placeholder
"

Haikon

" araması için 151 sonuç listeleniyor

Haikon

haikon

2001 yılında Hangzhou'da kurulan Hikvision, sivil ve askeri amaçlı kullanılabilen video kayıt ve güvenlik ekipmanları üretiyor. Dünya genelinde 150'den fazla ülkede satışı bulunan ürünleriyle milyonlarca kullanıcıya etkili güvenlik çözümleri sunan marka, 2010 - 2019 yılları arasında üretim hacmini %36 artırmış olmasıyla sektörün lider markaları arasında yer alıyor. Modern dünyada son teknoloji güvenlik önlemleri alabilmeyi kolaylaştıran ürünler hazırlayan Hikvision, yıllık satış gelirinin %7-8 arasında bir bölümünü yeni ürünler tasarlayabilmek ve hali hazırdaki ürünlerini güçlendirebilmek için ar-ge çalışmalarına ayırıyor.

Ses ve video kodlama teknolojilerinin yanı sıra video görüntü işleme ve veri depolama teknolojileri geliştiren Hikvision, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçte ürünler hazırlıyor. İnovatif çalışmaların altına da imza atan marka bulut bilgi işlem, büyük veri ve derin öğrenme gibi gelişmiş teknolojilere de yatırım yapıyor. Dünyanın farklı bölgelerinde yer alan pazarlarda bölgesel taleplere de etkin yanıt verebilmeyi hedefleyen marka, bu doğrultuda lokasyon bazlı güvenlik çözümlerini de hayata geçiriyor. Akıllı ev teknolojisi üzerine de çalışmaları bulunan marka, akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebilen güvenlik ürünleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Hikvision tarafından üretilen Haikon serisi ürünler ise markanın en sık tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor. Kayıt cihazından ip kameraya, termal kameralardan yüz tanıma sistemlerine kadar çeşitli güvenlik sistemleri ve cihazları üreten marka, sunduğu çözümlerle teknoloji hayatın birçok alanında kullanılabilir hale getiriyor.

Haikon Ip Kamera Modelleriyle Güvenliği En Üst Seviyede Tutun

Evlerde, iş yerlerinde ve ofislerde olası güvenlik açıklarının önüne geçmeyi kolaylaştıran ip kameralar, üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalıyor. Bu görüntüleri daha sonra kablosuz ağ yardımıyla çeşitli görüntüleme ve depolama aygıtlarına ulaştıran Haikon ip kamera çeşitleri, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilecek seçenekler barındırıyor.

Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan ip kameralar, monte edildikleri alanın etrafında olup bitenleri anlık olarak görüntüleme imkanı tanıyor. Telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden izlenebilen görüntüler isteğe bağlı olarak kayıt da edilebiliyor. Kamera üzerine yerleştirilebilecek bir hafıza kartı sayesinde görüntü kaydedilebileceği gibi ilgili programlar aracılığıyla bilgisayar üzerinden de kayıt yapılabiliyor.

Haikon güvenlik kamerası modelleri arasında en sık tercih edilen ürün gruplarından biri olan ip kameralar arasında ses akışına olanak tanıyan ürünler de bulunuyor. Ses iletebilme özelliği olan kameralar özellikle çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Evde değilken ya da farklı bir odadayken bebekleri ve çocukları gözlemleyebilme şansı sunan kameralar iletişim kurabilmeye de imkan tanıyor.

Hareket sensörü bulunan ip kamera modelleri ise özellikle dış mekanlarda kullanılıyor. Kapınıza yaklaşan biri olduğunda direkt olarak aktif hale gelen ve kimin geldiğini görmenize olanak tanıyan ürünler, dahili aydınlatma içerdikleri için gece gündüz rahatlıkla kullanılıyor. Evcil hayvanlarla birlikte yaşayan kişiler için hayvan tanıma sistemleri de bulunduran ürünler, olası hareketlerin kaynağını tespit edip kayıt yapma ve yapmama özelliği gösteriyor. Bu da sürekli olarak bildirim almanızın ya da kayıt cihazlarındaki depolama alanının daha hızlı dolmasının önüne geçiyor.

