İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
Derinlik
Materyal
Fiyat Geçmişi
Tip
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi
"

Guruss Mangal

" araması için 141 sonuç listeleniyor
Guruss Volkanik Taş Izgara
Kargo Bedava

GurussVolkanik Taş Izgara

649 TL
Sepete Git

Profesyonellerin Tercihi Guruss Mangal Çeşitleri Trendyol'da!

Boş zamanların vazgeçilmez etkinlikleri arasında yer alan mangal, her yıl özellikle havaların ısınmaya başlaması ile yeniden gündeme gelir. Tam bu noktada devreye giren başarılı marka, müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ürettiği barbekü modelleri ile müşterilere alternatif seçenekler sunar. Yüzde yüz yerli sermaye ile Kayseri'de kurulan Guruss BBQ&Ovens, ürettiği barbekü ve fırın sistemleri ile tanınır. Bahçe ve teras gibi açık alanlarda kullanıma uygun profesyonel modelleri ile dikkat çeken başarılı marka, kaliteli malzemeden üretilen, çok fonksiyonlu ve şık görünümlü ürünleri ile öne çıkar. Daha çok Amerikan stili barbekü tasarımları ile yeniden yorumlayan Guruss mangal, farklı ölçülerde ve farklı kapasitelere sahip ürünleri müşterilerin beğenisine sunar. Pikniğe giderken temin edilen ve basit bir çalışma prensibi olan küçük boyutlar yerine daha profesyonel pişirme yapılabilen modelleri tercih eden müşterilere hitap eden başarılı marka, bahçede barbekü partisi vererek çok sayıda misafir ağırlamak isteyenlerden pazar günü pikniğe gitmek isteyen çekirdek ailelere kadar herkes için uygun seçenekleri ile fark yaratır. Barbekü tarzındaki modelleri ile dikkat çeken Guruss, ayrıca ürünler aksesuarları ile de göz doldurur. Sahip olunan ürünü daha fonksiyonel hale getiren ve müşterilerin işinin daha kolay olmasını sağlayan söz konusu aksesuarlar, yüksek kaliteli malzemeden üretilir. Ayrıca kullanımı sırasında olası kazalar yaşanmasını da engelleyecek niteliktedir. Tasarladığı her yeni modelinde, yemek lezzetini başka bir seviyeye taşımayı vadeden Guruss döküm mangal, kırmızı et, tavuk, hindi, sakatat, balık ve diğer deniz canlılarının yanı sıra sebze pişirmek için de pek çok seçenek sunar. Profesyonellerden amatörlere kadar herkes bu ürünleri rahatlıkla kullanabilir. Hem pratik olması hem de kaliteli olması müşterilere kolaylık sağlar. Devrilme ihtimali olmayan ayak tasarımı, müşterilerin eğilmesini gerektirmeyen yüksekliği, pişirilen gıdaların sıcak kalmasını sağlayacak özel bölmesi, ürünün daha kolay yanması ve uzun süre sıcak kalması için fan ve baca sistemleri tasarlanır. Üstün özellikli evde kullanım için birebirdir. Trendyol üzerinden farklı seçenekleri bulunan Guruss mangal örtüsü seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çeken Guruss Mangal Özellikleri

