylaştıran bu ürün, modern oturma odalarının ve salonların tamamlanmasını sağlıyor. Evdemo Parla 4 kişilik mutfak masası hem yemek alanları hem de oturma alanları için tercih edilebiliyor. Metalin şık yüzünün kullanıldığı Parla ile kullanıcılar mutfaklarında, salonlarında ya da kapalı balkonlarında yemek alanları oluşturmanın tadını çıkarıyor. Markanın dikkat çeken ürünleri arasında kitaplıklar da bulunuyor. Evdemo kitaplık tasarımları da TV ünitesi ve yemek masalarında olduğu gibi yine endüstriyel bir çizgi içeriyor. Metal ayrıntıların ahşabın sıcak yüzüyle beraber kullanıldığı kitaplarda dahil oldukları ortamı hem görünüş hem de kullanışlarıyla tamamlıyorlar.

Evdemo Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ulaşılabilir fiyat politikasıyla her eve ve her kullanıcıya dokunmayı amaçlayan Evdemo, tasarımlarıyla kullanıcılarına farklı özellikler sunuyor. Evdemo yorum sayfalarında da sıklıkla belirtildiği gibi özellikle modern tarzı ve performansıyla müşterilerini memnun ediyor. Popüler ev modası akımlarına uygun olarak farklı alternatifler üreten markanın, metali etkili bir biçimde kullandığı tasarımları kullanıcıların ilgisini çekiyor. Evdemo metal detaylarla süslediği yemek ve çalışma masası, kitaplık, TV ünitesi ve koltuklarıyla uygun fiyatlı ürünlerin de oldukça şık olabileceğini kanıtlıyor. Bu nedenle Evdemo mobilya yorum sayfalarında genellikle olumlu puan almasıyla öne çıkıyor. Markanın farklı alanlar için ürettiği çeşitli tasarımlar, farklı ilgi alanları olan kullanıcıları mutlu ediyor. Evdemo Sude lüx çalışma masası, odasında depolama alanına da ihtiyaç duyan kişilere hitap ederken Letto ya da Koza gibi minimal tasarımlar alanlarını daha ferah tutmak isteyen müşterilerin tercihi oluyor. Aynı şekilde Evdemo zigon sepha tasarımları da ihtiyaç ve zevke göre çeşitlendiriliyor. Daha az yer kaplaması amacıyla modüler olarak orta sehpaya bağlanan sehpalar dar alanlarda kurtarıcı olurken modern bir görünüm için kullanıcılar birbirinin içine giren ve metal detayları olan ilginç zigonları tercih edebiliyor. Evdemo Becerte vestiyer portmanto da farklı renk seçenekleri ve modern tasarımıyla dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Ürün yüksek ayakları sayesinde ortam temizliğinde kolaylık sağlarken özel boyası sayesinde de çizilmelere karşı direnç gösteriyor. Konforu, kalitesi ve avantajlı fiyat özellikleri ile öne çıkan ürün grupları arasında Evdemo çekyat grupları da bulunuyor. Hem yatak olabilen hem de konforlu oturma alanları sunan çekyatları ile marka çoklu kullanıma imkân sunuyor. Silinebilir özel kumaşları, yerden yüksek ayaklarıyla hijyen açısından da kullanıcılara kolaylık sağlayan bu çekyatların ikili ve üçlü alternatifleri bulunuyor. Evdemo Bumerang koltuk takımı ise ürünlerden daha basit beklentiler içinde olan kullanıcılara hitap ediyor. Metal destekli sırt kısımları ve kontraplaklarla güçlendirilmiş oturma alanlarıyla dikkat çeken Bumerang, yüksek ayakları ile kullanıcılara yine temizlik kolaylığı sunmayı amaçlıyor. Aynı şekilde yüksek ayakları bulunan Evdemo Ada ikili koltuk kanepe de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği oturma odası mobilyaları arasında yer alıyor. Eğer siz de hem kullanışlı hem de bütçenizi zorlamayacak mobilya arayışı içindeyseniz Evdemo'nun birbirinden şık ürünlerini tercih edebilirsiniz.