Haikon IP Kameralarla Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın

Güvende hissetme ihtiyacına etkili bir karşılık olarak geliştirilen Haikon kamera sistemleri, bulunduğunuz ortamın kontrolünü daima elinizde tutmaya yardımcı oluyor. Evdeyken güvende ve rahat hissetmek, hayatın hemen tüm alanlarını olumlu yönde etkiliyor. Evde güvende hissetmek içinse günümüz şartlarında etkili güvenlik önlemleri almak gerekebiliyor.

Önemli evraklarınızı, değerli eşyalarınızı ve sevdiklerinizi korumanıza yardımcı olan ip kameralar, gözünüzün arkada kalmasının önüne geçiyor. Birçok ebeveyn, iş hayatına ara verememe durumundan kaynaklı olarak bebeklerini bakıcılara emanet ediyor. Bir bakıcının bebekleriyle nasıl ilgilendiğini merak eden ebeveynler ise akıllı güvenlik sistemleri ve ip kameralar kullanıyor. Zira çocuk odasına ya da salona yerleştirilen bir kamera, bebeğin nasıl olduğunu kontrol etmeyi mümkün kılıyor.

Benzer şekilde bakıma muhtaç herhangi bir aile bireyiyle birlikte yaşayan yetişkinler de sevdiklerini bakıcılara emanet etmek durumunda kalabiliyor. Özellikle de konuşma güçlüğü çeken ya da yaşlı hastaların nasıl bakıldıklarına dair endişelere sahip olan kişilerin tercih ettiği kameralar, sevdiklerinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor.

Evcil hayvanlarını kontrol etmek isteyen ya da başka bir odadayken çocuk odasında neler olup bittiğini merak eden kişiler de ip kameralar sayesinde pratik bir biçimde telefondan ya da bilgisayardan sevdiklerini izleyebiliyor. Haikon bebek kamerası, video kaydedici özelliği sayesinde bebeğinize dair güzel anılar biriktirmenize de olanak tanıyor.

Fonksiyonel Haikon IP Kameralarla Tanışın

Uçtan uca hizmet anlayışıyla tasarlanan ip kameralar, geleneksel kameralarla karşılaştırıldıklarında birçok avantaj sağlıyor. Ses ve görüntü kalitesi konusunda çok daha gelişmiş bir teknolojiye sahip olan ip kameralar, görüntüleme ve ortam sesi alma konularında büyük başarı gösteriyor. Net bir görüntü alabiliyor olmak kameranın bulunduğu alanın daha etkili şekilde gözlemlenmesine de olanak tanıyor.

Kameralarda bulunan yakınlaştırma özelliği ise özellikle dış mekan kullanımlarında büyük yarar sağlıyor. Uzaktaki herhangi bir kişiyi ya da cismi aradaki mesafeye rağmen net görebilme imkanı tanıyan bu özellik, güvenlik konusunda işini şansa bırakmak istemeyen kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor.

Dış mekan kameraları arasında öne çıkan kameralardan bir diğeri de panoramik görüntüleme yapabilen modeller oluyor. Bulundukları bölgeyi 180 derecelik bir açıda gözlemleyebilen bu kameralar, hiçbir detayın kaçırılmamasını sağlıyor. Patlamaya ve korozyona dayanıklı kamera seçenekleri ise zorlu koşullarda da çalışabiliyor. Askeri bölgelerde ve fabrika üretim alanlarında tercih edilen bu kameralar, olası tehlikelere karşı daha düşük hassasiyet gösteriyor.

Haikon kayıt cihazı seçenekleriyle bağlantılı olarak kullanılabilen kameralar, görüntü depolamayı da zahmetsiz hale getiriyor. Daha önce olup bitenleri ihtiyaç halinde kontrol edebilmenize olanak tanıyan kayıt cihazları olası güvenlik ihlallerinin tespitinde kullanılıyor. Kayıt cihazlarının kullanılma sebepleri arasında hırsızlık ve iş kazası gibi problemlerin kaynağını belirlemek yer alıyor. Ofis, iş yeri ve üretim tesisi gibi alanların gerekli durumlarda tekrar tekrar kontrol edilebilmesine olanak tanıyan kayıt cihazları, farklı depolama alanı seçenekleri de sunuyor.