Dikkat Çeken Guruss Mangal Özellikleri

Her beklenti ve her ihtiyaca uygun modelleri ile müşterilerin ilgisini çeken Guruss mangal, tekli ve takım halinde satılır. Tam barbekü setine kadar pek çok seçenek sunar. Modeli, kapasitesi ne olursa olsun markanın kullanımı kolay ürünleri ile zahmetsizce yemek keyfi yapabilirsiniz. Saatlerce ateş yakma ve mevcut ateşi koruma sorununu ortadan kaldıran sistemleri ile müşterilere fazla efor sarf etmeden keyifli bir pişirme süreci sunar. Paslanmaz çelikten üretilen ve 600 dereceye kadar yanmaz boya ile kaplanan gövde kısmı dayanıklı ve ısıyı koruyan tasarımı ile dikkat çeker. Model fark etmeksizin gövdenin hemen üstünde tam kapanma sağlayan kapak bulunur. Kapağın ön yüzünde yer alan termometre ise ürünün iç kısmındaki havanın ısısını gösterir. Söz konusu termometre tüm Guruss marka mangal modellerinde yer almakta olup etin az pişmiş, orta veya çok pişmiş gibi istenilen ölçüde pişirilmesini sağlar. Ayrıca sebze veya balık pişirileceği zaman da yanmaması için yine söz konusu termometreye göre hareket etmek gerekir. Guruss mangal 50 cm modelindeki tüm ızgaralar dökümdür. Öte yandan müşteriler daha fazla ızgaraya sahip olmak isterler ise aksesuarları arasında yer alan döküm ızgara modellerinden edinebilir. Markanın başarılı ürünlerinde ızgaranın ateşe olan uzaklığını ayarlamak için asansörlü bir ayar mekanizması vardır. Böylece sebze, köfte, balık, ahtapot, karides, tavuk kanadı gibi kırmızı ete kıyasla daha az ısıya ihtiyaç uyan gıdaları ateşten daha uzakta pişirmek mümkün olur. Kapak kısmında asılı durumda olan hareketli ızgara ise yeni pişen gıdaların hem dinlenmesi hem de soğumaması için avantaj sağlar. Özel tasarım baca sistemi sayesinde kolay yanan ve uzun süre sönmeyen Gu modelleri, elektrostatik toz boya ile kaplı ayaklar ve taşıma ve hareket kolaylığı sağlayan ekstra sağlam tekerlekler ile uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Farklı ölçü seçenekleri sunulan söz konusu tasarımlarda ne kadar et pişirebileceği de ölçüye göre değişmektedir. Guruss elektrikli mangal, kalabalık aile yemeklerinden arkadaş eğlencelerine kadar çok sayıda insanın yer aldığı etkinliklerde yeteri kadar et pişirilmesini sağlayacak, büyük boyutlardan çekirdek aile pikniklerinde kullanıma uygun minimal boyutlu modellere kadar pek çok alternatif sunar. Volkanik taş da kullanılan ürünlerin ızgaranın hemen altında, ızgara alanının % 33'ünü kaplayacak kadar volkanik taş ızgara yer alır. Pişirme ısısını muhafaza eden söz konusu volkanik taş, bazı modellerde ise ızgara alanının yarısını kaplayacak şekilde kullanılmıştır. Ayrıca modelden modele değişse de tüm ürün çeşitlerinde malzeme ve araç/gereç koymak için açılır/kapanır ahşap tezgahlar bulunur. Alt kısımlarında ise yine araç/gereç veya kömür koymak için ek bir ızgara raf vardır. Tüm seçenekleri inceleyerek uygun fiyata Guruss mangal satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Guruss Barbekü Seçenekleri

Beğeni Toplayan Guruss Barbekü Seçenekleri

Genel olarak müşterinin pişirme süreci öncesinde ve sonrasında da rahat edebilmesi için tasarlanan markanın modelleri evde rahat ve kolay bir yemek yapım süreci geçirmenizi sağlar. Guruss barbekü mangal, farklı kapasiteleri olan model seçenekleri ile herkese hitap eder. 75x40 cm pişirme alanı bulunan Guruss mangal 75 cm, tek seferde yaklaşık 2 kg et pişirme kapasitesi ile kalabalık ailelere ve gruplara uygundur. Kömür ile çalışan ve 2 adet kömür tutuşturma bacası bulunan modelde döküm ızgara ve volkanik taş ızgara yer alır. Toplamda 37 kg ağırlığında olan ürün, kolay kurulumu ile beğeni toplar. Farklı tasarımlara sahip bu ürünler kapasite olarak birbirinden farklıdır. Bunlar arasında 50 cm ise 50x40 cm pişirme alanına sahip olup toplam ağırlığı 26 kg ağırlığında modeller de vardır. Akşam yemeklerini bu tasarımlar sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Döküm ızgara ve volkanik taş ızgara bulunan ürünler pişirme alanına göre porsiyon çıkarır. Guruss barbekü çeşitleri sahip olduğu için alanda 1,5 kg'a yakın et pişirir. Başarılı markanın sevilen ürünleri arasında bulunan Go Grill ise portatif yapısı, minimal tasarımı ve pratik olarak her yerde kullanıma uygunluğu ile beğeni toplar. Oksit kırmızı, mavi ve füme renk seçenekleri ile dikkat çeken ürün, 51x37 cm pişirme alanına sahiptir. Diğer büyük modellerine kıyasla az miktarda et pişirse de katlanır ayak sistemi sayesinde taşınabilir olması ile her yerde yemek keyfi vadeder. Ayakları açıldığında 41x52x43 cm olan ölçüleri ile hem kullanım sırasında hem de saklama sırasında fazla yer işgaline neden olmaz. Katlandığında çanta formunu alan özel tasarımı ile otomobilin bagajında her yere görülebilecek kadar pratik olan ürün, paslanmaz çelik gövdesi, termometreli özel kapak tasarımı ve döküm ızgarası ile pikniklerin vazgeçilmezi olabilecek niteliktedir. Markanın tüm modelleri, tekli olarak satışa sunulduğu gibi yedek ızgaralar ve aksesuarlar ile birlikte tam takım veya full set olarak da müşterilerin beğenisine sunulur. Ayrıca müşteriler dilerse Guruss mangal aksesuarları adı altında satışa sunulan farklı boyutlardaki döküm veya volkanik taş ızgaralar, tutuşturma bacası, şef önlüğü veya barbekü koruyucu kılıfı olarak sıralanan ve markanın tüm modelleri ile uyumlu çalışan aksesuarları alabilir. Bu sayede kendinize özel takım hazırlayabilirsiniz.