Akıllı Kilit Sistemleriyle Birlikte Kullanılabilen Haikon Kameralar

Haikon kamera modelleri diğer akıllı ev ürünleriyle birlikte de kullanılabiliyor. Akıllı kilit sistemleriyle birlikte kullanıldıklarında ortam güvenliği konusunda çok daha etkili çözümler sunan kameralar, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tercih edilebilecek seçenekler barındırıyor.

Anlık görüntüleme yapabilmeye olanak tanıyan kameralar, uygulama üzerinden kontrol edilerek siz evde olmasanız dahi kimin kapınızı çaldığını görmenize olanak tanıyor. Eğer karşılamanız gereken biri varsa ancak herhangi bir sebepten dolayı evde olamayacaksanız, Haikon kameraları akıllı kilit sistemleriyle kullanmak etkili bir çözüm sunuyor.

Gelen kişinin kim olduğunu kontrol ederek farklı bir uygulama üzerinden kapı kilidi açılabiliyor. Siz evde değilken köpeğinizi gezdirmek için gelen köpek bakıcısına, ev temizliği için kapınızı çalan bir görevliğe ya da siz trafiğe takıldığınızda davetlilerinize kapıyı açmak için kullanabileceğiniz akıllı kamera ve kilit kombinasyonları, hayatı kolaylaştıran yapılarıyla beğeni kazanıyor.

Akıllı kilit sistemleriyle birlikte tercih edilen kameralar çocukların güvenliğini sağlamakta da büyük başarı gösteriyor. Siz evde değilken okuldan dönen çocuğunuzu kontrol edip ona uygulama üzerinden kapıyı açabilmenizi sağlayan akıllı kilitler, çocuğunuz evde tek başınayken kapı kili kontrolünün sizde olmasını da sağlıyor. Çocukların kapı kilitlemeyi unutabilme ihtimallerini ortadan kaldıran bu seçenek, onları her daim güvende tutmakta kolaylık sağlıyor.

Farklı Güvenlik İhtiyaçlarını Karşılayacak Güçteki Ürün Çeşitliliğini Keşfedin

Hikvision ürünleri arasında farklı amaçlar için kullanılabilecek farklı ip kamera modelleri yer alıyor. 360 derece görüntüleme özelliği bulunan kameralar bir ortamda olup biten ne varsa görüntülenmesine olanak tanıyor. Özellikle ofislerde ve iş yerlerinde tercih edilen bu ürünler, tavanların orta bölümlerine monte edildiklerinde kullanıldıkları alan üzerindeki hakimiyeti en üst seviyeye taşıyor.

Haikon video kaydedici, monitör ve alarm gibi özellikleri ofisler, iş yerleri ve dış mekan kullanımlar için ayrı ürünlerde sunarak profesyonel güvenlik önlemleri almaya yardımcı oluyor. Benzer özellikleri ev içi kullanımlara da entegre eden Haikon ürünleri portatif yapılarıyla da dikkat çekiyor. Taşınabilir kameralar, pille çalışan kolay kullanılabilir yapılarıyla öne çıkıyor. Farklı zamanlarda evin farklı bölümlerini gözlemleyebilmeye yarayan bu ürünler, küçük çocuklu aileler ve evcil hayvanı olan kişiler tarafından tercih ediliyor.

Haikon termal kamera, bebek kamerası gibi seçenekler ise spesifik kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde geliştiriliyor. Haikon termal kamera çeşitleri herhangi bir ortamda ısının nasıl yayıldığını belirlemek ve gözlemlemek için kullanılıyor. Normal kameralar ışığa hassasiyet gösterirken, termal kameralarda bu hassasiyet ısı üzerine gerçekleşiyor. Bir ortamdaki ısı değişikliklerini hızlı şekilde fark eden ve bunu farklı renkler aracılığıyla takip etmeye yarayan termal kameralar, güvenlik sağlayabilmek adına pek çok sektörde kullanılıyor.