Farklı Ölçülere Sahip Guruss Mangal Takımı

Farklı Ölçülere Sahip Guruss Mangal Takımı

İnsanları evde mangal ustasına dönüştürecek ürünler avantajlı seçenekleri ile dikkat çeker. Guruss mangal takımı müşterilerin biber, domates, patlıcan gibi sebzeleri de lezzetli yemesini sağlar. Markanın müşterilerin beğenisine sunduğu ürünler ile sıfırdan her şeyi yapabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyabileceği tüm parçalara bir kerede sahip olmak isteyenler için özel takım ve full set ürünleri ile satışa sunulur. Guruss mangal ölçüleri de seçenekler arasında hem fiyatlandırmasıyla hem de avantajları ile değişir. Seçenekler arasında 75 cm’lik dev pişirme alanına sahip barbekü görünümlü modeli ile 50 cm pişirme alanı ile dikkat çeker. Modelinin tam takım olan versiyonunda standart olarak 1 adet döküm ızgara, 1 adet volkanik taş ızgara, 2 adet tel, 1 adet şef önlüğü ve 1 adet l branda olarak da bilinen koruyucu kılıf yer alır. Guruss mangal seti olarak da bilinen full set versiyonunda ise ekstra 1'er adet döküm ızgara ve volkanik taş ızgaranın yanı sıra 2 adet volcano tutuşturma bacası, 3 adet tel ızgara, 1 adet şef önlüğü ve 1 adet koruyucu kılıf bulunur. Guruss Go Grill barbekü olarak müşterilerin beğenisine sunulan üründe ise 1 adet döküm ızgara, 1 adet tutuşturma bacası, 2,5 kg ağırlığında doğal tutuşturma çırası, 1 adet temizleme fırçası, 1 adet et termometresi, 1 adet su geçirmez taşıma çantası yer alır. Öte yandan kendi setini oluşturmayı tercih eden müşterilere özel olarak marka tarafından satışa sunulan aksesuarlardan volkanik taş ızgara sahip olduğu metal taşıyıcılar sayesinde mangalın üzerine tam oturur. Döküm ızgara ise kendi yağ haznesi bulunan ve ısıyı tüm yüzeyinde eşit olarak dağıtan özel yapısı ile övgü toplarken paslanma ve yapışma önleyici alüminyum kaplaması ile hem pişirme sırasında hem de temizlik aşamasında müşteriye avantaj sunar.

Kaliteli ve Kullanışlı Guruss Mangal Seti

Kaliteli ve Kullanışlı Guruss Mangal Seti

Türkiye’de mangal sektörüne yön veren tasarımları ile oldukça geniş bir kitleye hitap eden marka, pratik ve güvenli kullanım vadeden modelleri ile dikkat çeker. Klasik barbekü görünümü ile Türk mangal tarzını bir arada sunduğu büyük mangallardan piknik ve doğa gezileri sırasında kullanıma uygun pratik modellerine kadar farklı seçenekleri ile dikkat çeken Guruss, yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çeker. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilen tüm mangal modellerinde uzun yıllar boyunca sorunsuz ve masrafsız bir kullanım vadeder. Paslanmaz çelikten üretilen ve 600 derece ısıya kadar dayanıklı boya ile kaplanan markanın ürünleri, termometreli kapak tasarımları ile fark yaratır. Etleri kurutmadan, yakmadan tam kıvamında pişirmek için müşteriye ideal ısıyı ayarlama avantajı sağlayan söz konusu kapak tasarımı, aynı zamanda rüzgarlı havalarda ateşin uzun süre sönmemesine de yardımcı olur. Termometre ve ızgaranın ateşe olan uzaklığının ayarlanmasına olanak tanıyan hareketli mekanizma sayesinde tütsüleme, fümeleme, mühürleme gibi işlemler doğru şartlar altında yapılarak tav kıvamında pişirme sağlanır. Pratik özellikleri ile müşterilere hem keyifli hem de profesyonel bir mangal pişirme süreci sunan Guruss kömürlü mangal modelinden barbekü şeklinde tasarlanan kadar her model ile yoğun ilgi görür. Müşterilerin tam not verdiği volkanik taş ızgara ve kendi yağ haznesi bulunan ve bu sayede ekstra dumana neden olmayan döküm ızgara ile öne çıkar. Özellikle müşteriler yorumlarında övgü toplayan ve dumansız ızgara avantajı da sunan Guruss mini mangal modeli, bu özelliği sayesinde açık alanların yanı sıra mutfak ve balkonlarda da kullanılması ile övgü toplar. Müşterilerin beğenisini kazanan ürünlerini ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Kullanım alanına göre seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Müşterilerin severek kullandığı tasarımları Trendyol’dan inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Guruss Mangal Çeşitleri

Geniş Kullanım Alanına Sahip Guruss Mangal Çeşitleri

Marka tarafından geliştirilen seçenekler, modelden modele değişen fonksiyonları, boyutları, pişirme kapasiteleri ve kullanım alanı farklılığı gibi sebepler ile farklı bir Guruss mangal fiyatları ile müşterilerin beğenisine sunulur. 75 cm’lik devasa bir pişirme alanına sahip bahçe ve teras kullanımına uygun olan barbekü modeli ile, portatif kömürlü mangal formunda olan, 51 cm lik pişirme alanına sahip, katlanabilir ayaklı tasarımı farklı fiyat seçenekleri sunar. Genel olarak sahip olduğu fonksiyonlara, müşteriye sunduğu kampanyalı uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkar. Uzun yıllar güvenle kullanım olanağı sunan ürünler, kullanım kılavuzunda yer alan uyarı ve önlemlere dikkat edildiğinde masrafsız bir kullanım süreci vadeder. Ürünleri takım halinde de müşterilere sunan başarılı marka, kendi setini hazırlamak isteyenlere de aksesuarları ile birçok alternatif vadeder. Etler başta olmak üzere tüm gıdaların tam kıvamında pişmesini sağlayan özel bir mekanizma ve termometreli kapak tasarımı ile yemekten tam verim almak isteyen müşterilere hitap eder. Guruss mangal çeşitleri kolay tutuşturma bacası ile ateş yakmak ve muhafaza etmek için zaman ve efor harcanmasını önler. Böylece müşteriler yorucu ve duman altı bir süreç yerine zahmetsiz ve keyifli bir pişirme sürecini tecrübe eder. Zaman ve enerji tasarrufu da vadeden markanın ürünleri sayesinde etlerin harlı ateş yüzünden kuruması, yanması ve içinin çiğ kalması sorunları da ortadan kalkar. Gıdaların kısa sürede ve tam kıvamında pişmesini sağlayarak ziyan olmalarını engelleyen Guruss tüplü mangal modellerine güvenli ve bütçe dostu bir kullanım vadeder. Türkiye’nin sevilen markası ürün çeşitleri ile barbekü-mangal modelleri ile müşterilerinde yoğun ilgi görür. Trendyol üzerinden Guruss barbekü fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Guruss Mangal Fiyatları

Bütçenize Uygun Guruss Mangal Fiyatları

Her beklenti ve ihtiyaca yönelik seçenekleri ile lezzeti vadeden marka, mangal yapma sürecini keyifli ve konforlu bir hale getiren modelleri ile övgü toplar. Kalabalık toplantılardan hafta sonu kaçamaklarına kadar her ihtiyaç ve beklentiye uygun Guruss gazlı mangal seçenekleri sunan marka, pratik kullanım avantajı sağlayan tasarımları ile herkesin mangal yapmasına olanak tanır. Hem dayanıklı hem de şık olması kullanımını kolaylaştırır. Modellerinin aynı zamanda güvenli bir kullanım süreci vadettiği başarılı markanın ürünleri arasında alternatifler bulunur. Tekli mangal ve barbekü modellerinin yanı sıra set halinde sattığı ürünleri ile de beğeni toplar. Portatif kömürlü mangallardan barbekü tipi büyük modellere kadar çeşitler vardır. Trendyol’da yer alan marka zengin ürün yelpazesinde ile herkese uygun alternatifleri bir arada sunar. Siz de bahçede, terasta, piknikte, balığa gittiğinizde veya doğa gezintilerinde kullanabileceğiniz yeni bir mangal arıyorsanız modelleri arasından beğendiğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz. İlk defa bu ürünlere sahip olacak müşteriler Guruss mangal yorumlarını okuyabilir. Hakkında daha fazla bilgi edinmek için Trendyol’da yer alan ürün detaylarını ve görsellerini inceleyebilirsiniz, Ayrıca daha önce bunlardan satın alan müşterilerin yorumlarını okuyarak deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Bütçenize uygun mangalı seçtikten sonra alışveriş sepetinize ekleyerek Trendyol sayesinde uygun fiyatlar, cazip kampanyalar ve güvenli ödeme seçenekleri ile hemen sipariş oluşturabilirsiniz.