Bebek kameraları ise iki önemli işlevi yerine getirebilecek düzeyde geliştiriliyor. Ebeveynler evde değilken çocuklarını izlemeye yarayan ürünler, aynı zamanda ebeveynler evdeyken de farklı odalardan onları görüntüleyebilme şansı tanıyor. Çift yönlü ses iletim özelliği barındıran bebek kameraları, yanınızda olamasanız bile çocuğunuzun sesini duymanıza ve kendi sesinizle onu yatıştırabilmenize imkan tanıyor.

ColorVu Teknolojisinden Gelen Ultra HD Görüntü Kalitesinden Faydalanın

ColorVu teknolojisi, kameraların düşük ışıklı ortamlarda bile yüksek görüntü kalitesi elde etmesini sağlıyor. Yüksek duyarlılığa sahip sensörler ve teknoloji harikası lensler sayesinde her koşulda en iyi görüntü alınmasını sağlayan bu teknoloji, normal kamera lenslerine göre daha geniş bir aperture (açıklık) özelliği sağlayan ColorVu teknolojisiyle mümkün oluyor. Kamera lensinin ortamdaki tüm ışığı toplayabilmesine yardımcı olan bu özellik, düşük ışıklı ortamlarda bile kaliteli görüntüler elde etmeye yardımcı oluyor.

Kızılötesi ve Turbo HD serisi kameralarda da kullanılan ColorVu teknolojisi akşam saatlerinde düşük ışıklı ortamların güvenliğini sağlamakta kullanılıyor. Turbo HD serisi ürünler birbirleriyle etkileşimli çalışan üç ana yapıdan oluşuyor. En ufak hareketleri bile algılayabilecek düzeyde ve ışık duyarlılığına sahip bir kamera, doğru zamanda alarmları devreye sokacak profesyonel bir DVR sistemi ve bulunduğunuz her yerden akıllı telefon üzerinden görüntüleme yapabilmenizi sağlayan bir uygulama yardımıyla etkili bir güvenli önlemi sunan bu ürünler, profesyonel kullanımlarda olduğu kadar ev güvenliği için de tercih ediliyor.

Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan bu ürünler, gerçek zamanlı ve güvenli görüntüleme yapabilmenizin önünü açıyor. Akıllı ev ürünleriyle bağlantılı olarak da çalışabilen Turbo HD kameralar, yüksek çözünürlükle görüntüleme yapmayı sağlayarak 4K kalitesinde izleme yapabilmeye imkan tanıyor.

Zorlu Şartlarda Kusursuz Çalışabilen Hikvision Kameraları Keşfedin

Haikon serisi ip kameralar arasında farklı hava koşullarında kusursuz çalışan ürünler olduğu gibi daha zorlu koşullarda da yüksek performans gösteren ürünler yer alıyor. Patlamalara ve korozyona dayanıklı ip kameralar benzin istasyonları, kimyasal tesisler ve fabrikalar başta olmak üzere askeri tatbikat yapılan noktalarda da tercih ediliyor.

Olası bir patlama durumunda çalışmaya devam eden kameralar, yangın vb. durumlarda da 3,5 mm paslanmaz çelik muhafazaya sahip olmaları nedeniyle çalışmayı sürdürüyor. Özel olarak tasarlanan mafsalı sayesinde hareket kabiliyetini de her durumda korumak üzere geliştirilen kameralar, tehlikeli durumlarda ortam kontrolü yapmaya olanak tanıyarak problemlerin doğru teşhis edilmesinde de etkili rol oynuyor.

Korozyona dayanıklı kameralar ise aşındırıcı ortamlara uyum sağlayarak yüksek performans göstermek üzere geliştiriliyor. Tuz ve nem başta olmak üzere çeşitli kimyasal maddelere karşı da oldukça dayanıklı olan kameralar, 360L paslanmaz çelikten üretiliyor. Kimyasal yoğunluğu olan ortamlarda alan güvenliği ve kontrol sağlamak için kullanılan bu kameralar su altı ortamlarda da güvenle kullanılıyor.

Hikvision CCTV Ürünleriyle Ortam Kontrolünü En Üst Seviyede Tutun

Hikvision tarafından geliştirilen Haikon kamera seti çeşitleri arasında yer alan Haikon CCTV, Türkiye genelinde ortam güvenliği sağlamak için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. "Kapalı Devre Televizyon" anlamına gelen CCTV herhangi bir alanı görüntüleyip izlemeye olanak tanıyor. Bu bölgedeki görüntüleri geniş bir izleyici kitlesine ulaştırmak yerine yalnızca bağlantılı monitörler üzerinden izlemeye olanak tanıyan CCTV kitleri, trafik izleme ve yönetme gibi profesyonel amaçlarla da kullanılıyor. Herhangi bir Haikon monitor, liste yapabilme seçeneği de sunarak olası güvenlik ihlallerini belli bir düzen içinde görüntülemenize olanak tanıyor.

Toplu taşıma araçlarında sürücü güvenliğini sağlamak ve ulaşım esnasında tedbirsiz davranışlarının tespitini kolaylaştırmak için de tercih edilen CCTV kitleri, üretim yapılan fabrikalarda ve iş yerlerinde iş verimliliğini kontrol etmek için de kullanılıyor.

Köşk, malikane ve villa gibi müstakil yapıların güvenliğini sağlamak için de kullanılan CCTV kitleri, çevre güvenliği konusunda etkili çözümler sunuyor. Bağlı bulundukları monitörler aracılığıyla çoklu görüntülemeye olanak tanıyan kitler, aynı anda birden fazla kameradan iletilen görüntüleri izlemeye olanak tanıyor.

CCTV ürünleri akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarla da bağlantı sağlayabiliyor. Akıllı cihazlara indirilen bir uygulama aracılığıyla kit kontrolü kolayca sağlanıyor. Uygulama içerisinde bulunan yönlendirme tuşları ile kameralar arası geçiş yapmak ve farklı noktaları görüntüleyebilmek yalnızca saniyeler sürüyor. Evlerin yanı sıra fabrikaların ve büyük iş yerlerinin güvenliğini sağlamakta da kullanılan CCTV kitleri, hava koşullarına dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Kaliteli materyaller kullanılarak hazırlanan ürünler, uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor.

Birbirinden Kaliteli Haikon Ürünleri Trendyol'da

Hayatı kolaylaştırmak ve güvenliği arttırmak üzere geliştirilen Haikon güvenlik çözümleri, sizi ve sevdiklerinizi son teknoloji gelişmeler ışığında hazırlanan ürünlerle koruyor. Farklı ihtiyaçları gidermekte etkili sonuçlar gösteren ürünler, farklı fiyat seçenekleri doğrultusunda geniş bir kitleye de hitap ediyor. Haikon fiyat listesi üzerinden de kontrol edilebilen ürün fiyatları, karar verme aşamasında kullanıcılara yol gösteriyor. Trendyol'da yer Haikon ürünler avantajlı fiyatlardan yararlanabilmenin de önünü açıyor.

Yenilikçi güvenlik çözümleriyle milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Haikon Türkiye genelinde de çok sayıda kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor. Hayatı daha güvenli hale getirmek üzere etkili çözümler üreten Hikvision, birbirinden başarılı ürünlerini Trendyol'da bir araya getiriyor. Kullanıcılara diledikleri ürünleri uygun fiyatlarla tercih edebilme avantajı sağlayan Trendyol ise hızlı teslimat ve güvenli alışveriş fırsatlarıyla alışveriş keyfini artırıyor.

Eğer siz de sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz kıymetli eşyalarınızı korumak istiyorsanız, Trendyol'da yer alan Haikon serisi ürünlere göz atabilirsiniz. Son teknoloji güvenlik önlemleri alarak bulunduğunuz alanları daha güvenli hale getirmek istiyorsanız, siparişinizi Trendyol üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz.